Вибрати мову
ua
image
image

Годинники CASIO

Модель для тебе
Годинник Casio EDIFICE Classic EF-316D-1AVEG
 • Стать
 • Версія
 • Тип механізму
 • Матеріал корпусу
 • чоловічі
 • Класика
 • кварцевий
 • нержавіюча сталь

4 420 грн

Історія бренду

Японський прорив: історія компанії CASIO

Японський підхід до роботи завжди заворожував західний світ. Неймовірна акуратність, терплячість і сотні спроб заради найкращого результату. Компанія CASIO - гарний приклад сімейного бізнесу, який став гордістю цілої країни. Усе почалося з мрії та натхнення. Історія винахідника Томаса Едісона так вплинула на одного японського юнака, що Світ отримав десятки нових розробок і фірму, яка перевернула з ніг на голову годинниковий ринок. Те, що багато хто вважав неможливим, хлопці зробили, просто витративши кілька років на роздуми і досліди. Брати брали замовлення на аутсорс і виробляли продукцію для інших компаній, якщо щось не ладилося. Але ніколи вони не кидали мрію про сучасне годинникове виробництво і робили все, щоб мрія стала реальністю. Повчальна історія розвитку компанії, що подарувала світові годинники CASIO.

Квітень 1946: У Токіо з'являється компанія Kashio Seisakujo

Покійний Касіо Тадао, засновник Casio Computer Co., Ltd., народився 1917 року в місті Кутера-мура в префектурі Кочі, Японія. У 1923 році після великого землетрусу в Канто вся сім'я Касіо переїхала в Токіо на запрошення дядька, який там працював. Після закінчення середньої школи Тадао почав працювати учнем токарного оператора. Власник фабрики визнав майстерність Тадао і запропонував йому почати навчання у Васеда Кошу Гакко (нині Університет Васеда) паралельно з роботою на заводі. Талановитий підмайстер здобув навички роботи в різних місцях: робив каструлі, сковорідки, лампи для велосипедних генераторів, а невдовзі заробив репутацію відповідального майстра й отримував замовлення на обробку деталей. У 1946 році Тадао створив свою власну фірму під назвою Kashio Seisakujo в Мітаке, Токіо.

CASIO і революція в обчислювальній техніці

Слава винахідника

Kashio Seisakujo була невеликою фабрикою субпідрядників, яка робила мініатюрні деталі та механізми. У Тадао було троє молодших братів: Тошіо, Кадзуо і Юкіо. Тошіо спочатку працював у токійському офісі Міністерства зв'язку (нині НТТ) як технічний фахівець, будуючи та модернізуючи телеграфний і телефонний зв'язок. Однак коли Тошіо бачив, як Тадао щодня працював над замовленнями, хлопець задався питанням, чи може він придумати що-небудь, щоб допомогти старшому братові в роботі. У дитинстві вдумливий Тошіо захоплювався Томасом Едісоном і розповідав своїй родині, що теж хоче стати винахідником, коли виросте. Володіючи великими знаннями в електроніці, Тошіо вже домігся результатів у вдосконаленні системи на своєму робочому місці. Однак він вирішив піти з роботи, щоб попрацювати в Kashio Seisakujo, щоб дійсно перевірити свої здібності у сфері інновацій.

Тут корисно буде згадати історію Томаса Едісона. Винахідник лампочки та власник понад тисячі патентів на різні прилади, він не соромився визнавати свої помилки. Едісон говорив, що провів тисячу невдалих дослідів, перш ніж у нього вийшла електрична лампочка. Та сама, без якої неможливо уявити життя сучасної людини. І в історії годинників CASIO складно зрозуміти, яка з якостей Томаса більше вплинула на Тошіо: чи то його видатний розум, чи то видатне терпіння і мудрість не вимагати від життя все й одразу. Тошіо з братами також подолають невдачі, одну за одною, тільки після яких успіх їм посміхнеться. І точно так само, як після тисячі невдач засвітилася лампа розжарювання, після десяток невдалих спроб з'явиться унікальний калькулятор. Без автоматичного підрахунку та обробки даних так само важко уявити сучасне життя, як і без штучного світла.

Використовуючи свою природну винахідливість, Тошіо випробував кілька нових ідей. Однією з них була "юбіва-пайпу (кільце-трубка)". У повоєнній Японії товари були в дефіциті, і люди курили свої сигарети аж до самого фільтра. З цієї причини Тошіо придумав тримач цигарок з кільцем, щоб людина могла курити, виконуючи свою роботу. Тадао виготовив його на токарному верстаті, і їхній батько Шигеру вийшов на ринок із новим товаром. Замовлення поступово надходили, і юбіва-пайпу стала справжнім хітом вже незабаром після її розробки. Прибуток від цього винаходу піде на розробку нового виду калькулятора.

Розробка електричного калькулятора

У пошуках нового продукту, який вийшов би за трубкою ювіва, брати Касіо думали про електронні калькулятори. Більшість калькуляторів на той час використовували механічні деталі, і не було жодного з електронними схемами. Основним типом калькулятора, що використовувався в Японії на той час, був ручний калькулятор, у якому підрахунок вівся за допомогою механізму і рукоятки. Хоча електричні калькулятори, що використовують невеликий двигун для повороту шестерень, уже з'явилися за кордоном, їх не можна було виготовити в Японії.

Для обробки деталей був потрібен високий рівень технічної експертизи та особливі якісні матеріали. Хоча електричний калькулятор був швидшим за ручну модель, він усе ще був набагато повільнішим за сьогоднішні моделі, і, оскільки шестерні оберталися з високою швидкістю, він видавав пронизливий шум. Тошіо володів достатніми знаннями в галузі електроніки і думав, що може вирішити більшість проблем, використовуючи електричні схеми замість усіх механічних частин. Молодий винахідник спробував зробити свій власний калькулятор. Тошіо використовував тип електромагніту, званий соленоїдом, і почав розробку електричного калькулятора без передач.

Тадао і Тошіо невдовзі взялися за виготовлення чужих замовлень, щоб заробити на життя. Вечірній час брати витрачали на розробку калькулятора. Вони показали прототип інженерам, а після отримання зворотного зв'язку, поліпшили розробку. Таким чином вийшло запобігти можливим помилкам і у винаході. Після десяти або більше прототипів вони випустили перший японський електричний калькулятор 1954 року.

Перша невдала спроба продати розробку

Наступного року брати Касіо з гордістю взяли свій новий продукт до Bunshodo Corporation, торговельної компанії, що займається постачанням офісного приладдя, зокрема обчислювальної техніки. На жаль, представник Bunshodo сказав їм, що калькулятор застарів, тому що він не може продовжувати безперервне множення, в результаті чого добуток множиться на інше число.

Здавалося б стільки часу, витраченого на розробку, минуло даремно. Брати брали чужі замовлення в надії одного разу переключитися на виробництво для себе. Проте вони вирішили не здаватися. Тадао і Тошіо пішли із зустрічі засмучені та продовжили вдосконалювати калькулятор і вирішувати проблеми, що виникли. До них приєдналося сімейство, що залишилося, і компанія стала цілою династією, яка працює заради однієї великої справи. Приблизно в той самий час їхні молодші брати Кадзуо і Юкіо також пішли з роботи і почали працювати в Касіо Сейсакуджо. Тошіо придумував ідеї, Юкіо, який займався машинобудуванням в університеті, розробляв плани впровадження, Тадао і Кадзуо впроваджували їх у життя. У 1956 році через шість років після початку роботи, вони були близькі до завершення калькулятора з безперервною функцією множення, і все, що їм залишилося зробити, це з'ясувати, як налагодити масове виробництво.

У цей момент Тошіо несподівано заявив, що хоче повністю переробити калькулятор. Конструкція соленоїда з його складною механічною структурою створювала потенційні труднощі для масового виробництва. Тошіо хотів відмовитися від соленоїда і перейти на реле. Подібний варіант використовувався в апаратурі телефонних станції тих днів і давав змогу успішно завершити розробку електронного калькулятора.

Нововведення братів Касіо

Хоча комп'ютери, що використовують реле, вже з'явилися до кінця 1950-х років, вони були настільки великими, що їм була потрібна ціла кімната в комплекті з системою очищення повітря. Недоліком реле було те, що на них легко впливали дрібні частинки сміття і пил. Комп'ютери просто вийшли б з ладу у звичайних кімнатних умовах. Необхідна особлива винахідливість, щоб привести електронні розрахунки у звичайні офіси. І чотири брати Касіо працювали над зменшенням кількості реле від кількох тисяч (інколи понад десять тисяч) до 341го. Вони вдосконалили схему і розробили оригінальний тип реле, яке не боїться пилу.

Найбільше нововведення чотирьох братів - прийняття десятизначного формату. Калькулятори на той час використовували так звану "повну клавіатуру" з цифрами від 0 до 9 для всіх розрядів цифр. Нещодавно розроблений калькулятор реле-типу використовував тільки 10 цифрових клавіш, як і кишенькові калькулятори.
Для дисплея було розроблено унікальний дизайн. Калькулятори на той час мали три вікна дисплея, а під час розрахунку "100 + 200 = 300" одночасно відображалися цифри "100", "200" і "300". Однак за допомогою калькулятора-реле числа зникали після введення наступного номера, і наприкінці з'являлася лише остаточна відповідь. Сьогодні це здається єдиним правильним рішенням, але на той час ця ідея була настільки новою і революційною, що знадобилася велика робота для прийняття її споживачем. З цим нововведенням завершився проєкт розробки братів Касіо і з'явилися перші офісні калькулятори.

Повний провал і народження CASIO

Наприкінці 1956 року брати вирішили презентувати проект калькулятора в Саппоро на виставці. Але зіткнулися з проблемою: під час завантаження в літак їх попросили від'єднати верхню частину пристрою. Співробітник аеропорту Ханеда повідомив Касіо, що багаж перевищив допустимий розмір і потрібно вживати заходів. Брати зблідли. Верхня частина складалася з дисплея і клавіш, пошкодження яких було б непоправним для роботи калькулятора. Вони спробували протестувати, сказавши, що пристрій просто зламається, але врешті-решт розділили пристрій.
Після прибуття в Саппоро вони зібрали калькулятор, але, як і боялися, пристрій не працював. Вони марно намагалися його відремонтувати, але зусилля були марними: під час поспіху в Ханеда зачепили життєво важливі механізми. Презентацію, здавалося, було зірвано: її проводили буквально "на пальцях", з використанням лише слайдів. Брати поверталися додому, розмірковуючи, що ж тепер виробляти компанії Kashio Seisakujo.

Яким же було їхнє здивування, коли офіс відвідав представник компанії Uchida Yoko Co., Ltd. Менеджер бачив презентацію в Саппоро і попросив подивитися калькулятор. Його зацікавила розробка, і головний офіс Uchida Yoko взявся досліджувати новий винахід. Компанії вже співпрацювали раніше - брати Касіо виконували замовлення цієї фірми. Тож перший кредит довіри розробники заробили кропіткою працею та дбайливим ставленням до роботи.

Сім років напруженої роботи несподівано окупилися. Контракт підписано. Uchida Yoko стала ексклюзивним дилером, а в червні 1957 року з'явилася компанія Casio Computer Co., Ltd. Брати ставили завданням фірми виробництво релейних калькуляторів. Позицію президента компанії посів батько сім'ї Шигера.

Світова популярність

Після зростання продажів у Японії братам почали надходити пропозиції з-за кордону. Усіх цікавив настільний електронний калькулятор Casio 001. Побачивши хорошу можливість для розширення за кордоном, компанія розробила Casio 101 з поліпшеннями для західного ринку, а 1966 року експортувала свій перший калькулятор до Австралії.

Наступного року CASIO заснувала європейський офіс у Швейцарії, а 1970 року - торговельну компанію в США (Casio, Inc.). 1972 року Casio заснував Casio Computer Co. GmbH Deutschland (тепер Casio Europe GmbH) у Німеччині, і компанія почала продавати калькулятори в усьому світі.

Перший електронний наручний годинник CASIOTRON
Успіх калькуляторів Casio Mini був настільки сильним, що керівництво компанії було впевнене в тому, що посіли топову позицію в індустрії. Щоб заробляти ще більше, компанія вирішила розширюватися, виробляючи новий товар. Так з'явився японський годинник CASIO. На перший погляд електронні калькулятори і годинники виглядають абсолютно різними категоріями продуктів, але в той час годинникова індустрія переживала кварцову кризу. Великі компанії відходили від механічних пристроїв і виявляють інтерес до жіночих і чоловічих моделей японців.

Один із видів кварцових годинників - цифровий хронометр - це лічильник, який вимірює імпульси від кварцового генератора. Іншими словами, простий додатковий механізм, який підраховує секунди. Це був продукт, який дозволив би Casio розвинути технологію LSI, розроблену для електронних калькуляторів. З огляду на це, цілком природно, що Casio стали вникати в годинниковий бізнес.

Проте японська індустрія годинників і хронометрів у середині 70-х років була тісно пов'язана поточним рівнем виробництва, що ускладнювало вихід на ринок нових компаній. Casio докладав великих зусиль для подолання цього бар'єру, а в жовтні 1974 року випустив комп'ютеризований годинник CASIOTRON. Цей кварцовий наручний годинник CASIO не тільки показував хвилини і секунди, але також визначав кількість днів у місяці. На той час це була унікальна функція.

G-SHOCK DW 5000C - перший ударостійкий годинник

1983 року фірма випустила новий годинник CASIO, який перевернув мислення годинникової індустрії. Серед тенденцій до тонших і світліших годинників новий міцний дизайн G-SHOCK був заснований на унікальній концепції. Цей механізм можна скинути з даху 10 поверхового будинку, і він залишиться цілим.

Оригінальний годинник CASIO G-SHOCK спочатку був популярним тільки на деяких ринках таких, як США через свій унікальний зовнішній вигляд. Більш демократичні до стилю американці першими оцінили практичну розробку. Через десять років модні тенденції змінилися, і споживачі переглянули погляди на функціонал і стиль. Уже 1993 року модель стала хітом у всьому світі. G-SHOCK заснувала нову категорію годинників: ударостійкі.

Березень 1985: випуск надтонких цифрових годинників (PELA)
Заснований на новій ідеї виготовлення браслета єдиним елементом наручний годинник CASIO PELA FS-10 розроблено завдяки революційно новій гібридній технології лиття. Техніки компанії об'єднали свій досвід лиття пластмас і мікроелектроніки. Надтонка легка PELA завтовшки всього 3,9 міліметра і вагою 12 грамів моментально завоювала популярність і стала найкращою моделлю, яку продають у годинниковій індустрії.

Липень 1987: у місті Оме, Токіо засновано Casio Micronics Co., Ltd.
Після першої серйозної переоцінки єни (яка зміцніла з 260 до 120 одиниць до долара США) 1987 року японські виробники калькуляторів опинилися на роздоріжжі. Доступно два варіанти: перемістити виробничі бази за кордон або розробити пристрої, які дадуть змогу значно скоротити витрати і продовжувати виробництво в Японії.

Завдяки своєму успіху в зниженні витрат на складання калькуляторів з повністю автоматизованими лініями в Kufu Product Control і Технічному центрі, Casio вирішила зберегти своє виробництво в Японії. Щоб ще більше підвищити свою конкурентоспроможність, компанія також замислюється про подальшу обробку напівпровідників, оскільки це був найдорожчий компонент калькуляторних пристроїв.

Подальша обробка напівпровідників включає в себе обробку напівпровідникових деталей для різних застосувань. Щоб реалізувати мініатюризацію, збільшити функціональність і знизити витрати на основний продукт - калькулятори Casioês - компанія створила Casio Micronics Co., Ltd., у місті Оме, Токіо, у липні 1987 року для виконання цієї подальшої обробки.

Лютий 1989: цифровий годинник BM-100WJ з датчиками прогнозу погоди
Простіше кажучи, коли атмосферний тиск повітря збільшується, погода поліпшується, а коли він зменшується, погода погіршується. BM-100WJ - це оригінальний цифровий годинник CASIO з функцією прогнозування погоди, заснований на цьому принципі. Годинник обладнано внутрішнім напівпровідниковим барометричним датчиком, який вимірював тиск повітря кожні три години і показував дані на дисплеї гістограми. Коли бар із правого боку піднімався, це означало, що погода покращиться, а коли впаде - погода погіршиться. Дані про тиск повітря також можуть використовуватися, щоб повідомити власнику його приблизну висоту або глибину підводного плавання.

Ці революційні нові функції зробили годинник CASIO BM-100WJ моментальним хітом. Бренд продовжував створювати цілу лінійку сенсорних годинників з різними функціями,

Квітень 1994 року: завод TFT LCD у Кочі починає свою роботу

Кожному бренду потрібен товар-флагман, що визначає імідж компанії. Для CASIO ним цілком можуть стати рідкокристалічні дисплеї. А раптом це ключ до успіху? На початку 90-х років минулого століття Casio випускала дисплеї TN і STN, однак попит на продукти, що використовують TFT LCD, збільшувався, що давало чіткіші зображення, наприклад, для РК-телевізорів. У результаті Casio вирішила почати виробництво власних TFT-дисплеїв і завершила будівництво нової фабрики поруч з існуючою фабрикою Kochi в 1993 році.

Починаючи з наступного року, завод запустив першу в галузі інтегровану виробничу лінію для TFT LCD-пристроїв.

Відтоді Casio розширила свою виробничу лінійку невеликих і середніх TFT-дисплеїв і набула великого технічного досвіду в новітніх виробничих системах, включно з монтажним модулем і високорівневою технологією виробництва. У січні 2002 року Casio почала використовувати другу лінію TFT на новому заводі в Кочі, побудованому для задоволення великого попиту на продукцію бренду. TFT-дисплеї, створені тут, використовуються в усьому світі для цифрових камер, стільникових телефонів, КПК, відеопристроїв тощо. Д.

Грудень 1994 року: випущено ударостійкий годинник Baby-G
Міцні годинники CASIO G-SHOCK, вперше випущені в 1983 році, тепер завоювали популярність за кордоном. Цей тренд став знову популярним в Японії, і G-SHOCK став популярним хітом з постійним дефіцитом поставок. Інші годинникові компанії, підштовхувані успіхами японців, випускають свої власні міцні цифрові годинники з досить грубим дизайном. Так з'явилася нова тенденція в годинниковому світі: якщо раніше виробники звертали увагу тільки на якість механізмів, то тепер ударостійкість стала важливим критерієм при виборі пристрою. У 1994 році Casio випустив нові моделі годинників CASIO G-SHOCK тільки для жінок. Лінійка отримала назву Baby-G.

Перший елемент серії DW-520 не тільки мав ударостійкий опір G-SHOCK, а й був дуже милою жіночою моделлю з популярними кольорами і серф-дизайном, який любили дівчатка-підлітки. Виробник розробив наступні моделі годинників Baby-G з різними індикаторами і стилями, щоб ще більше жінок носили цю модель.

Червень 1995: випуск радіокерованого годинника FKT-100L
Радіокеровані годинники завжди показують правильний час, оскільки приймають довгохвильові радіочастоти, що передають стандартну інформацію про час. У 1995 році Casio розробила і поставила свій перший радіокерований годинник, комбіновану модель CASIO FKT-100L, на німецький ринок. У червні наступного року фірма випустила модель годинника DQD-10 в Японії.

У 1996 році, коли був випущений DQD-10, стандартними радіосигналами, переданими в Японії, були тестові трансляції. Проте, продукт придбав прожектор як годинник, який ніколи не вимагав скидання. Потім 10 червня 1999 року почалося офіційне мовлення, і CASIO заклав повномасштабний розвиток різних моделей радіокерованих годинників. У жовтні 2001 року розпочав мовлення ще один стандартний радіопередавач. Тоді сигнали часу можуть бути отримані з надійністю в будь-якій точці Японії, а радіокеровані годинники широко використовуються.

У 1999 році в США покращилися стандартні радіосигнали, і передача була розширена по всій країні. Починаючи з липня 2001 року, Casio почав продавати радіокеровані годинники в США.

Червень 1999: випущено SATELLITE NAVI, перший у світі GPS-годинник
Продукт був випущений у червні того ж року під псевдонімом SATELLITE NAVI як модель наручного годинника серії PROTREK. Годинники сподобалися публіці за свій розширений функціонал, що дає змогу власникові легко визначати напрямок і відстані щодо його місця розташування або місця призначення, що особливо корисно для активного відпочинку такого, як альпінізм і риболовля, де потрібні легкі компактні пристрої.

Листопад 2001: випущено радіокерований годинник на сонячній батареї WVA-300
Випущений у 2001 році WVA-300 успішно під'єднаний до сонячної батареї і також радіокерований. Зв'язок із радіохвилями давав змогу точно калібрувати час, отримуючи стандартні сигнали. Годинники перевершили очікування галузі, адже інші компанії вважали неможливим випустити годинник на сонячних батареях з розширеними функціями.

Листопад 2002: випущено "The G", остаточну версію G-SHOCK
G-SHOCK народився з бажання заперечити ідею, що наручний годинник має бути крихким аксесуаром. Маючи чудову ударну міцність завдяки своїй особливій конструкції, отриманий G-SHOCK, "The G", оснащений силовою системою "Tough Solar", яка живиться від сонячної батареї. "G" точно підраховує час через свою радіокеровану систему, яка отримує стандартні радіосигнали для визначення точного часу.

Червень 2003: створено Хартію творчості CASIO
Щоб кожен співробітник CASIO повністю розумів і дотримувався корпоративного кредо "оригінальність і участь", а також забезпечував правильну систему управління (корпоративне управління) і дотримувався всіх законів, правил і соціальних стандартів (дотримання корпоративної точки зору), CASIO взялася за написання чітких очікувань у цих галузях. 1 червня 2003 року в річницю заснування компанії було випущено триголову Хартію творчості для CASIO. Потім виробник годинників CASIO провів низку заходів для співробітників, щоб кожен член команди був проінформований про Статут всередині компанії. А в грудні того ж року статут опубліковано публічно як заставу суспільству щодо дотримання цих керівних принципів.

Хронологія основних подій:

 • Листопад 1974 р. Casiotron - перший електронний наручний годинник;
 • Вересень 1978 р. 31-CS10B - перший наручний годинник, оснащений РК-дисплеєм CASIO;
 • Листопад 1982 р. AQ-500 - аналоговий годинник (комбінований тип);
 • Квітень 1983 р. G-SHOCK (DW-5000C) - ударостійкий наручний годинник;
 • Січень 1984 р. CD-40/401 - телефонна книга, що зберігається в наручному годиннику;
 • Березень 1985 р. FS-10 - ультратонкий цифровий годинник;
 • Листопад 1988 р. STING - аналоговий годинник для молодіжного ринку;
 • Лютий 1989 р. BM-100WJ - цифровий годинник із датчиком для прогнозування тенденцій погоди;
 • Грудень 1991 р. Годинник DKW-100 Databank із вбудованим словником кандзі;
 • Лютий 1992 р. BP-100 - годинник із датчиком кров'яного тиску;
 • Квітень 1993 р. Наручний годинник CPW-100 з цифровим компасом;
 • Липень 1995 р. Випустили модель Twincept, яка відображає текстові дані на склі;
 • Червень 1999 р. PRT-1GPJ - перший у світі наручний годинник із датчиком GPS;
 • Березень 2000 р. WMP-1V - перший у світі наручний годинник з MP3-плеєром;
 • Червень 2000 р. WQV-1 - перший у світі наручний годинник із цифровою камерою;
 • Листопад 2001 р. WVA-300 - радіокерований наручний годинник із сонячною батареєю;
 • Листопад 2004 р. OCEANUS - сонячний радіокерований годинник зі спортивним дизайном;
 • Листопад 2005 р. OCW-600 / OCW-10 - годинник з п'ятьма індикаторами OCEANUS;
 • Червень 2007 р. OCEANUS Manta Slim - сонячний радіокерований годинник у повнорозмірному корпусі;
 • Березень 2016 р. Smart Outdoor Watch - зовнішній пристрій під управлінням операційної системи Android WearTM
 • Травень 2017 р. GPW-2000 Solar G-SHOCK, обладнаний Bluetooth® і гібридним прийомом GPS і радіосигналу.

Як показала історія бренду Casio, не варто боятися труднощів і пасувати перед невдачами. Якщо робити свою роботу якісно і працювати над розвитком продукту, то популярність знайде вас навіть після найпровальнішої презентації. Характерно, що брати Касіо жодного разу не задумалися про те, щоб припинити власні розробки та закрити компанію. Кожна нова невдача тільки показувала їм, у якому напрямку працювати. Тому через кілька не найприємніших років, фірма вийшла на світовий ринок з інноваційними калькуляторами. А потім, намацавши свою жилу, стали розвиватися у сфері електроніки. І зараз багато поціновувачів сучасних технологій вибирають моделі годинників CASIO саме завдяки довгій історії бренду. Якщо швейцарські годинники цінуються за вікові традиції та майстерність, витриману десятиліттями, то Японія відносний новачок у цій справі. Але ця країна створює свої переважно передові традиції та прищеплює світові любов до сучасних технологій. Тому компанія Casio - гідний приклад терпіння і завзятості, які в підсумку привели до незаперечного успіху.

ПРИЧИНИ КУПИТИ Casio У НАС

1 У нашому інтернет-магазині найбільший вибір годинників CASIO в Україні.
2 Торгова мережа ДЕКА є офіційним дистриб'ютором годинників CASIO в Україні. А це означає, що численні магазини годинників по всій країні спочатку перед продажем своїм покупцям купують годинники даної марки саме у нас.
3 В Україні є тільки два сервісних центри, сертифікованих компанією CASIO. Один з них ДЕКА в Дніпрі. Тут список всіх центрів по країнах СНД.
4 Перевага CASIO перед конкурентами - це широкий асортимент годинників, який дозволяє підібрати годинник на будь-який смак і за доступною ціною.
5 Компанія CASIO створює самі багатофункціональні годинники в світі. Серед власних інновацій CASIO можна виділити такі унікальні функції як: радиоконтроль, підтримка Bluetooth 4.0, GPS, система Smart Acces, компас, висотомір, барометр, термометр і т.д.
6 Годинники CASIO відомі та дуже популярні в усьому світі.
7 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
8 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
9 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
10 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
11 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
12 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
13 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
14 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)