UN підтримує збереження акул за допомогою дайверського хронографа на цю тему, прикрашеного кольорами Great White

Проведення тижня акул, присвяченого могутньому морському хижакові, послужило стимулом для випуску нової серії годинників Ulysse Nardin.

годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White

Існуванню білої акули загрожує надмірний вилов риби. Цей грізний хижак, якого часто неправильно розуміють і бояться, сьогодні сам потребує захисту. Велика біла акула, котра зображена як люта істота-людожер у фільмі Стівена Спілберга «Щелепи», має важливе значення для природного порядку морських екосистем. Як бренд, що тісно пов'язаний з морем, Ulysse Nardin виводить свою підтримку захисту акул на новий рівень і пожертвує 1% від усіх продажів своїх годинників з акулами на підтримку некомерційної організації For the Planet.

Компанія також співпрацює з Sharktrust, провідною європейською благодійною організацією зі збереження акул, та запросила нового посла, який багато знає про акул. І, як ви, напевно, вже здогадалися, Ulysse Nardin випускає лімітовану серію годинників Diver Chronograph.

годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White

Моделі годинника з акулами

Sharks і Ulysse Nardin ідеально поєднуються один з одним, нагадуючи про тісні морські зв'язки бренду у сфері створення морських хронометрів. Рухаючись уперед, бренд розділив свої морські годинники на два сімейства: класичну колекцію Marine з акцентом на хронометрію та сучасну колекцію Dive, де з'явився перший годинник, назва якого була пов'язана з акулами. Це такі моделі, як Diver Hammerhead 2010 року, за якою пішли годинники Diver Great White, Diver Blue Shark та Diver Lemon Shark.

Пристрасть Ulysse Nardin до акул настільки велика, що хижак став талісманом бренду. У рекламних кампаніях акула навіть зображена в міських умовах, таких як П'ята авеню, для просування Freak Vision.

годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White

Програми збереження

З 2020 року бренд став більш активно брати участь у програмах збереження та запустив кампанію з мічення акул за допомогою неінвазивних методів, а також виступив партнером американської Ocearch для відстеження могутнього хижака. Ulysse Nardin навіть взяла під опіку двох великих білих акул (Carcharodon carcharias) як послів бренду: Андромаху, дорослу жіночу особину, та Улісса, 12-футову чоловічу особину, за якими можна стежити в режимі реального часу через Ocearch.

Останні партнерські відносини бренду пов'язані з Sharktrust, британською благодійною організацією зі збереження акул, яка займається нерегулярним рибальством і ланцюжками постачання, котрі заохочують споживання продуктів з акул. Нещодавні звіти показують, що за останні 50 років кількість океанських акул скоротилася на 71%, в основному через перелов.

Ulysse Nardin також прагне підтримувати 1% для Planet, глобальної організації, яка спрямовує підтримку підприємств і приватних осіб на некомерційні екологічні проєкти. І останнє, але не менш важливе: компанія Ulysse Nardin запросила Майка Куттса стати новим амбасадором бренду. Після того, як акула-бик відірвала йому ногу під час бодібордингу на Гаваях, Майк Куттс перетворив свою трагедію на кар'єру морського фотографа.

годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White

Потужний дайверський хронограф

Звісно, за такої активної участі та зобов'язань закономірним кроком стало створення годинника. І бренд випускає сіро-білу версію свого 44-міліметрового годинника Diver Chrono в стилі акули. Граючи з кольорами великої білої акули, сірий циферблат з піскоструминною обробкою нагадує про грубу шкіру акули, а деталі з білого каучуку повторюють білий виворот цього виду.

годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White

Сміливий годинник Diver Chrono від Ulysse Nardin у 2019 році зазнав змін, отримавши більш обтічний профіль та більш сучасний вигляд. Сконструйований 12-зубчастим, увігнутим з опуклими цифрами й покриттям Super-LumiNova на позначці «0» безель має гумову вставку білого кольору.

44-міліметровий корпус виготовлений із сірого титану з піскоструминною та матовою обробкою, що відповідає інструментальному характеру цього водостійкого 300-метрового дайвера. Дві кнопки з білими кільцями обрамляють заводну головку, що заґвинчується.

годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White

Три злегка втоплені лічильники (30-хвилинний на позначці «3 години», мала секундна стрілка на позначці «9 годин», а також 12-годинний лічильник), мала секундна стрілка й дата на позначці «6 годин» мають чітке біло-синє маркування. Назва бренду з нанесеним якорем з'являється опівдні з написом Great White внизу.

Для забезпечення відмінної читаності широкі накладні годинні мітки та всі стрілки цієї моделі покриті люмінесцентним складом Super-LumiNova, який світиться синім у темряві. Ще одна цікава деталь — зображення акули на білому ремінці каучуку, вирізане під синьою люмінесцентною сіткою. Каучуковий ремінець має фірмовий титановий елемент у положенні «6 годин» і може бути замовлений із застібкою з титану або розкладаною застібкою.

годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White

Calibre UN-150

Задня кришка корпусу з вигравійованим профілем великої білої акули захищає автоматичний фірмовий інтегрований механізм хронографа з колонним колесом і запасом ходу 48 годин. Як попередник використання кремнію (кремній UN), спусковий механізм виготовлений із кремнію та працює з сучасною частотою 4 Гц.

годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White

Наявність та ціна

Годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White випущений обмеженим тиражем у 300 екземплярів і продається за ціною 12 600 швейцарських франків (версія з застібкою-пряжкою) та 12 850 швейцарських франків (варіант із розкладаною застібкою). Як ми вже згадували, 1% доходів, отриманих від продажу цих годинників, буде спрямований на підтримку некомерційних організацій, які займаються збереженням акул.

годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White

Технічні характеристики Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Great White:

  • Корпус: діаметр 44 мм, титан, оброблений піскоструминною технологією та матовий, увігнутий білий прогумований обертовий в одному напрямку безель, водостійкість 300 м.
  • Циферблат: сірий фон із піскоструминною обробкою, 30-хвилинний лічильник у положенні «3 години», 12-годинний лічильник і дата в положенні «6 годин», мала секундна стрілка на позначці «9 годин», накладні індекси та всі стрілки покриті люмінесцентним складом Super-Luminova, напис Great White на полуденній позначці.
  • Механізм: calibre UN-150, мануфактурний автоматичний вбудований хронограф із колонним колесом, кремнієвий спуск, запас ходу 48 годин, 28 800 напівколивань на годину, години, хвилини, маленька секундна стрілка, хронограф і дата.
  • Ремінець: білий каучук, велика біла акула з люмінесцентним покриттям Super-LumiNova, титановий елемент UN на позначці «6 годин», застібка-пряжка з титану або розкладана застібка.
  • Артикул:
    • 1503-170LE-1A-GW/3A – пряжка.
    • 1503-170LE-1A-GW/3B – розкладана застібка.
  • Доступність: обмежена серія в кількості 300 екземплярів.