Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Наручний годинник Longines Heritage Classic «Tuxedo»

Наручний годинник Longines Heritage Classic «Tuxedo»

Сергiй Ткаченко
Бренд-менеджер
Ми у соцмережах

Відмінний рімейк класичної моделі

Колекція Longines Heritage — це одна з найбільш популярних лінійок бренду, яка представляє собою сучасну інтерпретацію історичних моделей. Годинники Heritage завжди вірні концепції оригіналу, відрізняються приємною ціною та істинно швейцарською якістю.

Наручний годинник Longines Heritage Classic «Tuxedo»

Нещодавно компанія оголосила про реліз ще двох моделей в рамках історичної лінійки. Це чорно-біле видання «Tuxedo»: двокомпаксний хронограф і класична тристрілочна модель Heritage Classic «Tuxedo».

Про новинку

Плануючи перевипуск історичної моделі, Longines завжди звертається до свого багатого архіву. Саме тому такі моделі як Avigation BigEye Chronograph вийшли настільки чудовими. І незважаючи на той факт, що поява римейків може знизити привабливість вантажних оригіналів, я завжди радію випуску нової історичної моделі. Вони дозволяють мені насолодитися ретро-естетикою з сучасною якістю збірки й при цьому залишитися в межах бюджету.

Подібно більш раннім моделям Heritage, новий Tuxedo володіє яскраво вираженим вінтажним шармом. Лише малопомітні нюанси видають в ньому сучасний годинник. Примітно, що Longines відмовилася від звичного маркування «Automatic» і, що більш важливо, функції дати. Це дозволило компанії уникнути пастки, в яку так часто потрапляють вінтажні римейки.

Наручний годинник Longines Heritage Classic «Tuxedo»

Оригінал 1940-х років (ліворуч) і сучасний римейк

Завдяки контрасту чорного й білого циферблат відмінно зчитується. Досить великі арабські цифри нагадують про аж так улюблений мною стиль арт-деко. Розкладка відрізняється прекрасною симетрією, а мала секундна стрілка в положенні «6 годин» додає годиннику чарівності. В цілому дизайн простий, збалансований та гармонійний, без зайвих елементів.

Незважаючи на очевидну вінтажну естетику, діаметр корпусу був дещо збільшений до більш сучасних 38,5 мм. Однак вушка під ремінець, незважаючи на чималий за сучасними мірками корпус, довше, ніж хотілося б. Це може викликати певні труднощі при носінні, як у випадку з Heritage Skin Diver.

Занадто довгі вушка в моделях Heritage — це суттєва проблема, оскільки через них годинник зношується швидше. Безумовно, подовжені вушка повністю відповідають стилю оригіналу, який, як ми пам'ятаємо, мав ще менший діаметр. Однак я б вважав за краще, щоб вони були коротші. Або, що ще ліпше, зберігся оригінальний розмір корпусу, який становив близько 36 мм.

Але у довгих вушок є одна практична особливість — отвори для пружинних стрижнів, як в оригіналі. Вони дозволяють швидко й без зайвих зусиль змінити ремінець.

Наручний годинник Longines Heritage Classic «Tuxedo»

Вартість нового Longines Heritage Classic «Tuxedo» становить всього 2,000 $, несподівано скромна ціна для такого годинника. Але якщо подумати, то вона цілком виправдана, оскільки конкуренцію новинці складають її ж «одноплемінники» Heritage Military та Heritage Classic «Sector».

Механізм

Heritage Classic «Tuxedo» оснащений калібром L893, сконструйованим на базі ETA A31.501, який, в свою чергу, являє собою вдосконалений ЕТА 2892. Механізм має 64-годинним запасом ходу та оснащений кремнієвою пружиною балансу, що забезпечує значну частоту в 25,200 напівколивань на годину.

Колись кремнієві пружини, що дозволяють убезпечити механізм від намагнічування та температурних коливань, були привілеєм висококласних годинників. На щастя, ця тенденція залишилася в минулому. Проте присутність кремнієвої пружини в калібрі збільшує прийнятну цінність годинника.

Задня кришка нової моделі, як і у всіх годинників в лінійці Heritage, прикрашена історичним логотипом бренду зразка 1889 року у вигляді крилатого пісочного годинника.

Наручные часы Longines Heritage Classic «Tuxedo»

Технічні характеристики Longines Heritage Classic «Tuxedo»:

 • Референс: L2.330.4.93.0.
 • Діаметр корпусу: 38,5 мм.
 • Товщина: 11,65 мм.
 • Матеріал: нержавіюча сталь.
 • Скло: сапфірове.
 • Ступінь водозахисту: 30 метрів.
 • Механізм: L893 (на базі ETA A31.501).
 • Функції: години, хвилини, секунди.
 • Частота: 25,200 напівколивань на годину (3,5 Гц).
 • Тип заводу: автоматичний.
 • Запас ходу: 64 години.
 • Ремінець: з телячої шкіри із застібкою у формі пряжки.
 • Надходження до продажу: компанія Longines незабаром оголосить дату надходження нової моделі до бутіків.
 • Офіційна ціна: 2,000 $ (3,020 сінгапурських доларів).
Популярні статті
Максим Кошкін
Вивчення факторів, що впливають на низький рівень ВСР у здорових і тренованих людей
preview
Найкращі японські годинники: рейтинг популярних моделей
preview
Максим Кошкін
Революційне виявлення раку: Як носимі технології змінюють гру
preview
Максим Кошкін
Найкращі жіночі смартгодинники: рейтинг
preview
Теги
Попередня
Новий годинник Seiko «Monster» PADI Edition SRPE27K1 Новий годинник Seiko...
Наступна
Цікаво про годинники-скелетони Цікаво про годинники...