Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Узяти правильну ноту: годинникові бренди співпрацюють із музикантами

Узяти правильну ноту: годинникові бренди співпрацюють із музикантами

Ми у соцмережах

Відправляйтеся в подорож чарівним світом годинникових гігантів, що об'єднують свої зусилля з музичними іконами, сплітаючи симфонію унікальних партнерств, які виходять за рамки часу й стилю.

годинникові бренди співпрацюють із музикантами

Audemars Piguet і Марк Ронсон

Швейцарська годинникова компанія Audemars Piguet та відомий музикант Марк Ронсон об'єднали свої зусилля для проведення захопливого концерту на джазовому фестивалі в Монтре. Ексклюзивний захід під назвою "Марк Ронсон та його улюблений гурт" презентує талановитий колектив музикантів, котрі відіграли значну роль у кар'єрі Ронсона, а також його протеже ─ Lucky Daye та Yebba. За задумом креативного директора Дафні Лантерньє, концерт вшановує міцний зв'язок між Ронсоном і його музичною родиною. Весь творчий шлях, який показано у фільмі «Syncing Sounds ─ Live», відображає суть музики та радість співпраці.

Audemars Piguet і Марк Ронсон співпрацюють для унікального концерту на джазовому фестивалі в Монтре

Audemars Piguet та Марк Ронсон співпрацюють для унікального концерту на джазовому фестивалі в Монтре

Будучи послом бренду Audemars Piguet, Марк Ронсон продовжує підносити людський талант, створюючи незвичайні моменти, що зворушують серця глядачів. Концерт у рамках джазового фестивалю в Монтре став кульмінацією їхньої постійної співпраці та демонструє прагнення Audemars Piguet виховувати нові таланти та сприяти збагаченню музичної індустрії. У межах програми APXMUSIC бренд запрошує шанувальників музики випробувати унікальні та емоційні музичні враження, прославляючи вічне мистецтво музики та її здатність об'єднувати людей.

Марк Ронсон разом із Yebba, Lucky Daye та його улюбленим гуртом Ever у студії

Марк Ронсон разом із Yebba, Lucky Daye та його улюбленим гуртом Ever у студії

Jaeger-Lecoultre і Ленні Кравіц

Jaeger-LeCoultre з гордістю оголошує рок-ікону Ленні Кравіца своїм новим глобальним послом, визнаючи його роль як сучасної людини епохи Відродження, що охоплює музику, дизайн, фотографію та акторську майстерність. Творчий шлях Кравіца, який визначається автентичністю та непохитним баченням, перегукується з творчою філософією Jaeger-LeCoultre. Пристрасть Ленні до майстерності та дизайну, як завзятого любителя годинників, робить його ідеальним партнером Дому. Годинник Reverso, одна з його улюблених моделей, доповнює його вроджене почуття стилю, яке відзначено нагородою «Ікона моди» від Ради модних дизайнерів Америки (CFDA). Для нього годинник ─ це не просто функціональна річ, а продовження його особистості та вічне утвердження.

Jaeger-LeCoulture призначив Ленні Кравіца глобальним послом бренду

Jaeger-LeCoulture призначив Ленні Кравіца глобальним послом бренду

Музичний стиль Ленні Кравіца, що поєднує рок, блюз, фанк і соул, показує його підхід до дизайну ─ постійно розвивальний, інноваційний і впевнено непідвладний часу. Утілюючи в собі дух цікавості та дослідження, котрий розділяє Jaeger-LeCoultre, його творіння вирізняються свіжістю та яскраво вираженим власним характером. Це партнерство символізує загальну прихильність індивідуальності, майстерності та прагненню до істинного художнього самовираження. На підтвердження гармонійної взаємодії Кравіца та Jaeger-LeCoultre об'єдналися, розділяючи взаємну пристрасть до непідвладної часу елегантності та безмежний дух творчості.

годинник Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Duoface Tourbillon Recto

Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Duoface Tourbillon Recto

Raymond Weil & Сенді Сакс і Віктор Ле Дуарек

Компанія RAYMOND WEIL прославляє світ живої музики завдяки захопливій співпраці з послами Сенді Саксом і Віктором Ле Дуареком. Нещодавно вони представили лімітовану серію хронографа Freelancer Pop Bi-Compax, а також спеціальну пісню, створену у співпраці RAYMOND WEIL і музикантів Сенді Сакса і Віктора Ле Дуарека, яка оспівує гармонійний зв'язок між годинниковим мистецтвом і музикою.

Посланці Raymond Weil Сенді Сакс і Віктор Ле Дуарек

Посланці Raymond Weil Сенді Сакс і Віктор Ле Дуарек

Елі Бернхейм, генеральний директор RAYMOND WEIL, описує лімітовану серію як оду живій музиці, що закликає власника прожити життя з пристрастю, творчістю та радістю. Титановий корпус діаметром 43,5 мм, чорний керамічний безель із тахіметром і автоматичний механізм RW5030 підкреслюють статус годинника як справжнього хронографа RAYMOND WEIL. Чорний градієнтний циферблат прекрасно доповнює бірюзові акценти на лічильниках хронографа й пульсометра, створюючи чарівний колірний акцент. П'ятирядний титановий браслет надає годиннику легкості та ергономічності.

годинник Raymond Weil Freelancer Pop Bi-Compax Chronograph Limited Edition

Raymond Weil Freelancer Pop Bi-Compax Chronograph Limited Edition

Vacheron Constantin і французький художник Вудкід

Французький художник Вудкід (Woodkid) і годинниковий бренд класу люкс Vacheron Constantin продовжують свою співпрацю, створивши ексклюзивне музичне творіння. Композиція Вудкіда черпає натхнення в механічному битті годинників Vacheron Constantin і досліджує евклідові математичні форми, які керують основними музичними ритмами. Цей сучасний трек з'єднує світ музики та високого годинникового мистецтва, демонструючи зв'язок між цими двома сферами мистецтва.

Французський художник Woodkid

Французький художник Вудкид

Співпраця Вудкіда і Vacheron Constantin почалася з програми «One of not many Mentorship Program», в якій Вудкід став першим наставником у 2018 році. Тепер ця співпраця переросла в оригінальну музичну композицію, візуально виражену за допомогою моушн-дизайну, що інтерпретує щорічну тему Vacheron Constantin «Less'ential» за допомогою мінімалістичних, живих і ударних ритмів. Унікальний темп композиції, натхненний механічним пульсом годинника, відповідає універсальним принципам евклідових ритмів. Це новаторське творіння, що має глибоке мистецьке та математичне коріння, стало прикладом злиття технічної майстерності та естетичної витонченості, характерних як для годинникової справи Vacheron Constantin, так і для музики Вудкіда.

Французький художник Вудкід у студії звукозапису

Французький художник Вудкід у студії звукозапису

Hublot и DJ Snake

DJ Snake, найпопулярніший французький виконавець у світі, який відомий своїми міжнародними хітами та спільними роботами, у співпраці з Hublot представив унікальний годинник Big Bang DJ Snake. Талант і креативність DJ Snake, у послужному списку якого такі сингли, що потрапили в чарти, як «Lean On», «Let Me Love You» та «Selfish Love», принесли йому безліч нагород і мільярди прослуховувань на таких платформах, як Spotify. Партнерство DJ Snake з Hublot, котрий став культовою фігурою в електронній музиці, об'єднало його творче натхнення та майстерність швейцарського бренду, унаслідок чого з'явилася лімітована серія годинників, яка відображає багатогранну особистість артиста і його глобальний вплив.

Посол Hublot DJ Snake у годиннику Big Bang DJ Snake

Посол Hublot DJ Snake у годиннику Big Bang DJ Snake

Годинник Hublot Big Bang DJ Snake ─ справжнє диво: його миттєво впізнаваний і культовий дизайн набув переливчастого блиску синіх та фіолетових відтінків. 45-міліметровий корпус і безель зазнали складної технічної обробки, унаслідок чого виник оптичний ефект, коли кольори змінюються під різними кутами та за різного освітлення. DJ Snake сам розробив характерні вирізи на безелі, що ще більше виділяє годинник. На сапфіровому циферблаті зображена земна куля, яка символізує світові виступи та хіти DJ Snake. Нижня частина циферблата з напівпрозорим оздобленням демонструє складний механізм калібру HUB1242 UNICO ─ Flyback-хронограф із 72-годинним запасом ходу. Модель Big Bang DJ Snake випущена обмеженою серією зі 100 екземплярів і комплектується двома легко замінними каучуковими ремінцями з таким самим переливчастим ефектом, як у корпуса й безеля, що підтверджує її позицію як істинного злиття художнього вираження та виняткової майстерності.

годинник Hublot Big Bang DJ Snake

Hublot Big Bang DJ Snake

Hublot та Depeche Mode

Hublot та Depeche Mode поділяють спільну філософію унікальності, інновацій та несхожості на інших із моменту їхньої співпраці 2010 року. Експериментальна музика Depeche Mode і нестандартний дизайн годинників Hublot виділили їх з натовпу. Вони співпрацюють вже 13 років і тепер мають намір підтримати The Conservation Collective під час світового турне Depeche Mode Memento Mori 2023, першого за останні п'ять років. Hublot став офіційним благодійним партнером, допомагаючи збирати кошти та обізнаність для The Conservation Collective, глобальної екологічної благодійної організації. Вона займається захистом довкілля, боротьбою зі зміною клімату та за зменшення забруднення пластиком за допомогою проєктів та сталих ініціатив, що здійснюються на рівні спільнот. Завдяки підтримці Hublot та Depeche Mode зусилля The Conservation Collective отримають більше висвітлення та фінансування для здійснення позитивного впливу на довкілля.

Мартін Гор і Дейв Гехан із Depeche Mode

Мартін Гор і Дейв Гехан із Depeche Mode

Tudor і Джей Чоу

Багатогранний Джей Чоу став послом Tudor у кампанії «Born To Dare». Безстрашний і новаторський дух Джея Чоу, відомого як «король азіатської поп-музики», чудово поєднується з історією Tudor, що полягає в розширенні меж і створенні годинників, котрі здатні витримувати екстремальні умови. Кампанія віддає данину засновнику Tudor Гансу Вільсдорфу й традиціям бренду, згідно з якими сміливі люди домагаються незвичного на суші, в кризі, в повітрі та під водою. Співпраця Tudor і Джея Чоу символізує союз позачасової елегантності та інновацій, де дух сміливості поєднується з відданістю класичній майстерності. Джей Чоу ─ впливова постать у музиці та культурі ─ втілює в собі справжню суть виразу «Born To Dare» (Народжений сміливим) і продовжує надихати інших на безстрашне дотримання своїх пристрастей.

Джей Чоу в годиннику Tudor Black Bay Chrono

Джей Чоу в годиннику Tudor Black Bay Chrono

Джей Чоу народився на Тайвані, його музичний шлях почався в юному віці, коли він опанував різні інструменти та став плідним композитором, співаком і продюсером. Він зробив революцію в азіатській поп-музиці, змішавши європейські музичні стилі з азіатськими класичними елементами, що принесло йому величезну популярність по всій Азії та за її межами. Крім музичних досягнень Чоу також досяг успіху як режисер, актор і філантроп. Він використовує свої творчі таланти для надання позитивного впливу, підтримуючи благодійні цілі та виступаючи за збереження дикої природи. В останній кампанії Джей носить годинник Tudor Black Bay Chrono.

годинник TUDOR Black Bay Chrono

TUDOR Black Bay Chrono

Richard Mille і Фарелл Вільямс

Фарелл Вільямс ─ співак, продюсер і дизайнер, який, можливо, найбільш відомий завдяки своїй пісні Happy, що мала світовий успіх. Він розпочав свою музичну кар'єру 1994 року разом зі своїм другом дитинства Чадом Хьюго. Як продюсери дует працював із Брітні Спірс, Jay Z, Алішею Кіс та іншими. У 2013 році він працював із Робіном Тіком над Blurred Lines, а також написав вокал для Get Lucky групи Daft Punk. Крім музичної кар'єри, Вільямс активно працює в індустрії моди, створивши бренди Billionaire Boys Club та Ice Cream Footwear.

Годинник RM 52-05 Richard Mille і Фарелл Вільямс

Годинник RM 52-05 Richard Mille і Фарелл Вільямс

Коли мова заходить про годинники, ви часто бачите його в годинниках Richard Mille, таких як RM 031 High Performance, RM 70-01 Alain Prost, а нещодавно він працював над своїм власним годинником — RM 52-05 Pharrell Williams. Ця модель із турбійоном і ручним заводом показує на циферблаті зображення Землі, наче її було видно з Марса, про що художник мріяв усе своє життя. Над циферблатом працювала творча група Richard Mille, до якої увійшли гравер, художник з емалі та живописець.

Годинник RM 52-05 Richard Mille

Годинник RM 52-05 Richard Mille

Raymond Weil, The Beatles, Bob Marley, David Bowie та інші

Raymond Weil випустив лімітовані видання, які присвячені музичній кар'єрі The Beatles, AC/DC, Боба Марлі, Девіда Бові, Френка Сінатри, Бадді Голлі та багатьох інших. Нещодавно на честь легенди музики випустили годинник Raymond Weil, що присвячений Джимі Гендріксу. Лімітована серія Freelancer Chronograph натхненна нестаріючим виступом артиста у Вудстоці, який відбувся 50 років тому, і його знаменитою білою гітарою Fender Stratocaster 1968 року.

Деталі цієї культової гітари можна знайти на циферблаті годинника: дев'ять точкових покажчиків, що імітують кілки на грифі гітари, і кругова рамка, що зображує шість гітарних струн. Гендрікс також був відомий як шульга, що помітно за дизайном секундної стрілки з противагою гітари Fender. На секундній стрілці та стрілках індикаторів також зображений незабутній блакитно-синій ремінець гітари Aztec, котрий використовував Гендрікс. Годинник випущений обмеженим накладом у 500 екземплярів, всі вони пронумеровані на задній кришці корпусу та забезпечені сертифікатом автентичності, підписаним сестрою Хендрікса Джені.

Джимі Гендрікс

Джимі Гендрікс

Хронограф Raymond Weil Freelancer, лімітована серія Jimi Hendrix, сірий циферблат, коричневий ремінець

Хронограф Raymond Weil Freelancer, лімітована серія Jimi Hendrix, сірий циферблат, коричневий ремінець

Oris і Арт Блеклі

Компанія Oris вже давно пов'язана зі світом джазу, випускаючи лімітовані серії годинників, присвячених легендам джазу XX століття. У колаборації брали участь такі видатні таланти, як Майлз Девіс, Телоніус Монк, Оскар Пітерсон, Декстер Гордон і багато інших. У дизайні кожної колекції завжди присутній окремий елемент, що відсилає до світу музиканта. Годинник Oris Art Blakey Limited Edition присвячений музиці та спадщині легенди джазу. Він створений на базі Oris Artelier і має сріблястий циферблат, що прикрашений вісьмома кігтями бас-барабана Блейкі, і задню кришку у вигляді тарілки. Годинник виконаний у 38-міліметровому корпусі з неіржавкої сталі та оснащений автоматичним механізмом. Модель випущена обмеженим тиражем в 1 000 екземплярів і поставляється в спеціальній коробці.

годинник Oris Art Blakey Limited Edition

Oris Art Blakey Limited Edition

Арт Блейкі (1919-1990) ─ американський барабанщик і керівник гурту, який став відомим у 1940-х роках у складі гуртів Флетчера Гендерсона та Біллі Екстайна. Надалі він працював із Телоніусом Монком, на честь якого також названо годинник Oris, Чарлі Паркером и Діззі Гіллеспі. У 1950-х роках разом із Хорасом Сільвером він створив гурт The Jazz Messengers. У наступні десятиліття група стала інкубатором для молодих талантів. Блейкі був визнаний Залом слави джазу журналу Down Beat 1981 року, Залом слави «Греммі» в 1998 і 2001 роках, а 2005 року був удостоєний премії «Греммі» за життєві досягнення.

Арт Блейкі (1919-1990)

Арт Блейкі (1919-1990)

Популярні статті
Михайло Войтусик
Практичне знайомство з новим хронографом TAG Heuer Carrera Dato
preview
Як дізнатися розмір каблучки: 6 способів і таблиця розмірів
preview
author
Сергiй Зозуля
Raymond Weil додає до своєї колекції новий хронограф Freelancer Automatic Chronograph Black
preview
Сергiй Ткаченко
Новий випуск: Кварцові годинники Hamilton Ventura «Blue Suede Shoes»
preview
product
Годинник Raymond Weil Freelancer 2490-STS-50051
125,370 грн
-15%
106,565 грн
product
Годинник Raymond Weil Maestro 2131-ST-00966
69,400 грн
-15%
58,990 грн
product
Годинник Raymond Weil Freelancer 2775-SP3-50051
107,970 грн
-15%
91,775 грн
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті
Теги
Попередня
Назад до основ: Чому механічні годинники такі коштовні? Назад до основ: Чому...
Наступна
Roger Dubuis звертається до «Льоду й вогню» для лицарів Круглого столу Roger Dubuis звертає...
product
Годинник Raymond Weil Freelancer 2490-STS-50051
125,370 грн
-15%
106,565 грн
product
Годинник Raymond Weil Maestro 2131-ST-00966
69,400 грн
-15%
58,990 грн
product
Годинник Raymond Weil Freelancer 2775-SP3-50051
107,970 грн
-15%
91,775 грн
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті