Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Огляд найкращих кольорових циферблатів 2022 року

Огляд найкращих кольорових циферблатів 2022 року

Ми у соцмережах

Втомилися від традиційних чорного, білого та сріблястого? Ці годинники знімають усі питання та повністю розкривають колір!

Огляд найкращих кольорових циферблатів 2022 року

Якщо ми всі чомусь і раді (і дещо здивовані) в годинниковій індустрії, то це тому, що чимало брендів виходять із тіні та повністю переходять до використання кольорів. І йдеться не про невеликі колірні плями в тонкій формі художнього експресіонізму, а про використання кольору в годинниках повною мірою. Яскраві, сміливі кольори, що виходять за рамки звичних чорного, білого та сріблястого. Кольори, які роблять годинник по-справжньому виразним на зап'ясті та здатні привернути увагу з іншого кінця кімнати. Можливо, ви очікували побачити в посібнику з покупок тільки зелені циферблати, але тут вибрані ще сміливіші варіанти, щоб трохи урізноманітнити обстановку. Отже, ось топ кольорових годинників 2022 року!

NOMOS CLUB CAMPUS DEEP PINK

Виходячи у світ із розмахом, далеко не всі циферблати викликають такий фурор, як Nomos Club Campus Deep Pink! Попри свій невеликий розмір, це найяскравіший, найвиразніший колір циферблата, який ми бачили цього року.

годинник NOMOS CLUB CAMPUS DEEP PINK

Яскраво-рожевий тон впадає в очі, і його неможливо ігнорувати. Циферблат оздоблений світло-сірими акцентами й зухвалою помаранчевою стрілкою на малому секундному лічильнику. Годинник випускають у двох розмірах: 36 мм або 38,5 мм. Він оснащений калібром Alpha з ручним заводом, який прихований під суцільною задньою кришкою. Ціна дуже розумна ㅡ 1100 євро (36 мм) або 1200 євро (38,5 мм). А для тих, кому рожевий колір здається надто яскравим, є ще й більш ніжний фіолетовий Club Campus.

годинник NOMOS CLUB CAMPUS DEEP PINK два види

Короткі відомості: 36 мм або 38,5 мм x 8,2 мм або 8. 5 мм, корпус із нержавіючої сталі, полірований; сапфірове скло, закрита задня кришка, водостійкість 100 метрів; циферблат Deep Pink California, світло-сірі акценти, годинна й хвилинна стрілки у вигляді мечів, втоплений малий секундний лічильник із помаранчевою стрілкою; калібр Nomos Alpha власного виробництва, ручний завод, 17 каменів, 21 600 напівколивань на годину, запас ходу 43 години, воронені ґвинти, Côtes de Genève, перлаж; сірий велюровий ремінець зі сталевою застібкою, 1 100 євро (36 мм) або 1 200 євро (38,5 мм).

TAG HEUER MONACO PURPLE LIMITED EDITION

Дещо несподіваний хід TAG Heuer, але лімітована серія Monaco Purple стала одним із найсміливіших годинників марки цього року. Вона вразила глибоким відтінком фіолетового матових циферблатів, які під певним кутом постають майже чорними. Квадратний корпус став по-справжньому універсальною платформою, пропонуючи цілу низку стилів і кольорів. Але найкращим із них став цей.

годинник TAG HEUER MONACO PURPLE LIMITED EDITION на руці

Пурпурний колір дуже ефектний і, треба визнати, чудово поєднується з культовим стилем Monaco! Усередині знаходиться автоматичний хронограф Heuer02 власного виробництва, який оснащений фіолетовим колонним колесом. Годинник випущений у кількості всього 500 екземплярів на чорному ремінці зі шкіри алігатора з фіолетовою підкладкою та продається за ціною 6 800 євро.

годинник TAG HEUER MONACO PURPLE LIMITED EDITION два види

Короткі відомості: 39 мм x 39 мм, корпус із нержавіючої сталі, матовий і полірований; квадратне сапфірове скло випуклої форми, задня кришка із сапфірового скла, водостійкість 100 метрів; фіолетовий циферблат із сонячними променями та чорними індикаторами; калібр Heuer 02 власного виробництва, автоматичний вбудований хронограф, 4 Гц (28 800 напівколивань на годину), запас ходу 80 годин, ремінець ─ чорний алігатор із чорною прошивкою та фіолетовою підкладкою; обмежена кількість 500 екземплярів; 6 800 євро.

GRAND SEIKO EVOLUTION 9 GREEN BIRCH SLGH011

Так, всі знають, що зелений колір, мабуть, найбільш часто використовуваний цього року, але деякі годинники набагато кращі за інші. Як приклад можна навести модель Grand Seiko Evolution 9 Green Birch SLGH011. Цей годинник, що виконаний у чудовому стилі колекції Birch, отримав новий напрямок завдяки соковитому відтінку зеленого, який нагадує густий ліс.

годинник GRAND SEIKO EVOLUTION 9 GREEN BIRCH SLGH011 на руці

Текстура циферблата надає йому особливої жвавості, а світло відбивається від циферблата. Не завадить і те, що загальне оздоблення годинника дійсно чудове. Годинник оснащений механізмом Grand Seiko hi-beat 9SA5 і має вражаючий час роботи ─ 80 годин! Він поставляється з браслетом із нержавіючої сталі, а ціна становить 9 500 євро, включно з податками.

годинник GRAND SEIKO EVOLUTION 9 GREEN BIRCH SLGH011 вид спереду і ззаду

Короткі відомості: 40 мм x 11,7 мм, нержавіюча сталь, матова й полірована; сапфірове скло спереду та ззаду, водостійкість 100 метрів, темно-зелений циферблат із текстурою деревини берези, накладні гранчасті годинні індекси та стрілки; калібр 9SA5, власна розробка, автоматичний завод, подвійний імпульсний спуск і вільно підвішений баланс Grand Seiko, запас ходу 80 годин, 36 000 напівколивань за годину, точність ходу -3/+5 секунд на день; браслет із нержавіючої сталі; нелімітована серія; 9 500 євро (без податків).

PATEK PHILIPPE 5172G SALMON

Patek Philippe 5172G Salmon ─ один із найкрасивіших годинників-хронографів цього року ─ воістину вразив усіх нас. Важливий стовп у колекції Patek Philippe, модель 5172G є, мабуть, однією з найкращих і стає ще цікавішою в цьому лососевому кольорі. Модель 5172G виконана в чудовому корпусі з білого золота з вушками в стилі ар-деко та простими, але збалансованими кнопками у вигляді помп.

годинник PATEK PHILIPPE 5172G SALMON на руці

Циферблат має рожевий відтінок, що зачаровує, а два індикатори трохи зсунуті вниз для кращої читабельності. За задньою кришкою знаходиться бездоганно виконаний механізм із ручним заводом. Годинник коштує 68 000 швейцарських франків, він, звісно, не дешевий, але це один із найстильніших годинників року!

годинник PATEK PHILIPPE 5172G SALMON спереду і ззаду

Короткі відомості: 41 мм x 11. 45 мм, корпус з 18-каратного білого золота, полірований; сапфірове скло (опукле) і задня кришка, водостійкість 30 метрів; циферблат із лаковим покриттям лососево-рожевого кольору, накладні цифри з білого золота, тахіметрична шкала, стрілки з білого золота з тонкими кінцями, індикатори дворегістрового хронографа; калібр CH 29-535 PS, власна розробка, механізм хронографа з ручним заводом, 270 компонентів, 28 800 напівколивань на годину, 33 камені, запас ходу 65 годин; години, хвилини, мала секундна стрілка й хронограф із миттєвою індикацією хвилин; клеймо Patek Philippe; коричневий ремінець зі шкіри алігатора із золотою розкладаною застібкою; 68 000 швейцарських франків.

AUDEMARS PIGUET ROYAL OAK PERPETUAL CALENDAR 41MM BLUE CERAMIC

Зрозуміло, що ця модель сподобається не всім. Комусь вона може здатися дивиною, але фахівці вважають, що в ній є щось більше. Годинник Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar 41 мм Blue Ceramic повністю виконаний із синьої кераміки – це щось надзвичайне. Але, і це зараз найголовніше, зразок демонстрації, якщо такий коли-небудь існував, і виконаний за найвищими стандартами, якщо вже на те пішло.

годинник AUDEMARS PIGUET ROYAL OAK PERPETUAL CALENDAR 41MM BLUE CERAMIC на руці

Синій колір об'єднує всі елементи годинника ─ від корпусу до браслета й навіть циферблата. Годинник оснащений складним ультратонким автоматичним калібром 5134 із модулем вічного календаря. Вартість цього синього Royal Oaks становить 129 000 швейцарських франків.

годинник AUDEMARS PIGUET ROYAL OAK PERPETUAL CALENDAR 41MM BLUE CERAMIC спереду і ззаду

Короткі відомості: 41 мм x 9,5 мм, корпус і браслет із синьої кераміки, сапфірове скло спереду та ззаду, водонепроникність 20 метрів; синій циферблат із візерунком Grande Tapisserie, сині лічильники для індикації вічного календаря, мітки та стрілки з білого золота; ультратонкий автоматичний калібр 5134 з модулем QP, 374 компоненти, 19 800 напівколивань на годину, запас ходу 40 годин; години, хвилини, день, дата, тиждень, місяць, індикатори фаз місяця та високосного року; 129 000 швейцарських франків.

OMEGA SPEEDMASTER 57

Можливо, найбільш стриманий і класичний варіант у цьому списку, але було приємно побачити, як Omega використовує нові кольори в лінійці Speedmaster. Точніше, Speedmaster 57, бікомпактний варіант легендарного хронографа з ручним заводом. Тонкіша й компактніша, ніж деякі її побратими, модель Omega Speedmaster 57 випромінює прекрасний вінтажний стиль.

годинник OMEGA SPEEDMASTER 57

Годинник представлений у простому чорному, сучасному синьому або модному зеленому кольорі, але ви також можете вибрати цей тепліший бордово-червоний! Модель Speedmaster набуває абсолютно нового напряму, особливо завдяки калібру 9906 із ручним заводом. Годинник поставляється на шкіряному ремінці за 8 700 євро, а можна трохи «додати обертів» і вибрати модель на браслеті з нержавіючої сталі за 9 100 євро.

годинник OMEGA SPEEDMASTER 57 спереду і ззаду

Короткі відомості: 40,5 мм x 12,99 мм, сталевий корпус, фіксований сталевий безель; бордово-червоний матовий циферблат (також доступні синій, зелений і чорний циферблати); калібр Omega 9906 власного виробництва, сертифікований як хронометр, хронограф із ручним заводом із колонним колесом і вертикальною муфтою, запас ходу 60 годин, 28 800 напівколивань на годину; шкіряний ремінець бордового кольору із застібкою; 8 700 євро (шкіряний ремінець) або 9 100 євро (сталевий браслет).

Популярні статті
Михайло Войтусик
Практичне знайомство з новим хронографом TAG Heuer Carrera Dato
preview
Як дізнатися розмір каблучки: 6 способів і таблиця розмірів
preview
author
Сергiй Зозуля
Raymond Weil додає до своєї колекції новий хронограф Freelancer Automatic Chronograph Black
preview
Сергiй Ткаченко
Новий випуск: Кварцові годинники Hamilton Ventura «Blue Suede Shoes»
preview
product
product
Годинник TAG Heuer Monaco CBL2111.FC6453
363,000 грн
-15%
308,550 грн
product
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті
Теги
Попередня
Як вибрати наручний годинник Longines Як вибрати наручний ...
Наступна
Найкраще у 2022 році: парадні годинники Найкраще у 2022 році...
product
product
Годинник TAG Heuer Monaco CBL2111.FC6453
363,000 грн
-15%
308,550 грн
product
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті