Вибрати мову
ua

Годинники Guess

(0)

Історія бренду
Марка Guess була створена братами Джоржио, Армандом, Полом і Маурисио Марчианно, які народилися в Алжірі, але виросли на півдні Франції, де вплив стилю і культури цієї місцевості відчувався особливо сильно. У 1977 році вони переїхали в Каліфорнію а в 1981 році заснували компанію. Початковий капітал брати отримали від сім'ї Нэкэш (Nakash), власників джинсової імперії Jordache.

На початок 80-х джинсовий одяг став втрачати минулу актуальність і модну гостроту.
Брати Марчиано зуміли дати джинсовому одягу друге дихання привнеся в неї сучасний європейський дизайн. Основними особливостями нової колекції стали чуттєвість і новаторство. Знамениті джинси Marilyn миттєво розійшлися з полиць магазинів. Це започаткувало марку Guess.
Guess представляла не лише жіночі і чоловічі, а також і дитячі напрями джинсів. У 90-і роки компанія Guess відкрила свої магазини в Європі, Азії, Південній Америці, Африці, Австралії, на Близькому Сході, а також в Росії.

Звичайно, коли компанія Guess почала випускати годинник, багато людей зустріли їх насторожено, як і тоді, коли перші джинси Guess поступили в продаж. Проте, на сьогодні бренд Guess має намір зробити свій годинник відомим і підкорити моду, довівши що годинник призначений не лише для чоловіків і жінок, але також і для дітей. Дизайн і стиль відрізняються від інших брендів, і звичайно, Guess має свій певний клас і рівень.
Сьогодні бренд Guess представляє одно з популярних високоякісних напрямів в моді і в годинниковому мистецтві. Ця кампанія порівняно недавно в Україні, але вже зарекомендувала себе з найкращого боку.
Для будь-якої людини, яка вважає що досконалий з естетичної точки зору годинник не надає необхідних функцій, компанія Guess пропонує свій унікальний стиль.

Існує багато різних напрямів, в яких представлений наручний годинник Guess. Ви можете купити фірмові годинник Guess з шкіряним, каучуковим, срібним ремінцем або з браслетом з нержавіючої сталі. Чорні, блакитні, коричневі, золотисті срібні і білі циферблати доступні в різних стилях. Виходячи з цього, Ви можете підібрати собі кольоровий ремінець, який відповідатиме різному одягу так само добре, як кристали на годиннику, який підходить до повсякденного одягу.

Жіночий годинник наручний годинник Guess дуже незвичайний, вони виділяються з натовпу. Ви зможете знайти величезну різноманітність годинника Guess, який вам обов'язково сподобається. Найпопулярніший годинник для жінок на сьогодні : Guess Prism, Guess G Savvy, Heavy Metal, Guess Muse, Guess G2G, Guess Muse Python, City Lights і Candy Pop G.
Чоловіча лінія годинника включає такі моделі, як Guess Prism, Guess G Savvy, Guess Muse, Guess G2G, Guess Muse Python, Heavy Metal, Candy Pop G і City Light.

Сьогодні Ви можете дозволити собі купити наручний дизайнерський годинник Guess за доступною ціною! Для цього Вам досить зв'язатися з консультантом нашого інтернет-магазину, який із задоволенням відповість на усі ваші питання.