Вибрати мову
ua
image

Годинники Zenith

Модель для тебе
Годинник Zenith DEFY Midnight 16.9200.670/03.MI001 + 3 ремня
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • жіночі
 • Класика
 • механіка з автопідзаводом
 • нержавіюча сталь

392 021 грн

Історія бренду

ZENITH: НАСТАВ ЧАС ДОТЯГНУТИСЯ ДО ЗІРКИ

Zenith прагне надихати на те, щоб іти за своєю мрією і втілювати її в життя незважаючи ні на що. З моменту свого створення 1865 року Zenith був першою годинниковою мануфактурою в сучасному сенсі цього слова. Виготовлені на ній годинники ставали супутниками неординарних особистостей, які мріяли про велике і наважувалися на те, що здавалося неможливим, - як Луї Блеріо, який першим в історії перелетів через Ла-Манш, і як Фелікс Баумгартнер, який здійснив рекордний стрибок у вільному падінні зі стратосфери.

Виклик для сміливих від Zenith

Завдяки інноваціям, що вже стали дороговказною зіркою, Zenith пропонує виняткові механізми годинників, розроблені та створені на мануфактурі. Компанія постійно розширює межі можливого: від першого автоматичного хронографа El Primero до "найшвидшого" хронографа El Primero 21, здатного заміряти час з точністю до сотих часток секунди, або моделі Inventor, у якій використали високотехнологічний регулятор ходу, що складається з одного-єдиного монолітного компонента (проти більш ніж 30 у традиційній системі). Формуючи майбутнє швейцарської годинникової індустрії з 1865 року, Zenith продовжує створювати годинники для тих, хто не боїться кинути виклик самому собі, прокладаючи шлях до зірок.

Дороговказна зірка Зеніту: 150 років успіху

Марка, "увінчана зіркою". Понад сто років продукцію компанії Zenith прикрашає цей знак. І більше ста п'ятдесяти років існує саме виробництво, що об'єднало під одним дахом тисячі майстрів годинникової справи.

Як ви човен назвете, так він і попливе. Чому "Зеніт"?
Історія бренду почалася 1865 року. 22-х річний Жорж Фавр-Жако відкриває невелику мануфактуру. Від народження маючи живий розум, він здійснює виробничу революцію: всі професії, які мають відношення до годинникової справи, тепер знаходяться в одній будівлі. У той період ринок випускав кишенькові хронографи, які користувалися популярністю. До винаходу наручних годинників залишалося досить довго, тому в 1899 р. виробництво випускає свою першу модель годинника кишенькового носіння. На паризькій виставці 1900 року його удостоєно найвищої нагороди - медалі.

У 1911 р. фірма, нарешті, обирає собі назву. Жорж Фавр-Жако захоплювався астрономією. Тож не дивно, що свою фірму він вирішив назвати на честь найвищої точки, якої досягає в небі зірка чи інше тіло. Тепер мануфактура називається "Zenith".

З 1914 року під знаком зірки починають випускати навігаційну техніку для авіації, автомобілів і поїздів. Робота в цьому напрямку триває до 1960-х рр.

До 1925 року кількість працівників на фабриці сягнула тисячі. В околицях компанію називають "Мануфактура, де працюють дві тисячі срібних і золотих рук".

У 1948 році завод випускає перший годинник, який носять на руці. Для них розроблено новий калібр - 135. Він обладнаний невеликою секундною стрілкою і хронометром. У діаметрі цей механізм становить 29,3 міліметра. І за всю історію існування компанії калібр-135 отримав понад 200 нагород.

У 1960 році механіки розробляють новий калібр під назвою 5011К. Цей механізм отримає звання найточнішого пристрою серед схожих. У майбутньому цим механізмом оснастять наручний годинник Зеніт, настільні пристрої, обладнання для ВМФ. На основі цього калібру розробили лімітовану лінійку "Pilot Montre d'Aéronef Type 20".

1969 року світ побачили перші швейцарські годинники Zenith із вбудованим обчислювачем. Вони називаються El Primero і до сьогодні утримують звання найточнішого калібру. Йдеться про механізми, які випускають великими серіями. Напівколивання цього пристрою - 36 тис. на годину. Він вимірює проміжки часу до однієї десятої секунди.

Кварцова лихоманка

У 70-х роках світ охопила мода на кварц. Годинникові компанії відмовляються від механічних хронометрів, вважаючи, що їхня пора закінчилася. Власники фірми Зеніт також планують перестати випускати класичні механізми. Але Шарль Вермо - майстер, який багато років працює в компанії, вирішує заховати частину інструментів, які використовували під час складання. Шарль хоче зберегти традиції і не дати класичним годинникам померти.

Кварцова лихоманка тривала недовго, і вже 1984 року Вермо надає компанії всі приховані інструменти. Фірма знову випускає свою гордість - механізм El Primero. Тепер калібр із цього годинника купують відомі торгові марки, щоб повернутися на ринок.

Годинники нового часу

У 1994 році з'явився ультратонкий годинник, який автоматично заводиться. Це був перший механізм, який зібрали автоматично, а не вручну. Марку назвали Elite. Фахівці називають пристрій "відкриттям року", тому що в ньому об'єдналися якість і естетичність, чого раніше не виходило домогтися з такою точністю.

Бути серед найкращих
У 2000 році виробник годинників Zenith стає частиною корпорації LVMH - групи Луї Вітон. Серед брендів, що входять до групи:

 • TAG Heuer;
 • Kenzo;
 • Givenchy;
 • Dior;
 • Moet et Chandon 1765 Hennessy тощо.

Загалом корпорація LVMH асоціюється з розкішшю і багатим життям. Всередині неї десятки брендів одягу, парфумерії, наручних годинників, алкоголю. Лейбл володіє правами на магазини Duty Free, універмаги та магазинчики на круїзних лайнерах.

Нововведення та винаходи

У 2003 році механіки компанії вигадали годинник з відкритою концепцією. Суть нововведення дуже схожа на скелетони. Але якщо в останніх видно весь робочий механізм, то в Open користувачеві відкривається тільки спусковий механізм відомих El Primero. Невеликі напівкруглі вкраплення на циферблаті відкривають завісу таємниці годинникової магії.

У 2009 році бренд святкує сороковий ювілей своєї знаменитої розробки. El Primero, який використовували як у наручних годинниках Zenith, так і в пристроях інших марок, увесь час удосконалювався. Іменем цього механізму названо цілу лінійку годинників.

Того ж 2009 року містечко, в якому відкрилася мануфактура Зеніт, віднесли до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Багато в чому цьому сприяла виробнича будівля, яку відкрив 1865 року засновник компанії. Ім'я бренду тісно пов'язане з історією цього міста.

У 2010 році компанія вдосконалює знаменитий калібр, і на світ з'являється El Primero Striking 10th. Особливість техніки в тому, що секундна стрілка показує не просто секунди, а їхню десяту частку.

Історія перемог і рекордів

2011 рік. Женева. Бренд отримує вищу премію від журі на виставці годинникової майстерності. Вищий приз присудили годиннику Academy Christophe Colomb Équation du Temps. Особливість цієї техніки - функція рівняння часу. Завдяки їй пристрій виграв у номінації "Вища категорія складності".

Через рік компанія повертає наручний годинник Zenith Pilot. Відновлюючи зв'язки з авіацією, компанія представляє високотехнологічні моделі з кількома хронографами, великим покажчиком дати і можливістю налаштувати необхідний часовий пояс. Повернення на ринок проходить успішно, і бренд знову бере гран-прі на женевській виставці годинникової майстерності.

У 2012 році фірма реконструює будівлю мануфактури. Дотримуватися вікових традицій добре в сучасних, обладнаних і безпечних приміщеннях. При всьому цьому корпорації важливо зберегти автентичність будівлі, не пошкодити первинну архітектуру.

Годинники Zenith супроводжували світовий рекорд із найвищого стрибка з парашутом. У 2012 році Фелікс Баумгартнер вирішив підкорити швидкість звуку. Його стрибок був не просто затяжним ? спортсмен стрибнув зі стратосфери. Висота літального апарату над землею становила майже 39 тисяч метрів. Компанія Зеніт фіксувала рекорд на правах офіційного партнера, а сам парашутист одягнув модель із легендарним механізмом El Primero.

У 2013 році марка виходить на ринок спортивних годинників. І з ними ж бере найвищу нагороду в Женеві. Виставку високої годинникової майстерності підкорюють Chronomaster El Primero Stratos Flyback Striking 10th.

У 2014-му найкращим sport-style годинником за версією женевського журі став Chronomaster El Primero Lightweight. Ключові особливості техніки:

 • невелика вага при збереженні технологічності;
 • механізм з титану і кремнію;
 • корпус з ультраволокна.

Через рік на честь 150-річного ювілею компанії техніки розробили лімітовану лінійку El Primero: Chronomaster 1969. Всього було випущено 150 одиниць, які розійшлися по колекціонерах. Зберігши традиційну механіку, майстри обрамили її в актуальні сьогодні матеріали.

У 2017 році фірма випускає EFY EL PRIMERO 21. Цей годинник здатний вимірювати час з точністю до сотої частки секунди. Фахівці писали в професійній пресі, що цей пристрій - справжня інновація у сфері технологічності та стилю.

Цього ж року компанія знову отримує найвищий приз у Женеві за модель Defy Lab. Дивлячись на цей годинник, здається, що справді дивишся на наручну лабораторію. Футуристичний дизайн нагадує фільми про подорожі в часі або про владу людей над найціннішим ресурсом у світі. І журі премії високого годинникового мистецтва гідно оцінили розробку.

Компанія Зеніт - приклад плавного, але безперервного руху вперед. Будучи невеликою мануфактурою, як і сотні інших у Швейцарії, вона змогла пережити кризові моменти. Характерно, що ключову роль в існуванні компанії зіграв звичайний ентузіаст, який не побоявся довіритися інтуїції. Завдяки Шарлю Вермо фірма отримала фору в кілька років, і великі годинникові компанії були змушені замовляти механічні годинникові системи саме у Зеніта. Сьогодні компанія шанує традиції, а майстри годинникової справи щодня намагаються поліпшити техніку і домогтися нових рекордів. Бренд Зеніт давно вже став гарантією класичної швейцарської якості. Адже на те вона і вища точка в небі, щоб яскраво світити і займати тільки перші місця на виставках.

ПРИЧИНИ КУПИТИ Zenith У НАС

1 Магазин DeGrand торгової мережі ДЕКА є авторизованим партнером компанії Zenith. Дана інформація зазначена на офіційному сайті компанії Zenith. Тому купуючи годинник Zenith у нас в магазині Ви можете бути впевнені в автентичності та вісокій якості продукції.
2 Zenith - бренд швейцарських годинників класу 'люкс'. Цей бренд має багаторічну репутацію якості і точності своїх годинників. Це один з небагатьох швейцарських брендів, які виробляють власні механічні калібри.
3 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
4 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
5 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
6 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
7 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
8 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
9 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
10 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)