Zenith представив Chronomaster Open Boutique Edition, спеціальну версію моделі Chronomaster Open, випущеної в 2021 році (про неї можна прочитати тут), яка відрізняється синім циферблатом із візерунком із сонячних променів та лічильниками хронографа у відтінках сірого.

годинник Zenith Chronomaster Open Boutique Edition на столі

Ця модель дозволяє побачити високочастотне балансове колесо механізму завдяки вікну з хезалітового скла, яке розташоване в положенні «9 годин», служить для читання даних лічильника і водночас відкриває вид, що зачаровує очі.

годинник Zenith Chronomaster Open Boutique Edition циферблат

Водостійкий 10 АТМ (100 метрів / 330 футів) корпус діаметром 39,5 мм наділений тонкими вушками, більш вираженими полірованими скосами по краях і кнопками в стилі помпи.

годинник Zenith Chronomaster Open Boutique Edition звично

Через сапфірову задню кришку видно автоматичний механізм хронографа El Primero 3604 з точністю до 1/10 секунди, який є модифікованою версією моделі 3600 і дебютував у моделі Chronomaster Sport, з відкритою опорною кришкою та мостами. Що дозволяє краще роздивитись високочастотний 5 Гц механізм автопідзаводу зі спусковим колесом і важелем палета, котрий не вимагає мастила.

годинник Zenith Chronomaster Open Boutique Edition - механізм

Механізм з автоматичним підзаводом і відкритою зіркоподібною коливальною масою забезпечує запас ходу 60 годин.

годинник Zenith Chronomaster Open Boutique Edition вид ззаду

Нова модель Zenith Chronomaster Open Boutique Edition Ref 03.3300.3604/51.M3300 доступна виключно у фізичних та онлайн-бутіках Zenith по всьому світу за роздрібною ціною 9700 євро / 10000 доларів США.

годинник Zenith Chronomaster Open Boutique Edition на руці й вид крупно