Класичний дайверський годинник бренду в літньому оформленні

годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм

На сьогодні швейцарська компанія Hamilton, яка належить Swatch, має давню репутацію виробника військових і льотних годинників. Примітно, що бренд нещодавно відродив легендарні моделі в цій галузі, такі як дуже привабливі годинники W10 Khaki Pilot Pioneer або Khaki Pilot Pioneer Mechanical Chronograph. Проте бренд має ще дещо, здатне зацікавити вимогливих поціновувачів: досить солідну колекцію годинників для дайвінгу.

Нещодавно компанія Hamilton оновила свою сміливу модель Khaki Navy Frogman Automatic, яка з'явилася поряд із більш класичною моделлю Khaki Navy Scuba Auto, яка також нещодавно оновлена. Остання повертається цього року в новій та яскравій кольоровій гамі, якраз до літа.

годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм

Дайверських годинників на ринку дуже багато. Незалежно від сегмента галузі, є безліч варіантів на вибір. У цьому контексті в Hamilton може бути не найбагатший досвід або найвражаючіший родовід, але в чому він може досягти успіху, так це в конкурентоспроможності, специфікаціях і використанні активів Swatch Group. І хоча ви можете вибрати щось велике й сміливе, надстійке, як недавній годинник Frogman та його добре захищений 46-міліметровий корпус, ви також можете подивитися на щось краще для ношення, менш цілеспрямоване.

Створюючи Khaki Navy Scuba Auto, компанія Hamilton не винаходить наново концепцію годинника для дайвінгу. Навпаки, вона обігрує відомі коди та класичні елементи дизайну. Цей годинник має привабливий набір характеристик, що робить його добре оснащеною, але доступною моделлю з великими можливостями, особливо після її оновлення минулого року.

годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм

Годинник Khaki Navy Scuba, котрий представлений у колекції вже кілька років, з компактною моделлю Quartz або більшою сучасною автоматичною версією, став входом бренду в категорію годинників для дайвінгу, поряд зі своїми старшими братами BeLOWZERO і Frogman. У 2021 році бренд оновив свій класичний годинник для дайвінгу, внісши безліч покращень, таких як нові матеріали, нові текстури, покращені підводні можливості та механізм, в якому є кілька хитрощів. Багато хто вже обговорив перші моделі в матовому чорному або зернистому синьому кольорі з ефектом градієнта. Настав час для колекції зустріти яскраву, круту модель.

годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм

За характеристиками нічого не змінилося. Hamilton Khaki Navy Scuba Auto – класичний дайверський годинник зі знайомими рисами та підходом без сюрпризів. Звісно, комусь таке видасться консервативним, але це також спосіб запропонувати щось у категорії «універсальні». Корпус цієї автоматичної версії не вирізняється особливою компактністю, його діаметр становить 43 мм – попередня модель мала розмір 40 мм. Відстань між виступами також була трохи збільшена до 52 мм.

Корпус гарно вигнутий і має розумну висоту 12,6 мм, що трохи компенсує габарити. При цьому зараз ми розглядаємо годинник із водозахистом 300 м (у минулому він був всього 100 м) завдяки задній кришці й заводній головці, які заґвинчуються.

годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм

Однонаправлений безель із дуже пристойним захватом обрамляє опукле сапфірове скло з покриттям антивідблиску. Усередині безелю знаходиться полірована керамічна вставка з вигравійованою 60-хвилинною шкалою – у попередньому поколінні була алюмінієва вставка. В цілому, всі елементи виконані в класичному стилі, але виготовлені приємно, з відчуттям якості, що обнадіює. Корпус в основному матовий, з полірованими вставками з боків. Заводна головка також досить добре захищена вигнутими виступами з кожного боку.

годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм

Раніше годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto був доступний у повністю чорній версії (циферблат і безель), а також трохи більш оригінальній синій версії з градієнтним зернистим циферблатом і синім безелем. Цього року компанія додає третю версію, яка відрізняється яскравістю та літніми морськими тонами. Циферблат, який зберіг ту саму зернисту поверхню, що й у синій версії, тут сріблясто-білий і поєднується з синім керамічним безелем. Щоб продовжити цю схему, стрілки й накладні мітки були покриті темно-синім кольором. І хоча завжди трохи дивно бачити дайверський годинник із білим циферблатом, Hamilton проробив велику роботу, щоб зберегти високий контраст між циферблатом і його елементами завдяки темно-синім обрамленим міткам/стрілкам. І результат теж вийшов дуже привабливим.

годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм

В іншому циферблат нового годинника Khaki Navy Scuba Auto ідентичний попереднім випускам. Це класичний дайверський годинник без дати, який має великі стрілки та індекси, що вкриті білим Super-LumiNova. Секундна стрілка, також із міткою, яка світиться, забезпечена червоним кінчиком для надання контрасту. Найдивовижнішим елементом цього годинника стала додаткова шкала 13-24 поряд із годинними мітками, котра, здається, служить сполучною ланкою між цим водним годинником і військовими моделями марки. Не дуже нав'язливо, але все ж таки трохи сумнівно.

годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм

Під міцною сталевою задньою кришкою ховається добре знайомий механізм calibre H-10, також відомий як Powermatic 80. Цей двигун, поширений серед більшості годинникарів Swatch Group початкового рівня, являє собою значну еволюцію класичної архітектури ETA 2824 зі збільшеним запасом ходу до 80 годин, отриманим завдяки більш низькій частоті 3 Гц і оновленому кінетичному ланцюгу. Ще однією важливою особливістю стала наявність антимагнітної пружини Nivachron балансу. Як завжди, цей механізм дає серйозну перевагу в порівнянні з безліччю годинників із механізмами Sellita або японськими механізмами.

годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм

Ця нова сріблясто-синя версія годинника Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм (артикул H82505150) носиться на триланковому браслеті з нержавіючої сталі, який закривається розкладаною застібкою з кнопкою. Тепер він доступний на вебсайті бренду та у роздрібних магазинах за ціною 995 євро, доларів США або швейцарських франків, що робить його надійним, доступним, але добре оснащеним варіантом для вашого годинника літа.

годинник Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм

Технічні характеристики Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 43 мм:

  • Корпус: діаметр 43 мм x висота 12,58 мм, корпус із нержавіючої сталі, матовий із полірованими акцентами, однонаправлений безель із керамічною вставкою синього кольору, 60-хвилинна шкала, заводна головка заґвинчується, цільна задня кришка з гравіюванням, сапфірове скло з антивідблисковим покриттям, водостійкість 300 м.
  • Циферблат: сріблясто-білий циферблат із зернистою текстурою, стрілки із синім покриттям і накладні індекси заповнені Super-LumiNova, секундна стрілка з червоним наконечником, додаткова 24-годинна шкала, нанесений H-подібний логотип Hamilton.
  • Механізм: калібр Hamilton H-10, база Powermatic 80, автоматичний завод, 25 каменів, частота 3 Гц (21 600 напівколивань на годину), антимагнітна пружина балансу Nivachron, запас ходу 80 годин, центральні години, хвилини й секунди.
  • Браслет: браслет із матової сталі діаметром 22 мм із трьома ланками, розкладаною застібкою й кнопкою.
  • Артикул: H82505150.
  • Доступність: тепер доступний на вебсайті бренду й у роздрібних магазинах.