Вибрати мову
ua
image

Годинники Raymond Weil

Модель для тебе
Годинник Raymond Weil Freelancer 2760-SR1-20001
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • чоловічі
 • Спорт
 • механіка з автопідзаводом
 • нержавіюча сталь

91 040 грн

Історія бренду

Raymond Weil: сімейний бізнес у світі величезних корпорацій

Історія Raymond Weil - це справжня сага про три покоління, які побудували впізнаваний в усьому Світі бренд. Творчість, новинки годинникової справи, доступність, і насамперед незалежність - упродовж багатьох років династія RAYMOND WEIL створювала собі ім'я, зберігаючи водночас фундамент початкового успіху. Якщо якийсь секрет цієї компанії і передається з покоління в покоління, так це пристрасть до своєї роботи!

Годинникова династія

Понад сорок років на ринку компанія розвивається і розширює модельний ряд під знаком якості Swiss Made. Сьогодні фірмою керує вже третє покоління: Елі і П'єр Бернхайм приєдналися до свого батька, зятя Раймонда Вейля, Олів'є Бернхайма. Елі та П'єр стали новими менеджерами з розвитку компанії та хранителями виняткової спадщини. Таким чином, сімейна структура надає бренду більш людяного іміджу в кам'яних джунглях великого бізнесу. А передача досвіду дає змогу побачити повну картину світу годинникових гігантів і відбудуватися від них.

Хто створив сімейний бізнес із великим майбутнім

Виробник годинників Raymond Weil заснував компанію 1976 року. Бренд із самого початку позиціонував себе як творця швейцарських розкішних аксесуарів. "Годинникова справа - це велика діяльність, у якій можна повністю зануритися в себе і радіти, - сказав він. - Ви щодня думаєте про нові моделі та нові виставки".

Раймонд народився в Женеві 1926 року і виріс у Парижі. Закінчивши школу бізнесу в Женеві, став працювати в страховій компанії, але познайомився зі своїм шкільним другом Морісом Строуном, який запропонував приєднатися до фірми батька Camy Watch SA 1949 року. "Навіть коли я був усього лише підлітком, я рідко міг спокійно пройти повз годинниковий магазин", - згадував він.

Вейл пропрацював там 27 років на різних посадах, а під кінець кар'єри і зовсім очолив фірму. У середині 1970-х років швейцарська годинникова промисловість потерпала від "кварцової кризи". Поява простих і недорогих електронних годинникових механізмів, що використовують кристал кварцу для визначення точного часу, означала, що годинники стали доступні всім. Зіткнувшись із дешевим імпортом, швейцарські виробники повинні були або перейти на продаж електронних моделей, або продовжити виробництво годинників традиційним способом - з механічним заводом. Вейль вибрав останній варіант, хоча пізніше він і пішов на поступки новій технології.

Раймонд хотів створити не просто годинник, а доступний, але водночас розкішний аксесуар зі швейцарською якістю. Спочатку марка називалася Dinita (скорочення імен його двох дочок, Діани та Аніти), але після пропозиції саудівського клієнта власник змінив назву компанії на Raymond Weil Genève.

Польоти - найбільша пристрасть Вейла після виробництва годинників. Натхненний прикладом власного друга П'єра Бержерата, він захопився польотами того ж року, коли і заснував свою компанію. Раймонд передав цю любов своєму онукові П'єру, який став пілотом гідроплана і відмінним трюкачем.

Розвиток бренду

Компанія створила міжнародну мережу дистриб'юторів, вийшовши на ринки Близького Сходу, а потім - Китаю. Зараз фірма продає 200 000 годинників на рік за середньою ціною 1000 фунтів стерлінгів. У той час, як інші компанії були поглинені більшими корпораціями, швейцарські годинники Раймонд Велл залишалися незалежним сімейним бізнесом, керованим трьома поколіннями Вайлсів і Бернгаймів.

У 1982 році до управління фірмою долучився виконавчий директор Олів'є Бернгайм, чоловік старшої дочки Вейля піаністки Діани. Бернхайм сказав, що працювати з власним тестем було відносно легко: "Лише двічі в нас були жваві дискусії: коли я хотів встановити комп'ютер у його офісі 1984 року, і коли я витратив трохи грошей на рекламу в газеті".

У 1996 році Олів'є Бернхайм став керівником, а потім - генеральним директором компанії.

Секрет успіху компанії - постійний розвиток. Елі Бернхайм пояснює: "Ми не виступаємо виробником, а скоріше працюємо з найкращими постачальниками для складання всіх продуктів бренду. А ще в компанії є внутрішній відділ R&D, який працює над розробкою правильного дизайну і поліпшенням якості наших годинників".

Власники компанії називають кілька складових свого успіху:

 • розширення асортименту;
 • впровадження нових, більш досконалих механізмів;
 • серйозний підхід до опрацювання дизайну кожної колекції;
 • комунікаційна стратегія;
 • створення Клубу RW - спеціальної програми лояльності для постійних або VIP-клієнтів (учасники клубу отримують особливі привілеї під час обслуговування, знижки на честь свят і розширену гарантію).

Як музиканти, які створюють гармонію з нот, три клани Raymond Weil створюють висококласну команду і вирощують затребуваних фахівців. Що цікаво, всі члени сім'ї здобули музичну освіту. Так, Елі Бернхайм вміє грати на фортепіано і віолончелі. Надихнувшись витонченістю струнного інструменту, він створив модель швейцарського годинника "Nabucco Cello Tourbillon".

У 1999 році Олів'є Бернхайм заснував Департамент досліджень і розробок, який розробив власну програму інновацій компанії.

У 2006 році компанія відзначила 30-річчя бренду приходом третього покоління до управління фірмою.

Для партнерів компанії безперервність династії є гарантією рівноваги, стабільності та збереження традицій. Однак молоде амбітне покоління вносить свою лепту: нову візуальну ідентичність, новий підхід до розкоші та використання сучасних технологій. Таким чином RW Club створив і надає ексклюзивне, унікальне та привілейоване обслуговування клієнтам бренду. Музика і мистецтво знаходяться в центрі всесвіту RAYMOND WEIL.

Швейцарський годинникар уявляє себе диригентом оркестру, тому деякі колекції названі на честь найвідоміших опер. Компанія заснувала один з головних конкурсів фотографії Міжнародної федерації фотографів і спонсорує багато культурних заходів.

Вейл також був активним керівником "Союзу годинникарів Женеви", віце-президентом Навчального центру годинникової справи (CFH), а також членом Федерації годинникової справи. Фірма спонсорувала англійську музичну премію Brit Awards і випустила спеціальну модель годинника для британських переможців. До розробки стилю цих моделей залучили відомих дизайнерів, наприклад, Деміена Герста.

У 2011 році RAYMOND WEIL відзначає свій рубіновий ювілей у світі годинникової справи. Рубін - один з найдорогоцінніших каменів - символізує собою перемогу, кохання, щастя і пристрасть сім'ї, яка побудувала відому компанію серед лідерів галузі, зберігаючи при цьому людське обличчя.

На честь 35-річного ювілею з'являється модель наручного годинника Raymond Weil Maestro - годинник з ускладненнями, по-справжньому унікальна модель в асортименті бренду. Цей механічний годинник з автоматичним заводом демонструє позачасову елегантність і безкомпромісну любов до традицій годинникової справи. Модель визначає фазу Місяця й оснащена двома лічильниками, що вказують день і місяць. Ремінець виконаний з крокодилячої шкіри. Корпус виготовлено з жовтого золота 18 карат, у діаметрі становить 39мм. І, звичайно ж, модель прикрашає незмінна монограма RW.

Годинникові серії

В асортименті бренду п'ять чоловічих лінійок:

Freelancer

Удосконалений годинник, що втілює дух свободи.

Ці моделі поєднують у собі вишуканість із потужною та надзвичайно привабливою естетикою. Часто оснащені хронографом, з функціями дня та дати Freelancer приваблюють своїми плавними лініями та акуратним дизайном. Аксесуари оснащені механізмом з автозаводом RW5000, що забезпечує 46-годинний запас ходу. Така стильна модель буде доречною як на стадіоні, так і на будь-якій важливій події.

У рамках колекції Freelancer випущено модель AC/DC - обмежена кількість годинників із логотипом і оформленням у стилі легендарного гурту. Виконаний в естетиці року, це автоматичний годинник з чорним люмінесцентним циферблатом і шипованими мітками часу.

Окремо компанія випустила годинник Freelancer Diver, у якому можна спокійно пірнати і плавати.

Maestro

Традиційний дизайн, формальний, але елегантний стиль - цей класичний годинник - втілення швейцарського досвіду.

На сріблястому циферблаті є віконце з датою: воно розташоване на позначенні трьох годин. Автоматичний механізм не викликає проблем в експлуатації.

Ця колекція зроблена для поціновувачів класичних швейцарських пристроїв.

Maestro Skeleton

Новітнє доповнення до нестаріючої колекції швейцарських годинників Raymond Weil "Маестро" - автоматизовані скелетони з автоматичним заведенням. Пристрій оснащений калібром Sellita SW200-1. Між двома сапфіровими скельцями видно, як кілька механізмів створюють ту саму годинникову симфонію - справжнісіньке диво Swiss Made.

Maestro 'The Beatles "Abbey Road" Limited Edition'
Лімітована серія, присвячена творцям нового музичного стилю - легендарним Бітлам. Творці бренду не приховують музичних пристрастей і намагаються віддати належне у своїй роботі воістину культовим особистостям.

Це чоловічий годинник з автоматичним підзаводом і покажчиком дати. Циферблат виконаний у вигляді маленької вінілової платівки. У центрі розташований найбільш знаковий логотип в історії музики - 4 хлопці, які йдуть один за одним.

Tango

Класичний годинник Tango оснащений кварцовим механізмом, стійкою до подряпин поверхнею і водозахистом до 1000 футів. Дизайн моделі виконаний у сріблястому і золотистому кольорах. Годинник зроблено з нержавіючої сталі з вкрапленнями рожевого золота. Сталевий браслет збільшує термін служби пристрою і зручно сидить на зап'ясті. Така модель ідеально підходить для активної людини. Тепер перевірити дату і час можна одним побіжним поглядом.

Окремо вийшли хронографи Tango і моделі для жінок.

Nabucco

Nabucco Cello Tourbillon - одна з найпопулярніших моделей у лінійці. Цей скелетон - дітище Елі Бернхайма - нинішнього генерального директора, який є онуком засновника компанії Реймонда Вейла.

Елі вміє грати на віолончелі, і представлена модель запозичила дизайнерські рішення саме в цього шляхетного інструмента.

Виготовлений з титану, вуглецевого волокна і нержавіючої сталі, він має досить повітряний вигляд, незважаючи на діаметр 46 мм. Оригінальні музичні елементи механізму були повністю продумані відділом досліджень і розробок компанії. Годинник нагадує деформовану віолончель, усередині якої видно механізми.

Special Edition Gibson Automatic Chronograph

Обмежена колекція - до 200 штук по всьому світу - випущена у співпраці з Gibson Brands і натхненна самоналагоджувальною гітарою Gibson SG.

Цей хронограф оснащений механічним калібром RW5010 з автопідзаводом і 46-годинним запасом ходу. Швейцарські високотехнологічні напрацювання, втілені в цьому пристрої, вразять як любителів музики, так і поціновувачів годинникової майстерності.

"RAYMOND WEIL і Gibson Brands - ідеальне поєднання переваги та майстерності. Ми раді, що стали частиною Nabucco - виняткового годинника, схожого на гітару найвищої якості", - прокоментував створення цієї серії Генрі Юзкієвич, керуючий директор Gibson Brands.

Toccata

Ця колекція - приклад нестаріючого шарму. На срібному циферблаті можна побачити годинникові індекси і стрілки з рожевого золота. Вікно дати розташоване на позначці "3 години". Корпус з нержавіючої сталі діаметром 39 мм кріпиться до ремінця з крокодилячої шкіри.

Як позиціонують лінійку керівники бренду: "З Токкатою краса не завжди швидкоплинна".

Компанія розробила п'ять лінійок жіночих годинників:

- Toccata,
- Tango,
- Noemia,
- Shine,
- Freelancer.

Частково вони повторюються з чоловічими, але є й унікальні серії:

Shine

Жіночий овальний годинник зі змінними браслетами. Корпус виконаний з нержавіючої сталі і декорований дорогоцінним камінням. На сріблястому циферблаті розташовані чорні римські цифри. Колекцію вперше випущено 2005 року й оновлено 2016-го. Моделі універсальні: однаково доречно виглядатимуть як з коктейльною сукнею, так і з діловим костюмом або повсякденними джинсами. Це той самий яскравий акцент, який здатний перетворити будь-який імідж.

Noemia

Перламутрові кварцові годинники діаметром 32 мм. Моделі виконані з нержавіючої сталі, синій циферблат прикрашений 12-ма діамантами. Жіночні, витончені, привабливі - саме так описують аксесуар творці бренду. Вони досить стильні для світського рауту і досить сучасні для вечірньої прогулянки містом.

Компанія Raymond Weil - чудовий приклад об'єднання сім'ї навколо спільної справи. Народжуючись у середовищі потомствених годинникарів, нове покоління з дитинства вбирає секрети майстерності, щоб з часом вивести бізнес на новий виток розвитку. Характерно, що династія не приховує своєї любові до музики, а відкрито черпає натхнення з класики світової спадщини. Адже в кожній справі важливо не втратити натхнення до своєї роботи, наполегливо долати кризи і не боятися змін. Тоді все розвиватиметься як по нотах.

ПРИЧИНИ КУПИТИ Raymond Weil У НАС

1 Торгова мережа ДЕКА з 2012 року є ексклюзивним дистриб'ютором годинників RAYMOND WEIL в Україні, що зазначено на офіційному сайті компанії.
2 В Україні тільки сервісний центр ДЕКА авторизований компанією RAYMOND WEIL ( адреса ). Якісне гарантійне і післягарантійне обслуговування Ви зможете отримати, лише купивши годинник в одному з наших магазинів.
3 RAYMOND WEIL - це відомий бренд і один з провідних швейцарських виробників годинників. Це годинники класу Люкс зі світовим ім'ям і за доступною ціною.
4 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
5 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
6 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
7 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
8 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
9 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
10 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
11 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)