Вибрати мову
ua
image

Годинники Luminox

Модель для тебе
Годинник Luminox Leatherback SEA Turtle XS.0307.WO
  • Стать
  • Версія
  • Тип механізму
  • Матеріал корпусу
  • жіночі
  • Спорт
  • кварцевий
  • полікарбонат / карбон

12 990 грн

ПРИЧИНИ КУПИТИ Luminox У НАС

1 Компанія ДЕКА є ексклюзивним дистриб'ютором годинників Luminox в Україні.
2 Унікальна система підсвічування. У всіх годинниках Luminox використовується система підсвічування - LLT. Перший бренд в світі, який використовує LLT з 1989 року.
3 Висока міцність і надійність. Добре видно показання при будь-якій освітленості. Висока водонепроникність. Водонепроникність 100м - 200м - 500м (ISO 6425).
4 Використовуються різними спецпідрозділами по всьому світу.
5 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
6 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
7 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
8 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
9 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
10 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
11 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
12 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)