Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті MB&F представляє механізм вартістю 490 000 доларів і годинники HM9 Sapphire Vision

MB&F представляє механізм вартістю 490 000 доларів і годинники HM9 Sapphire Vision

Ми у соцмережах

годинник MB&F HM 9 Sapphire Vision - на столі

У розпал Женевських годинникових днів незалежна марка MB&F представила дві нові версії — змінені в розмірах і з новими колірними рішеннями — своїх омріяних усіма годинників HM9.

Очолювана Максом Бюссером (і його друзями) компанія MB&F від моменту свого заснування створює легендарні годинники мрії колекціонера. Горизонтальні машини, які створила ця компанія, являють собою тривимірні витвори мистецтва й механіки для зап'ястя ─ від космічних кораблів до форм, натхненних автомобілями, або схожих на тварин тощо. Тепер марка показує одну зі своїх улюблених моделей, HM9, у двох нових сміливих кольорах: зеленому та синьому.

годинник MB&F HM 9 Sapphire Visionна - дві моделі

Нові моделі MB&F HM 9 Sapphire Vision вирізняються зміненими розмірами та оснащені синіми або зеленими деталями механізму

Першу модель Horological Machine N°9, що отримала прізвисько HM9 Flow, випустили чотири роки тому 2019 року, і вона являла собою данину поваги автомобільному й авіаційному дизайну 1940-50-х років із плавними аеродинамічними лініями. Годинник вирізнявся складним механізмом із двома незалежними балансовими колесами та центральним планетарним диференціалом, що забезпечувало надточну синхронізацію, а також чудовий зовнішній вигляд. За цією версією 2021 року послідували чотири версії HM9 Sapphire Vision із прозорим корпусом, що дає змогу бачити механізм. Через складність сапфірового корпусу із запатентованою 3D-прокладкою та склейкою, що забезпечує водостійкість 30 метрів, було виготовлено лише п'ять екземплярів.

Тепер MB&F випускає дві нові версії HM9-SV, кожна обмеженим накладом лише в п'ять екземплярів: модель із 18-каратного жовтого золота із зеленими деталями механізму з PVD-покриттям і модель із 18-каратного білого золота із синіми деталями механізму з PVD-покриттям.

годинник MB&F HM 9 Sapphire Vision - прямо і повернуто

По суті, це водійські годинники (у них індикація часу, або циферблат, розташовується збоку на зап'ясті, щоб її можна було бачити під час водіння). Модель HM9-SV вирізняється незвичайною формою корпусу. У верхній частині годинника два балансових колеса розташовані одне навпроти одного (майже як два ока), а в центрі розміщений круглий планетарний диференціал (коробка передач), який збирає енергію від балансових коліс і синхронізує її для забезпечення точності ходу. Пластини навколо цих деталей, а також деякі інші деталі механізму мають синє або зелене PVD-покриття (фізичне осадження з парової фази). Механізм із ручним заводом складається з 301 компонента й має 45-годинний запас ходу.

годинник MB&F HM 9 Sapphire Vision - частина механізму і на руці

Вигнутий та округлий корпус із бульбашками для встановлення балансових коліс виготовляють із трьох частин, що визнано непростим завданням. Розміри нових версій перероблені з урахуванням відмінностей у прозорому корпусі, а частота ходу годинника нижча (18 000 напівколивань на годину), ніж у більшості механічних годинників, для підвищення ударостійкості. У годиннику також застосована нова амортизаційна система, що складається з гелікоїдальних пружин із неіржавкої сталі між механізмом і корпусом, які виготовлені за допомогою лазера та мають більшу пружність.

Крім того, MB&F з'єднала металеву рамку з сапфіровими кристалами за допомогою клею, завдяки чому годинник стійкий до впливу води й тиску. Вартість кожного годинника становить 490 000 доларів.

годинник MB&F HM 9 Sapphire Vision на руці

Популярні статті
author
Сергiй Зозуля
Нові годинники Tissot T-Touch Connect Sport готові до активного життя
preview
Найлегший у світі механічний наручний годинник
preview
Що таке піраміда годинникової ієрархії?
preview
Михайло Войтусик
Нові годинники Breitling Avenger на 2023 рік
preview
Теги
Попередня
Новий годинник Breitling — Superocean Heritage II 42mm Новий годинник Breit...
Наступна
Zenith та Watches Of Switzerland демонструють Pilot Legacy Pop-Up Store Zenith та Watches Of...