Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Перова ручка LAMY Safari — історія спеціального випуску

Перова ручка LAMY Safari — історія спеціального випуску

Максим Кошкін
Менеджер напрямку смартгодинники
Ми у соцмережах

Компанія Lamy Safari (1980) ─ одна з фавориток у світі мінімалістичних інструментів. Спочатку це була лише чорнильна ручка, однак, на сьогодні серія Lamy Safari пропонує більший асортимент інструментів для письма: ролери, чорнильні, кулькові ручки та механічні олівці.

Але найцікавіше сталося трохи пізніше, коли Lamy почала виготовляти лімітовані випуски в наймодніших кольорах сезону. Lamy Safari стали колекціонувати. Перші, вже раритетні, ручки коштують зараз сотні доларів.

І тепер, щороку, компанія LAMY випускає спеціальне видання популярної перової ручки LAMY Safari, іноді навіть у кількох кольорах. Тут зібрано наочний огляд усіх щорічних спеціальних випусків перових ручок LAMY Safari, які були доступні з 2011 року.

Насамперед мова піде, звісно, про кольори.

2023: акваскі, світло-рожевий та весняно-зелений

Ще один набір із трьох пастельних кольорів для 2023 року! Перові ручки aquasky світло-блакитного кольору, lightrose рожевого кольору та springgreen весняно-зеленого мають глянсовий корпус і ковпачок із пластику пастельних відтінків з оздобленням, підібраним за кольором. Кожна ручка оснащена сріблястим сталевим пером.

Ці три пастельні кольори схожі на спеціальні випуски 2019 року, але вирізняються яскравішими відтінками.

Перові ручки LAMY safari спеціальних випусків 2023 року

Перові ручки LAMY safari спеціальних випусків 2023 року

2022: полуниця та вершки

Перова ручка LAMY Safari в полуничному кольорі має матовий корпус із відповідного відтінку затискачем та сріблястим сталевим пером.

Кремова версія з матовим корпусом кольору слонової кістки, затискачем кольору слонової кістки та пером зі сріблястої сталі.

Перові ручки спеціальної серії LAMY Safari 2022 у полуничному та кремовому виконанні

Перові ручки спеціальної серії LAMY Safari 2022 у полуничному виконанні

2021: тера й савана

Ці два кольори стали даниною поваги оригінальним кольорам перових ручок LAMY Safari 1980-х років.

Terra має матовий оранжево-червоний корпус, що доповнений чорним затискачем і чорним сталевим пером.

Саванна ─ матовий оливково-зелений корпус, чорний затискач і чорне сталеве перо.

Перові ручки LAMY Safari в кольорах terra та savannah

Перові ручки LAMY Safari в кольорі savannah

2020: аквамарин, манго та фіолетовий

Ці три яскраві кольори спеціального випуску були названі «цукерковою» колекцією.

Манго вирізняється жовто-помаранчевими корпусом, затискачем і навершям, а також сріблястим сталевим пером. Відповідні жовто-помаранчеві чорнила випускалися також окремо у флаконах і картриджах.

Аквамаринова версія вирізняється корпусом, затискачем і навершям кольору аква-бірюзи, а також пером зі сріблястої сталі.

І нарешті, перова ручка LAMY Safari фіолетового кольору має повністю фіолетові корпус, затиск і навершя, а також сталеве перо сріблястого кольору.

LAMY Safari Candy

Перова ручка LAMY Safari Candy

2019: «Синій макарон», «М'ятна глазур» і «Пудрова троянда»

У 2019 році три кольори вперше були представлені разом у вигляді колекції спеціального випуску. Ці три кольори для перових ручок LAMY Safari, що випущені спеціальним тиражем, були відомі як колекція Pastel.

Ручка Blue Macaron мала глянцевий корпус і ковпачок пастельного блакитного кольору, сріблястий затискач і сріблясте сталеве перо.

Mint Glaze мала глянцевий корпус і ковпачок пастельно-зеленого кольору, срібний кліп і перо зі сріблястої сталі.

І, нарешті, Powder Rose ─ з глянцевим пастельно-рожевим корпусом і ковпачком, зі срібним затискачем і сріблястим сталевим пером.

Перові ручки LAMY Safari Pastels

Перові ручки LAMY Safari Pastels

2018: повністю чорний

Цілком неймовірне спеціальне видання! Ця перова ручка LAMY Safari повністю чорного кольору має чорні матові корпус і ковпачок, чорний затискач і чорне сталеве перо.

Перова ручка LAMY Safari All Black

Перова ручка LAMY Safari All Black

2017: бензиновий

Ще одна дуже популярна спеціальна серія! Ця матова перова ручка LAMY Safari кольору Petrol поставляється з чорним затискачем і чорним сталевим пером. Відповідні чорнила бензиново-берюзового кольору були також доступні окремо у флаконах і картриджах.

Перова ручка LAMY Safari Petrol з чорнилом

Перова ручка LAMY Safari Petrol із чорнилом

2016: темно-бузковий

Безумовно, це найпопулярніша спеціальна серія LAMY Safari, що існує й донині. Перова ручка LAMY Safari темно-бузкового кольору стала першою фіолетовою ручкою-сафарі. Вона також стала першою популярною матовою версією в серії спеціальних випусків. Цю перову ручку поставляли з чорним затискачем і чорним сталевим пером, а також з неймовірно популярним чорнилом у пляшках і картриджами, які розкуповували надто швидко. Зараз вона має культову популярність!

Перова ручка LAMY Safari Dark Lilac

Перова ручка LAMY Safari Dark Lilac

2015: неоново-лаймовий

Завершальним елементом тренду яскравих жовто-зелених кольорів стала модель Neonlime. Ця перова ручка LAMY Safari, яка випущена спеціальним накладом, має яскраві глянцеві неонові жовто-зелені корпус і ковпачок, сріблястий затискач і сріблясте сталеве перо. Крім того, до неї додавалося відповідне чорнило й картриджі в пляшечках кольору неон-лайм.

Перова ручка LAMY Safari NeonLime та чорнило

Перова ручка LAMY Safari NeonLime та чорнило

2014: неоновий корал

Продовженням неонового тренду став яскравий глянцевий рожево-помаранчевий неоновий корал. Ця перова ручка, яка випущена спеціальним тиражем, постачається зі сріблястим кліпом і сріблястим сталевим пером.

LAMY Safari NeonCoral

Перова ручка LAMY Safari NeonCoral

2013: неоновий жовтий

Першим у серії яскравих неонових кольорів став Neon Yellow. Вона поставлялася зі сріблястим затискачем і сріблястим сталевим пером.

LAMY Safari Neon Yellow

Перова ручка LAMY Safari Neon Yellow

2012: яблучно-зелений

Цю глянсову яблучно-зелену перову ручку LAMY Safari поставляли зі срібним затискачем і сталевим пером сріблястого кольору.

Спочатку вона була випущена спеціальним тиражем, але потім перевидана як звичайне видання під назвою «green».

Перова ручка LAMY Safari Apple Green

Перова ручка LAMY Safari Apple Green

2011: аквамарин

Глянцева, яскраво-бірюзового кольору, ця спеціальна серія LAMY Safari в кольорі морської хвилі постачалася зі сріблястим затискачем і сріблястим сталевим пером.

Пізніше її перевипустили як звичайне видання, але потім аквамариновий колір знову зняли з виробництва.

Перова ручка LAMY Safari Aquamarine

Перова ручка LAMY Safari Aquamarine

Про перову ручку LAMY Safari:

LAMY Safari ─ це «робоча конячка», що відома в спільноті любителів перових ручок своєю міцністю, надійністю та невибагливістю. Завдяки трикутному хвату вона чудово підходить для користувачів-початківців, котрі не мають уявлення про те, як тримати перову ручку. Однак її вибирають і люблять шанувальники перових ручок із будь-яким рівнем досвіду.

Кожна ручка оснащена змінним сріблястим сталевим пером, яке можна легко замінити на перо іншого розміру. Крім того, до комплекту входить картридж із синім чорнилом LAMY, що дає змогу одразу ж узятися до письма.

Якщо ви хочете використовувати чорнило для перової ручки в пляшках, перова ручка LAMY Safari може бути оснащена конвертером LAMY Z28.

Щорічна спеціальна серія перових ручок LAMY Safari зазвичай випускається наприкінці зими — на початку весни. Дуже популярна ручка, вона випускається тільки протягом обмеженого періоду часу. Багато хто хоче, щоб у нього було кілька перових ручок LAMY Safari різних кольорів, тому намагаються зібрати кожну спеціальну серію.

Популярні статті
author
Сергiй Зозуля
Нові годинники Tissot T-Touch Connect Sport готові до активного життя
preview
Найлегший у світі механічний наручний годинник
preview
Що таке піраміда годинникової ієрархії?
preview
Михайло Войтусик
Нові годинники Breitling Avenger на 2023 рік
preview
Теги
Попередня
Zenith та Watches Of Switzerland демонструють Pilot Legacy Pop-Up Store Zenith та Watches Of...
Наступна
12 найкращих смартгодинників для iPhone ─ і альтернативи Apple Watch 12 найкращих смартго...