Вибрати мову
ua
image

Годинники Maurice Lacroix

Модель для тебе
Годинник Maurice Lacroix ELIROS Chronograph EL1098-SS001-310-1
  • Стать
  • Версія
  • Тип механізму
  • Матеріал корпусу
  • чоловічі
  • Класика
  • кварцевий
  • нержавіюча сталь

45 980 грн

Історія бренду

Maurice Lacroix: молодий і зухвалий

Для того, щоб підкорити годинниковий ринок, не обов'язково мати столітню історію. Хороший приклад - годинники Maurice Lacroix. Понад сорок років компанію знають як виробника якісних і елітних годинників, якому можна довіряти. Керівництво компанії вирішило не розмінюватися на дрібниці й одразу підкорювати Світ: від Далекого Сходу до Америки. З огляду на стабільне зростання показників, їм це вдалося.

Як чужий досвід допоміг з'явитися компанії Моріс Лакруа

Історію відомого бренду створила компанія Desco von Schulthess AG, що з'явилася в Цюриху 1961 року. Фірма купила складальний цех у містечку Сенележ'є. Деско зайнялася виготовленням годинників для швейцарського і міжнародного ринків. У 1975 році ця компанія запустила свої перші моделі годинників під назвою Мауріс Лакруа.

Desco von Schulthess AG з'явилася в Цюріху 1889 року. З 1946 року компанія продає наручний годинник відомих швейцарських брендів на Далекому Сході і користується великою популярністю. Тож, коли на початку 60-х років Desco вирішує розширити виробництво і купує цех у Сенележ'є, компанія спирається на багаторічний досвід у торгівлі та з легкістю виводить на ринок новий бренд.

Спочатку компанія виробляла годинники для кількох популярних торгових марок. Розробники набиралися знань і переймали досвід інших майстрів, штампуючи чужі монограми на корпусах і циферблатах виробів. Згодом майстри навчилися достатньо, щоб розробити власний годинник, який користувався б популярністю від гірського масиву Юра, де його було виготовлено, до країн Далекого Сходу.

1975 року Desco von Schulthess AG купила нове обладнання і взялася за розробку власних виробів. Так з'явилися оригінальні годинники Maurice Lacroix. У 1976 році бренд перейшов на ринок Іспанії. У 1980 році фірма створила свою першу дистриб'юторську компанію в Німеччині. Через двадцять років після запуску своїх перших моделей Мауріс Лакруа завоював північноамериканську нішу.

З точки зору годинникового світу Maurice Lacroix досить молода фірма. Однак вона дуже швидко створила собі імідж і підкорила вершину швейцарського ринку ексклюзивних годинників. Бренд розвиває інновації, оригінальний стиль, що поєднує традиційну точність, новітні технології та свіжі тенденції в мистецтві.

Моріс Лакруа давно вийшла на міжнародний ринок. Представники компанії охоплюють понад шістдесят країн і понад чотири тисячі точок продажу.

Синергія досвіду та новизни

Однією з характеристик бренду, якою найбільше пишається Моріс Лакруа, стала синергія найкращих напрацювань провідних компаній і нових віянь сучасності. Традиційна майстерність, цінності старої школи та класичні пропорції поєднуються із сучасною естетикою та новими технологіями. Це поєднання ретро і модерну, серйозності з грайливістю наручних годинників Maurice Lacroix створюють привабливі моделі, які водночас пасуватимуть і до ділового стилю, і до модних щоденних луків.

Увага до деталей

Кожен компонент будь-якої моделі створюється експертами Maurice Lacroix власноруч. Використовуються не тільки знання, що передаються поколіннями годинникарів, а й новітні технології CNC. Цей досвід і сучасне обладнання дають змогу уважно відстежувати якість кожної деталі, що трапляється не у будь-якої великої компанії.

Складність механічних швейцарських годинників Maurice Lacroix підкреслює творчий драйв бренду, до того ж кожна окрема деталь розроблена відповідно до найсуворіших стандартів, хоч би якою крихітною шестерінкою вона здавалася.

Посли компанії

За роки існування бренд Моріс Лакруа співпрацював з кількома відомими селебріті. Музикант Боб Гелдоф, гравець у гольф Джастін Роуз, інтернет-підприємець Джиммі Веллс і актор Рей Стівенсон - це лише деякі з імен, які рекламують годинники цієї марки.

Бренд також офіційний годинниковий партнер як для Red Bull Cliff Diving World Series, так і для футбольного клубу Barcelona.

Ключова модель

Уже багато років бренд веде свої внутрішні розробки, спрямовуючи всі зусилля на підтримання високого рівня ринку і на розробку нових механізмів. Один з найкращих прикладів - модель хронографа Mémoire 1, яка може претендувати на звання одного з найскладніших годинників, створених будь-коли. Його механізм зібраний з 604 частин, повністю спроектований і розроблений у власному "Ательє" Моріса Лакруа. Описати Mémoire 1 можна кількома словами: це годинник, у якому для вимірювання часу і хронографа використовується один набір стрілок. Він перемикається між функціями вимірювання часу і хронографа, не зупиняючи індикацію. Тобто, поки ви ведете підрахунок, годинник не забуде, котра година. Модель трохи схожа на чоловічі TAG Heuer's Caliber S, але з однією важливою відмінністю: Mémoire 1 повністю автоматичний і, як випливає з назви, має пам'ять.

Іншою відмінною особливістю компанії стали дев'ять хронографів, на які Моріс Лакруа подав кілька патентів. Це флагманські моделі, які навели багато галасу навколо себе.

Зростання і розвиток компанії

Бренд продовжує зростати. Так, керівництво відкрило своє виробництво площею 400 кв. м. у Монфауконі. На цій території імідж компанії підтримують вісім кваліфікованих співробітників. Це "ательє", як називають свої майстерні в самій компанії, виробляє токарну, фрезерну та оздоблювальну обробку. Складання годинників Лакруа проводять на місці або в штаб-квартирі в місті Сайгнельє. Потужні вливання інвестицій у фабрику, придбану 1989 року, і складальні майстерні свідчать про те, що у фірми великі плани на майбутнє. Філософія Моріса Лакруа досить проста: бренд має намір продовжити традицію якісної годинникової справи. Якщо успіх супроводжуватиме фірму в усіх містах, то Моріс Лакруа має намір створити класичний годинник майбутнього.

Компанія неухильно зростає, спираючись на 3000 спеціалізованих торгових точок, які представляють бренд у шістдесяти країнах світу. У магазинах компанії працюють близько 220 співробітників. Щороку близько 120 000 годинників виходять зі збірних майстерень у Сайгнелег'є. У той період, коли Німеччина залишається найсильнішим ринком збуту для компанії, у США популярність продукції також дуже швидко зростає.

Хронологія розвитку компанії

1975 рік

Саме в цей час з'явилася торгова марка Maurice Lacroix як частина старішої корпорації Desco von Schulthess, що базується в Цюріху. Деско спочатку запускалася як фірма, що торгує шовком. Але з 1946 року курс змінився і фірма зайнялася виробництвом елітних годинників, працюючи з відомими брендами, такими як Heuer і Jaeger-LeCoultre.

1961 року фірма Деско купила виробничі потужності в містечку Сенележ'є, біля гірського масиву Юра. Компанія зайнялася випуском годинників на замовлення для великих корпорацій. Отриманий досвід ляже в основу розробок Моріс Лакруа. Бренд Maurice Lacroix з'явився через 14 років і названий одним з членів правління Desco.

1980 - 1990 рр.

80-ті роки пройшли успішно для нового бренду. До початку десятиліття швейцарські годинники Maurice Lacroix були настільки популярні, що обладнання Saignelégier перестало випускати продукцію для інших лейблів.

У 1989 році виробник годинників Case Queloz S.A. придбаний Морісом Лакруа. Компанія покращує виробничі потужності.

1990 - 2000 рр.

Запуск лінійки Les Mécaniques в 90-х роках дав змогу Maurice Lacroix прискорити своє сходження на вершину ринку елітних годинників. Лінія, яку пізніше назвали колекцією шедеврів, поклала початок моделям з інноваційними функціями і ускладненнями. Ними бренд славиться і сьогодні.

Дистриб'юторські контори на Далекому Сході і Південній частині Тихого океану реструктурували і розширили 1995 року, а дочірні компанії Desco продають годинники Maurice Lacroix в Японії, Гонконзі, Сінгапурі, Малайзії та Таїланді.

У 1994-1995 роках було інвестовано кілька мільйонів швейцарських франків для модернізації та розширення складальних майстерень у Саіньгельї.

з 2000 року по сьогодні

На початку нового тисячоліття Моріс Лакруа виріс у кілька разів як неперевершений виробник високоякісних швейцарських годинників.
2001 рік став поворотним моментом, коли пост генерального директора зайняв Філіп К. Мерк.

1 жовтня 2001 р. Maurice Lacroix SA перейшов від підрозділу Desco von Schulthess AG до автономної юридичної особи. Було зроблено нові інвестиції для подальшого розвитку складальних цехів марки.

У 2003 році відкрито музей, у якому представлено скарби чудової колекції шедеврів, випущених 1990 року. Наступного року представлені перші посли брендів під проводом Роджера Федерера.

2005 рік став знаменним роком для співробітників, які відзначили 30-річчя Моріса Лакруа і 15-річчя колекції шедеврів.

У 2006 році розробники випустили перший механізм, розроблений власними силами бренду. Шедевр Le Chronographe мав стати першим у великій серії розробок для компанії, зокрема першим автоматичним годинниковим механізмом. У його виробництві використовували Caliber ML 106.

Хитромудрі ускладнення, розроблені для годинників Мауріс Лакруа, включають в себе технологію визначення фази місяця, ретроградні дисплеї, хронографи і вбудовану пам'ять.

А 2007 року Моріс Лакруа випустив свій знаменитий Mémoire 1 у Шанхаї. Світ побачила унікальна модель, здатна перемикати функції і запам'ятовувати дані.

Виробники годинників Maurice Lacroix не соромилися переймати чужий досвід, щоб створити щось своє. Не потрібно винаходити велосипед, щоб вивести на ринок успішний бренд. Досить узяти найкраще від кожного великого гравця ринку й об'єднати це в один годинник. І таким годинником стали пристрої цього бренду.

ПРИЧИНИ КУПИТИ Maurice Lacroix У НАС

1 Починаючи з 2013 року компанія ДЕКА є ексклюзивним представником годинників Maurice Lacroix в Україні. З цією інформацією Ви зможете офіційно ознайомитись на сайті виробника.
2 Ім'я Maurice Lacroix (Моріс Лакруа) відомо виробництвом годинників високої якості, годинники цієї марки збираються тільки вручну.
3 На даний момент компанія розробила 14 власних механізмів. Ці механізми є основою подальшого розвитку.
4 Бренд присвячений створенню стилю, який є одночасно і практичним, і сучасним.
5 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
6 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
7 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
8 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
9 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
10 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
11 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
12 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)