Вибрати мову
ua
Годинник CASIO HS-80TW-1EF
Бренд
Колекція
Версія
Формат часу
Механізм
Тип механізму
Фабрика збірки
Корпус
Діаметр корпусу
Матеріал корпусу
Колір корпусу
Форма корпусу
Водозахист
Колір циферблату
Скло
Довжина корпусу
Ширина корпусу
Товщина
Браслет
Матеріал
Циферблат
Тип індикації
icon
Опис Годинник CASIO HS-80TW-1EF
Щоденний будильник видає звуковий сигнал у запланований час, щоб запам'ятати ті події, які щодня повторюються. Ця модель має дванадцять незалежних покажчиків, які дають змогу легко запам'ятовувати важливі зустрічі. Батарейка забезпечує годинник необхідною енергією приблизно на 5 років. Корпус годинника зі смоли - ідеальний компаньйон на кожен день. Він міцний, легкий і відносно нечутливий до холоду, тепла чи інших зовнішніх дій. Акрил легкий і відносно неб'ється. Після встановлення автоматичний календар завжди показує правильну дату. Виміряний час зупинки, кола та проміжного часу може бути збережений у цій пам'яті разом із датою та відображено пізніше. Набір даних складається з: дати, часу зупинок, часу проходження кола та проміжного часу. Пам'ять дозволяє зберігати до 100 записів даних. Час у дорозі, проміжний час та кінцевий час з точністю до тисячної частки секунди. Максимальна ємність секундоміра 10 годин. При використанні функції арбітражу секундомір показує як загальний час, і фактично минулий ігровий час. Завдяки цій функції ви можете легко розрахувати скільки часу вам потрібно додати до регламенту. Таймер для виміру інтервалів. За допомогою цього таймера можна визначити до дев'яти незалежних значень часу зворотного відліку, які відраховуються один за одним. З цим годинником можна приймати душ і купатися, вони пройшли випробування на водонепроникність до 5 бар (ІSO 22810).

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, VISA/Mastercard, Оплата при отриманні,
«Оплата Частинами» або кредит

Безкоштовна доcтавка
Накладений платіж за рахунок магазину

Гарантії та повернення

Повернення протягом 14 днів
24 місяців гарантії від виробника

Відгуки (4)

icon
icon
Федор
6/11/2011
Очень хорошая вещь, не жалею что купил
icon
icon
Николай
6/15/2011
Хороший многофункциональный секундомер:после падений на пол и в воду продолжает прекрасно работать.
icon
icon
Вадим
10/13/2013
Отличный секундомер! Фантастическая функциональность (куча режимов) и эргономика на высоте. Очень удобные кнопки (в отличие от второго квадратного секундомера Касио), плюс этот ещё и дешевле.
icon
icon
Марина Боженко
12/6/2013
Почему мне нравится этот секундомер?Да потому что он настоящий друг, который никогда не подведет.Друг,только ступившего на спортивную тропу,увлекшегося бегом в оздоровительных целях человека,который способен подбодрить улучшениями на привычной дистанции.Друг спортсмена,грезящего об олимпийских высотах,крепко сжимающего своего самого честного критика и помощника во время самых тяжелых тренировок.Друг тренера,которому цифры секундомера показывают, что его расчет верен и дает результаты.Лучший друг
product
Годинник CASIO HS-80TW-1EF
3,690 грн