Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Vacheron Constantin розширює партнерство з Лувром програмою «Шедевр на вашому зап'ясті»

Vacheron Constantin розширює партнерство з Лувром програмою «Шедевр на вашому зап'ясті»

Ми у соцмережах

Vacheron Constantin розширює партнерство з Лувром

З моменту свого заснування 1755 року компанія Vacheron Constantin приділяє багато уваги мистецтву й культурі. Партнерство з музеєм Лувру, яке розпочалося 2019 року, свідчить про тріумф краси, що зумовлене постійною турботою мануфактури про збереження та передачу спадщини. Запускаючи нову пропозицію під назвою «Шедевр на зап'ясті», Vacheron Constantin пропонує досвід, який містить приватну екскурсію Лувром у компанії експертів, а також відвідини мануфактури Vacheron Constantin, зустріч із годинниковими майстрами й ремісниками та створення виняткового творіння, натхненного творами мистецтва Лувру.

Годинник Les Cabinotiers, який виготовлений на замовлення, був виставлений на аукціон «Ставка на Лувр», організований на користь проєктів солідарності музею в грудні 2020 року. Після двох років, протягом яких було зроблено безліч відкриттів, включно з приватним візитом переможця торгів до музею та на Мануфактуру для обговорення проєкту з експертами Лувру й майстрами-ремісниками Дому, ця пригода призвела до створення унікального годинника, вибраного переможцем торгів. У результаті з'явилася унікальна модель Les Cabinotiers «Homage to La lutte pour l'étendard de la Bataille d'Anghiari» П'єра Пауля Рубенса з мініатюрною або гризайлевою емаллю, що відтворює однойменний малюнок Пітера Пауля Рубенса.

The Cabiners "Homage to The Battle of Anghiari Standard Fight"

Потім, 2021 року, співпраця між Мануфактурою та престижним музеєм також дала змогу дослідити мистецькі студії двох установ за допомогою серії відеороликів, що ілюструють паралель між роботами відповідних майстрів-ремісників. Після цього 2022 року було випущено серію з чотирьох годинників, натхненну антикварними колекціями музею: Métiers d'Art Tribute to Great Civilisations.

У 2023 році партнерство між Vacheron Constantin і Лувром набуває подальшого розвитку завдяки новій пропозиції Les Cabinotiers під назвою «Шедевр на зап'ясті», яка дає змогу клієнтам вибрати серед творів мистецтва музею той, який буде відтворений в емалі на циферблаті їхнього годинника.

Це партнерство з Лувром підтверджує культурну прихильність Vacheron Constantin, що охоплює сфери, характерні для вікових всесвітньо відомих установ, для яких архівування, збереження та відновлення спадщини стали визначальними факторами. Ця прихильність до пишноти минулого й передання ноу-хау вважається синонімом великої поваги до майстерності, невіддільної частини творінь Vacheron Constantin, а також діяльності Лувру.

музей Лувра

Нова пропозиція «Шедевр на вашому зап'ясті» передбачає створення на замовлення годинника в єдиному екземплярі з циферблатом, прикрашеним емалевою репродукцією твору мистецтва, який зберігається в музеї Лувру та який вибрав покупець. Репродукція буде підтверджена сертифікатом автентичності, виданим музеєм. Цей досвід супроводжуватиметься приватною екскурсією Лувром у супроводі експертів музею та Мануфактурою Vacheron Constantin для знайомства з годинниковими майстрами та ремісниками.

Про унікальний твір Les Cabinotiers «Данина Пошани Боротьбі За Перемогу В Битві При Ангіарі»

Малюнок П'єра Пауля Рубенса на годиннику

Малюнок П'єра Пауля Рубенса має незвичайне історичне підґрунтя. Вважається, що під час свого перебування в Італії на початку XVII століття фламандський художник купив, а потім відретушував тушшю, змиванням і гуашшю цей аркуш із зображенням битви під Ангіарі, величезної композиції, яку Леонардо да Вінчі доручили створити для залу Великої ради Палаццо делла Синьйорія, що став згодом Палаццо Векк'єо у Флоренції.

годинник Vacheron Constantin

Перевірена майстерність і творча свобода, що панує в майстерні Métiers d'Art компанії Vacheron Constantin, дали змогу майстру-емальєру підійти до завдання по-новому та інноваційно. Від самого початку було зрозуміло, що женевська техніка мініатюрного живопису стане найбільш відповідним способом віддати данину поваги оригінальному твору. Проте майстер-емальєр Дому розширив рамки традиційної техніки, вирішивши використовувати ліможську фарбу, яка зазвичай застосовується в гризайлевої емалі. Це одна зі спеціалізацій, до якої він застосовує емпіричний підхід, і після 30 років занять цим ремеслом майстер все ще експериментує з його численними можливостями.

Vacheron Constantin розширює партнерство з Лувром програмою «Шедевр на вашому зап'ясті» - 6

Працюючи з численними інструментами та використовуючи численні секрети алхімії емалі, майстер застосовує пензлі з трьома-чотирма щетинками, загострені інструменти, а також шипи кактуса. Старовинна техніка мініатюрного емалювання з використанням женевського флюсу полягає в тому, що на шари склокерамічної емалі наносять останній прозорий і безбарвний захист, який додає блиску та глибини роботі майстра. У цьому годиннику гризайлева емаль отримала оригінальну інтерпретацію, оскільки майстер-емальєр забажав створити за допомогою ліможського бланшу відблиски з ефектом глибини, щоб надати гриві коня більшої рельєфності та рухливості.

Vacheron Constantin розширює партнерство з Лувром програмою «Шедевр на вашому зап'ясті» - 7

Після використання лінійного малюнка для чіткого виділення деталей контурів було намальовано контур циферблата. Наступні етапи роботи були спрямовані на відтворення найтонших деталей малюнка Рубенса, водночас використовували дуже світлі й розсіяні тони та півтони. Майстер-емальєр використовував близько 20 відтінків коричневого, сіро-коричневого, сепія-коричневого та кремово-коричневого, дивовижна кількість відтінків, що чергуються з такою самою кількістю випалів за температури 900 градусів Цельсія, причому перші шари випалювали дуже легко, досить довго, щоб почалося склоутворення, щоб після випалу не змінилися перші відтінки.

Vacheron Constantin розширює партнерство з Лувром програмою «Шедевр на вашому зап'ясті» - 8

«Ця робота вирізняється незвичайними об'ємами, в яких сила персонажів і коней контрастує з м'якістю малюнка, виконаного тушшю тон-в-тон і сепією. Перевести малюнок, що складається з чорнила та штрихів пера, на циферблат діаметром 3,3 см ─ справжній виклик. Потрібно проникнути всередину роботи та зробити її своєю, щоб знайти рівень деталізації, зберігши при цьому силу графіки», ─ каже майстер-емальєр Vacheron Constantin.

Vacheron Constantin розширює партнерство з Лувром програмою «Шедевр на вашому зап'ясті» - 9

Це безпрецедентне й чудово виконане поєднання мініатюрної емалі та гризайлевої емалі дало змогу створити годинник із власним калібром 2460 SC, на маятнику якого вигравіювано зображення східного фасаду Лувру. Майстерність гравіювання, що передається з покоління в покоління в Будинку впродовж понад 267 років, розширила художній вимір годинника з рожевого 40-міліметрового золота 18K 5N завдяки офіцерській задній кришці, на якій вигравіювано каліграфію XVII століття «Cerca Trova».

Vacheron Constantin розширює партнерство з Лувром програмою «Шедевр на вашому зап'ясті» - 10

Девіз Cerca Trova «Хто шукає, той знаходить», який сьогодні можна побачити на одній із фресок Вазарі, не пов'язаний із програною Леонардо битвою під Ангіарі, а був для Козімо Медічі способом «набити морду» флорентійським, сієнським і французьким ворогам, з якими у нього були численні сварки.

Vacheron Constantin розширює партнерство з Лувром програмою «Шедевр на вашому зап'ясті» - 11

Популярні статті
Максим Кошкін
Як скинути налаштування годинника Garmin: Вичерпна інструкція
preview
author
Сергiй Зозуля
Каблучка-годинник ─ новий погляд на звичні прикраси
preview
Раян Гослінг у ролі Кена носить одразу три вінтажні годинники TAG Heuer у фільмі про Барбі
preview
Patek Philippe представляє модель світового часу Ref. 5330G-010 Tokyo 2023
preview
Теги
Попередня
Огляд Xiaomi Watch S1 Pro: стильне поєднання традицій та технологій Огляд Xiaomi Watch S...
Наступна
Представляємо літню модель Hublot Big Bang Unico Sky Blue Представляємо літню ...