Вибрати мову
ua
image

Годинники Lowell

ПРИЧИНИ КУПИТИ Lowell У НАС

1 Компанія ДЕКА є офіційним дистриб'ютором годинників LOWELL в Україні.
2 Компанія LOWELL налічує в своєму асортименті більше 2.500 різних моделей настінних годинників, маятникових підлогових і настінних годинників, а також таку продукцію масового збуту, як будильники, настільний годинник і наручний годинник.
3 Однак відмінністю даної марки є годинники-картини. Вони складають близько 40% від загального асортименту.
4 У всіх моделях годинників-картин LOWELL стоять якісні німецькі механізми UTS.
5 Крім годинників-картин компанія LOWELL представляє дизайнерські годинники. Компанія співпрацює з багатьма відомими італійськими дизайнерами.
6 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
7 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
8 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
9 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
10 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
11 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
12 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
13 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)