Вибрати мову
ua
image

Годинники Vivienne Westwood

Модель для тебе
Годинник VIVIENNE WESTWOOD VV006BKGD
  • Категорія
  • Стать
  • Версія
  • Тип механізму
  • Матеріал корпусу
  • Європейські годинники
  • жіночі
  • Fashion
  • кварцевий
  • нержавіюча сталь

8 440 грн

ПРИЧИНИ КУПИТИ Vivienne Westwood У НАС

1 Компанія ДЕКА є ексклюзивним дистриб'ютором годин Vivienne Westwood в Україні.
2 Дизайн годинників, вироблених під логотипом Vivienne Westwood, підкреслює загальний корпоративний стиль марки.
3 Елементи дизайну годинників включають в себе старовинні прикраси з архіву Вів'єн Вествуд. Для виробництва годинників використовують інноваційні матеріали і перевірені часом швейцарські механізми. Текстуровані ремінці з італійської шкіри, каміння Swarovski або діаманти, гладка кераміка і знаковий картатий принт як синоніми з брендом Vivienne Westwood.
4 Колекція годинників від Vivienne Westwood - це вічні дизайнерські твори зі своїм унікальним та індивідуальним стилем.
5 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
6 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
7 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
8 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
9 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
10 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
11 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
12 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)