Вибрати мову
ua

Годинники Maurice Lacroix 621 модель

Обрано 621 модель
Maurice Lacroix
cross
Скинути все
Сортування:
Категорія
Ціна
23,282 грн
258,398 грн
ок
Бренд
Покриття
Браслет / Ремінець
Тип індикації
Інкрустація камінням
В наявності

Годинники Maurice Lacroix

Компанія Maurice Lacroix поставила перед собою чітку мету: створювати годинники Maurice Lacroix з одного боку, дотримуючись довгих швейцарських годинникових традицій і їх високих стандартів, а з іншого – розвиваючись в області вдосконалення механізмів і дизайну. Для людей, які знаються на такій складній комбінації ручного мистецтва, новітніх розробок і сучасного дизайну, а також для тих, кому потрібне що-небудь особливе, знайдеться достатньо підстав віддати переваги та дорогоцінний час годинникам Maurice Lacroix.

Не дивлячись, що годинники Maurice Lacroix є однією з молодих швейцарських годинникових марок, вони вже можуть вказати на ряд інновацій в своєму розвитку. Починаючи з 1990 року компанія концентрує свою увагу на розвитку всіляких додаткових функцій для своїх механічних годинників. На сьогоднішній день годинники Maurice Lacroix мають достатню компетентність особливо в області хронографій, зворотного відображення та місячного календаря. Особливу увагу Maurice Lacroix хоче повернути на хронографію ML 106, першу, повністю розроблену та проведену безпосередньо на фабриці компанії, представлену на загальний суд в 2006 році після трьох років розробок.

Починаючи з кінця 2006 року Maurice Lacroix виготовляє свої годинники та складні механізми до них на власній фабриці поблизу міста Saignelеgier і успішно входить в ексклюзивний шар швейцарських годинникових фабрик.

Исторія годинників Maurice Lacroix

1961 р. – заснування підприємства по випуску різних приватних марок (Private Labels) в Saignelеgier

1975 р. – випуск першої моделі годинника Maurice Lacroix в Австрії.

1976 р. – поява марки на іспанському ринку.

1980-81 рр. – заснування центру розповсюдження колекцій в Германії. Початок продажів в Австралії.

1989 р. – заснування власної фабрики по випуску корпусів в Saignelеgier. На сьогоднішній день устаткування і верстати цієї фабрики відносяться одним з найсучасніших на всю годинникову індустрію.

1989-90 рр. – реорганізація та збільшення мережі збуту на Далекому Сході: відкриття філіалів в Японії, Гонконзі, Сінгапурі, Малайзії та Таїланду.

1994 р. – інвестиції багатьох мільйонів швейцарських франків в модернізацію фабрики в Saignelеgier.

1995 р. – заснування Maurice Lacroix USA

2002 р. – заснування філіалу у Великобритании

2005 р. – компанія святкує своє 30-ліття і 15-ліття колекцій годинників Maurice Lacroix Masterpriece.

Купити годинники Maurice Lacroix в Україні.

У Україні Ви маєте змогу купити годинники Maurice Lacroix на нашому інтернет-сайті або в мережі наших роздрібних магазинів. Доступна ціна та першокласне обслуговування допоможуть схилити Ваш вибір у бік такої унікальної швейцарської марки як Maurice Lacroix.

Складні високоякісні механізми, елегантний дизайн корпусу, бездоганне виконання ремінців і браслетів – усе це поєднує в собі елітні швейцарські годинники Maurice Lacroix. Вони створені для справжніх цінителів вишуканих аксесуарів. Такий годинник може прикрасити не кожен зап'ясток, адже ціна на них досить висока. І це не дивно – дійсно хороша брендова річ не може коштувати дешево. Годинники Maurice Lacroix відповідають найвищим стандартам швейцарського годинникового виробництва та покликані підкреслити статус свого власника.

 

Ціни на Годинники Maurice Lacroix

Назва товару
Ціна
Годинник Maurice Lacroix PONTOS Day Date PT6358-SS001-331-1
80,390 ₴
Годинник Maurice Lacroix ELIROS Chronograph EL1098-SS001-310-1
43,890 ₴
Годинник Maurice Lacroix AIKON Automatic AI6008-SS001-430-1
91,940 ₴
Годинник Maurice Lacroix AIKON Automatic AI6008-SS002-330-1
94,710 ₴

Часті питання про Годинники Maurice Lacroix

Які Годинники Maurice Lacroix найпопулярніші в 2023 році? icon
Які Годинники Maurice Lacroix відносяться до преміум-сегменту? icon
Яка ціна на Годинники Maurice Lacroix? icon
Середня вартість: 93012.19 грн.