Переливчастий фон для фірмового хронографа Whirlwind

часы TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome

Є використання кольорів, а є використання кольорів. Компанія TAG Heuer пішла ще далі, перетворивши й без того виразну модель Carrera Chronograph Tourbillon на щось, що випромінює кольори веселки. За допомогою унікальної технології PVD-покриття базовий циферблат набув холодного веселкового відтінку, який під прямими сонячними променями має майже такий самий вигляд, як нафтова пляма на воді. Весела, виразна ця лімітована серія TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome підтримує фірмові атрибути Carrera.

часы TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome вид сбоку

Корпус цієї обмеженої серії Polychrome виготовлений із титану з чорним PVD-покриттям по всьому периметру. Зверху розташований фіксований безель із тахіметричною шкалою, який виконаний із вуглецевого волокна. Висувна заводна головка й кнопки хронографа також виготовлені з титану та мають чорне PVD-покриття. Опукле й скошене сапфірове скло зверху захищає циферблат, а титанова задня кришка з чорним PVD-покриттям і сапфіровим склом ─ механізм. Фірмові грановані вушка Carrera, схоже, також зроблені з вуглецевого волокна, але TAG Heuer нічого не повідомляє про це.

часы TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome циферблат

Безсумнівно, головна фішка моделі TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome ─ її багатобарвний циферблат. Він покритий PVD за особливою технологією, що дає змогу домогтися ефекту веселки, тоді як більшість інших видів PVD-покриття дають однотонний колір. Поверх цього переливчастого циферблата розташована знайома нам скелетонізована конструкція з накладними індексами, родієвими лічильниками, чорним зовнішнім фланцем і видом на хвилинний турбійон у нижній частині. Родієві стрілки та індекси покриті люмінесцентним шаром Super-LumiNova.

часы TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome 2 вида - днем и ночью

Механізм Calibre Heuer 02T ─ автоматичний хронограф власного виробництва TAG Heuer ─ оснащений спуском турбійона. Він приводиться до руху скелетонізованим центральним ротором із таким самим переливчастим оздобленням, як і циферблат на передній панелі годинника. Механізм на 33 каменях і з частотою 28 800 напівколивань на годину забезпечує 65 годин автономної роботи за повного заводу. Інша частина механізму виконана в чорному кольорі з легкою матовою текстурою, з контрастними елементами з родієвим покриттям, полірованими ґвинтами та відкритим колонним колесом.

часы TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome вид сзади

Годинник TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome носять на чорному матовому ремінці зі шкіри алігатора й каучуку, закріпленому чорною розкладаною застібкою з логотипом TAG Heuer. Обмежений 150 екземплярами, цей сміливий переливчастий годинник продають за ціною 23 250 євро, він доступний вже зараз.

часы TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome вид с ремешком

Технічні характеристики TAG HEUER CARRERA CHRONOGRAPH TOURBILLON POLYCHROME:

  • Корпус: діаметр 45 мм, титановий із чорним PVD-покриттям, матовий; фіксований безель із тахіметром із вуглецевого волокна; куполоподібне скошене сапфірове скло, задня кришка із сапфірового скла; висувна заводна головка та кнопки хронографа з титану з чорним PVD-покриттям; водостійкість 100 м.
  • Циферблат: скелетонізований циферблат кольору веселки, зі спеціальним PVD-покриттям переливчастих кольорів з вертикальним брашируванням; скелетонізована конструкція циферблата, чорна хвилинна доріжка на зовнішньому фланці, накладні годинні індекси з Super-LumiNova, стрілки з родієвим покриттям із Super-LumiNova, контрастні лічильники з родієвим покриттям, накладний логотип TAG Heuer.
  • Механізм: Calibre Heuer 02T COSC, автоматичний хронограф, сертифікований як хронометр; діаметр 31 мм, 33 камені, 28 800 напівколивань за годину, запас ходу 65 годин, спуск турбійона; години, хвилини, мала секундна стрілка, хронограф із центральною секундною стрілкою, 30-хвилинним та 12-годинним лічильниками; центральний ротор із багатобарвним PVD-покриттям.
  • Ремінець: чорний матовий ремінець зі шкіри алігатора і каучуку, розкладана застібка з титану з чорним PVD-покриттям і щитком TAG Heuer.
  • Референс: CAR5A8AF.FC6415.
  • Доступність: Обмежена серія зі 150 екземплярів.