Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Колекція годинників від легендарного Кріштіану Роналду. Частина 3

Колекція годинників від легендарного Кріштіану Роналду. Частина 3

Ми у соцмережах

<<< частина 2

Продовжуємо серію видатних моделей годинників від знаменитого Рональду. Розглянемо найбільш красиві та улюблені футболістом моделі.

Історія бренду BREGUET

Легендарний бренд годинників першого порядку BREGUET зайняв не останню позицію в колекції годинників Рональду. Мабуть, найкращий бренд у світі годинників, перед яким не зможуть встояти найкращі годинникарі та світові годинникові дома. Яскравий годинник зі своєю історією і, звісно, унікальним стилем посідає одну з найголовніших позицій у колекції Кріштіану.

Abraham-Louis Breguet ─ прабатько люксових годинників і найскладніших годинникових механізмів, що належать до найбільшої годинникової науки та фізики. У сучасному світі відомий як творець турбійона (перший турбійон, який з'явився ще в кишенькових годинниках) і пружинного механізму. Мав велику вагу на старті створення автопідзаводу з усіма доробками, якими ми насолоджуємося донині.

Історія цього бренду бере свій початок із далекого 1775 року, коли молодий годинниковий експерт, початківець-мехінік, який став молодим сім'янином у 28 років, вплутується в ризиковану гру годинникових майстрів. Тоді й відкриває невелике годинникове ательє в самому центрі Парижа.  Уродженець міста Невшатель Abraham-Louis Breguet більшу частину життя та творчості провів у Парижі. Незабаром дім Бреге стає творцем годинникових канонів. Усе завдяки таланту до математичних, фізичних і технічних наук, які він опанував на початку свого творчого шляху, в передмісті Парижа, неподалік від знаменитого палацу Версаль.

Найбільші уми годинникової творчості донині захоплюються творіннями Луї Бреге. Людовик XVI (Louise XVI), Наполеон Бонапарт (Napoleon Bonaparte), королева Вікторія, Черчілль (Churchill) ─ це лише невелика частина відомих особистостей, які мали неабияку прихильність до годинникових витворів Бреге та були відданими фанатами лише одного дому Бреге впродовж усього свого життя. Стендаль (Stendhal), Бальзак (Balzac), Гюго (Hugo), Дюма (Alexandre Dumas) увічнили годинниковий дім Бреге у своїх творах.

Сходження швейцарського майстра почалося з 1780 року, коли було створено вічний механізм. А саме винахід, що дає змогу здійснювати заведення механізму годинника автоматично за допомогою руху (автопідзавод).

Цей винахід одразу ж наблизив Бреге до монаршого середовища.  Вишиковувалися величезні черги до дому Бреге, щоб замовити годинник у найкращого годинникаря. Високі чини вже в той час готові були чекати до півроку, доки зроблять нову модель, і вони зможуть отримати її одними з перших.  В даному випадку, Бреге неусвідомлено став прабатьком сучасного маркетингу, коли почав створювати штучний ажіотаж на годинники, тим самим підвищуючи цінність власного бренду. Зараз, наприклад, годинник від Бреге можна чекати в деяких випадках до 5 років.

У 1783 році у Бреге з'являється можливість взятися за одне з найважливіших замовлень у його кар'єрі. Королева Франції Марія-Антуанетта (Merie-Antoinette) вирішила виготовити на замовлення годинник у дому Бреге. Його це зовсім не здивувало, оскільки раніше Луї вже отримував замовлення від осіб королівського двору.  Насамперед здивуванням було саме те, що замовницею стала саме жінка.

На той час жінки практично не носили годинників, а тільки ювелірні прикраси, тому замовлення від жінки, тим паче з таким високим титулом, стало воістину першим і резонансним в історії будинку Бреге.

Механічні творіння у вигляді годинників були притаманні виключно чоловічій половині. У 1700-ті роки механічні вироби більше цінували чоловіки, жінкам більше до душі були ювелірні прикраси, що інкрустовані дорогоцінним камінням і виконані в красивому дизайні.

У суспільстві було заведено вважати, що будь-які механізми, зокрема годинники, прикрашають винятково чоловіків, тобто жінкам підійдуть будь-якого роду ювелірні прикраси або сукні, але тільки не володіння пристроями зі складним механізмом.

Саме тому замовлення королеви було настільки незвичайним і важливим для Бреге. Його завдання було ускладнене тим, що це мав бути не просто годинник для королеви, а ще й ювелірний виріб найвищої якості. Марія Антуанетта ─ перша леді, котра визнала Годинникову майстерність як надскладну ювелірну прикрасу, оскільки вона була виконана винятково в дорогоцінних металах і каменях.

Довго відточуючи стиль, Бреге вивів власний почерк, який визначив знамениті «стрілки Бреге». Це тонкі добірні стрілки, які на кінці мають порожнисту окружність з порожнечею всередині та гострим кінцем на них, що надає неповторну легкість і хорошу читабельність годиннику. Завдяки такому дизайну, око не відволікається від основного дизайну годинника, а стрілки створюють певний шарм загальної композиції.

стрілки Бреге

Таким цікавим чином Бреге увійшов до словника годинникового мистецтва.

У циферблатах майстер використовував емальовані пластини, надаючи їм особливих відтінків. Також використовувалися арабські цифри, які були виконані під невеликим нахилом і створювали ефект філігранного ручного розпису. Також творець використовував техніку гільоширування циферблата, тобто візерунки ручної роботи. Це приголомшливо красива і дуже складна техніка є візиткою будь-якого висококваліфікованого майстра. А також спрощує зчитування інформації особливо в сонячний день, а завдяки заломленню світла, можна було спостерігати на циферблаті геометричні візерунки, які не тільки прикрашали годинник, а й сприяли комфортному спостереженню за часом. Бреге також вів облік кожної моделі годинників у своєму журналі.

Ще одним цікавим винаходом став перший у світі тактильний кишеньковий годинник. Бреге створює тактильні кишенькові годинники, в яких використовувалася додаткова стрілка по центру, вона розташовувалася на кришці годинника. По краях застосовувалися дорогоцінні камені, завдяки яким можна було визначити час, не виймаючи годинник із кишені, а також зручно було визначати час у темний час доби. Перший подібний годинник було виконано на замовлення для першої дружини Наполеона ─ Жозефіни.

тактильний кишеньковий годинник

Так само Бреге має нагороду від короля Людовика за свої хронометри для королівського флоту. Годинники збереглися в найкращому вигляді й традиціях, їх можна побачити в колекціях Marine. Незабаром він стає членом Французької академії наук. А також отримує звання почесного кавалера легіону від самого Людовіка.

кишеньковий годинник BREGUET Grande Complication Marie-Antoinette під номером 160

У віці 77 років Абрахам-Луї Бреге помер. На жаль, він так і не встиг завершити найголовніше й найскладніше замовлення його життя ─ кишеньковий годинник BREGUET Grande Complication Marie-Antoinette під номером 160. На створення цього шедевра компанії знадобилося 44 роки. Завершив роботу його син, наступник і спадкоємець бренду, — Бреге-Антуан Луї. У 2004 році створюють точну копію цього годинника. На сьогоднішній день він входить до топ-5 найдорожчих годинників у світі. Його було продано на аукціоні за 30 мільйонів доларів.

Безумовно про цей бренд можна розповідати довго, але не будемо відволікатися від нашої основної персони.

Годинник Бреге в Рональду

годинник Breguet watchesbreguet Classique "Grande Compplications" Рональду

Рональду не поступається в аристократичних манерах і своїй любові до найдорожчих речей, тому цей бренд займає в його колекції важливе місце. А інакше й бути не може.

Це годинник Breguet montresbreguet Classique «Grande Compplications».

  • Матеріал: високоякісна платина, крокодиловий шкіряний ремінець, надскладний подвійний обертовий турбійон.
  • Діаметр годинника: 50 міліметрів.
  • У годиннику використано понад 400 діамантів огранювання Багет.

Цена данных часов на сегодняшний день составляет приблизительно 802 тысячи долларов.

Годинники BVLGARI

Наступний годинник з колекції Рональду, який заслуговує на увагу, ─ Булгарі. Про знаменитий бренд сказано чимало, але ми відкриємо деякі факти про нього.   

Бренд з віковою історією бере свій початок із 1884 року в Італії, а своїм вектором одразу вибирає широкий профіль не тільки в годинниковому мистецтві. А саме годинники, ювелірні вироби та, звісно, ж парфумерію. Засновник бренду ─ Сотіріос Булгаріс (Sotirios Boulgaris) 1857-1932. Виходець із невеликого села в Греції. Маючи певний талант і здібності творити прекрасне, як і багато художників, у творчому польоті занурюючись у себе, Булгарі вирушає в подорож по всьому світу в пошуках натхнення. Через декілька років подорожей світом він потрапляє до Італії, до самого серця ─ Риму, столиці не тільки Італії, а й самої розкоші, помпезності, вишуканості та гармонії. Талановитий ювелір одразу знаходить те, що так довго шукав, і створює сімейну справу, яка прославиться на весь світ і увійде в історію.

Незабаром він стане відомим на італійському ринку завдяки своїм незвичайним ювелірним виробам, які запам'ятаються багатьом. Вирішивши зміцніти й пустити коріння на землі талановитих людей, він насамперед змінює свої ім'я та прізвище з грецьких Сотіріс Булгаріс на італійські Сотіріо Булгарі. Будинок моди Bulgari, але за правилами латинського алфавіту буква V читається як U – Bvlgari. Тобто Bulgari = Bvlgari. Через деякий час у сімейну гру вступають сини Сатіріо, Константініо (Constantinio) і Джорджіо (Giorgio) ─ разом вони відкривають знаменитий бутик ─ Лавку старожитностей (Old Curiosity Shop), ─ розташований на Via dei Condotti. Навіть зараз цей бутик залишається флагманським і особливим для Булгарі. Після втрати засновника сини 1932 року вирішили трохи змінити концепцію. Оскільки Булгарі творив свої шедеври винятково в срібному силуеті, брати вирішують повністю перевести виробництво на золото й платину, бо до цього використовували виключно срібло.

топова модель BULGARI Octo Tourbillon Full Diamonds Limited

Список колекції Рональду цих годинників відкриває знаменита топова модель BULGARI Octo Tourbillon Full Diamonds Limited. Цю модель випущено всього в кількість вісім одиниць. Безумовно, заволодіти такою дуже важко, навіть якщо ви маєте в наявності вільні 800 000 доларів.

Це високо складний і технологічний турбійон. Діаметр годинника 41 міліметр, сапфірове скло. Повністю виконаний із білого золота 18 карат (750 проби). Також годинник повністю інкрустований діамантами. 271 діамант багетного ограновування 11,92 карата. Заводна головка теж прикрашена діамантами. Циферблат повністю інкрустований діамантами в основному багетного ограновування, 180 діамантів 7,2 карата. Ремінь виконаний зі шкіри молодого алігатора, пофарбований у синій колір і має застібку-кліпсу з білого золота 18 каратів, її інкрустація 35 діамантами 1,25 карата ідеально доповнюють весь образ. Годинник має як ручний завод, так і за допомогою ротора — автопідзаводу. Запас ходу цього годинника 64 години. Мітки на циферблаті та цифри числа 12 виконані з воронованої сталі. Водозахист 100 метрів.

годинник цього приголомшливого бренду у нашої зірки - OCTO

Наступний годинник цього приголомшливого бренду у нашої зірки ㅡ OCTO. Ви дійсно бачите майже ту саму модель, що й попередня. Головна відмінність ─ те, що вона не є лімітованою, також використовується pvd-покриття у вигляді чорних міток і поділок на циферблаті. Також трохи відрізняється ограновування каменів на циферблаті, і звісно ж, не синій ремінець, а чорний із тієї ж самої крокодилової шкіри. Всі інші характеристики повністю дублюють попередника. Кількість діамантів, золото, кліпса, складний механізм турбійон, водозахист. Ще одна невелика відмінність ─ це ціна годинника. Ця модель коштує приблизно 780 000 доларів. Тобто ця лімітована модель виявилася всього на 20 тисяч доларів дорожчою. Безумовно, різниця невелика, але досить цікаво мати дві ідентичні моделі з непомітним дизайном із загальним чеком в 1 580 000 $.

Наступний люксовий сегмент із колекції Рональду продовжує бренд HUBLOT.

Годинники HUBLOT

Історія цього бренду бере початок із 1980-х років. Один дуже цікавий та, напевно, один із найкращих дизайнерів годинникової індустрії ─ нащадок Італійської династії Binda Group, більше відомий як бренд Breil. Але через деякий час, вирішивши, що його мало цінують і не поділяють його глибоких поглядів у сучасному дизайні, він вирішує покинути бренд. Він вирішує піти ва-банк і створити власний бренд із нуля.

Переїхавши до Швейцарії, він одразу заснував компанію MDM Geneva і взявся за розробку нових концептуальних і футуристичних годинників із незвичайною назвою, пов'язаною з французьким словом «ілюмінатор».

Hublot був одним з перших, де почали використовувати каучук як матеріал, який не підвладний стихії води й сонця. Але ж тільки на створення цього ремінця пішло понад три роки незвичайних досліджень. Дивовижний факт, що 1980 року, коли його презентували вперше на Базелівській виставці, яку вважають еталоном і стартовим майданчиком для відомих брендів та брендів-початківців, пропозиція цієї компанії здавалася доволі дивною та взагалі не користувалася попитом й інтересом. І у своєму дебюті бренд не зміг привернути жодного потенційного покупця, незважаючи на скупчення колекціонерів і любителів чогось новенького. Через деякий час Крокко вирішує знайти людину, яка змогла б продовжувати його справу й стала б директором компанії HUBLOT, адже сам Крокко більше цікавився міжнародними справами та соціальними проєктами.

Карло Крокко був першим, хто вирішив об'єднати дорогоцінні метали: золото, платину, а також дорогоцінне каміння, з каучуком. Звичайно, головним завданням стала необхідність гармонізувати ювелірні поєднання з новим матеріалом. Це було зухвалим завданням, але того варте.  

Для Крокко дуже важливо було знайти людину, яка змогла б розділити його власні погляди, могла б бути креативною та водночас системною й організованою, бо бізнес потребував розвитку. І він її знайшов ─ Жан-Клод Бівера став президентом компанії 2003 року, очоливши підрозділи Swatch Group Omega. У травні 2004-го року Бівер стає генеральним директором і міноритарним акціонером HUBLOT Watshes. Щойно Бівер обійняв посаду, одразу взявся за розробку нової колекції. На виставці в Базелі нова колекція мала великий резонанс у колекціонерів. Попит був колосальним! Практично кожна людина захотіла у свою колекцію хоча б один елемент із цієї колекції.  

Наприклад, легендарна флагманська колекція марки Big Bang отримала міжнародні нагороди: 2005 року (приз за дизайн 2005), на Гран-прі годинникової майстерності в Женеві (Приз спортивних годинників), на церемонії (Годинник року) в Японії, також приз Близького Сходу за найкращий великогабаритний годинник у номінації вибір редакції Годинник року.

За кілька років роботи Бівер вивів оборот компанії до 100 мільйонів швейцарських франків. Перший монобрендовий бутик з'являється в Парижі на вулиці Сент-Оноре 2007 року. Наразі налічується понад 180 магазинів по всьому світу в найкрасивіших і найдорожчих містах.

У 2008 корпорація, що має у своїй групі майже всі найдорожчі люксові бренди, офіційно оголошує про придбання HUBLOT у Крокко. Так компанія поповнила свій портфель брендів ще одним шедевральним годинником.

У 2009 році відбувається інноваційна подія в компанії ─ тепер підробку можна визначити за допомогою смарт-картки. Система ідентифікує модель годинника на сервері Hublot. Після цього багато брендів підхопили технологію та стали створювати подібні програми для своїх брендів.

Одним із досягнень і цікавих розробок компанії було інтегроване дослідження в розробці Маттіас. Бютте, директор дослідницького відділу розробок та інновацій компанії Hublot, спільно з Лозаннським федеральним технологічним інститутом EPFL створили новітній сплав 24-каратного золота, у складі якого була кераміка (карбід бору) з твердістю 1000 за Вікхерсом. Цю унікальну розробку було представлено світові 2011 року в легендарній моделі давньогрецькому космографу з антикітерським механізмом у мініатюрному виконанні у вигляді наручного годинника. Модель презентували на виставці в Базелі.

Антикітерський механізм ─ механічний пристрій, піднятий із глибин Андікітіра в Греції 1901 року з потопленого судна. Механізм налічував приблизно 30 бронзових шестерень у дерев'яному корпусі, на якому з одного з боків було розміщено безліч циферблатів, що мали стрілки. За допомогою цього механізму розраховували рух небесних тіл.

Також бренд був спонсором чемпіонатів ФІФА та партнером Формули-1 і Феррарі.

модель Masterpiece MP-09 Tourbillon Bi-Axis у Рональду

Колекцію HUBLOT У Рональду відкриває модель Masterpiece MP-09 Tourbillon Bi-Axis. Лімітована версія. Діаметр годинника 49 міліметрів. Годинник виконано з 18 каратного золота рожевого кольору (750 проби). Сферичне сапфірове скло, складний турбійон. Природно, на каучуковому ремінці. Годинник декорований діамантами у формі багетів по всьому корпусу. Годинник повністю скелетонізований з індикацією запасу ходу й дисковими механізмами.

Ця модель оцінюється в 1 200 000 доларів.

годинник Рональду HUBLOT King Gold Square Big Bang Unico

Друга модель у колекції ㅡ HUBLOT King Gold Square Big Bang Unico. Годинник має власну розробку хронографа. 72 години запас ходу. У годиннику міститься 354 компоненти ─ система спеціально спрощена деталями для кращої надійності. Сатиноване золото 18 карат (750 проби) з ніжно-рожевим відтінком. Квадратна форма й каучуковий ремінь власної розробки, характерні риси у вигляді брутальних болтів по корпусу. Гільяшування циферблата з комбінацією відкритості механізму, завдяки якій видно складність моделі. Так поєднували простоту й шик в одній особі з надійним і водночас складним механізмом із високим водозахистом і міцністю. Заводна головка, що закручується.

Така модель коштує приблизно 55 000 $.

<<< частина 2

Популярні статті
Михайло Войтусик
Представляємо золотий годинник Tag Heuer Aquaracer Professional 200
preview
Український годинникар Тимофій Доля та його хронограф D01S
preview
Максим Кошкін
Facebook Messenger на Apple Watch зникне наприкінці травня
preview
Михайло Войтусик
Нова колекція TAG Heuer Carrera Date 36 мм
preview
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр IPost доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення. Якщо товар є в наявності у місті
Теги
Попередня
Представляємо новий автоматичний хронограф Certina DS-2 Представляємо новий ...
Наступна
Oris піднімається в небо з новим висотоміром Carbon ProPilot Oris піднімається в ...
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр IPost доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення. Якщо товар є в наявності у місті