Сучасний мінімалізм. Швейцарська майстерність

Нова модель AIKON Master Grand Date Black, яка виконана в монохромній чорно-білій гамі, майстерно грає на контрастах. Годинник поєднує в собі віртуозну механіку колекції Masterpiece і сучасний графічний дизайн моделей AIKON. Яскравий стиль і швейцарська якість цього годинника вкотре підтверджують високий статус годинникової мануфактури Maurice Lacroix.

годинник MAURICE LACROIX AIKON MASTER GRAND DATE BLACK загальний вигляд

Сенележ'є ─ мальовниче містечко в горах швейцарського кантону Юра, тут розташована мануфактура Maurice Lacroix. У цій майстерні великий досвід бренду втілюється в чудові витвори годинникового мистецтва. Саме тут виробляють знамениті моделі AIKON – поряд із технологічно найскладнішими годинниками бренду з колекції Masterpiece, багато з яких оснащені унікальними мануфактурними механізмами.

Сенележ'є - MAURICE LACROIX

2021 року команда Maurice Lacroix уперше представила годинник AIKON Master Grand Date, котрий поєднує в собі віртуозні інженерні розробки колекції Masterpiece із сучасними дизайнерськими кодами моделей AIKON. Сьогодні ми раді оголосити про випуск нової монохромної моделі AIKON Master Grand Date Black, вигляд якої побудований на складній грі контрастів: у дизайні годинника використано тільки чорний та білий кольори.

годинник MAURICE LACROIX AIKON MASTER GRAND DATE BLACK

Модель AIKON Master Grand Date Black представлена у великому 45-міліметровому корпусі зі сталі з чорним DLC-покриттям. Циферблат відкриває погляду роботу механізму, роблячи акцент на функціональності годинника. Він також повністю чорний, з DLC-покриттям і з обробкою вертикальним сатинуванням. Матові чорні поверхні нагадують літак-невидимку ─ дизайн цього годинника такий самий стриманий, непомітний, але водночас дуже ефектний і запам'ятовується.

годинник MAURICE LACROIX AIKON MASTER GRAND DATE BLACK циферблат

Годинник оснащений мануфактурним автоматичним калібром ML331, що демонструє досягнення Maurice Lacroix у традиційній годинниковій справі. Покажчик основного часу (індикація годин і хвилин) зміщений від центру та прикрашений гільйоше з візерунком «Clous de Paris», а малий секундний лічильник розташований поруч. На позначці «10 годин» розмістилося віконце «великої дати», за ним схований механізм із двома дисками, що забезпечує великоформатну індикацію поточної дати.

годинник MAURICE LACROIX AIKON MASTER GRAND DATE BLACK механізм

Цей годинник поділяє особливість інших моделей колекції AIKON ─ в його корпусі відсутні традиційні вушка, а ремінець вбудований у корпус, що забезпечує вражаючий комфорт під час носіння. На додаток до ремінця зі штучної шкіри з текстильним ефектом і культовим логотипом, літерою «М», модель забезпечена новим каучуковим ремінцем із рельєфно надрукованою назвою бренду. Завдяки системі Easy Strap Exchange ремінці можна легко міняти без використання інструментів.

годинник MAURICE LACROIX AIKON MASTER GRAND DATE BLACK вид ззаду і ремінець

Новий годинник AIKON Master Grand Date Black від Maurice Lacroix помітно відрізняється від попередніх моделей AIKON, проте незмінними завжди залишаються впізнаваний дизайн, швейцарська майстерність та висока якість виконання.

годинник MAURICE LACROIX AIKON MASTER GRAND DATE BLACK напіврозібраний

Технічні характеристики:

  • Діаметр корпусу: 45 мм.
  • Висота корпусу: 15 мм.
  • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь із чорним DLC.
  • Водостійкість: 10 АТМ.
  • Циферблат: тиснений, захищений від відблисків, чорний периметр із білим друком.
  • Ремінець/браслет: чорний каучуковий із рельєфним написом Maurice Lacroix або зі штучної шкіри з текстильним ефектом; оснащений фірмовою системою легкої заміни з логотипами «М», що стала вже легендарною.
  • Застібка: застібка-штир із нержавіючої сталі з чорним DLC покриттям + застібка-метелик із нержавіючої сталі з чорним DLC покриттям.
  • Механізм: автоматичний ML331.
  • Функції: години та хвилини, мала секундна стрілка в положенні «4 години», велика дата в положенні «10 годин».