Вибрати мову
ua

Годинники Raymond Weil 383 моделі

Обрано 383 моделі
Сортування:
Категорія
Ціна
22,344 грн
173,410 грн
ок
Бренд
Покриття
Браслет / Ремінець
Тип індикації
Інкрустація камінням
В наявності

У 2011 році компанія ДЕКА отримала ексклюзивне право представляти і розвивати бренд Raymond Weil в Україні. Купуючи товар в наших магазинах, ви може бути абсолютно впевнені в оригінальності і високій якості цих елітних швейцарських годинників. Починаючи з дня заснування в 1976 році вироби Raymond Weil завоювали ім'я марки з великої літери, яка в своїй продукції втілює все вдосконалення цього часу. Пристрасть, майстерність і максимум уваги навіть найдрібнішим деталям – ось основні принципи при створенні виробів. Незмінним фактом також залишається те, що хрономери Raymond Weil мають неповторні форми, за рахунок чого вони сильно виділяються серед інших подібних марок.

ІСТОРІЯ ГОДИННИКІВ RAYMOND WEIL

1976 рік. Raymond Weil (Раймонд Вейль) представив бренд в кризовий період годинникової індустрії. Його основною метою було виробництво виробів з новою ідеєю і дизайном. В основу бренду входять 4 цінності: Незалежність, Точність, Естетика, Креативність. Після періоду бурхливого розвитку з метою свого розширення і підвищення конкурентоспроможності з одночасним збереженням сімейної індивідуальност, до сімейного бізнесу приєднався зять Раймонда Вейля Olivier Bernheim (Олівер Бернхайм). Він удосконалив структуру виробництва, зайнявся розвитком ринкової системи бренду і його комерційних відділів. Такі нововведення тільки зміцнили ідею незалежності сімейного бізнесу.

1983 рік. Колекція Amadeus – яскравий приклад культурного впливу на маркетинг і комунікаційну стратегію. Ця колекція названа на честь класичного австрійського композитора Моцарта і представлена в один час з виходом відомого фільму Milos Forman (Мілоша Формана).

1985 рік. Чим більше речей змінюється, тим більше вони залишаються незмінними... ..Fidelio, в символічній колекції дизайн, вдосконалений через витончені деталі. Ім'я колекції дано на честь єдиної опери Бетховена, елегантність колекції просочується крізь подвійність і свободу. У колекції представлені моделі з поєднанням майстерно переплетеними сатиновими та відполірованими позолоченими ланками браслетів, взаємодією глянцевих і матових контрастів на корпусі, 2х тональною зоною, римськими цифрами або перлами на циферблаті, які вказує час, чарівною подвійною грою.

1986 рік. В колекції Othello, представленої на честь 10-річчя компанії, спостерігається поєднання авангарду і вишуканого дизайну. Ультратонкий годинник (механізми 1.2 мм) зіграв чималу роль в світовому успіху компанії, завдяки не тільки своїм технічним прогресом, але і творчою свободою, що символізує «сміливість» і індивідуальність потенційних клієнтів.

1988 рік. Ще одна вражаюча колекція Traviata стала справжнім руйнівником традиційної естетики та зміцнила імідж компанії RAYMOND WEIL завдяки витонченому стилю і вишуканого смаку.

1989 рік. Почалася рекламна кампанія колекції Eternity advertising campaign (Вічність). В Ісландії проходили зйомки, що передають всю красу незабутніх ландшафтів, де ключові моделі Raymond Weil відображали воду, землю, вітер і вогонь ... «Коли час ー це творіння».

1990 рік. Виходить нова колекція Parsifal чоловічих і жіночих моделей: поєднання жіночності і вишуканості, благородних матеріалів і різних дизайнів. Вона дала поштовх для зростання компанії в швейцарської годинникової індустрії.

1994 рік. Рекламна кампанія Precision Movements advertising campaign, премійована нагородами, підкреслює образ Raymond Weil, як бренда, відданного мистецтву. Відомий фотограф Lois Greenfield (Луїс Грінфілд) сфотографував танцюристів в русі, підкреслюючи та показуючи сутність кампанії. Чорно-білі фотографії кампанії переповнені сучасністю, креативністю та увагою до деталей. Raymond Weil пов'язує минуле і сьогодення, тому випускає нову колекцію Tradition, наповнену класичним та витонченим стилем, і уособлює швейцарське мистецтво. Колекція Tradition створена для справжніх любителів годинникових шедеврів.

1995 рік. Нова колекція Tango, що представляє чоловічу і жіночу лінію годинників. Колекція з сучасним класичним і вільним шармом представляє моделі з пропорційно круглими або прямокутними корпусами, що майстерно поєднують елегантність, практичність та естетику переваги. Віддаючи данину мистецтву композиції, культова композиція Toccata об'єднує в собі віртуозність стилю з нескінченним класицизмом. У колекції представлені моделі з золотим (18 карат) і сталевим корпусом. Toccata інтерпретує чуттєве бачення мінливого часу. На перламутровому циферблаті представлені римські цифри з дорогоцінним каменям, водозахист 30 м. Неперевершена робота в мистецтві ... Для жіночої половини суспільства створені годинники круглої і квадратної форми або у формі котячого ока, колекція Fantasia втілює в себе чудовий карнавал тварин зі стилізованими силуетами у вигляді татуювання навколо безеля. Комічна мавпа, величний лебідь або таємничі рибки танцюють один за одним в жартівливому колі, покриті кольоровим лаком в ніжній гармонії з відтінками шкіри або покритими дорогоцінними металами ланками браслета.

1996 рік. Olivier Bernheim (Олів'є Бернгейм) стає президентом і генеральним директором. Його динамізм, підприємницьке бачення та естетична чутливість дозволяють бренду Raymond Weil розробляти стратегії на міжнародному рівні, як і раніше, зберігаючи індивідуальність сім'ї.

1999 рік. Відкриття науково-дослідного відділу (R & D department) дозволяє контролювати весь проект годинникового процесу. Беручи до уваги найостанніші технологічні інновації, відділ R & D відповідав за їх впровадження у виробництво компанії Raymond Weil.

2002 рік. Представлена колекція Don Giovanni Così Grande відрізняється вишуканим сучасним дизайном, в створення якого лягла новітня технологія виробництва Raymond Weil. Моделі з цієї колекції представляють ідеальне співвідношення мужності і точності.

2004 рік. Модель Parsifal Large Date Power Reserve розширює колекцію, показуючи гармонію між технічною стороною і естетикою дизайну бренду RAYMOND WEIL.

Відмінна риса таких приладів ー велике віконце дати, кероване 2-мя дисками і 2-мя суміжними віконцями з відображеної інформацією, індикатор резерву ходу. Ці чудові екземпляри порушують будь-які правила: чоловіки їх носять, жінки їхні шанувальники. Вони прикрашають зап'ястя тих, хто не любить підкорятися правилам. Пізніше Raymond Weil представляє нову зірку в колекції «для незгасних» ー модель Don Giovanni Così Grande Two Times Zones, орієнтовану на мандрівників. Екземпляри цієї колекції привертають увагу своїм непростим механізмом, виготовленим спеціально для компанії RAYMOND WEIL. Модель колекції Don Giovanni Così Grande поєднує інновацію годинникової справи з сучасним дизайном.

2005 Видається нова жіноча колекція Shine. Заворожлива і розкішна, нестримна і чуттєва Shine уособлює собою межу досконалості. Сталевий корпус інкрустований діамантами, а її округлі криві форми підкреслюють жіночність моделі. Запатентована система змінних браслетів дозволяє моделям з колекції Shine міняти ремінці відповідно до настрою та бажанням своєї власниці. Девіз колекції Shine «Робити жінку чарівною СЬОГОДНІ, ЗАВТРА, ЗАВЖДИ!».

2006 рік. Святкування 30-річного успіху компанії Raymond Weil. Елі і П'єр Бернгейм (Elie і Pierre Bernheim) - 3-е покоління компанії Raymond Weil, приєднуючись до сімейного бізнесу, забезпечили йому тривале існування, як запоруку стійкості і надійності для партнерів.

2007 рік. Колекція механічних чоловічих годинників Nabucco була представлена в Базелі. Вона являє собою результат технологічного прориву. Це перша колекція бренду з високотехнологічних матеріалів таких, як вуглецеве волокно (карбон фібра) з діаметром 46 мм та водозахистом 200 м. Нова колекція Freelancer відрізняється появою в ній механічних жіночих годинників. У 2007 Raymond Weil нагороджена премією Industry Award спільно з кантонів Женеви і Управлінням Просування Промисловості і Технології (OPI).

2008 рік. Raymond Weil стає Офіційним партнером BRIT Awards, однієї з широко визнаних подій в музичному бізнесі. Компанія довгий час насолоджується тісними зв'язками з музичним світом і спеціально для 2008 BRIT Awards розробляє нові ексклюзивні моделі Freelancer. Вони були інкрустовані діамантами категорією огранки VS або VVS та випущені лімітованою кількістю. Baselworld 2008 року була більш успішна і корисна для Raymond Weil в порівнянні з виставкою 2007 року, яка також принесла важливий успіх компанії. На цьому грандіозному шоу були представлені нові годинник Nabucco Cuore Caldo, випущені тиражем в 500 одиниць. Вперше в колекції представлені спліт-хронографи. Разом з презентацією моделі Nabucco Cuore Caldo Limited Edition були представлені також чоловічі аксесуари (запонки і ручки). Ці стильні чоловічі аксесуари являють собою нову виробничу лінію в компанії Raymond Weil.

2009 рік. Нова жіноча колекція Noemia була представлена в Baselworld 2009. Моделі колекції сповнені чуттєвості і елегантності та привертають до себе увагу, завдяки витонченому дизайну і блискучим діамантам. Створення власної дистриб'юторської компанії в Сполучених Штатах, RW USA Corp., посилило розвиток компанії Raymond Weil і призвело до стійкого зростання в США. Беручи до уваги вибух соціальних мереж, Raymond Weil представив власну сторінку «фанів» на Facebook (та в інших соціальних платформах). За допомогою соціальних медіа компанія стає ближче до своїх клієнтів, постачає їх новинами, спілкується онлайн, що значно посилює становище компанії.

2010 рік. Через 20 років після офіційного запуску культової колекції Parsifal, на виставці BASELWORLD 2010 відбулося її оновлення! Parsifal ще раз показує глибоку прихильність до свого коріння та бажання зберегти традицію як джерело натхнення - але в той же самий час має місце вдосконалення ключових елементів дизайну. Для того щоб стати ще більш масштабнішим, розробляються різні проекти розширення бренду на світових ринках. На цей раз з точки зору економіки та розвитку величезний потенціал був помічений на території Індії. Індійські споживачі стали більш обізнаними в годинниковій справі, тому було прийнято рішення про створення дочірньої компанії Raymond Weil India Pvt. Ltd та відкриття додаткових магазинів (Делі, Мумбаї, Ченнаї). Завдяки чарівної увазі, помахом чарівної палички своїх алмазів і силі чорного кольору модель «Freelancer Black 8» виділяє неймовірний шик, чуттєвість і витонченість. Цей годинник відрізняється точністю і мінімалізмом, на їх циферблаті якого фігурує універсальне щасливе число. Лімітована серія тиражем в 200 екземплярів на цей раз була призначена для ринку Китаю.

Годинники Raymond Weil відображають справжню цінність часу. Якщо ви цінуєте якість і бездоганність у всьому, тоді ви не помилитеся, зробивши вибір на користь продукції цієї іменитої марки. Витонченість, вишуканість, досконалість форм і механізмів, справжня швейцарська розкіш ー всі ці поняття можна об'єднати в одне, ім'я якому Raymond Weil. Вироби цієї фірми відносяться до елітних аксесуарів, що підтверджують і ціни Raymond Weil, проте їх вартість повністю виправдана високою майстерністю швейцарських фахівців. Торгова мережа ДЕКА надає всім українським покупцям унікальну можливість стати володарями вишуканих і надійних годинників Раймонд Вейл.

Ціни на Годинники Raymond Weil

Назва товару
Ціна
Годинник Raymond Weil Freelancer 2490-SCS-50051
117,800 ₴
Годинник Raymond Weil Freelancer 2490-SCS-52051
117,800 ₴
Годинник Raymond Weil Freelancer 2490-STS-52051
119,670 ₴
Годинник Raymond Weil Freelancer 2790-ST-52051
103,150 ₴

Часті питання про Годинники Raymond Weil

Які Годинники Raymond Weil найпопулярніші в 2023 році? icon
Які Годинники Raymond Weil відносяться до преміум-сегменту? icon
Які Годинники Raymond Weil недорогі icon
Яка ціна на Годинники Raymond Weil? icon
Середня вартість: 78515.68 грн.