MAURICE LACROIX AIKON AUTOMATIC – нова глава в історії легенди

годинники MAURICE LACROIX серии AIKON

З моменту випуску перших моделей AIKON у 2016 році швейцарські годинникарі Maurice Lacroix щорічно пропонували свіжі ідеї та створювали нові версії легендарного годинника, чуйно прислухаючись до відгуків своїх клієнтів. На сьогоднішній день велика колекція AIKON включає в себе моделі найрізноманітніших кольорів, розмірів і рівня складності. Проте, як сказав би будь-який професійний спортсмен, секрет успіху в тому, щоб ніколи не зупинятися, і цей девіз ідеально відображає філософію Maurice Lacroix. Прогресивний швейцарський бренд безперервно розвивається та вдосконалює своє портфоліо.

годинники MAURICE LACROIX серии AIKON

MAURICE LACROIX расшіраяте знакову колекцію AIKON

Помітний успіх автоматичних моделей AIKON спонукав команду Maurice Lacroix і далі розширювати цю лінійку. Так, тристрілочна модель із зеленим циферблатом, котрий вперше з'явився на версії в корпусі діаметром 42 мм, відтепер доступна в корпусі меншого діаметру – 39 мм. А вишуканий пудрово-рожевий циферблат із позолоченими індексами, який швидко став популярним у версії тристрілочника діаметром 39 мм, тепер можна знайти й у більшому корпусі діаметром 42 мм.

годинники MAURICE LACROIX серии AIKON

Система Easy Strap Exchange від AIKON вже кілька років радує власників годинників, дозволяючи легко замінити металевий браслет на шкіряний ремінець (або навпаки) без використання інструментів. Maurice Lacroix продовжує розширювати асортимент універсальних ремінців, пропонуючи нову лінійку з каучуку FKM. Цей особливий сорт каучуку володіє великими зносостійкістю та еластичністю, а колір менше схильний до вицвітання в порівнянні зі звичайним каучуком.

годинники MAURICE LACROIX серии AIKON

Центральна частина нових каучукових ремінців прикрашена візерунком Clous de Paris, котрий повторює узор циферблату. Обрамляють центральну частину дві висунуті смужки, які збігаються з ланками кріплення ремінця до корпусу. Нові каучукові ремені випущені в декількох кольорах для створення ідеальних комбінацій з різними кольорами циферблату. Всі ремінці оснащені класичної пряжкою зі сталі та прикрашені логотипом марки – літерою «M».

годинники MAURICE LACROIX серии AIKON

Вперше в колекції AIKON представлені моделі з темно-сірим циферблатом – в версіях двох розмірів, з корпусом 39 мм та 42 мм. До нового циферблату годинникарі Maurice Lacroix додали новий темно-сірий каучуковий ремінець. Тепер моделі обох розмірів можна придбати й на металевому браслеті, й на шкіряному або каучуковому ремені. Ну а ті покупці, які особливо цінують в годиннику універсальність, можуть придбати готовий комплект із декількома видами ремінців.

годинники MAURICE LACROIX серии AIKON

Нові моделі AIKON ще раз підтверджують репутацію бренду: Maurice Lacroix – це не тільки швейцарська якість виконання, а й союз функціональності з яскравим дизайном, це годинники для жителів сучасних мегаполісів. Сьогодні Maurice Lacroix пропонує небувало широку палітру моделей – настав час вибрати ваш годинник AIKON!

AIKON AUTOMATIC CHRONOGRAPH SPRINT – коли кожна секунда на рахунку

Кольорове рішення та фактура автоматичного хронографа AIKON Sprint надають йому особливого зовнішнього вигляду, який дозволяє виділитися на фоні інших моделей. Однак віддані шанувальники AIKON можуть не переживати: нову модель, як і раніше, прикрашають шість характерних виступів на безеле, впізнаваний логотип «M» на ремінці – і вона виконана в сучасному урбаністичному стилі. Інакше кажучи, ця модель – нова, свіжа, спортивна, проте вона зберігає вірність легендарним традиціям.

годинники MAURICE LACROIX серии AIKON

Вперше годинник AIKON представлений в корпусі діаметром 44 мм зі сталі з матовим чорним DLC-покриттям. Це покриття відоме своєю зносостійкістю. Шість виступів на безеле відполіровані до блиску й захищені DLC-покриттям чорно-сірого відтінку (колір «рушничного металу» – від англ. Gunmetal). AIKON Automatic Chronograph Sprint поєднує найрізноманітніші кольори й матеріали, що створює ефектний, досконалий у кожній своїй деталі дизайн.

Циферблат виконаний в темно-сірому кольорі та прикрашений візерунком гильоше у вигляді великих квадратів. Індекси та стрілки з гравіюванням поліровані, а годинна і хвилинна стрілки покриті люмінесцентним складом Super-LumiNova, завдяки чому час видно навіть при тьмяному світлі. Малі лічильники хронографу розташовані у відміток «6 годин» і «12 годин» і прикрашені спіралевидною обробкою, що підкреслює гру світла. На циферблаті біля позначки «9 годин» знаходиться малий секундний лічильник зі стрілкою яскравого синього кольору. У такому ж синьому виконана й центральна секундна стрілка хронографу, що створює свіжий контраст і колірну гармонію в образі цього годинника.

годинники MAURICE LACROIX серии AIKON

AIKON славиться своїм ергономічним дизайном, і новий автоматичний хронограф AIKON Sprint продовжує цю традицію, забезпечуючи власнику абсолютний комфорт при носінні.

Годинник доповнений світло-блакитним ремінцем із каучуку FKM, вперше використаного для моделі AIKON. Цей вид каучуку більш гнучкий, має більшу зносостійкість, а колір менше схильний до вицвітання в порівнянні зі звичайним каучуком. Ремінець прикрашений логотипом «M» і доповнений пряжкою з чорним DLC-покриттям і піскоструминною обробкою.

годинники MAURICE LACROIX серии AIKON

Відповідно до традицій швейцарського годинникового мистецтва, механізм прикрашений круговим зернінням perlage і вертикальним візерунком Côtes de Genève на мостах і роторі.

Автоматичний хронограф AIKON Sprint дозволить власнику ретельно контролювати власний час і швидше наближатися до намічених цілей. AIKON Automatic Chronograph Sprint: оновлена форма, класичний зміст.

годинники MAURICE LACROIX серии AIKON