Бадьоро-космічна ера

Незабаром після запуску екологічно чистої Big Bold Bioceramic із рослинного пластику Swatch відправляється за межі планети до зірок із космічною колекцією.

Колекція з п'яти годинників, яка створена у співпраці з американським космічним агентством NASA, натхненна кольорами й скафандрами NASA. Вона складається з трьох дуже великих годинників Big Bold із корпусом із біокераміки, а також пари більш класичних моделей Gent зі звичайного пластика.

Swatch представляє космічну колекцію НАСА

Олдскульні Swatch: Space Race (ліворуч) та Take Me to the Moon

Трохи для вступу

Ентузіасти нерідко нехтують маркою Swatch через її забавні та недорогі годинники попри те, що ця компанія відіграла ключову роль у збереженні швейцарського годинникового виробництва під час кварцової кризи. Фактично бренд Swatch був настільки важливий, що його материнська компанія перейменувала себе на Swatch Group незважаючи на те, що їй належали такі бренди, як Omega та Breguet.

Swatch представляє космічну колекцію НАСА

Не дивно, що багатьом сподобається нова колекція Space Collection, особливо моделі Big Bold. Колекція Space представляє бренд Swatch, який робить те, що вміє найкраще, – пропонує забавні, цікаві годинники за доступною ціною. По суті, моделі Space Collection, ймовірно, найдоступніші годинники на ринку, котрі схвалені NASA. Для порівняння: навіть топові годинники Big Bold Chrono дешевше, ніж застібки-липучки NASA від Omega.

Годинник Big Bold із керамічним корпусом від 125 доларів за версію тільки для відліку часу – до лінійки входять хронографи – найдоступніший годинник швейцарського виробництва. А його привабливість підвищується за рахунок того, що годинник Space Collection має ідентичну ціну зі стандартними моделями.

Swatch представляє космічну колекцію НАСА

Дуже приваблива модель Big Bold Jumpsuit створена за зразком синіх костюмів, які космонавти носять для роботи в офісі. Годинник із мінімалістичним дизайном і напівпрозорим циферблатом, що демонструє механізм, є типовим зразком Swatch.

Хоча розмір Big Bold становить 47 мм, він дивно ергономічний завдяки конструкції без виступів. Відстань між вушками складає всього 44,8 мм, що зазвичай характерно для годинників діаметром близько 36 мм.

Swatch представляє космічну колекцію НАСА

Космос на зап'ясті

В основі ідеї двох інших моделей Big Bold, як і Big Bold Jumpsuit, – скафандри NASA. Модель Big Bold Chrono Extravehicular натхненна білими костюмами, котрі вперше надягли в 1983 році астронавти Сторі Масгрейв і Дональд Петерсон, а модель Big Bold Chrono Launch заснована на яскраво-помаранчевому «Гарбузовому костюмі», який носять під час космічних запусків.

Swatch представляє космічну колекцію НАСА

Зразки нової школи: Big Bold Chrono Extravehicular, Big Bold Chrono Launch та Big Bold Jumpsuit

Цікаво, що центральна секундна стрілка Big Bold Chrono скидається на десять секунд раніше, ніж звичайне положення «12 годин». Це натяк на останній відлік перед стартом. Це тонка асоціація та незвичайна данина поваги дослідженням космосу, так що дякуємо Swatch за проявлений творчий підхід.

Swatch представляє космічну колекцію НАСА

Для тих, хто шукає щось більш традиційного, в Space Collection є пара моделей Gent, класичних наручних годинників Swatch, котрі датуються заснуванням бренду.

Обидві моделі більш стримані за дизайном, ніж Big Bold: менша модель Gent Take Me to the Moon забезпечена прозорим корпусом, а велика New Gent Space Race – посрібленим дзеркальним циферблатом. Годинники мають розміри 34 мм і 41 мм відповідно, а на ремінцях нанесений логотип NASA.

Swatch представляє космічну колекцію НАСА

Основні дані та ціна:

 • Swatch Space Collection
 • Діаметр: 47 мм (Big Bold), 41 мм (New Gent Space Race), 34 мм (Gent Take Me to the Moon).
 • Матеріал: біокераміка (Big Bold), пластик (Space Race, Take Me to the Moon).
 • Водостійкість: 30 м.
 • Механізм: кварцовий.
 • Функції: години, хвилини й секунди; додатковий хронограф і дата для Big Bold Chrono.
 • Ремінець: пластик.
 • Доступність: у магазинах Swatch й інтернет-бутіку.
 • Ціна:
  • Big Bold Jumpsuit – 125 доларів;
  • Big Bold Chrono Extravehicular – 160 доларів;
  • Big Bold Chrono Launch – 165 доларів;
  • Space Race – 95 доларів;
  • Take Me to the Moon – 85 доларів.

Swatch представляє космічну колекцію НАСА