Вибрати мову
ua
image

Годинники Hermle

Історія бренду

Hermle - вишуканий годинник для вишуканих інтер'єрів

Інтер'єрний годинник Hermle - це справжня окраса квартир і будинків, оформлених у класичному стилі. Вони вже давно стали символом стабільності, надійності та бездоганного стилю. Для його виробництва використовуються елітні матеріали - натуральне дерево, якісне скло. Для декору беруться вставки з каменю, металу, тож у підсумку виходять справжні витвори мистецтва. Перші випущені моделі становлять інтерес для тих, хто займається колекціонуванням антикваріату, і традиційно цінуються дуже високо.

Як з'явився бренд?


Годинникова марка Hermle з'явилася в далекому 1922 році. Її засновник - Франц Хермле. Фабрику було зведено на території невеликого німецького містечка Госхайм, розташованого неподалік від величного гірського масиву Шварцвальд. Це було цілком традиційним рішенням, адже саме в цій місцевості здавна виробляли годинники. Зокрема, регіон став місцем народження настінних моделей із зозулею.

Спочатку підприємство Хермле було всього лише філією великої компанії Kienzle. Однак після створення унікального механізму найкращим другом годинникаря Франц ухвалив доленосне рішення відокремитися і стати засновником свого бізнесу. Підприємницьких здібностей Хермле не бракувало. Навіть у період, коли світова економіка переживала кризу, продукція цього бренду продовжувала успішно випускатися і продаватися.

Високі темпи розвитку компанії були обумовлені застосуванням передових технологій і увагою інженерів до кожної деталі виробів. У підсумку до 1930 року фабрика Hermle стала одним з найвідоміших виробників годинників у Німеччині.

Воєнні та післявоєнні роки

Незважаючи на стабільність розвитку роки війни негативно позначилися на стані компанії. Будинки, які їй належали, було зруйновано під час бомбардування, професійне обладнання вивезено за кордон. Протягом тривалого періоду південні райони Німеччини були під контролем союзників, тому про виробництво годинників Hermle не могло бути й мови.

Коли військові дії закінчилися, фабрику вдалося поступово відбудувати, її діяльність знову налагодилася. До випуску годинникових механізмів Франц Хермле залучив своїх синів - Альфреда, Ганса, Генріха і Гебхарда. Саме вони очолили компанію після смерті засновника 1953 року.

Молодим людям передалася любов батька до сімейного бізнесу, тож підприємство під їхнім керуванням продовжувало нарощувати оберти. У підсумку годинники Hermle набули популярності далеко за межами Німеччини. Їх почали купувати поціновувачі красивих інтер'єрних деталей у Європі та США. На хвилі зростаючого успіху було ухвалено рішення вийти на американський ринок на постійній основі: нові виробничі потужності було запущено в Амхерсті (штат Вірджинія). Вони досі діють і спеціалізуються на постачанні надійних годинникових механізмів.

1990 року в Госгаймі було відкрито ще одну нову фабрику, що випускає годинники Hermle. Через 8 років власники компанії викупили організацію URGOS, яка здавна спеціалізувалася на годинниковій справі. У наші дні Hermle володіє чотирма фабриками, три з них розташовані в Німеччині, ще одна - в США. Вони спеціалізуються на випуску таких моделей годинників, як:

  • підлогові;
  • настінні;
  • настільні або камінні.

На чолі корпорації зараз стоїть представник третього покоління годинникарів Хермле - Рольф.

Різноманітність годинників Hermle та їхні переваги

Асортимент, доступний покупцям, дійсно вражає. Під маркою Hermle випускають понад 800 моделей годинників і близько 15 тисяч механізмів, що відрізняються довжиною маятникового елемента.

Корпуси виготовлені з різних матеріалів: дорогих сортів деревини, скла, порцеляни, латуні. Старовинний дизайн чудово поєднується з використанням передових технологій. Функціональність годинника Hermle не викликає нарікань. Нічний режим, індикація дати, місячний календар, установка різних мелодій бою - ось лише деякі з можливостей продукції цього бренду.

До основних переваг годинників Hermle належать:

  • точність - механічні прилади показують час правильно, при правильному налаштуванні не вимагають коригування роботи;
  • висока якість збірки - операції виконуються на німецькій фабриці, всі деталі корпусу добре зчленовані між собою, декоративні накладки надійно закріплені;
  • краса - годинник Hermle - це справжня прикраса інтер'єру і свідчення бездоганного смаку свого власника, а нестандартні циферблати, продуманий до дрібниць дизайн роблять продукцію цього бренду впізнаваною.

Такі вироби можуть стати оригінальним подарунком для людини, яка розуміється на елітних інтер'єрних аксесуарах. Купити справжню продукцію бренду Hermle з різних колекцій пропонує інтернет-магазин deka.ua.

ПРИЧИНИ КУПИТИ Hermle У НАС

1 Компанія ДЕКА є офіційним дистриб'ютором годинників HERMLE в Україні.
2 В даний час HERMLE Black Forest Clocks у Вірджинії - єдина компанія в США, що випускає механізми для «великих годинників».
3 Саме компанія HERMLE розробила електронні 'Річні' годинники, що стали дуже популярними через невисоку ціну і точного ходу, і ввела інші інновації в області хронометрії, що стали всесвітньо відомими.
4 Гарантія високої якості, відповідності стандартам, а також постачання служб технічного обслуговування відповідними деталями годинникового механізму - ось що лежить в основі репутації компанії HERMLE.
5 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
6 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
7 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
8 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
9 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
10 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
11 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
12 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)