Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Новинка: хронографи Breitling Top Time B01, що натхненні американськими мускул-карами

Новинка: хронографи Breitling Top Time B01, що натхненні американськими мускул-карами

Михайло Войтусик
Бренд-менеджер
Ми у соцмережах

Компанія Breitling представляє 4 нових хронографи Top Time B01 Chronographs, що натхненні американськими мускул-карами ─ Ford Thunderbird, Ford Mustang, Cheverolet Corvette та Shelby Cobra.

Роздрібна ціна на нові Breitling Top Time B01 Chronograph становить 11 200 SGD за варіанти з ремінцем і 11 700 SGD ─ зі сталевим браслетом для всіх чотирьох моделей новинки.

хронографи Breitling Top Time B01

Нова колекція Breitling Top Time B01 Classic Cars Collection. Зліва направо: Top Time B01 Ford Mustang, Top Time B01 Ford Thunderbird, Top Time B01 Shelby Cobra, Top Time B01 Chevrolet Corvette

Загальна інформація

Всі чотири новинки засновані на одному й тому ж базовому хронографі Top Time B01. Всі вони виконані в сталевих корпусах розміром 41 мм і оснащені механізмом Breitling Caliber 01 власного виробництва.

модель Top Time Mustang

Механізм Breitling B01 видно зі зворотного боку корпусу. Це модель Top Time Chevrolet

Усі чотири моделі доступні з ремінцем із телячої шкіри із розкладаною застібкою або із сітчастим браслетом із нержавіючої сталі із застібкою-метеликом. Сітчастий браслет пропонується з дуже невеликою різницею в 500 SGD порівняно з ремінцем.

хронограф Breitling Top Time B01

Ідентифікаційні характеристики, які пов'язують кожну модель із мускул-каром, полягають у кольорі циферблатів.

годинник Breitling Top Time B01 Ford Mustang. Ref. AB01762A1L1X1_CMYK

Breitling Top Time B01 Ford Mustang

Біла основа з контрастними білими лічильниками та червоним акцентом на тахометрі для Thunderbird, зелена основа з контрастними чорними лічильниками та червоно-жовтим акцентом на тахіметрі для Mustang, червона основа циферблата з контрастними чорними лічильниками та червоно-жовтим акцентом на тахіметрі для Corvette, синій циферблат з контрастними білими лічильниками та червоним акцентом на тахіметрі для Cobra.

годинник Breitling Top Time B01 Chevrolet Corvette. Ref. AB01761A1K1X1

Breitling Top Time B01 Chevrolet Corvette

Модель Cobra має додаткову деталь, що відрізняє її від інших моделей. Це єдина новинка, у якої бікомпаксне розташування індикаторів замість потрійного в інших. За словами представників Breitling, це зроблено для того, щоб розмістити логотип Cobra, котрий не вміщається в просторі циферблата, якби у нього було 3 лічильники. Попри те, що це всього лише двоіндикаторний хронограф, у Shelby Cobra також використовується той самий механізм хронографа Breitling B01.

годинник Breitling Top Time B01 Shelby Cobra. Ref. AB01763A1C1X1

Breitling Top Time B01 Shelby Cobra

Це прекрасна колекція, дуже комерційна за своєю природою, і обов'язковий атрибут для колекціонерів цих мускул-карів.

Інформація про випуск

Великий американський спорткар отримав нового члена команди та більше м'язів під капотом із появою мануфактурного калібру Breitling 01.

годинник Breitling Top Time B01 Chevrolet Corvette. Ref. AB01761A1K1X1_CMYK

Breitling Top Time B01 Chevrolet Corvette

1960-ті роки були десятиліттям експериментів, веселощів, свободи та енергії. Будь то круїз на мотоциклі або спортивний автомобіль, життя на повній швидкості було в порядку речей. Господар компанії Breitling у третьому поколінні Віллі Брайтлінг відчув цю зміну темпу й поставив собі за мету створити нетрадиційний хронограф, який передавав би всю енергійність тієї епохи. Він назвав його Top Time.

«Годинники Top Time являли собою відхід від традиційного дизайну годинників для покоління, яке з усякого погляду поривало з умовностями. Ми прагнемо того самого відчуття свободи та веселощів із колекцією Top Time Classic Cars, натхненною 1960-ми роками, і радіємо знову співпрацювати з компанією Ford, щоб представити нову модель Thunderbird, а також оновлені версії хронографів Ford Mustang, Chevrolet Corvette і Shelby Cobra», ─ генеральний директор Breitling Жорж Керн.

Колекція Top Time Classic Cars, що стала бестселером 2021 року, виявилася такою успішною, що у Breitling не було іншого вибору, окрім як повернути її — цього разу зі ще більшим драйвом.

годинник Breitling Top Time B01 Ford Thunderbird. Ref. AB01766A1A1X1_CMYK

Breitling Top Time B01 Ford Thunderbird

Стиль та швидкість із новим потужним двигуном

Від самого початку модель Top Time була націлена на дію, і вона швидко стала фаворитом серед автолюбителів і модників. Це один із перших хронографів, що був однаково затребуваний як чоловіками, так і жінками, і його сміливий графічний дизайн захопив журнали та срібний екран (улюблений шпигун світу Джеймс Бонд навіть носив одну з його версій у фільмі 1965 року «Громова куля»). Ця запальна традиція триває й сьогодні: для створення дизайну Top Time компанія Breitling співпрацює з найкрутішими іменами у світі коліс ─ такими брендами, як Deus Ex Machina та Triumph Motorcycles для байків, Ford Thunderbird та Mustang, Chevrolet Corvette та Shelby Cobra для автомобілів.

годинник Breitling Top Time B01 Shelby Cobra. Ref. AB01763A1C1X1_CMYK на руці

Breitling Top Time B01 Shelby Cobra

Оновлена колекція Classic Cars тепер включає модель Ford Thunderbird із червоним ремінцем і чистим білим циферблатом, що привертає увагу до тилового логотипа Thunderbird і червоних стрілок хронографа.

годинник Breitling Top Time B01 Ford Thunderbird. Ref. AB01766A1A1X1

Breitling Top Time B01 Ford Thunderbird

Всі чотири годинники мають кольори й емблеми своїх спортивних автомобілів 1950-х та 1960-х років, і тепер всі вони оснащені новим «двигуном під капотом»: мануфактурним калібром Breitling 01.

годинник Breitling Top Time B01 Ford Mustang. Ref. AB01762A1L1X1 прямо

Breitling Top Time B01 Ford Mustang

Цей винятковий мануфактурний механізм, вишукану механіку якого видно крізь прозору задню кришку із сапфірового скла, забезпечує приблизно 70-годинний запас ходу й 5-річну гарантію. Вперше випущений 2009 року калібр Breitling 01 став одним із найбільш високо цінованих механізмів хронографа в галузі, розробленим для максимальної точності, надійності та функціональності. Як і всі механічні калібри Breitling, кожен з них пройшов сувору сертифікацію COSC. Крім того, як мануфактурний механізм, він також має пройти виснажливу серію внутрішніх випробувань на удари, завод і натискання кнопок. Для розміщення калібру корпус Top Time було вдосконалено, і тепер він забезпечує підвищену водостійкість 100 метрів (10 барів).

годинник Breitling Top Time B01 Chevrolet Corvette. Ref. AB01761A1K1X1 прямо

Breitling Top Time B01 Chevrolet Corvette

Елементи дизайну включають перфорований шкіряний ремінець, тахіметричну шкалу для вимірювання швидкості й контрастні лічильники «squircle» (не зовсім квадратні, не зовсім круглі), що нагадують старовинні індикатори на приладовій панелі. Як і в його попередника 1960-х років, 41-міліметровий корпус Top Time із нержавіючої сталі зручний для любителів автомобілів і годинників усіх мастей.

годинник Breitling Top Time B01 Shelby Cobra. Ref. AB01763A1C1X1

Breitling Top Time B01 Shelby Cobra

Вічні автомобілі, що лежать в основі колекції Top Time

Ford Thunderbird

Ford Thunderbird був представлений у 1954 році на першому післявоєнному автосалоні в Детройті. Його проголосили веселим кабріолетом, який заявляв про себе завдяки розкішному дизайну, міцному збиранню та ефектному хвостовому оперенню. Thunderbird був призначений не стільки для життя на швидкій смузі, скільки для подорожей із комфортом і стилем. Два перших покоління залишаються найколекційнішими моделями, їх прозвали «Класична пташка» (1955-1957) за ранні двомісні моделі та «Квадратна пташка» (1958-1960) за більш пізні чотиримісні версії.

автомобиль Ford Thunderbird

Ford Mustang

Ford Mustang першого покоління, що випускався з 1964 по 1974 рік, був компактним і елегантним. Одні моделі підходили для сімей, інші ─ для любителів швидкої їзди, тому він став найпопулярнішим автомобілем на дорогах Америки 1960-х років. Він також фігурував у деяких із найпопулярніших фільмів тієї епохи. Ця жива легенда досі випускається, але автолюбителі знають, що найкрутішими з усіх були ті найперші моделі, що відображали дух волелюбності шістдесятих.

автомобиль Ford Mustang

Chevrolet Corvette

Chevrolet Corvette другого покоління, з 1963 по 1967 модельний рік, вважається найбільш затребуваною версією американської легенди. Модель «Sting Ray», як її називали, було створено на основі прототипу гоночної моделі 1959 року. Упродовж 60 років вона вражала уяву автолюбителів усього світу своїм ідеальним поєднанням низькопрофільного кузова й потужного двигуна, що забезпечує продуктивність як на дорозі, так і на гоночному треку. Він залишається класикою й донині.

автомобиль Chevrolet Corvette

Shelby Cobra

На початку 1960-х років переможець Ле-Мана Керрол Шелбі уявив собі автомобіль, який би поєднував британський дизайн з американською гоночною технікою. Він створив Shelby Cobra, спортивний автомобіль, у якому невелике легке шасі геніально поєднувалося з потужним і надійним двигуном big-block. Представлена 1962 року Cobra миттєво завоювала успіх і стала єдиним американським спортивним автомобілем, що переміг у європейській гоночній серії FIA World Manufacturers' Championship. Оригінальна Shelby Cobra залишається неймовірно швидкою та донині цінується колекціонерами.

автомобиль Shelby Cobra

Популярні статті
Максим Кошкін
Як скинути налаштування годинника Garmin: Вичерпна інструкція
preview
author
Сергiй Зозуля
Каблучка-годинник ─ новий погляд на звичні прикраси
preview
Раян Гослінг у ролі Кена носить одразу три вінтажні годинники TAG Heuer у фільмі про Барбі
preview
Patek Philippe представляє модель світового часу Ref. 5330G-010 Tokyo 2023
preview
Теги
Попередня
Нові хронографи Longines – Spirit Flyback Нові хронографи Long...
Наступна
Qualcomm Wearables Ecosystem Accelerator Program: чому для створення носимих пристроїв потрібне ціле «село» Qualcomm Wearables E...