Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Oris представляє 10-й за 10 років механізм із новою великою заводною головкою Caliber 473

Oris представляє 10-й за 10 років механізм із новою великою заводною головкою Caliber 473

Ми у соцмережах

годинник Oris Big Crown

Компанія Oris, яка заснована 1904 року в Гольдштейні, Швейцарія, і нині є незалежною маркою, завоювала репутацію виробника механічних годинників із відмінною ціновою пропозицією.  За останнє десятиліття марка, що має власну програму створення механізмів, представила дев'ять механічних калібрів. Тепер у новому році Oris представляє свій 10-й механізм: калібр 473 із ручним заводом, п'ятиденним запасом ходу, підвищеною антимагнітністю та величезною 10-річною гарантією.

годинник Oris Big Crown прямо

Новий механізм з ручним заводом, калібр 473, розміщений в улюбленому годиннику Oris Big Crown з приголомшливим небесно-блакитним циферблатом

Розмістивши новий механізм в улюбленому годиннику марки Big Crown, коріння якого сягає перших днів авіації, Oris відроджує культовий годинник і одночасно пропонує висококласний точний хронометраж.  Новий годинник Big Crown Pointer Date ─ ключовий годинник у лінійці Oris з 1938 року ─ знову оснащений калібром із ручним заводом.

Новий калібр 473 розробляли чотири роки й він став важливою віхою для марки. Він створений на базі автоматичного калібру 403, представленого кілька років тому, що став рушійною силою в розвитку продажів механічних годинників Oris власного виробництва. Крім годин, хвилин, секунд і покажчика дати (з яскраво-червоною стрілкою, котра вказує на зовнішню шкалу з датами), годинник забезпечує 120-годинний (п'ять днів) запас ходу. Індикація запасу ходу (на яку марка подала патент) розміщена на задній платині механізму ─ її видно крізь сапфірове скло задньої кришки.

Калібр 473 механізму Oris

Калібр 473 механізму годинника Oris демонструє п'ятиденний запас ходу, який вказаний на задній платині механізму та видно крізь сапфірове скло на задній кришці

Механізм поміщений у багатокомпонентний 38-міліметровий корпус Big Crown із нержавіючої сталі з приголомшливим циферблатом крижано-блакитного кольору. Індекси, цифри та стрілки вкриті люмінесцентним складом Super-LumiNova®, що світиться в темряві. Сапфірове скло має куполоподібну форму й антивідблискове покриття з обох боків, а задня кришка з нержавіючої сталі з прозорим сапфіровим вікном заґвинчується. Ще привабливішим годинник робить той факт, що він забезпечений ремінцем з оленячої шкіри кольору засмаги/коричневого кольору, отриманої від швейцарського партнера Oris ─ компанії Cervo Volante. Годинник водостійкий із рівнем п'ять барів і продається за ціною 4400 доларів.

годинник Oris Big Crown на руці

Популярні статті
Максим Кошкін
12 найкращих смартгодинників для iPhone ─ і альтернативи Apple Watch
preview
Максим Кошкін
Перова ручка LAMY Safari — історія спеціального випуску
preview
author
Сергiй Зозуля
Zenith та Watches Of Switzerland демонструють Pilot Legacy Pop-Up Store
preview
MB&F представляє механізм вартістю 490 000 доларів і годинники HM9 Sapphire Vision
preview
Теги
Попередня
Garmin Venu 3: чутки, дата виходу та основні подробиці Garmin Venu 3: чутки...
Наступна
Носимі пристрої для моніторингу глюкози: компанії в гонитві за «неможливим» Носимі пристрої для ...