Вибрати мову
ua
image

Годинники Zenith

Модель для тебе
Годинник Zenith DEFY Midnight 16.9200.670/03.MI001 + 3 ремня
  • Стать
  • Версія
  • Тип механізму
  • Матеріал корпусу
  • жіночі
  • Класика
  • механіка з автопідзаводом
  • нержавіюча сталь

560 030 грн

ПРИЧИНИ КУПИТИ Zenith У НАС

1 Магазин DeGrand торгової мережі ДЕКА є авторизованим партнером компанії Zenith. Дана інформація зазначена на офіційному сайті компанії Zenith. Тому купуючи годинник Zenith у нас в магазині Ви можете бути впевнені в автентичності та вісокій якості продукції.
2 Zenith - бренд швейцарських годинників класу 'люкс'. Цей бренд має багаторічну репутацію якості і точності своїх годинників. Це один з небагатьох швейцарських брендів, які виробляють власні механічні калібри.
3 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
4 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
5 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
6 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
7 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
8 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
9 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
10 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)