На нещодавній Віртуальній конференції розробників Garmin були оголошені нагороди за найкращі нові додатки та циферблати для Connect IQ у 2022 році

Connect IQ ─ це платформа Garmin, яка дає змогу власникам спортивних годинників встановлювати програмне забезпечення сторонніх розробників. Це ваше універсальне джерело для персоналізації пристрою на зап'ясті, велокомп'ютера або іншого обладнання Garmin. Ви можете безкоштовно завантажити безліч програм, включно з додатками, віджетами, циферблатами годинників, інформаційними блоками та багато іншого.

лучшие приложения и Watch-Faces для Connect IQ

Приємно ознайомитися з доступними можливостями. Незалежно від того, що вас цікавить, чи то погода, чи то ігри, чи то сумісні музичні сервіси, чи то нові показники тренувань ─ тут ви знайдете те, що вас зацікавить.

Переможці у 2022 році

У цій статті представлені найкращі додатки та Watch-Faces для Connect IQ у 2022 році за результатами голосування, проведеного компанією Garmin на жовтневій конференції розробників. Це щорічний захід, мета котрого ─ вивчення того, як програми для розробників Garmin можуть підтримати ваші ідеї та інновації.

Найкращі нові додатки

У 2022 році переможцем у категорії «Найкращий новий додаток» стане Parkrun Barcode. Програма призначена для тих, хто шукає більш зручного способу реєстрації свого штрих-коду наприкінці parkrun. Для тих, хто не в курсі, parkrun ─ це забіг на 5 км, які проводять у парках і на відкритих просторах вранці в суботу по всьому світу. Учасників налічується близько 200 000!

програма для Garmin Parkrun Barcode для Garmin Parkrun

Встановіть цей додаток, і вам більше не доведеться брати з собою на захід роздруківку свого штрих-коду. Цей віджет відображає всю необхідну інформацію, включно з вашим ідентифікатором parkrun, штрих-кодом, ім'ям та багато іншого. Тільки не забудьте відсканувати код на фініші!

Далі за списком йде додаток під назвою Moon Calendar Watch. Він показує інформацію про фазу Місяця для вашого місця розташування, а також точний час сходу, заходу сонця, заходу і сходу місяця.

програма для Garmin Moon Calendar Watch

Додаток можна використовувати навіть без підключення до телефону. Вам доведеться заплатити одноразовий платіж за супутню програму для телефону, але якщо вам потрібна така інформація, можливо, варто звернути на нього увагу.

Бронзове місце в категорії «Найкращий новий додаток» посідає ANT+ HRM ─ монітор серцевого ритму. Цей цікавий додаток дає змогу під'єднати ще один пульсометр ANT+ на додаток до оптичного пульсометра, вбудованого в годинник Garmin, і датчика, пов'язаного з ним у налаштуваннях системи. Це означає, що у вас може бути два незалежних пристрої, що відстежують ваш серцевий ритм та відображають показання на циферблаті годинника.

програма для Garmin ANT+ HRM

Чому це може бути корисно, запитаєте ви? Хороше запитання.

Можливо, ви хочете перевірити точність роботи пристрою або зовнішнього пульсометра. Інша ідея ─ під'єднатися до пульсометра партнера з бігу поруч із вами. Таким чином, ви зможете стежити за його показниками поряд із вашими.

Найкращі нові екрани годинників

У категорії «Найкращі нові циферблати для годинників» також є кілька переможців.

На першому місці ─ Glance Watch Face від MobileDriveway. Його основний акцент ─ зручність використання. Дисплей дає змогу легко побачити всі важливі дані одним поглядом. Не дивно, що з моменту своєї появи цей додаток був завантажений понад 600 000 разів.

циферблат для годинників Garmin Glance Watch Face від MobileDriveway

Переможцями в цій категорії стали ASAP від ISGR і Quatro від VeshchiyOleg. Їх також можна знайти в магазині Connect IQ Store. Watch-faces абсолютно безкоштовні, тож обов'язково спробуйте їх.