Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Нові годинники Breitling Avenger на 2023 рік

Нові годинники Breitling Avenger на 2023 рік

Михайло Войтусик
Бренд-менеджер
Ми у соцмережах

Порівняно з історичними моделями Breitling, такими як Chronomat і Navitimer, модель Avenger з'явилася зовсім недавно ─ в каталозі бренду вона тільки з 2001 року. Коли 2019 року відбувся новий випуск моделі Avenger, компанія Breitling позиціювала її як сувору серію годинників для пілотів, орієнтованих на військову тематику, котрі однаково добре почуваються як у кабіні пілота, так і глибоко під поверхнею океану.

годинник Breitling Avenger - три формфактори

Однак останнім часом декілька колекцій Breitling отримали значні оновлення, які привнесли в них більш витончену й зрілу мову дизайну, і здавалося, що поява нового покоління Avenger лише питання часу. Тепер, у межах останньої новинки 2023 року, компанія Breitling провела капітальний «ремонт» усієї колекції Avenger, і нова лінійка складається з понад двадцяти різних моделей, представлених як хронографи, GMT-годинники та стандартні моделі з відстеженням часу й дати.

З погляду загальної естетики нова колекція Breitling Avenger 2023 року багато в чому повторює попереднє покоління, хоча при побіжному погляді можна переконатися, що всі нові годинники помітно витонченіші, ніж їхні безпосередні попередники. У корпусах оновленої колекції з'явилися ступінчасті скоси, які проходять по вушках, що значно зменшило блочність, характерну для моделей попереднього покоління.

годинник Breitling Avenger - декілька моделей

Хоча на безелях, заводних головках і кнопках хронографа присутні невеликі поліровані акценти, самі середні корпуси повністю матові, що ще більше підкреслює їхній стриманіший зовнішній вигляд. Крім того, попри те, що стандартний годинник із зазначенням часу й дати в 42-міліметрових корпусах, а моделі GMT і хронографи ─ більші, 44-міліметрові, усі нові годинники Breitling Avenger мають вушка, розташовані на відстані 22 мм одне від одного, а також мають однакову водостійкість 300 метрів.

годинник Breitling Avenger - синій

Офіційно відомі як серія Breitling Avenger Automatic 42, стандартні тристрілочні моделі з функцією індикації часу й дати з цього останнього оновлення колекції виготовлено в корпусах із неіржавкої сталі діаметром 42 мм, товщиною 12,15 мм і загальним профілем від вушка до вушка 51,21 мм. Циферблати годинників захищені опуклим антивідблисковим сапфіровим склом, а навколо них розміщені сталеві односпрямовані обертові безелі з вигравіруваними 60-хвилинними шкалами, рельєфними виступами на кардинальних точках і світловими крапками для позначення нульових міток. У положенні "3 години" розташовані загвинчувані заводні головки з підписами, а суцільні задні кришки теж загвинчуються та забезпечують водостійкість колекції на рівні 300 м.

годинник Breitling Avenger - тристрілочний

Як джерело руху для нових моделей Breitling Avenger Automatic 42 з функцією індикації часу й дати використовують сертифікований COSC як хронометр автоматичний механізм Caliber 17, що базується на базовій конструкції добре знайомого ETA 2824-2, а тому працює на частоті 28 800 на годину (4 Гц) із запасом ходу близько 38 годин. Кольори циферблата нових тристрілочних моделей Avenger ─ чорний, синій або зелений, а для кожного з трьох варіантів запропоновано або трирядний браслет із неіржавкої сталі, або відповідний за кольором ремінець із «військової шкіри» з текстильним малюнком на зовнішній поверхні, який доповнений застібкою-розкладачкою з неіржавкої сталі.

годинник Breitling Avenger - застібка

Що стосується браслета, то, оскільки всі нові годинники Breitling Avenger мають вушка з просвітом 22 мм, скошений трирядний браслет із неіржавкої сталі однаковий для всіх нових моделей Avenger 2023 року, незалежно від того, придбали ви хронограф, GMT або стандартну версію із зазначенням часу й дати. Браслет має повністю цільні ланки, матові поверхні, односторонні гвинти для знімних ланок і звужується від 22 мм біля корпусу до 18 мм у місці з'єднання з фірмовою розкладаною застібкою. Застібка, що повністю складається з вивірених деталей, працює від подвійного натискання кнопки й оснащена вбудованою системою подовження, яка дає змогу робити поступове регулювання без використання інструментів, натискаючи на невеликий важіль усередині застібки та зсуваючи внутрішню частину в потрібне положення.

годинник Breitling Avenger - зелений

За розміром і складністю в колекцію додано новий годинник Breitling Avenger Automatic GMT 44, який багато в чому повторює загальну естетику стандартних тристрілочних моделей. Однак його було адаптовано для відображення часу декількох часових поясів. Як і годинник із часовим поясом і датою, нові моделі Avenger GMT 2023 виконані винятково з неіржавкої сталі, і хоча вони трохи більші за тристрілочні моделі з корпусами діаметром 44 мм і завдовжки від вушка до вушка 53 мм, нові годинники Avenger GMT насправді трохи тонші ─ їхня товщина становить 12,05 мм.

Годинник Breitling Avenger

Тоді як опуклі сапфірові скельця з покриттям антивідблиску, заводні голівки, що загвинчуються, і водонепроникність 300 м також стали стандартними для нової серії Avenger Automatic GMT 44, безелі, що встановлені на моделях GMT, двоспрямовані з 24-годинною розміткою замість 60-хвилинних шкал, що є на односпрямованих безелях тристрілочних моделей. Замість того, щоб наносити хвилинні треки вздовж похилого кільця міток годинника, як у стандартних моделях із зазначенням часу і дати, у годинниках Breitling Avenger Automatic GMT 44 замість цього їх винесено на циферблат із додатковою 24-годинною шкалою, розташованою вздовж рехаута. Завдяки наявності як нерухомої 24-годинної шкали, так і на рухомому безелі, годинник Avenger GMT може одночасно відображати час трьох різних часових поясів, використовуючи обертовий безель у поєднанні з незалежно регульованими годинними стрілками.

Годинник Breitling Avenger - чорний

Крім того, ці GMT-версії Avenger оснащені сертифікованим COSC автоматичним GMT-механізмом Breitling Caliber 32, який створено на базі ETA 2893-2, що працює на частоті 28 800 на годину (4 Гц) із запасом ходу 42 години. Хоча годинник Avenger Automatic GMT 44 також пропонується з браслетами з неіржавкої сталі або ремінцями з «військової шкіри», зелений колір не входить до переліку доступних колірних рішень, і нові Avenger GMT випускаються тільки в чорному або синьому кольорі.

Хронограф у новій колекції Breitling Avenger 2023 року пропонує значно більше варіантів, ніж тристрілочні моделі з GMT, і тільки для хронографа Avenger з неіржавкої сталі є чотири варіанти забарвлення. Моделі з нержавіючої сталі, офіційно відомі як Breitling Avenger B01 Chronograph 44, мають корпуси діаметром 44 мм і товщиною 15,2 мм, а їхня загальна довжина від вушка до вушка становить 53 мм.

годинник Breitling Avenger - синій і зелений

Як і в годинниках з індикацією часу й дати, обертові в одному напрямку безелі з вигравіюваними 60-хвилинними шкалами обрамляють опуклі антивідблискові сапфірові стекла з боку циферблата, а загвинчувані задні кришки моделей Avenger Chronograph оснащені сапфіровими віконцями, що відкривають вид на автоматичний механізм хронографа Breitling Caliber 01, який пройшов сертифікацію COSC.

Будучи флагманським механізмом Breitling, Caliber 01 працює на частоті 28 800 на годину (4 Гц) із запасом ходу 70 годин, а його хронограф керується колонним колесом у парі з вертикальною муфтою. Крім того, якщо заводна головка в положенні «3 години» в нових моделей Avenger Chronograph загвинчується, то прямокутні кнопки, що розміщені по обидва боки, не загвинчуються, проте годинник має таку саму 300-метрову водостійкість, як і інші моделі оновленої колекції 2023 Avenger. Нарешті, хоча годинник Breitling Avenger B01 Chronograph 44 з неіржавкої сталі пропонують із тими самими варіантами ремінців і браслетів, що й їхні побратими, доступні кольори для цієї серії охоплюють чорний, синій, зелений або світло-коричневий, а специфічні відтінки зеленого й синього помітно світліші та вишуканіші, порівнюючи із кольорами, які можна зустріти на моделях із годинним поясом і GMT.

годинник Breitling Avenger ззаду

Останні представники нової лінійки Avenger 2023 року відомі як моделі Breitling Avenger B01 Chronograph 44 Night Mission. Вони виконані в тому самому форматі, що й їхні побратими-хронографи з неіржавкої сталі, проте їхні корпуси виготовлені з чорної кераміки та титану. Габарити нових моделей Night Mission ідентичні їхнім аналогам із неіржавкої сталі, проте корпуси й безелі виготовлено зі стійкої до подряпин чорної кераміки, а задні кришки, заводні головки й кнопки хронографа ─ з титану. Крім відмінностей у колірних рішеннях і матеріалах корпусів, інші моделі Avenger Night Mission повторюють дизайн своїх хронографів: опуклі сапфірові стекла з покриттям антивідблиску, віконце на задніх кришках, водостійкість 300 метрів і сертифікований COSC механізм хронографа Breitling Caliber 01.

годинник Breitling Avenger - жовтий

На відміну від стандартних моделей хронографів із неіржавкої сталі, варіанти циферблата нового чорного керамічного годинника Breitling Avenger B01 Chronograph 44 Night Mission можуть бути яскраво-жовтими з контрастними чорними регістрами хронографа або повністю чорними, виготовленими з кованого вуглецевого волокна, що демонструють природний темно-сірий асиметричний малюнок матеріалу по всій поверхні. Крім того, на відміну від версій Avenger Chronograph 2023 із неіржавкої сталі, які пропонуються з металевими браслетами або ремінцями з "військової шкіри", для нових моделей Avenger Night Mission браслета не передбачено, і вони пропонуються винятково на чорних або жовтих ремінцях, доповнених розкладаними застібками з титану в тон акцентних елементів корпусу.

годинник Breitling Avenger - чорний

Всі останні оновлення колекцій Breitling супроводжувалися досить значним підвищенням цін, проте модель Avenger вважається однією з пропозицій Breitling початкового рівня, і навіть після останнього підвищення цін нова лінійка Avenger 2023 року, як і раніше, залишається нижчою за більшість інших колекцій бренду. Ціни на тристрілочні моделі Breitling Avenger Automatic 42 становлять 4600 доларів США на ремінці або 4850 доларів США на браслеті, а годинник Avenger Automatic GMT 44 коштує 5250 доларів США на ремінці і 5500 доларів США, якщо покупці вибирають браслет із неіржавкої сталі.

годинник Breitling Avenger - синій

Що стосується годинників Breitling Avenger B01 Chronograph 44, то моделі з неіржавкої сталі коштують 8 000 доларів США на ремінці або 8 250 доларів США з браслетом, а моделі Night Mission ─ 9 300 доларів США за екземпляр із жовтим циферблатом або 9 500 доларів США за версію з кованим карбоновим циферблатом. Попри те, що оновлене покоління коштує дорожче за попереднє, новий годинник 2023 Avenger залишається однією з найдешевших механічних моделей Breitling, і не можна заперечувати, що він являє собою доволі привабливу пропозицію порівняно з багатьма іншими серійними годинниками марки, які коштують значно дорожче, але водночас не володіють таким самим рівнем водостійкості або додатковою функціональністю обертового безеля.

годинник Breitling Avenger - чорний на руці

Популярні статті
Михайло Войтусик
Практичне знайомство з новим хронографом TAG Heuer Carrera Dato
preview
Як дізнатися розмір каблучки: 6 способів і таблиця розмірів
preview
author
Сергiй Зозуля
Raymond Weil додає до своєї колекції новий хронограф Freelancer Automatic Chronograph Black
preview
Сергiй Ткаченко
Новий випуск: Кварцові годинники Hamilton Ventura «Blue Suede Shoes»
preview
product
Годинник Breitling Avenger B01 Chronograph 44 AB0147101A1X1
347,780 грн
-15%
295,613 грн
product
Годинник Breitling Avenger Automatic GMT 44 A32320101B1X1
233,380 грн
-15%
198,373 грн
product
Годинник Breitling Super Avenger Chronograph 48 A13375101B1X1
251,680 грн
-15%
213,928 грн
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті
Теги
Попередня
Годинники для бігу — рейтинг найкращих моделей Годинники для бігу —...
Наступна
Що таке піраміда годинникової ієрархії? Що таке піраміда год...
product
Годинник Breitling Avenger B01 Chronograph 44 AB0147101A1X1
347,780 грн
-15%
295,613 грн
product
Годинник Breitling Avenger Automatic GMT 44 A32320101B1X1
233,380 грн
-15%
198,373 грн
product
Годинник Breitling Super Avenger Chronograph 48 A13375101B1X1
251,680 грн
-15%
213,928 грн
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті