Вибрати мову
ua
image

Годинники Longines

Модель для тебе
Годинник Longines Conquest L3.377.4.57.6
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • жіночі
 • Класика
 • кварцевий
 • нержавіюча сталь

63 250 грн

Історія бренду

Елегантність - це життєва позиція. Як "Longines" витончено впливали на історію

Два століття елегантності, традицій і результативності. Роки існування Longines - це не лише 180 років годинникової справи. Це ще й історія авіації, суддівства, спортивних рекордів і географічних відкриттів. Розповідь про те, як звичайна годинникова майстерня виросла у провідний світовий бренд, не лише про успіх. Вона про цінності та людей, які їх сповідують.

Сьогодні компанія входить до корпорації Swatch Group. Корпорація включає ще чотири торгові марки, які займають різну цінову нішу. Ще 15 років тому Лонжин відносили до середнього сегменту, незважаючи на те, що в колекціях присутні моделі дорожче $1500.  Сьогодні ж асортимент бренду виріс, і марка займає ще й нішу елітних годинників. Якщо звернутися до експертної думки, то фірма Longines пропонує найкращі варіанти в середній ціновій категорії і може поборотися за першість у сегменті люкс. Про це свідчать десятки нагород, які фірма отримала за роки роботи.

Годинникова майстерня

Все почалося 1832 року в місті Сент-Ім'є на заході Швейцарії. Огюст Агассі з двома напарниками відкриває майстерню, схожу на десятки таких самих по всій країні. Вони продають маленькі кишенькові хронометри, як і всі годинникарі того періоду. У середині XIX століття хронометри оснащували шпиндельним спусковим механізмом - це маленьке коліщатко із зубчастим верхом у вигляді корони. Такий механізм був непоганим регулятором - його використовували для відліку часу і в спортивних змаганнях, і під час морських подорожей. Огюст виходив із майстерні з валізкою, наповненою технікою, і їхав продавати їх на ярмарки чи виставки. Добротна робота і якісні матеріали сформували майстерні хорошу репутацію.

Через 15 років Агассі стає єдиним власником бізнесу. Та й сама майстерня зростає, перетворюючись на контору. Зв'язки Огюста дозволяють розповісти про своє дітище за кордоном - у США. Чи планував він заснувати імперію з багатовіковою історією - складно сказати. Але з самого початку зрозуміло, що Агассі будував далекосяжні плани.

Чому саме "Longines" і до чого тут пісочний годинник?

У 1952 році контору очолює племінник засновника - Ернест Франсільон. Агассі хворий і не може більше сам вести справи. Економіст за освітою юний Ернест швидко виводить підприємство на новий рівень. По суті, саме з нього починається історія бренду. Значущим став 1867 рік.

 •        Франсільон засновує фабрику. Називає її на честь місцевості, на якій отримав землю - Longines.
 •        Фабрика випускає власний механізм для годинникової техніки, який називається 20А.
 •        Фірма отримує свій перший приз на Всесвітній виставці, яка проходила в Парижі. Нагороду заробив той самий механізм 20А.

І це все за один рік. Ернест був не тільки економістом, а й маркетологом.  У Швейцарії процвітали десятки таких самих майстерень, необхідно було виділитися. Того ж 1867 року він придумав фірмовий логотип бренду - пісочний годинник із крилами. З цього періоду на всіх моделях з'являється це зображення. Час швидкоплинний, але наш годинник допоможе його контролювати!

Не тільки ручна робота

У 1876 році досвід компанії стає опорним для всієї годинникової індустрії Швейцарії. У Філадельфії на Всесвітній виставці головний інженер представив інноваційну доповідь. У тексті йшлося про автоматизоване складання годинників. Якщо до цього індустрія працювала кустарними методами, то завдяки Жаку Давиду технології виходять на новий рівень. До годинникової компанії Longines починають прислухатися. Авторитетність бренду виходить на новий щабель. Цей приклад - зайве підтвердження того, що ділитися ідеями не страшно. Багато швейцарських годинникарів перейшли на бік індустріалізації. Але ні в кого з них не було слави піонера в цьому напрямку. Інтуїція Ернеста Франсільона знову не підвела.

Захист імені

Лонжі'н (саме так вимовляється назва) офіційно - найстаріша зареєстрована торгова марка. До документів донині не вносили жодних змін. У 1880 керівництво реєструє її на федеральному рівні, 1893 - у Всесвітній організації. У 1889 році оформлено права на логотип.

Наступний етап

З 1983 року компанія приєднується до корпорації SMH, яка сьогодні називається Swatch Group. Крім Лонжин до корпорації входять також Rado, Breguet, Omega і ще близько 11 торгових марок. Якщо ринок годинників розділити на 3 категорії:

 •        до $300;
 •        від $400 до $1500;
 •        понад $1500;

то найбільшою популярністю користується друга група, як повідомляють експерти. Саме в ній Longines завжди був "робочою конячкою". Але з часом бренд став розвиватися і цілком успішно зайняв нішу елітних годинників.

У 1992 році в штаб-квартирі бренду відкрився музей Longines. Найкращі зразки, рідкісні моделі - вся історія компанії зібрана в одному місці. Подію приурочили до 160-го дня народження марки. У 2013 році його повністю оновили. Тепер це не просто зібрання годинників, а путівник по життю компанії з чіткою структурою і видимим сценарієм. Не так багато корпорацій можуть похвалитися настільки довгостроковим успіхом. Тому завдання музею не тільки показати експозицію, а й занурити відвідувача в атмосферу любові до своєї справи, яку бренд несе вже майже два століття.

Що цікаво, перший слоган у Лонжин з'явився тільки 1999 року. "Витонченість - це ставлення до життя". Компанія десятиліттями покращувала свої механізми, щоб годинник ставав зручнішим, меншим і компактнішим. Витонченість має проявлятися не тільки в зовнішньому вигляді, а й у деталях, і в ставленні до роботи.

Виробляти найкраще

Філософія бізнесу, яку Ернест Франсільон передав нащадкам, говорить: "Виробляти тільки найкраще". Саме тому компанія досі в лідерах ринку. Вона проповідує свої цінності не тільки на словах, а й доводить конкретними діями.

Техніка на довгі роки

Заводська гарантія на механізм діє мінімум 15 років. Це означає, що навіть через 1.5 десятка років годинник можна відправити до країни-виробника, і майстри зроблять усе, щоб повернути його до роботи. А якщо з технікою щось трапилося раніше, то не обов'язково відсилати його так далеко. У багатьох країнах світу працюють сервісні центри, в яких годинник приведуть до ладу.

Для профілактики поломок можна здавати годинник на технічний огляд. Фахівці кажуть, що раз на 4-5 років варто показати пристрій майстру. Техніка, яка працює цілодобово без перерви, потребує періодичного відпочинку. Та й запобігти поломці дешевше, ніж лагодити.

Секрет довголіття

Коли Огюст Агассі тільки приїжджав зі своєю валізкою на ярмарки, то обіцяв клієнтам, що цей годинник носитимуть ще їхні діти. А то й онуки. Годинникових справ майстер не обдурив - деякі моделі вже відзначили віковий ювілей. Але в чому секрет? Крім якісних матеріалів є низка побажань, дотримуючись яких можна продовжити термін життя годиннику.

 • Не класти годинник поруч із мікрохвильовкою та іншими джерелами електромагнітного випромінювання.
 • Мінімізувати контакт із солоною водою. Краще взагалі не купатися в морі з ним (крім спеціальних моделей). У разі контакту обов'язково обполоснути водою прісною.
 • Чистити техніку можна мильним розчином. Зубною щіткою. Перед чищенням потрібно обов'язково закрити гвинтову головку механізму, щоб всередину не потрапила вода.
 • Не перегрівати годинник.
 •  Не чистити агресивними мийними засобами, засобами з додаванням хлору або порошками. Поверхня просто не переживе такої агресії і верхній дорогоцінний шар зійде разом із пилом.
 • Пам'ятати, що водонепроникність не вічна. Чим старший годинник, тим гірше він протидіє волозі. Фахівці рекомендують раз на рік перевіряти пристрій на вологостійкість. Це можна зробити в спеціальному центрі.
 • Оберігати техніку від механічного впливу та ударів.

Корпорація у світовій історії

Кінські перегони

Швейцарський годинник Longines пов'язаний з кінним спортом тонкою червоною ниткою. У перегонах, як і в легкій атлетиці, переможця визначають іноді частки секунди. Тому точність у цьому спорті дуже цінується. Згадаймо, що другий керівник фірми Ернест Франсільон був непоганим економістом і маркетологом. Не дивно, що перша реклама бренду пов'язана саме з перегонами. Абзац на кілька речень у місцевій газеті 1881 року - ось і вся реклама. До відомих нам роликів із блискучим корпусом або фото тонких зап'ясть Інгебори Дапкунайте сто з гаком років. Але вже до 1886 року більшість глядачів, жокеїв, суддів стали купувати собі хронографи відомої нам марки.

У 2011 році компанія стала довгостроковим партнером корпорації France Galop. І офіційно підтримувала скачки на іподромі Шантіньї. У рік під патронажем бренду проводять понад 40 заходів.

У 2013 році Longines стає офіційним хронометристом і головним партнером Міжнародної федерації з кінного спорту. З цього часу компанія - ключовий хронометрист і провідна торгова марка федерації. Угоду скріпили підписами принцеса Гая - президент FEI і Найла Гаєк - генеральний директор Swatch Group. Цього ж року годинникова марка стає офіційним партнером Міжнародної федерації скакових спільнот. Співпраця довгострокова і підписана в Шантіньє. Наприкінці року спільно з федерацією представники марки відзначили коней, які показали найбільш вражаючі показники за 365 днів. Премія називається "Найкращий скаковий кінь світу".

А через рік тим самим складом засновують премію для найкращого жокея у світі. За успіхи наїзника, показані за ті самі 365 днів.

У 2015 році компанія представила нововведення, яке повністю змінило технологію відстеження тих, хто змагається на кінських перегонах.  Експерти одразу ж сказали, що новинка змінила правила роботи в історії хронометражу. Називається вона "Система позиціонування Лонжин", і передає такі показники:

 •        точне місцезнаходження скакунів у конкретний момент;
 •        поточний рейтинг наїзників;
 •        відстань між учасниками змагання;
 •        швидкість руху коней весь час заїзду.

За секунду LPS робить до 1000 вимірювань, точність яких - до 5 см.

Географічні експедиції

Хронографи бренду часто використовували під час морських і сухопутних експедицій. Уперше це зробив принц Людвіг Савойський під час експедиції на Північний полюс у 1899 р. Основні переваги техніки:

 •        Точність
 •        Довгий термін служби
 •        Морозостійкість

Поїздка навколо світу на дирижаблі теж не обійшлася без крилатого пісочного годинника. Ганс Шиммер використовував цілих два хронометри: для місцевого часу і координат за Гринвічем. Таким чином у 30-му році XX століття компанія потрапила на борт легендарного "Графа Цеппеліна".

Любов до відкриттів - це цінність, яку компанія хоче прищепити нащадкам. Тому вкладається в освітні проєкти. 1969 року в Музеї Транспорту в місті Люцерн відкрився планетарій. За 6 років його відвідало понад мільйон людей. Окрім карти зоряного неба корпорація сприяла створенню експозиції "Історія Всесвіту". Окремими позначеннями в цій експозиції прокладено шлях зростання, який пройшов годинник Лонжин.

Спорт

У 1912 році компанія випробовує нову систему спортивного хронометражу. Завдяки автоматичному перемиканню її назвали "розірвана стрічка". Суть проста: на старті бігун розриває першу стрічку, запускаючи перший хронометр. На фініші - другу, фіксуючи результат на вимірювальній техніці. Результати допомагають журі визначити переможця в спірних ситуаціях. Усе відбувається в м. Базель на змаганнях із гімнастики.

У 1933 році Longines вперше запрошують стати хронометристом змагання з гірських лиж.

У 1954 році спортивні рефері вже можуть відстежити рухи спортсменів на фінішній лінії з різницею в одну соту частку секунди. А все завдяки першому годиннику з кварцом. Фахівці випробували його в обсерваторії Невшателя і зафіксували одразу кілька рекордів швидкості та точності. На основі новинки спроектували хронометричний прилад Chronocinegines. Пристрій являє собою 16-міліметровий об'єктив, камеру і сам годинник. Після закінчення забігу суддівська комісія отримує розкадрування фінішу на плівці. Визначати переможця стало легше.

За допомогою того ж Chronocinegines 1964 року змогли виміряти швидкість найшвидшого гонщика. Дональд Кемпбелл проїхав австралійське озеро Air зі швидкістю 648 км/год.

З 1982 по 1992 рік Лонжин запрошують стати офіційними хронометристами перегонів "Ф 1". Партнерський договір підписано з ключовими учасниками змагань: Рено і Феррарі.

У 1985 році компанію оголошують офіційним партнером усіх змагань під егідою Міжнародної федерації гімнастики.

У 2007 році бренд стає партнером лижних змагань. І відповідає за якість замірів на них та на чемпіонаті Франції з тенісу.

Двічі корпорація була партнером Ігор Співдружності: у 1962 році в Перті та в Глазго 2014 року. За 11 днів учасники змагалися в 17 видах спорту. Годинниковий бренд узяв на себе обов'язки офіційного хронометриста та офіційного годинника змагань. У спорті може бути важлива кожна частка секунди, а Longines готовий надати пристрої, які зчитують і такий діапазон часу.

Авіація

З 1919 року компанія Longines офіційний постачальник техніки для міжнародної федерації авіації. На початку ХХ століття пілотів вважали авантюристами. Мало хто вірив, що залізні птахи коли-небудь стануть повноцінним транспортом. Але в Генрі Форда теж ніхто не вірив. Проте кожне велике місто вранці та ввечері страждає від заторів. А техніка Лонжин вимірювала рекорди, які ставили авіаційні першопрохідці. Навігаційні механізми компанії лягли в основу перших систем і в пасажирських літаках.

У 1927 році Чарльз Лінберг перелетів Атлантику поодинці і без посадки. А 1931 року доручив компанії Лонжин розробити нову навігаційну систему для літака. Ця навігація тепер використовується в авіації поряд із морським альманахом і секстантом. З її допомогою можна було точно визначити широту і довготу.

Годинники Longines, виробник яких стояв біля витоків авіації, спроектовані і для потреб пілотів.  Компанію надихали авантюристи, чиї подвиги змушували завмирати серця людей. Тому 2013 року з'явилася лінійка годинників, розроблена спеціально під потреби пілотів. Особливості техніки:

автоматичний підзавод;

 • три сталевих варіанти корпусу;
 • три стандартні стрілки для вимірювання секунд, годин, хвилин, позначення числа;
 • можливість визначити, котра година в другому часовому поясі;
 • хронограф з однією кнопкою.

Розробка базується на механізмі L788. Історія авіації завжди надихала розробників бренду створювати найкращі свої розробки.

Історія винаходів і нагород
1878р. - випуск нового калібру для годинника 20Н. Це перший пристрій-хронометр із завданням не тільки показувати час, а й проводити виміри.

1888р. - нова розробка, яка дає змогу налаштовувати годинник точніше. Калібр 21:59. Назва говорить сама за себе: точність до хвилини, регулярний хід.

1900р. - кишеньковий годинник La Renommee удостоєний вищої нагороди Всесвітньої виставки. Паризьке журі присуджує моделі гран-прі. Усередині годинника все той же калібр 21:59.

1913р. - перший наручний годинник. Оснащений кнопкою для налаштування і лічильником на півгодини. Точність вимірювання - до п'ятої частки секунди. Модель називалася 13 33Z.

1916р. - в асортименті Лонжин з'являються квадратні та овальні годинники. Час експериментувати з формою наручних аксесуарів.

1927р. - з'явилася система навігації Вімса. Суть у тому, що секундний механізм синхронізується з сигналом часу за Гринвічем. Для навігації цей винахід став дуже важливим. У 1935 році його запатентували.

1931р. - на основі навігації Вімса і хронометра Ліндберга майстри розробили нову систему навігації. Льотчики використовували її для точного визначення географічних координат.

1936р. - розробка нового калібру для наручних годинників. 13ZN оснащений двома лічильниками: на годину і півгодини часу безперервної роботи. Пристрій одразу ж патентують.

1939р. - з'являється механічний хронометр. Його складові:

 •        півгодинний лічильник;
 •        ратрапант;
 •        напівмиттєвий лічильник-sport

Цього ж року на основі легендарного механізму 21:59 механіки фірми розробляють сідеограф. Це прилад, який відображає зоряний час за Гринвічем. Сідеограф допомагає прискорити орієнтування в просторі і може використовуватися мандрівниками, пілотами, моряками.

1945р. - розробка першого годинника з автоматичним заводом. Калібр 22А. Особливість цього механізму - він заводився не просто сам, він заводився після руху руки.

1947р. - механіки фірми спроектували покращений пристрій, який заводиться вручну. Калібр 30СН.

1959р. - новий калібр 360 - визнали найточнішим. Частота коливань - 36 тисяч одиниць за 1 годину. Це новий рекорд у точності, зафіксований в обсерваторії Невшателя.

1963р. - З'являється механізм, який заряджається від ртутної батарейки. Призначення - конкурси в обсерваторії.

1965р. - кварц б'є рекорди механіки. Новий бортовий хронометр, розроблений на базі 800 калібру, поставив новий рекорд точності.

1969р. - завершено секретний проект компанії "Пісочний годинник". Розробники явили світу новий калібр: кварцовий, кібернетичний, спроектований для наручних годинників. Назвали новинку "Ultra-Quartz".

1972р. - спільно з Texas Instrument Inc і Ebauche SA Longines розробляють електронний годинник. Тепер час можна дізнатися не за циферблатом, а за рідкокристалічним екраном. На конференції дослідників модель отримала найвищу оцінку.

1975р. - годинник "Клеопатра", оформлений у вигляді рабських кайданів, заслужив нагороду на виставці в Баден-Бадені. Золоту троянду отримав пристрій, виконаний у східних мотивах, прикрашений камінням.

1977р. - бренд повертається до механіки і покращує свій механічний калібр L990.

1979р. - на ринок виходить найтонший годинник. Його товщина всього 1,98 мм. За витонченість модель прозвали "Золотий лист" - "Feuille d'Or".

1984р. - компанія випускає годинник нового калібру. Головна особливість моделі - стійкість до перепаду температур. Такий годинник вже можна використовувати на території Східної та Північної Європи.

У 2010 році механізм годинника оновлюється і тепер він оснащений колонним колесом. Калібр називається L688.

У 2013 році майстри бренду випустили годинник калібру L788. Пристрій відрізняється колонним колесом, яке регулює хронограф: почати, закінчити або призупинити підрахунок. Контроль здійснюється всього однією кнопкою. Цей механізм створювали на основі калібру 13.33Z, який вбудований у перший наручний годинник. До речі, сама механіка присутня в моделі "The Longines Avigation Watch Type A-7". Цей годинник створювали на кшталт хронометрів 30-х рр. - льотний годинник, у якому циферблат повернутий.

Колекції

Хронологія колекцій

1954 р. - перша лінійка годинників, іменована "Conquest". У перекладі з англійської - "завоювання". Назва невипадкова - наручний годинник Longines завойовує новий ринок. Тепер це не просто годинник, а повноцінний аксесуар. І тепер важливо приділяти увагу зовнішньому вигляду, красивим фото для реклами і стати першими ще й у модному сегменті.

1957 р. - наступна колекція годинників "Flagship". Строгий дизайн, чорний шкіряний ремінець - бренд створив ту саму вічну класику, яка доповнить образи сотень дизайнерських рішень. Не дарма колекцію назвали флагманським кораблем, на який рівняються всі інші. Тильну сторону корпусу прикрасили зображенням каравели. Адже кожен із нас може бути флагманом в улюбленій справі. Головне - нагадувати собі про це.

1967 р. - "Ultra-Chron". 60-ті рр. минулого століття - час експериментів із технологіями. Тоді здавалося, що кварц переможе механіку. Як раптом на ринку з'являються електронні годинники. Годинники Лонжі'н пропонують альтернативу - калібр 11.5, які заводяться автоматично. Частота коливань - 36 тисяч одиниць на годину.

1972 р. - фірма пропонує співпрацю дизайнеру. Бренд хоче переосмислити наявні колекції, для чого наймає Сержа Манзона. У підсумку ми бачимо корпус у формі ременя, срібне обрамлення, тонкі форми.  У цей період багато виробників розуміють, що завдання годинника не просто показувати час. Його має хотітися надіти на руку. Варто більше часу приділити опрацюванню чоловічої та жіночої колекцій.

1982 р. - на ринок виходять годинники "Agassiz", виконані із золота. Майстри вже вміють виготовляти плоскі годинники. До навичок додають благородний метал, і перед нами колекція "La Grande Classique de Longines" - тонкі, витончені та благородні в усіх сенсах моделі. "Велика класика" швидко стає популярною. Тепер годинник така ж ознака розкішного життя, як і мерседес за вікном.

1997 р. - "Dolche Vita" - колекція з акцентом на жіночу аудиторію. Життєствердна, легка, світла. Сучасна естетика дає змогу залучити до нових моделей багато молоді.

У 2003 році з'являється лінійка годинників витягнутої прямокутної форми із закругленими краями - "Evidenza". Суворіші та серйозніші, ніж "Dolche Vita", вони символізують дещо інше. Доказ власної спроможності та впевненості в життєвому виборі. Колекція відображає ту саму витонченість стилю, про яку говорить бренд.

Початок нульових характеризується інтересом до витоків. У 2005-му розробники компанії представили лінійку механічних годинників "The Longines Master Collection". Круглий циферблат, шкіряний ремінець, механічний або ручний завод - усе в цій колекції дасть змогу почуватися стильно.

У 2007 році як продовження цієї колекції вийде лінійка "The Longines Master Collection Retrograde" з хронометрами. За словами самих творців - це данина традиціям майстерності годинникарів. До випуску лінійки вдосконалили два варіанти автозаводу механізму.  А в 2011 випускають супероснащену модель "The Longines Master Collection Retrograde Moonphase". Її оснастили таким функціоналом:

 • визначення дати;
 • секундний циферблат;
 • шкала 24 годин;
 • місячні фази;
 • визначення дня і ночі.

2007 був багатий на новинки. Випустили цього року і спеціальну колекцію спортивних годинників. Чотири лінійки з удосконаленими хронометрами, в яких технологічність перетинається з сучасністю і стилем.

У 2009 дизайнери бренду вирішили приділити увагу жінкам, адже останні колекції були чоловічими або універсальними. Так з'явилася лінійка "PrimaLuna". Ніжні та елегантні, ці годинники повністю підходять під концепцію "витонченість як стиль життя".

Через три роки виходила колекція, яка стала даниною поваги рідному місту компанії. Бренд жодного разу не змінював місце розташування за всю історію існування. "Sant-Imer Collection" - це зібрання найкращих механізмів, новітніх напрацювань, які тільки були в Лонжин. Принципи точності та благородної витонченості простежуються в кожній моделі.

У 2013 році майстри випускають новий годинник Conquest Classic. Ця лінійка - повернення до старих-добрих часів, коли бренд тільки набирав популярність. Якраз завдяки таким годинникам. Візуально моделі оформлені у вишуканому, але спокійному стилі. Ремінець зі шкіри алігатора, сам корпус відлитий з рожевого золота 18 карат. За приємним фасадом, як зазвичай, ховається надійна механічна структура. Калібр L688, який керується колесом-"колоною", розробили спеціально для Лонжин у компанії ETA. Діаметр самого пристрою - 41 мм.

Того ж 2013 року колекцію HydroConquest поповнили годинники для любителів пірнати. Яскраві, зручні, з кольоровими акцентами вони принесли витонченість у світ спорту. Оболонка водонепроникна - 30 бар. Такий ефект досягнуто завдяки задній кришці, що загвинчується, і бічним протекторам. Під час самого занурення безель одного з трьох кольорів:

 • червоного,
 • синього,
 • зеленого

крутиться тільки в один бік, щоб убезпечити пристрій від поломки. Стрілки світяться в темряві завдяки спеціальному люмінофору. Завдяки йому дані з годинника можна зчитувати за будь-якого освітлення, що дуже цінно на глибині, куди не проникає сонячне світло, під час дайвінгу до затонулих суден або в підводні печери. У комплектації також йде браслет. Його застібка легко регулює довжину і кріпиться на замок із подвійним блокуванням.

У рік коня виходять нові швейцарські годинники Лонжин "Equestrian Lepine". Компанія не може пройти повз символ року, адже історія бренду тісно пов'язана зі стрибками протягом усієї майже двовікової історії. На кишеньковому годиннику вигравіруваний скакун, що долає бар'єр. Корпус, відлитий із рожевого золота, надає особливої елегантності цьому кишеньковому годиннику. Джерелом натхнення послужила модель "Lepine", випущена 1927 року. Майстри взяли експонат з музею і повторили практично в точності.

У 2014 році світ побачила найелегантніша колекція бренду - "Longine Elegant". Призначена для жінок, вона відображає тягу бренду до спокійної і витонченої класики. Лінійка представляє механічні годинники з трьома різними розмірами циферблата. Їхній дизайн можна вибирати залежно від побажань. Технологи постаралися задовольнити навіть найприскіпливіших клієнток. Бо кожна трактує елегантність по-своєму. І кожна має знайти модель, яка відобразить її внутрішній світ.

Всесвіт "Longines"

Сьогодні годинникові колекції зібрані не стільки за роком випуску, скільки за ідейним навантаженням. І всесвіт бренду має такий вигляд:

Elegance:

"Longines DolceVita". Ви знаєте жінок, які опанували мистецтво насолоджуватися життям? І не просто опанували, а самі звели задоволення в цей ранг. Колекція для тих, хто вміє жити, і тих, хто дуже хоче цього навчитися.

"Longines PrimaLuna". Ця колекція створена під натхненням від сріблястого місяця ясної літньої ночі. Жіноче начало здавна пов'язували з місяцем, тому PrimaLuna - ода жіночності, таємничості та мінливості. Місяць відбиває сонячне світло, але сам залишається холодним. Так і дами часто приховують свої емоції, залишаючись непохитними. Такий годинник - відображення характеру.

"Longines Symphonette". Симфонія ідеального смаку. Оригінальний циферблат у формі еліпса, прикрашений діамантами, тонкий ремінець і мініатюрний механізм. У 1999 році ідеологи бренду говорили, що витонченість - це стиль життя. Витонченість там, де всі якості людини, і зовнішня, і внутрішня, - її вбрання - співають в унісон гармонійну симфонію життя.

"La Grande Classique de Longines". Класика не старіє і не виходить з моди. Грандіозна класика - колекція, над якою непідвладний час. Давні традиції годинникових майстрів, які актуальні століттями в стильному шкіряному і сталевому обрамленні.

"Presence" - той самий Longines. Витонченість і мінімалізм. Шкіряний ремінець і літаючий пісочний годинник. Для статусності достатньо однієї деталі.

"Flagship". Цю колекцію можна охарактеризувати кількома словами: золото, каміння, швейцарська точність. Лінійка створювалася за образом перших колекцій бренду з використанням сучасних технологій. Є речі, які не застарівають.

"Longines Lyre". Моделі, дизайн яких розробляли під враженням граціозного музичного інструменту. Довгі тонкі лінії на ремінці плавні, як струни, а сам корпус виконаний у сіро-жовтих тонах.

"Agassiz". Колекція названа на честь засновника бренду. Лінійку випустили на честь 150-річного ювілею компанії. Годинники зроблені із золота, розраховані як на чоловічу, так і на жіночу аудиторію. Виконаний у найкращих традиціях Лонжин, цей тонкий годинник присвячений багаторічній історії годинникової майстерності.

Watcmaking tradition:

"The Longines Master Collection" - одна з ключових колекцій компанії. З 2005 року вона користується популярністю як у постійних клієнтів компанії, так і у нових покупців. У всіх годинників є функція автоматичного підзаводу. Залежно від побажань можна вибрати ще низку додаткових характеристик. Шкіряний ремінець зі шкіри алігатора і сталевий корпус уособлюють союз витриманої роками майстерності та вікової історії.

"Record" - перший годинник-хронометр, що удостоївся високої нагороди Інституту Тестування Хронометрів. Він обладнаний однокристальною кремнієвою пружиною балансу. Круглий сталевий корпус може обрамлятися браслетом із нержавіючої сталі або ремінцем зі шкіри.

"Concquest Classic" класика, що стала традиційною для світу спорту. Годинники цієї лінійки були офіційними хронометрами багатьох спортивних змагань, серед яких:

 • ігри Співдружності;
 • змагання зі спортивної гімнастики;
 • змагання з художньої гімнастики;
 • турнірів з гірських лиж;
 • турнірів з кінного спорту, тощо.

"The Longines Elegant Collection" - тонкі, витончені, стильні. За словами керівництва компанії саме ця лінійка уособлює головну ідею компанії: "Елегантність як стиль життя". Незмінне рожеве золото 18 карат, діаманти. Адже що може елегантніше прикрасити тонке жіноче зап'ястя, якщо не діамантова нитка, що оточує циферблат.

"Longines evidenza". Ця лінійка - справжня машина часу. Колекція спроектована на базі моделей 1925 року випуску. Металевий сріблястий бочкоподібний корпус обрамлений браслетом з нержавіючої сталі або ремінцем зі шкіри крокодила. Вибрати можна, виходячи з власних уподобань.

"The Longines Saint-Imier Collection" - годинники з механічними калібрами. Ця колекція - данина місцю, в якому Ернест Франсільон відкрив завод. Що характерно, моделі продовжують випускати в Сент-Ім'є.  Годинники цієї серії обладнані всіма останніми напрацюваннями майстрів виробництва. І повертає користувача до витоків. Колекцію представляє Андре Агассі - відомий тенісист, який втілює ідеї шляхетності та елегантності у своєму фонді "Фундація освіти".

Equestrian:

"Кінний спорт". Перегони - це не просто змагання, це ціла подія, до якої аристократи готувалися не гірше, ніж до званих вечерь. Спеціальні капелюшки, сукні, аксесуари - все має бути витримано в потрібному стилі. Щоб отримувати захоплені погляди, потрібно постаратися. Ця лінійка повертає нас у минулі часи розкоші та витонченості.

Sport:

"Conquest". Спортивні аксесуари теж можуть бути елегантними. Їх оцінюють за ефективністю. І тут швейцарська якість не підведе. Але і зовнішній вигляд моделей продуманий до дрібниць: керамічний ремінець, сталевий циферблат, зручна шкала з арабськими цифрами. Така модель доречно виглядає як на діловій зустрічі, так і на трибуні стадіону.

"Hydro Conquest". Годинник Longines Automatic для дайвінгу, з рівнем водозахисту до 30 АТМ. Сталевий корпус обрамлений ремінцем з каучуку або браслетом з нержавіючої сталі. На циферблаті розташовані три індикатори і накладні арабські цифри.

Heritage:

"Спадщина". Колекція, розроблена як данина поваги до першопрохідців. За свою історію Longines підтримувала піонерів авіації, мандрівників, експериментаторів. Саме в цій колекції знаходиться годинник, який розробляли на замовлення пілота Чарльза Ліндберга. Модель "Lindbergh Hour Angle Watch" втілює міні-версію системи навігації Вінса. У цю ж колекцію поміщено годинник, створений для пілотів "Swissair", і за яким зручно орієнтуватися в різних часових поясах.

ПРИЧИНИ КУПИТИ Longines У НАС

1 Компанія ДЕКА є авторизованим партнером Longines у разних містах України, таких, як, Київ, Донецьк, Харьків, Луганськ, Запоріжжя, Маріуполь та Краматорськ. Підтвердження цьому Ви зможете знайти на  на офіційному сайті Longines. Купуючи годинники у нас, Ви зможете бути абсолютно впевнені у якісті, оригінальності та високому рівні сервісу!
2 Марка Longines використовує виключно якісні та натуральні матеріали для виробництва годинників.
3 Longines - cамий титулований Швейцарський годинниковий бренд у світі. (10 Гран-прі и 28 золотих медалей).
4 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
5 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
6 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
7 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
8 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
9 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
10 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
11 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)