Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Нові дайвери ─ Longines Legend Diver 2023

Нові дайвери ─ Longines Legend Diver 2023

Сергiй Ткаченко
Бренд-менеджер
Ми у соцмережах

Культовий дайверський годинник отримав повне оновлення

годинник Longines Legend Diver 2023 дві моделі

Ці годинники одразу ж впізнавані за двома заводними головками та внутрішньою обертовою шкалою. Нова модель LONGINES LEGEND DIVER має діаметр 39 мм, що відповідає оригінальній моделі 1959 року, від якої вона отримала своє натхнення. Цей автентичний годинник доступний із чорним або синім циферблатом.

годинник Longines Legend Diver 2023 - чорна модель на браслеті

Компанія Longines завжди асоціювала своє ім'я зі світом спорту й досліджень, чи то на суші, чи то в повітрі, чи то під водою. Уже 1937 року вона випустила перший хронограф із водозахищеними кнопками, який запатентували 1938 року, а 1958-го з'явився перший підводний годинник. Через рік Longines розробила годинник, що спеціально призначений для підводних досліджень. Він був оснащений революційним корпусом Super-Compressor із внутрішнім обертовим диском і двома заводними головками, які загвинчувалися: так народився легендарний дизайн Longines Legend Diver.

годинник Longines Legend Diver 2023 - синя модель на браслеті

Сьогодні ці легендарні годинники-інструменти поповнилися цілою низкою нових моделей, оновлених як усередині, так і зовні. Представлені в повністю переробленому 39-міліметровому корпусі, нові Longines Legend Diver сертифіковані як годинники для дайверів (ISO 6425) з водостійкістю 30 барів / 300 метрів. Всі моделі також сертифіковані як хронометри незалежним органом контролю COSC (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres). У процесі сертифікації головка годинника з дієвим механізмом у корпусі проходить 15 послідовних безперервних випробувань у різних положеннях за трьох температурних режимів, що гарантує точність ходу.

годинник Longines Legend Diver 2023 - чорна модель на камені

Модель оснащена ексклюзивним калібром Longines L888.6 із кремнієвою балансовою пружиною та інноваційними компонентами, що забезпечують магнітну стійкість, яка вдесятеро перевищує еталонний стандарт ISO 764. Цей надзвичайно точний механізм з автоматичним підзаводом має запас ходу до 72 годин.

годинник Longines Legend Diver 2023 - на руці

Миттєво впізнаваний циферблат без дати виконаний у чорному або синьому лаковому виконанні. Він увінчаний куполоподібним сапфіровим склом із чорним металевим напиленням і кількома шарами антивідблискового захисту з обох боків. Індикація годин здійснюється за допомогою подовжених індексів і рельєфних люмінесцентних арабських цифр. Нові поліровані стрілки з родієвим напиленням і покриттям Super LumiNova® забезпечують оптимальну видимість часу в будь-яких умовах як вдень, так і вночі.

годинник Longines Legend Diver 2023 - збоку й у темряві

Ще одна відмінна риса цієї моделі ─ внутрішня двоспрямована обертова шкала для вимірювання часу занурення. Розташування шкали всередині корпуса захищає його від маніпуляцій та випадкових ударів, які можуть порушити її налаштування. Заводна головка загвинчується, розміщена в положенні «2 години» та активує цю шкалу з градуйованою 60-хвилинною розміткою, яка завершується в положенні «12 годин» люмінесцентним символом трикутника.

годинник Longines Legend Diver 2023 синя модель на руці

Новий гладкий корпус із неіржавкої сталі має чергування полірованих і матових поверхонь. Символ колекції ─ дайвер ─ вибитий на задній кришці годинника, що загвинчується, з ідеальним вигином.

годинник Longines Legend Diver 2023 - дві моделі ззаду

Ці моделі пропонуються з коричневим шкіряним ремінцем, синім ремінцем NATO й новим браслетом із неіржавкої сталі із розкладаною застібкою, що має подвійну систему безпеки.

годинник Longines Legend Diver 2023 - синя модель на ремені НАТО

Історія легендарної моделі

Годинник Longines Diver з корпусом Super-Compressor, ref. 7042. Двокомпонентний корпус діаметром 42 мм із задньою кришкою, що загвинчується; водостійкість із рівнем 12 барів (120 м). Механізм Longines з автоматичним підзаводом, Калібр 19AS. Longines представляє внутрішню двоспрямовану обертову шкалу, градуйовану на 60 хвилин.

Годинники Longines Diver Super-Compressor, арт. 7042

Годинник Longines Diver з корпусом Super-Compressor, ref. 7594. Корпус діаметром 42 мм; водостійкість 12 барів (120 м), потім 20 барів (200 м). Автоматичний завод, Калібр 290, внутрішня обертова шкала.

Годинник Longines Diver з корпусом Super-Compressor, ref. 7594

Годинник Longines з корпусом Super-Compressor, розробленим для водолазів Королівського австралійського флоту. Водостійкість підвищена до 30 барів (300 м). Автопідзавод, Калібр 633.1, покажчик дати, внутрішня обертова шкала.

Годинники Longines з корпусом Super-Compressor, розробленим для водолазів Королівського австралійського флоту

Longines Legend Diver ref. L3.674.4.56.2. Знаковий годинник повертається під ім'ям Longines Legend Diver. Корпус діаметром 42 мм; водостійкість 30 барів (300 м). Автоматичний завод, Калібр L633, внутрішня обертова шкала.

годинник Longines Legend Diver ref. L3.674.4.56.2

Longines Legend Diver ref L3.774.1.50.2. Модель тепер виконана в бронзовому кольорі, зберігши водночас ті характеристики, які зробили її такою успішною. Корпус діаметром 42 мм; водостійкість 30 барів (300 м). Автоматичний завод, Калібр L888.5, внутрішня обертова шкала.

годинник Longines Legend Diver ref L3.774.1.50.2

У 2023 році лінія Longines Legend Diver знаменує повернення до свого коріння, використовуючи при цьому сучасні технічні та естетичні досягнення. Корпус діаметром 39 мм; водостійкість 30 барів (300 м). Автоматичний завод, ексклюзивний Калібр Longines L888.6, внутрішня обертова шкала.

Годинник Longines Legend Diver 2023

Сертифікація годинників для дайверів (ISO 6425)

Стандарт ISO 6425, який розроблений Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO), визначає критерії та вимоги до годинників для дайверів. Згідно з цим стандартом, водолазний годинник має бути водостійким щонайменше 100 м/10 барів (випробування на занурення має проводитися за умови надлишкового тиску 25% щодо необхідної водостійкості). Крім того, годинник має бути стійким до ударів, магнітних полів, перепадів температур, конденсату й корозії, оснащений індикатором часу занурення (наприклад, обертовим безелем) і забезпечувати оптимальну видимість у темряві завдяки світловим індексам.

Longines Legend Diver 2023 - дайвери під водою

Про механізми

Спираючись на багатовіковий досвід годинникового виробництва, компанія Longines стала піонером багатьох технічних досягнень і досі демонструє незмінне прагнення до інновацій. Постійне прагнення до досконалості дало змогу Longines оснастити всі свої автоматичні годинники найсучаснішими механізмами, серед особливостей яких ─ кремнієва балансова пружина. Кремній не тільки легкий та стійкий до корозії, а й нечутливий до перепадів температур і магнітних полів. Його унікальні властивості підвищують точність ходу й довговічність годинників, що дає змогу Longines давати гарантію на ці моделі протягом 5 років.

Про компанію Longines

Компанія Longines базується у швейцарському місті Сент-Ім'є з 1832 року. Її годинниковий досвід відображає прихильність традиціям, елегантності та функціональності. Маючи багаторічний досвід роботи хронометристом на світових спортивних чемпіонатах і партнером міжнародних спортивних федерацій, Longines протягом багатьох років встановлює міцні та довготривалі зв'язки зі світом спорту. Відома елегантністю своїх годинників, компанія Longines входить до складу Swatch Group Ltd, провідного світового виробника годинникової продукції. Марка, емблема якої крилатий пісочний годинник, представлена більш ніж у 150 країнах світу.

Longines Legend Diver 2023 - лого на циферблаті

Технічні характеристики Longines Legend Diver 2023:

Референс.

 • L3.764.4.50.0/6.
 • L3.764.4.90.2/6.

Калібр.

 • Механічний механізм з автоматичним підзаводом.
 • Ексклюзивний калібр Longines L888.6.
 • Усі годинники мають офіційний сертифікат хронометра COSC.
 • 11½ ліній, 21 камінь, 25 200 напівколивань на годину.
 • Магнітостійкий, з кремнієвою балансовою пружиною (ISO 764).
 • Запас ходу: до 72 годин.

Функції.

 • Години, хвилини, секунди.

Корпус.

 • Діаметр 39 мм, товщина 12,70 мм.
 • Круглий, неіржавка сталь.
 • Вигнута задня кришка, котра загвинчується, і дві загвинчувані заводні головки.
 • На задній кришці корпуса вибитий символ водолаза.
 • Куполоподібне сапфірове скло (бокс) із чорним металевим покриттям і багатошаровим покриттям антивідблиску з обох боків.
 • Внутрішня двоспрямована обертова дайверська шкала.

Циферблат.

 • Синій або чорний лак.
 • Індекси перемежовуються квадратами Super-LumiNova®.
 • Підняті арабські цифри підкреслені люмінесцентними прямокутниками.

Стрілки.

 • Поліровані та покриті родієм, з люмінесцентним покриттям Super-LumiNova®.

Водостійкість.

 • 30 барів (300 метрів);
 • випробувано надлишковим тиском +25% (відповідно до вимог стандарту ISO 6425).

Браслет і ремінці.

 • Неіржавка сталь із розкладаною застібкою з подвійною системою безпеки.
 • Синій НАТО зі сталевою язичковою застібкою на моделі L3.764.4.90.2.
 • Коричневий шкіряний зі сталевою язичковою застібкою на моделі L3.764.4.50.0.
Популярні статті
author
Сергiй Зозуля
Нові годинники Tissot T-Touch Connect Sport готові до активного життя
preview
Найлегший у світі механічний наручний годинник
preview
Що таке піраміда годинникової ієрархії?
preview
Михайло Войтусик
Нові годинники Breitling Avenger на 2023 рік
preview
Теги
Попередня
Порівняння: Garmin Vivoactive 4 проти Vivoactive 5 Порівняння: Garmin V...
Наступна
Чому успішні жінки вибирають Tag Heuer? Чому успішні жінки в...