Вибрати мову
ua

Годинники Edox 217 моделей

Обрано 217 моделей
Сортування:
Категорія
Ціна
25,480 грн
276,170 грн
ок
Бренд
Покриття
Браслет / Ремінець
Тип індикації
Інкрустація камінням
В наявності

Годинники Edox – швейцарська марка, досвід якої в годинному виробництві налічує більше 120 років, а її виконані із смаком унікальні колекції представлені на 70 ринках по всьому світу.

Годинник Edox – швейцарська марка, досвід якої в годинному виробництві налічує більше 120 років, а її виконані із смаком унікальні колекції представлені на 70 ринках по всьому світу.

Історія Edox вирушає корінням в далекий 1884 рік. Це був час коли швейцарський годинник ставав популярним і завойовував собі світове ім'я. Засновник компанії, молодий годинний майстер Крістіан Руфлі-флурі, з першого дня марки Edox особливу увагу приділяв якості годинника. Запорукою успіху майстра також послужив досвід накопичений попередніми поколіннями годинникарів: сім'я Флурі була зайнята в годинниковій справі з початку XIX століття.

1900 – рік появи логотипу Edox, який є зображенням пісочного годинника, символізуючого позачасовий дух компанії.

У 1921 році власником компанії стає заповзятливий Роберт Кауфман. Перетворивши Edox на акціонерне суспільство, Кауфман дав розвитку компанії новий поштовх. Годинник Edox не відстає від часу: одній з перших компанія починає випускати наручний годинник замість кишенькового, такого, що поступово виходять з моди.

Після спаду виробництва, яке спричинила Друга світова війна, слідує нова хвиля розквіту: попит на годинник зростає, а кількість працівників перевищує 500 чоловік. Скоро стає неможливим залишатися в колишньому приміщенні, і в 1955 році Edox переїжджає в нову, велику за розміром, фабрику. Нове сучасне устаткування зробило можливим виробництво годинника з високим рівнем водозащити.

1965 – компанія переходить до Віктора Флурі-льешті від його дядька. Починають застосовуватися нові технології виробництва.
У 1969 році випускаються елегантні Bluebird - годинник Edox в протиударному стійкому до дряпання корпусі.
З 70-х років настає розквіт компанії: з появою кварцових механізмів обсяги виробництва постійно зростають. У 70-е роки з'являється універсальний чоловічий наручний годинник Edox Geoscope за допомогою яких можна взнавати час в декількох часових поясах одночасно.
У 1983 році власником компанії стає Віктор Страмбіні, який викупляє акції Edox в Swatch Group. Таким чином Edox стає незавісимим підприємством.

У 1998 році компанія Edox викликає фурор випустивши найтонший в світі механізм з календарем, товщина якого - всього 1.4 мм.

У 2005 році Edox випускає декілька моделей з ускладненими механізмами.

У 2006 Edox створює найтоншу в світі лінію годинника з календарем, яка називається “Les Bemonts Ultra Slim”. Блискучий дизайн цієї ультратонкой колекції не забарився принести своїм творцям гідну винагороду: італійський годинний журнал OROLOGI присудив їм звання Годинник року. Завдяки унікальному дизайну і новаторській технології, цей годинник став найпопулярнішими в асортименті Edox.

Сьогодні Edox розташована в самому серці швейцарської годинникової промисловості - в живописному селі Les Genevez.

Годинник Edox виготовляється з високоякісної сталі з гипоаллергенним покриттям. Годинник Edox – істинно швейцарські: всі стадії виробництва починаючи від створення дизайну і закінчуючи збіркою, відбуваються в Швейцарії. Строгий контроль якості є гарантією того, що жоден годинник Edox не покидає фабрику без ретельного тестування.

Ви можете купити наручний годинник Edox, не виходячи з будинку. Серед асортименту представленого в нашому інтернет-магазіне, напевно знайдеться модель, яка Вам сподобається. Доставка годинника Edox по Києву і Україні безкоштовна.

Ціни на Годинники Edox

Назва товару
Ціна
Годинник Edox Delfin Mecano 85303 357GN NGN
75,950 ₴
Годинник Edox Delfin Mecano 85303 357RN NRN
75,950 ₴
Годинник Edox Delfin Chronograph 10109 357RNCA BUIRA
46,110 ₴
Годинник Edox Delfin The Original Chronograph 10109 37NBUCA NIBU
42,690 ₴

Часті питання про Годинники Edox

Які Годинники Edox найпопулярніші в 2023 році? icon
Які Годинники Edox відносяться до преміум-сегменту? icon
Яка ціна на Годинники Edox? icon
Середня вартість: 55942.88 грн.