Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Samsung Galaxy Watch 6: великий анонс призначений на 26 липня

Samsung Galaxy Watch 6: великий анонс призначений на 26 липня

Максим Кошкін
Менеджер напрямку смартгодинники
Ми у соцмережах

Все, що ми знаємо на даний момент про наступну серію смартгодинників Samsung

Samsung Galaxy Watch 6: великий анонс

Samsung Galaxy Watch 6 (і Watch 6 Classic) ─ одні з найочікуваніших смартгодинників цього року, і їхній анонс відбудеться вже незабаром.

Що стосується дати виходу Galaxy Watch 6, то очікується, що він буде представлений на заході Samsung Unpacked, що призначений на 26 липня 2023 року.

Кожне покоління Samsung Galaxy Watch страждає від витоків, тому до дати виходу ми будемо знати практично все.

Уже були витоки повних зображень (див. вище), а тепер стали відомі ціни на Galaxy Watch 6 та Watch 6 Classic. Читайте далі, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати.

Ціна Galaxy Watch 6

смартгодинник Samsung Galaxy Watch 6: Підглянуте зображення з новою матрицею датчиків

Підглянуте зображення з новою матрицею датчиків

У результаті витоку інформації стали відомі ціни на годинники Galaxy Watch 6 та Galaxy Watch 6 Classic. За даними надійного джерела Billbil_kun, ціни будуть такими:

 • Galaxy Watch 6 40 мм: от €319 (LTE: €369).
 • Galaxy Watch 6 44 мм: От €349 (LTE: €399).
 • Galaxy Watch 6 Classic 43 мм: От €419 (LTE: €469).
 • Galaxy Watch 6 Classic 47 мм: От €449 (LTE: €499).

Таким чином, кожна модель стандартних Galaxy Watch 6 коштуватиме приблизно на 30 євро дорожче, ніж попереднє покоління. А ось Classic коштуватиме стільки ж або менше, ніж Watch 5 Pro, залежно від вибраного розміру.

Для довідки нижче наведено ціни на моделі Galaxy Watch 5 поточного покоління:

 • Galaxy Watch 5 (40 мм) — від €245.
 • Galaxy Watch 5 (44 мм) — від €275.
 • Galaxy Watch 5 Pro — від €400.

При цьому 2021 модель Galaxy Watch 4 спочатку продавалася за такими цінами:

 • Galaxy Watch 4 (40 мм) — від €222.
 • Galaxy Watch 4 (44 мм) — від €248.
 • Galaxy Watch 4 Classic (42 мм) — від €311.
 • Galaxy Watch 4 Classic (46 мм) — від €337.

Дата виходу Samsung Galaxy Watch 6

Отримане в результаті витоку зображення нових Watch 6 Classic демонструє обертовий безель

Отримане в результаті витоку зображення нового Watch 6 Classic демонструє обертовий безель

Про терміни анонсу Galaxy Watch 6 поки нічого не відомо. Але майже напевно ми побачимо їх на виставці Samsung Unpacked, яка запланована на 26 липня 2023 року. У минулі роки чекати появи годинника в продажу доводилося недовго, тож очікуйте, що він з'явиться на зап'ястях уже в середині серпня.

Історичні дати релізів мають такий вигляд:

Samsung Galaxy Watch 5

 • Дата оголошення: середа, 10 серпня 2022 року.
 • Дата виходу: п'ятниця, 26 серпня 2022 року.

Samsung Galaxy Watch 4

 • Дата оголошення: середа, 11 серпня 2021 року.
 • Дата виходу: п'ятниця, 27 серпня 2021 року.

Samsung Galaxy Watch 3

 • Дата оголошення: середа, 5 серпня 2020 року.
 • Дата виходу: середа, 5 серпня 2020 р..

Витік фотографій

Стандартна версія Galaxy Watch 6 не сильно змінить дизайн

Стандартна версія Galaxy Watch 6 не сильно змінить дизайн

Витік зображень Samsung Galaxy Watch 6, що зроблений WinFuture, показав, що дизайн годинника схожий із їхнім попередником Watch 5.

Модель Watch 6 (угорі) постачатиметься в корпусах розміром 40 мм і 44 мм, а модель Watch 6 Classic (унизу) ─ в корпусах 43 мм і 47 мм, зберігши систему управління обертовим безелем.

Усі моделі відрізнятимуться поліпшеним співвідношенням екрана до корпусу для більших AMOLED-дисплеїв. Дизайн містить дещо змінену матрицю датчиків і нові швидкознімні ремінці.

У Watch 6, найімовірніше, буде встановлений оновлений чипсет Exynos W930, що обіцяє вищу швидкість роботи без підвищення ефективності. Хоча розмір батареї може збільшитися, значного подовження часу автономної роботи не очікується.

Витік зображення нових Watch 6 Classic

Витік зображення нового Watch 6 Classic

Деталі про акумулятор

Допитливі спостерігачі помітили, що компанія Samsung отримала сертифікати на акумулятори EB-BR935ABY та EB-BR945ABY, які, судячи з усього, будуть використовуватися в моделях Galaxy Watch 6 40 мм і 44 мм.

На додаток до цього з'явився новий витік, з якого випливає, що Galaxy Watch 6 40mm/Watch 6 Classic 43mm отримають акумулятор місткістю 300 мАг, а Galaxy Watch 6 45mm/Watch 6 Classic 47mm ─ акумулятор місткістю 425 мАг.

Порівняно з Watch 5 вони лише трохи більші, тому не варто очікувати великого феєрверку в плані часу автономної роботи цього року. Витік вказує на 20%-ве поліпшення, але більша частина цього показника буде поглинена великим дисплеєм і розігнаним процесором.

Повернення обертового безеля

Останні чутки про Galaxy Watch 6 Pro/Classic свідчать про те, що компанія Samsung збирається повернути обертовий ободок. Він був характерний для старої лінійки Samsung Gear та завоював культовий статус серед шанувальників смартгодинників.

Тепер один з авторитетних користувачів YouTuber повідомив, що він може повернутися, але тільки в дорожчій моделі Galaxy Watch 5 Pro.

Більший дисплей

Витік Ice Universe показав ще одну деталь дисплея, що відноситься до Galaxy Watch 6, і тому можна припустити, що Samsung зменшить розмір безеля (і, відповідно, збільшить розмір дисплея). Це підтверджується останніми витоками.

Неясно, чи торкнеться така зміна й очікуваних Galaxy Watch 6 Pro/Classic, але, принаймні, для стандартної версії годинника нового покоління розмір дисплея в більшій 45-міліметровій версії, за чутками, зросте з 1,4 до 1,47 дюйма.

Це, мабуть, призведе до ефекту «від краю до краю» дисплея, як ми бачили в пізніших моделях Apple Watch.

One UI 5 Watch

Компанія Samsung офіційно оголосила про запуск One UI 5 Watch наприкінці цього року й розповіла про низку оновлень, які з'являться на сумісних пристроях Galaxy Watch.

Galaxy Watch 6 у блозі Samsung безпосередньо не згадується, хоча повне розгортання наступного оновлення One UI зазвичай відбувається одночасно з виходом нового обладнання.

Наразі компанія повідомила про поліпшення у функціях моніторингу сну, фітнес-трекінгу та безпеки.

Подробиці про чипсет Exynos W930

Запис у базі даних Bluetooth SIG, зроблений компанією Samsung, схоже, свідчить про те, що годинник серії Galaxy Watch 6 буде оснащений чіпсетом нового покоління Exynos W930.

Однак, попри те, що ще непредставлений процесор повинен забезпечити деякий приріст продуктивності, той факт, що він має спільний номер із чіпом Exynos W920 у Galaxy Watch 5, може також означати, що це скоріше ітераційне оновлення платформи.

З чуток він має вищу тактову частоту, але виробничі процеси залишаються колишніми. Тому навряд чи це дасть суттєве підвищення енергоефективності.

Особливості, які ми хочемо побачити

1. Привнесення індивідуальності в дизайн

Samsung Galaxy Watch 6

Помітити відмінності між Galaxy Watch 4 та Galaxy Watch 5 стало б випробуванням навіть для найзоркіших прихильників смартгодинників, тому всі сподіваються, що в моделях шостого покоління дизайн буде змінений більш сміливо.

Звичайно, немає нічого поганого в тому, щоб дотримуватися однієї й тієї самої мови дизайну, але навіть такі пристрої, що повільно розвиваються, як Apple Watch, як правило, вносять значущі зміни до дизайну кожного покоління. У стандартній моделі Galaxy Watch 5 нічого подібного ми не отримали.

Навіть у Galaxy Watch 5 Pro є свої проблеми з дизайном. Попри те, що він заявлений як більш пристосований для використання в умовах вулиці, в ньому немає жодного з очікуваних способів захисту, і це здається втраченою можливістю.

Попри те, що пара могла б бути більш винахідливою, Samsung, на загальний погляд, внесла в Watch 5 декілька змін у дизайн.

Розміри корпусу тепер рівномірно розподілені між варіантами 40 мм, 44 мм та 45 мм, а оновлена модель Pro, принаймні, стала набагато більш унісекс-варіантом, ніж старий варіант Galaxy Watch 4 Classic.

2. Відмова від функцій, доступних тільки для Samsung

Samsung Galaxy Watch 6 - доступні функції

Відтоді як Samsung повернулася до Wear OS, годинники стали випускатися тільки для Android, що відповідає ексклюзивному підходу Apple.

Хоча ми можемо погодитися з тим, що у компаній є свої причини підтримувати тісну прив'язку смартгодинників до конкретного смартфона, все ж здається, що з боку Samsung та Google було прийнято невірне рішення, коли в Galaxy Watch стали доступними функції, призначені тільки для Samsung.

Деякі з цих обмежень можна обійти, але те, що застосунок Health Monitor закритий для інших користувачів Android, стало досить серйозним упущенням, з огляду на те, що він забезпечує доступ до моніторингу артеріального тиску й показань ЕКГ.

Усі сподіваються, що в серії Galaxy Watch 6 можливості відстеження стану здоров'я будуть відкриті дещо ширше.

3. Відточування основ відстеження спортивних досягнень

смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 6 - спортивний трекінг

Фахівці завжди були великими шанувальниками того, як Samsung відстежує та надає фітнес-метричні показники, а функції здоров'я, як правило, вважаються найпередовішими в галузі. Однак в останніх поколіннях годинників можливості відстеження спортивних показників залишалися напрочуд середніми.

Багато хто думав, що з виходом Galaxy Watch 5 Pro ситуація зміниться на краще, але, крім додавання картографії, у пристрої, як і раніше, є кілька доволі серйозних проблем.

Під час тестування користувачі зіткнулися з проблемами відстеження відстані за допомогою GPS і з невідповідностями в роботі пульсометра.

Власне програмне забезпечення насправді не таке вже й погане, і в нього, як і раніше, впроваджуються деякі цікаві додаткові функції, як-от відстеження потовиділення та рекомендації з регідратації, але багато хто сподівається, що Galaxy Watch 6 зможе трохи наблизитися до надійної відповідності Garmin та Apple в основах спортивного відстеження.

4. Збільшення часу автономної роботи

смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 6 - час автономної роботи

У той час як Galaxy Watch 5 Pro вдається досягти пристойного часу автономної роботи в два-три дні при збереженні більшості функцій, 44- та 40-міліметрові Galaxy Watch 5 часто не витримують і другий день.

Це все ще крок вперед порівняно, наприклад, з годинником Google Pixel Watch, який працює близько 24 годин, але всі дуже сподіваються, що 40-годинний показник Samsung у Galaxy Watch 6 буде доведений до 50 або 60 годин.

Цього має вистачити на два повних дні навіть при використанні GPS-трекінгу, моніторингу сну й деяких функцій здоров'я.

Про процесор для Galaxy Watch 6 поки нічого не чути, але відомо, що чип Qualcomm Snapdragon W5+, який буде встановлений у незліченних годинниках на Wear OS у 2023 році, також має забезпечити значне поліпшення роботи акумулятора.

Якщо це так, то Samsung належить виконати велику роботу між поколіннями, щоб не відстати від них.

5. Більш ефективне використання датчика температури

смартгодинник Samsung Galaxy Watch 6 - датчик температури

Samsung випередила Apple, запропонувавши датчик температури в годиннику Galaxy Watch 5, але заради справедливості варто зазначити, що ця функція поки не стала перетворювальною.

У той час як аналог від Apple від самого початку передбачав відстеження менструального циклу, датчик Samsung, який також з'явився після запуску, від самого початку використовувався тільки для відстеження режиму відпочинку. Це не те, що ви можете перевірити або навіть отримати доступ до Samsung Health, щоб спробувати інтерпретувати дані самостійно, і це залишає відчуття деякої порожнечі.

Оскільки користувачі спочатку просили розширити функціональність температурного датчика, Samsung дійсно оновила Galaxy Watch 5 та його температурний датчик для відстеження фертильності, що є несподіваним, але бажаним доповненням.

Samsung співпрацює з компанією Natural Cycles, схваленою Управлінням з контролю за продуктами та ліками США, що означає, що ця функція з'явиться й у Galaxy Watch 6. Експертам ще належить протестувати цю функцію, тож усі будемо сподіватися, що вона виправдає очікування.

Популярні статті
Колекція Orient Star M — інший погляд на японську годинникову техніку вищого класу
preview
author
Сергiй Зозуля
Представляємо новий годинник Zenith Defy Skyline Tourbillon
preview
Сергiй Ткаченко
Огляд годинників Daniel Wellington
preview
WIZPR — розумне кільце, що дає змогу спілкуватися із ШІ-помічниками
preview
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті
Теги
Попередня
Hublot представляє годинник Big Bang Unico Nespresso Origin Hublot представляє г...
Наступна
Чи з'явиться на горизонті Amazfit GTS 5? У заяві FCC містяться підказки Чи з'явиться на гори...
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті