Вибрати мову
ua
image

Годинники Epos

Модель для тебе
Годинник EPOS 8000.700.20.85.15
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • жіночі
 • Класика
 • кварцевий
 • нержавіюча сталь

28 880 грн

Історія бренду

Epos: якість, доступна масам

Відносно новий бренд для України, але постійний учасник годинникової виставки в Базелі. Epos входить до ТОП-100 найкращих марок годинників. Підтвердження цьому - каталог "Швейцарські годинники". Ця торгова марка - справжня знахідка для любителів золотого співвідношення ціна/якість. Адже де ще за середньою вартістю можна купити пристрій, оснащений усіма можливими доповненнями? І сконструйований за швейцарськими канонами збірки.

Epos у тому вигляді, в якому ми його знаємо, з'явився 1983 року. 70-80-ті роки минулого століття - період технологічних змін у годинниковій справі. Виробництва масово переходили на кварц. Усі вважали, що механічні годинники віджили своє, і попереду - ера нових технологій. Саме тоді знайшовся ентузіаст Пітер Хофер, який не піддався загальній паніці. А перший кварцовий годинник компанія Epos випустила тільки 2013 року. І це був природний виток розвитку бренду, а не данина моді або вплив страху.

Витоки майстерності

Історія компанії починається з 1925 р. у Швейцарії - світовому центрі годинникових майстрів - де відкривається невелика мануфактура. Джеймс Обер влаштувався в долині Джойкс і займався не створенням нових, а доопрацюванням і вдосконаленням старих механізмів. Працював він не на себе, а співпрацював з провідними швейцарськими заводами.

Згодом Оберу стало потрібно шукати наступника - людину, яка б поділяла його погляд на розвиток бізнесу. Важливо зберегти традиції годинникової справи. Мануфактура переходить племіннику майстра - Жану Оберу і Жану Фіньйону. Останній пропрацював у компанії не один десяток років і винайшов такі механізми, на підставі яких і випускали годинники Епос:

 •         визначник місячної фази;
 •         великий покажчик дати;
 •         можливість визначити, скільки часу залишилося ходу до підзарядки.

Зять засновника фірми, Жак Фіньйон, працював провідним інженером компанії аж до початку XXI століття.

Не піддаватися паніці

У 80-х багато майстерень закриваються через нову моду на кварц. Той, хто хоче залишитися на плаву, випускає кварцові годинники.  І можливо, мануфактуру Обера спіткала б та сама доля. Але знаходиться ентузіаст, готовий виробляти механічний годинник Епос і далі.  Пітер Хофер випускає продукцію за класичною технологією. Взявши назву "Montres Epos", він скуповує механізми, що зникають, для своєї колекції. Їх продають за копійки, бажаючи хоч якось заробити на застарілій технології. У колекції Хофера з'являються:

 • ETA 2512;
 • Peseux7046/7040;
 • ValJoux;
 • A.Shild та інші.

Інтуїція не підвела: механічні годинники не тільки не втратили популярності, а й примножили її. Швейцарські годинники Epos продовжують удосконалювати куплені механізми і займають свою нішу на ринку.

Гідна спадщина Epos

У 2002 році компанія Epos змінила власників. Пітер Хофер шукав, кому б передати управління компанією. І знайшов наступників в особі подружньої пари, яка багато років працює в цій сфері. Урсула Фостер народилася в сім'ї годинникарів, які шанували багаторічні традиції. А Тамді Чонге сам займався виробництвом. Понад три десятки років він пропрацював у відомій корпорації "Swatch". З новим керівництвом фірма вийшла на новий рівень.

 • У 2004 році компанія взяла перший приз у конкурсі "Gold balance" в Німеччині. Важливий момент: Епос обійшов таких титанів своєї справи, як Omega, Chronoswiss і Oris.
 •    Випустили годинник із турбійоном. Турбійон - це спеціальне ускладнення в механізмі. Навіть найточніші годинники мають похибку в ході секундної стрілки. А це доповнення дає змогу знизити рівень похибки і послабити силу земного тяжіння. Механізм досить складний, але дуже популярний серед поціновувачів якісної роботи.
 •    У 2009 році світ побачили годинники з двома циферблатами. Це прекрасний вибір для пілота або мандрівника, оскільки дає змогу відстежувати час у двох різних поясах.
 •    Ще одним нововведенням цього століття стало розміщення на циферблаті подовженої вертикальної дати. Вона розташована праворуч від цифри 9 і додає особливого стилю новим моделям.

Класика, доступна кожному

Годинники від Epos, виробник яких ревно стежив за дотриманням традицій, мають особливу місію. Ще Хофер хотів створити марку, яка буде виконана за всіма канонами годинникової справи, але, водночас, буде доступною для мас. Швейцарські годинники понад сто років асоціюються з розкішним життям і шиком. А ця марка дає можливість відчути себе аристократом навіть тому, у кого немає рахунку в місцевому банку.

Водночас бренд не забуває, що швейцарські годинники все-таки асоціюються з розкішним життям і шиком. І тому випускає обмежену кількість моделей спеціально для поціновувачів. Тут можна побачити і благородні метали в корпусі, і дорогоцінні камені, і ускладнення, завдання яких зрозуміє не кожен обиватель.

Палітра фарб Epos

Здебільшого компанія випускає наручні годинники. Є й винятки у вигляді лімітованих кишенькових пристроїв. Загалом в асортименті бренду понад 150 видів моделей. Оригінальною можна назвати лінійку Sportlive. Це водонепроникний спортивний годинник з обертовими елементами. Він має водозахист до 200 метрів і оснащений функціональним хронографом. Дотримуючись модних тенденцій, марка розробила пристрій для людей з активним способом життя.

Всього ж у бренду існує вісім постійних колекцій:

 •         Emotion - класичний круглий годинник з поділками. У лінійці багато варіацій на тему оформлення циферблата: візерунки, поділ на дві частини тощо;
 •         Ladies - жіноча колекція з круглим циферблатом;
 •         Oeuvre d'art - наручний годинник із хронографом і додатковими ускладненнями;
 •         Originale - найбільша серія класичних пристроїв. У лінійці можна знайти годинник на будь-який смак і гаманець;
 •         Passion - класичний круглий годинник із датою та різними хронографами;
 •         Perfection - чоловіча колекція пристроїв із прямокутним циферблатом;
 •         Sophistiquee - чоловічий масивний годинник із хронографом.

Якість, яка на виду

Головна особливість багатьох моделей фірми - годинник із прозорою кришкою. Крізь міцне скло видно роботу механізму: кожне колесо крутиться без перебоїв, але загалом перед покупцем складний і злагоджений організм, що невтомно відраховує час. Такі годинники отримали назву "скелетони" і виходили як звичайними, так і лімітованими серіями.

Pocket Watch - Серія кишенькових годинників з ручним заводом. Корпус виготовлено з паладію.

Oeuvre d'art - Фантазії на тему майбутнього. Чоловіча колекція з оригінальним декором і лініями, що переплітаються. Прикрашена діамантами, які підкреслюють статусність виробу.

Ladies - розкішна елегантна колекція. Це не стільки пристрій для відстеження часу, скільки витончений жіночий аксесуар. Тут швейцарська якість переплелася з елітарністю та аристократичним шиком. Є бюджетні моделі, а є і люксові, прикрашені камінням.

Может показаться, что модифицировать механизмы не так сложно, как производить их заново. Но для того, чтобы усовершенствовать часы, часто нужно разработать заново детали. Часы Эпос ценны тем, что в них сохранены механизмы, которые другие фирмы уже сняли с производства. Сотрудники компании работают с технологиями, которые не выпускают с 1966 года. И они были бы утеряны, если бы Питер Хофер в свое время не решил скупить редкие модели. Благодаря ему мы получили бренд, который может себе позволить обыватель, но в то же время способен предложить нечто стоящее и ценителю. Приятно, когда швейцарское качество может быть доступно.

ПРИЧИНИ КУПИТИ Epos У НАС

1 Починаючи з 2008 року компанія ДЕКА є ексклюзивним представником годинників Epos в Україні. Ця інформація доступна на офіційному сайті виробника.
2 Годинники EPOS - це поєднання оригінального дизайну і унікальних механізмів. Фірма EPOS спеціалізується на випуску механічних годинників.
3 EPOS -100% швейцарська якість. Використовує тільки високоякісні матеріали. Фірма EPOS випускає лімітовані годинники. Всі годинники тільки ручної збірки. Бренд EPOS має нагороди в престижних годинникових конкурсах.
4 Фірма EPOS має великий модельний ряд: круглі, бочкоподібні, прямокутні, квадратні; автоматичний завод, ручної завод; класика, спорт.
5 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
6 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
7 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
8 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
9 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
10 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
11 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
12 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)