Вибрати мову
ua

Смарт годинники з NFC

(87)
Годинник TAG Heuer Connected Calibre E3 SBG8A10.BT6219
закінчується
Смарт-годинник Suunto 7 Graphite Copper (ss050382000)
закінчується
Смарт-годинник SUUNTO 7 SANDSTONE ROSEGOLD (ss050381000)
закінчується
Смарт-годинник Garmin Fenix 6S Silver (010-02159-01)
закінчується

Смартгодинники з NFC в Україні

Сьогодні дедалі більше гаджетів оснащені NFC-модулями, які дають змогу здійснювати не тільки безконтактні платежі, а й виконувати інші функції, що пов'язані з «розумним домом» або спортивними досягненнями. Наприклад, смартгодинник із NFC може передавати файли, виконувати розумне блокування будинку або контролювати кількість витрачених калорій під час занять спортом або ходьби.

Докладніше про технологію NFC

NFC – бездротова технологія, що працює на незначній відстані (до 10 см) і забезпечує обмін інформацією за допомогою радіосигналу. Процес встановлення зв'язку дуже швидкий, практично миттєвий. Невеликий радіус дії гарантує безпеку передачі даних. Не дивно, що технологія з кожним роком дедалі популярніша. Так, смартгодинники з NFC вміють:
  • працювати з віртуальними платіжними картками;
  • моментально розплачуватися в будь-яких закладах, де реалізована можливість безконтактних платежів;
  • отримувати й передавати інформацію.

Різновиди смартгодинників з NFC

Виділяють два різновиди аксесуарів:
  • Чоловічі. Досить великі й об'ємні пристрої з ремінцями зі шкіри, силікону або каучуку. Більш престижні моделі оснащені металевими браслетами. Більшість годинників мають водостійкий та стійкий до механічних пошкоджень корпус.
  • Жіночі. Витончені, вишукані аксесуари в пастельних та світлих відтінках. Крім привабливого дизайну, відрізняються ємним акумулятором і розширеною функціональністю.
Купити смартгодинник із NFC чоловічий та жіночий можна з круглим або прямокутним циферблатом, з постійним або змінним браслетом. При їхньому виробництві використовуються пластик, метал, нержавіюча сталь. У Торговій мережі ДЕКА аксесуари представлені від відомих виробників, різних колірних рішень і цінової категорії.

Особливості та переваги смартгодинників із NFC

За зовнішнім виглядом здогадатися про наявність модуля NFC в моделі годинника дуже складно. У чіпа досить маленький розмір, а його наявність не відбивається на вазі й габаритах годинника. При цьому технологія NFC дає змогу не тільки здійснювати безконтактні платежі, а й інші ефективні маніпуляції. Однак варто пам'ятати, що під час вибору смартгодинника в обов'язковому порядку слід враховувати, чи підтримується певний спосіб оплати у вашій країні. Найбільше покриття по країнах мають Apple Pay, Samsung Pay, Android Pay і Garmin Pay. А ось, наприклад, деякі моделі смартгодинників Xiomi можуть здійснювати безконтактну оплату тільки на території Китаю, оскільки використовують тільки власну платіжну систему Ali Pay. Тому рекомендуємо цей момент уточнювати в продавців-консультантів. Відзначимо й інші переваги, завдяки яким багато хто прагне купити смартгодинник із NFC недорого:
  • Комфорт. Аксесуар із можливістю оплати завжди на руці. Не потрібно шукати платіжну картку в гаманці та діставати смартфон із кишені.
  • Безпека. Ніхто не бачить даних, нанесених на карту, і не може простежити ПІН-код, що вводиться на терміналі.
  • Надійність. Мінімальний радіус охоплення виключає ризик перехоплення сигналу.
  • Автономність. Аксесуар без підзарядки працює від двох днів до декількох тижнів, залежно від місткості акумулятора. Немає ризику, що він розрядиться в невідповідний момент.
Крім того, смартгодинники з модулем NFC мають доступну вартість. Ціна на такі моделі відрізняється незначно, можна знайти бюджетні варіанти.

Де замовити розумний годинник

Остаточно вирішили купити розумний годинник із модулем NFC? Зробити швидку й вигідну покупку ви можете в Торговій мережі ДЕКА в інтернет-магазині або офлайн, порадившись з продавцями. У каталозі інтернет-магазину ви знайдете смартгодинники з NFC круглі й квадратні з офіційною гарантією та оперативною доставкою по Україні. Для комфорту покупців передбачені різні види оплати, можливість купівлі на виплати або в кредит, а також приємні знижки та акції. Функціональний і продуктивний смартгодинник із NFC від ДЕКА – надійний помічник на кожен день для вирішення найрізноманітніших завдань!

Ціни на Смарт годинники з NFC

Назва товару Ціна
Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition (010-02627-04) 22520 грн
Годинник TAG Heuer Connected Calibre E3 SBG8A10.BT6219 77910 грн
Смарт-годинник Suunto 7 Graphite Copper (ss050382000) 20160 грн
Смарт-годинник SUUNTO 7 SANDSTONE ROSEGOLD (ss050381000) 20160 грн

Часті питання про Смарт годинники з NFC

Яка ціна на Смарт годинники з NFC?