Вибрати мову
ua
image

Ремінці HIRSCH

Історія бренду

Ремінці Hirsch - щоб закріпити успіх

Ремінці Hirsch як оригінальне доповнення до наручних годинників здавна вважаються синонімом найвищої якості. Вони прекрасно доповнюють чоловічі та жіночі моделі провідних виробників, стаючи їхнім виразним елементом. Ретельний відбір матеріалів, бездоганне виконання, оригінальний дизайн - на цих китах базується система якості бренду Hirsch.

Біля витоків виробництва

Історія сучасної компанії, що займається випуском годинникових ремінців Hirsch, почалася ще 1765 року. Саме тоді Франц Гірш вирішив заснувати шкіряну мануфактуру в Нижній Австрії. Невелике підприємство спеціалізувалося на виготовленні шкіряного взуття, сідел і низки інших виробів. Сімейний бізнес і донині пов'язаний зі шкіряною справою.

Протягом кількох століть фабрика переходила в управління представників нових поколінь. Істотний прорив намітився під час керівництва Ганса Гірша. У 1935 році компанія отримала перший патент. Авторським винаходом було визнано вакуумний ремінь, який знайшов широке застосування в автоіндустрії, що бурхливо розвивалася.

Через 10 років асортимент продукції шкіряної фабрики розширився: в окремий напрямок було виділено виробництво ремінців Hirsch. Перші моделі були виготовлені на звичайному столі на кухні з використанням звичайнісіньких засобів - ножа і побутової швейної машини.

Нарощування обертів

Середина 50-х років ХХ століття стає переломним моментом в історії фабрики. У цей період її співробітники винаходять і відточують до дрібниць нову технологію обробки шкіри. Новий підхід дає можливість істотно продовжити термін служби готових аксесуарів. Це швидко оцінили провідні світові виробники годинників і налагодили ділові зв'язки з компанією Hirsch. Шкіряні браслети цього бренду набувають величезної популярності.

У 1957 році до процесу керівництва фабрикою приєднується Герман Гірш. Він виявляється талановитим стратегом-підприємцем, і вже через рік підприємство заробляє свій перший мільйон.

Особливості ремінців Hirsch

Критерії якості, встановлені самим виробником, такі:

  • Міцність. В основу виготовлення такої продукції покладено технологію Rembordé. Вона полягає в з'єднанні верхнього і нижнього шару шкіри ремінця без створення швів. Зазначений підхід робить готову продукцію стійкою до пошкоджень. Під брендом Hirsch навіть було випущено аксесуари, які можна не знімати під час занурення під воду. Вони не втратять свої форму, еластичність і естетичність.
  • Гіпоалергенність. Натуральна шкіра, яка використовується для виробництва ремінців Hirsch, покривається складом No Allergy, що виключає виникнення алергічних реакцій. У колекціях також представлені каучукові браслети. Вони виробляються з високоякісної натуральної сировини, проходять спеціальну обробку, що виключає появу подразнень на шкірі.
  • Ретельний відбір матеріалів. Кожна деталь - від основи до застібки - піддається жорсткому виробничому контролю. Завдяки цьому ремінці Hirsch протягом десятиліть залишаються зразками бездоганної якості.

Безсумнівна перевага аксесуарів - оригінальний дизайн. У колекціях Hirsch представлені спортивні та класичні моделі, що відрізняються за фактурою, кольором, шириною, довжиною. Найпопулярніші лінійки такі:

  • Performance;
  • Elegance;
  • Catwalk;
  • Active.

До них увійшли строгі коричневі та чорні ремінці, виразні молодіжні моделі з яскравими вставками, елегантні жіночі аксесуари незвичайних відтінків. Такі вироби можуть стати відмінним доповненням модного образу. Замовити оригінальну продукцію на вигідних умовах пропонує інтернет-магазин deka.ua.

ПРИЧИНИ КУПИТИ Hirsch У НАС

1 Компанія ДЕКА є ексклюзивним дистриб'ютором ремінців Hirsch в Україні.
2 Hirsch - найстаріша австрійська компанія, що спеціалізується, на виробництві ремінців і браслетів для наручних годинників.
3 Компанія HIRSCH завжди була фахівцем в обробці шкіри і в об'єднанні шкіри з іншими матеріалами. У пошуку кращих та інноваційних матеріалів, HIRSCH працює в тісній співпраці з фахівцями в усьому світі.
4 Нововведення постійно розвивають технології, які призводять до вдосконалення ремінців до наручних годинників. Весь проект, продукт і технології виробництва - результат творчих досліджень і розвитку марки HIRSCH.
5 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
6 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
7 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
8 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
9 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
10 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
11 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
12 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)