Вибрати мову
ua

Годинники Breitling 346 моделей

Обрано 346 моделей
Сортування:
Ціна
153,300 грн
654,000 грн
ок
Бренд
Покриття
Форма корпусу
Браслет / Ремінець
Інкрустація камінням
В наявності
Компанія ДЕКА довго добивалася авторизації своїх роздрібних магазинів для продажу годинників Breitling. У 2009 році ми отримали офіційний дозвіл від компанії Breitling на продаж цього годинника в Україні. Керівництво компанії Breitling категорично забороняє продаж свого годинника в інтернеті роблячи наголос на тому, що всі годинники Breitling, які продаються в інтернеті є підробками, а оригинальні годинники Breitling Ви зможете купити лише в авторизованому магазині. Хочемо завірити всіх наших відвідувачів, що всі годинники, які ми продаємо, є оригінальними і ми не торгуємо підробками. Всю необхідну інформацію по годиннику Breitling Ви зможете взнати в наших продавцов-консультантов, подзвонивши нам по телефону або відправивши лист.

Хронограф Breitling Navitimer став найпопулярнішим науковим приладом льотчиків незабаром після його появи на ринку. Він може не лише вимірювати короткі відрізки часу. Кругла логарифмічна лінійка, яку можна назвати, навігаційним лічильником, допоможе без особливих зусиль виконати розрахунки необхідні для польоту: такі, наприклад, як швидкість підйому і зниження, витрата пального або переклад відстаней з миль в кілометри і навпаки. Міжнародна асоціація льотчиків АОРА (Aircraft Owners and Pilots Association) визнала першу версію Navitimer своїм офіційним приладом для виміру часу. В даний час на честь цієї чудової хронографії Breitling названа ціла колекція незвичайного механічного високотехнологічного годинника, який, природно, оснащений знаменитою круглою логарифмічною лінійкою.

Годинники Breitling Windrider запозичували свій ексклюзивний дизайн від Chronomat безперечно, найпопулярнішій колекції Breitling. Ці автоматичні хронографії виникли в результаті тісної співпраці з італійською елітною ескадрильєю Frecce Tricolory. Вони володіють унікальними технічними характеристиками і естетикою. Хронографії Windrider відрізняються характерним безелем, що обертається, з райдерамі. Windrider у декілька разів надійніше за звичайний годинник, оскільки навіть найдрібніші деталі в них відрізняються високою якістю.

У серії Breitling Professional представлені хронографії, розроблені спеціально для потреб авіації. Створюючи такі моделі, як Emergency з вбудованим мікропередатчиком, складний електронний годинник В-1. або прості надійні Aerospace фірма Breitling поставила власні високі технології на службу пілотам. Наручні інструменти Professional знайшли своє вживання і в буденному житті, перш за все, на зап'ястях вимогливих замовників, здатних оцінити їх багаточисельні корисні функції. Для таких індивідуумів досвід поставлений на службу професіоналам, є незаперечний доказ якості.

У колекції Aeromarine фірма Breitling створила годинник і хронографії, що відрізняються великим розміром і абсолютною надійністю. Вони відповідають найстрогішим вимогам пілотів і моряків. Спортивний дизайн моделей Aeromarine підійде широкому кругу споживачів які можуть використовувати їх у всіх випадках життя в найсуворіших умовах на землі, в небесах і на морі.

Важливим аргументом у продажу годинника Breitling є стовідсоткова продукція виробів з сертифікатом хронометра. Завдяки досягненню цієї амбітної мети в 1999 році Brietling став єдиною крупною маркою, яка піддає все своє виробництво механічних і кварцових годинникових механізмів тестуванню в незавісимой Офіційній швейцарській лабораторії по тестуванню хронометрів (COSC).

Ціни на Годинники Breitling

Назва товару
Ціна
Годинник Breitling Navitimer 32 A77320171C1A1
201,340 ₴
Годинник Breitling Super Avenger Chronograph 48 A13375101B1X1
251,680 ₴
Годинник Breitling Avenger Automatic 42 A17328101L1X1
201,340 ₴
Годинник Breitling Avenger Automatic GMT 44 A32320101C1X1
233,380 ₴

Часті питання про Годинники Breitling

Які Годинники Breitling відносяться до преміум-сегменту? icon
Яка ціна на Годинники Breitling? icon
Середня вартість: 265047.28 грн.