Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Колекція годинників від легендарного Кріштіану Роналду. Частина 2

Колекція годинників від легендарного Кріштіану Роналду. Частина 2

Ми у соцмережах

<<< частина 1                                                                                частина 3 >>>

Кріштіану Роналду

Як ми вже раніше вказували в наших статтях, годинники мають певну класифікацію:

  • звичайні,
  • середній клас,
  • престиж клас,
  • люксовий клас,
  • преміум клас (люкс-преміум клас, багато хто його називає люкс-люкс).

Безумовно, Jacob&Co належить до преміум-люкс класу, але оскільки він є представником нової школи (а можливо, одним із творців її), багато годинникових експертів, майстрів та й просто любителів годинників ставляться до цього бренду далеко не однозначно. Є велика кількість фахівців, які все ж приходять до думки про те, що це люксовий високоякісний, унікальний і неповторний, але все ж таки тренд, який відходить від витоків класики, і для 99% власників цих годинників, а можливо, і для всіх 100%, це передусім елемент декору й предмет розкоші.  Але є також незаперечні світові лідери, які примудряються створювати нове, не втрачаючи при цьому найкращих традицій класичного виконання.

Пояснення: «тренд» ─ це бренд, що має певний найвищий рівень на ринку, який примудряється створювати новий напрямок і диктувати моду, давати поштовх усьому світу в цій сфері діяльності.

Бренд GIRARD-PERREGAUX

Вашій увазі представляємо одного з найкращих представників класичного виконання, одного з улюбленців серед шанувальників найдорожчих годинників.  У колекції легендарного футболіста Кріштіану Роналду ─ GIRARD-PERREGAUX. Якщо опустити всі заслуги й досягнення, надскладні механізми та всю тріумфальність цього бренду серед знавців, експертів, фахівців, а також, безумовно, любителів.

Бренд GIRARD-PERREGAUX

Історія бренду почалася 1791 року, з того моменту, як молодий Жан Франсуа Ботт створює свій перший годинник. Жан Ботт ─ один із двох головних персонажів, який залишив яскраве світло в цьому бренді донині.

Молодий хлопець народився 1772 року в сім'ї простих робітників у Женеві.  Осиротівши в 12-річному віці, він вирушив на навчання годинниковій майстерності. Перші навички здобув у навчанні збирання корпусів і декорації, а саме гільйошируванні годинників, а також ювелірних виробів. Через деякий час, будучи вже в дорослому віці, він примудрився створити свою мануфактуру, відкривши магазин, міні-фабрику, де зібрав основних фахівців годинникової справи, що й дало йому змогу робити/винаходити як власні механізми, так і корпуси. Він перетворив це все на єдиний шедевр. Крім цього він виготовляв прикраси, музичні шкатулки, аксесуари та інші предмети розкоші. Дуже скоро Ботт зміг торгувати не тільки в Європі, а й швидко вийшов на ринок Туреччини, Індії, Китаю тощо. Його творінням не тільки захоплювалися та носили, а їх навіть увічнили у своїх листах такі великі, як Дюма, Бальзак тощо.

Наступна ключова фігура цього бренду ─ це Констант Жирар. Він народився в місті Невшатель, Швейцарія. Констант Жирар (Constant Girard 1825-1903) тривалий час обіймав одну з керівних посад у Жана Ботта, будучи одним із провідних фахівців, унаслідок чого він став спадкоємцем усієї годинникової справи.

У 1852 році він створив свою мануфактуру Girard&Cie після одруження з Марі Перго (Marie Perregaux 1831-1912), донькою впливового комерсанта з міста Ле-Локля, який займався годинниковою справою, але вже просто як торгівлею.

Уперше бренд зі злиттям імен з'являється на чорному ринку 1856 року. Бренд Констант Жирар Перго часто асоціюється з турбійоном, розробкою в області коливальної системи. Людина, яка не раз отримувала премії на виставках за свої творіння, заслужене слово майстер своєї справи, приходить до Константа Жирара 1889 року на всесвітній виставці в Парижі, де він представив ексклюзивний турбійон із трьома золотими мостами.

Після смерті Константа Жирара 1903 року його син Констант Жирар-Галле ухвалює рішення стати главою компанії. Через кілька років Жирар-Галле вирішив злити мануфактуру батька зі знаменитим годинниковим будинком Maison Bautte, створивши найсильнішу компанію Girard Perregaux & Cie. Наступним етапом прогресу бренду стає 1928 рік, завдяки німецькому годинникарю, власнику бренду MIMO (Manufacture Internationale de Montres Or) Отто Граефу (Otto Graef 1862-1948), який, викупивши основний пакет акцій, стає власником компанії. Саме після цього бренд набуває шаленої популярності у США. Наступна цікава фігура в історії бренду ─ Луїджі Макалузо (Luigi Macaluso). Довгі роки Макалузо представляє офіційне дилерство імпорту годинників в Італію, з 1989 року входив до складу директорів компанії.

Бренд GIRARD-PERREGAUX виставковий стенд

У 1992 році італійський підприємець (у минулому гонщик) Луїджі Макалузо очолює компанію. Саме під його керівництвом бренд Жерар Перго переходить до розділу преміум люкс, а саме, вищий рівень годинників із максимально високими чеками в прайсі. Бренд починає співпрацювати з автомобільною компанією Феррарі, випускаючи приголомшливу лінійку «Жерар Перго Фераррі» з логотипом коня, що став на диби. Макалузо в найкращих традиціях цього бренду робить ставку на винахід власних калібрів.

На сьогодні, крім активних розробок та інновацій інженерних рішень, Жирар Перго відкриває фірмові бутіки та магазини в різних куточках світу.

Трохи ознайомившись з історією, переходимо безпосередньо до колекції Кріштіана.

Годинник Planetarium Tri-axial

Унікальна ексклюзивна модель Planetarium Tri-axial ─ це лімітована модель із випуском буквально в кілька одиниць, прайс яких крутиться в районі 3 млн $. Модель має гравіювання на циферблаті у вигляді Землі, що зроблене з платини, — створений ручною роботою глобус здійснює повний оборот за 24 години, що повністю імітує обертання Землі за добу. Сам глобус зроблений із титану, мальована емаль імітує мапу 18 століття. Planetarium Tri-axial являє собою той легендарний трьохосьовий турбійон, але в ще більш досконалій його версії. Він примудряється обійти гравітацію Землі, завдяки високошвидкісному тривимірному обертанню турбійона.

годинник Planetarium Tri-axial

Дизайн годинника містить два сферичні куполи, в одному з яких розміщена планета Земля в мініатюрному вигляді, а в іншому — серце механізму — той самий турбійон. Незвичайний дизайн корпусу містить унікальний отвір збоку годинника із сапфіровим склом, завдяки якому можна спостерігати механізм збоку. Також на задній кришці годинника відкрита та сама частина турбійона планети Земля, що дає змогу й із цього ракурсу спостерігати за приголомшливою роботою механізму. У верхній частині циферблата півмісяцем зображено індикацію фази Місяця, також на невеликому циферблаті, за яким ми визначаємо час, є арабські цифри в районі 9, 12, і 3 години. Над ними вгорі збоку гордо виділено напис «Жирар Перго», а під годинними стрілками ─ рік створення бренду «1791». Всі золоті елементи (ободок на ранді, корпус, браслет, кліпса, стрілки, а також літери логотипу над турбійоном JP) виконані, звісно ж, у найкращих традиціях із 18 каратного золота (750 проби). Заводна головка, у центрі якої розташований великий діамант, також виконана із золота.

Годинник налічує близько 300 високоякісних діамантів (за чистотою та кольором).

Бренд FRANKE MULLER

Продовжує люксову лінійку чудового зібрання видатного футболіста Кріштіану колекція серії «люкс люкс», а саме FRANKE MULLER.

Відносно молодий, але дуже цікавий і неоднозначний бренд.

Бренд FRANKE MULLER

Але є, безумовно, особливості, які заслуговують на увагу. Наприклад, це, здавалося б, проста й водночас дуже красива та вражаюча, завдяки своїм розмірам, їхня приголомшлива бочкоподібна форма. Незважаючи на значні розміри годинника, він має гарний вигляд навіть на найменшому зап'ясті, не кажучи вже про настільки ідеальні форми, що якби не значна вага годинника, до якої швидко звикаєш, його взагалі можна навіть не відчувати на руці. Не кажучи вже про приголомшливі сферичні дизайни.

Незважаючи на критику багатьох експертів і майстрів годинникової справи, Franck Muller все одно вважається одним із найскладніших і найдизайнерськіших брендів у світі, особливо якщо брати до уваги той факт, що далеко не всі вони вносять нововведення у свої творіння. Як ви вже зрозуміли, як і всі люкс люкс бренди, Франк є, безумовно, складною мануфактурою. Заснування було покладено в Женеві Франком Мюллером і Вартаном Сірмакесом. Увагу акцентували, зрозуміло, на складності, ексклюзивності та унікальності дизайну.

Завдяки вірі в себе та свої сили, яка, безсумнівно, підкріплювалася високопрофесійними якостями в годинниковій індустрії, та маючи якщо не безмежні, то, напевно, близько того фінансові можливості, молодий бренд майже миттєво стартує з високих позицій та потрапляє до топу одних із найкращих брендів.

Спочатку ж Франк Мюллер займався виключно реставрацією дорогих ювелірних виробів і люксових годинників, тим часом паралельно розробляючи власні шедеври. Після цієї роботи Франк Мюллер розуміє, що найцікавіший сегмент годинникового ринку займає саме клас люкс. І цілиться відразу в нього.

У 1983 році Франк демонструє світові свій перший наручний годинник, який одразу ж демонстрував складний рух і безліч елементів, властивих виключно дорогим ексклюзивним годинникам. Розуміючи, що весь годинниковий прогрес крутиться біля турбійона, найскладнішого й одного з найпотрібніших механізмів, яким уже ні багато ні мало понад 200 років. Він один з перших, хто створює турбійон не просто з відкритим механізмом, а саме переднім відкритим механізмом, оскільки до цього красою можна було милуватися виключно, перевернувши годинник і дивлячись на задню частину годинника під склом.

Бренд FRANKE MULLER виставковий стенд

Справжнього успіху бренд набуває в симбіозі з Вартаном Сірмакесом, який теж навчався ювелірної та годинникової справи, і зокрема детально вивчав огранювання дорогих каменів. Маючи великі можливості фінансових вливань, він досить швидко відкриває невелику годинникову майстерню, яка незабаром перетворюється на велику компанію.

Після стрімкого й упевненого старту він почав набирати хороших обертів у вигляді істотного попиту впливових клієнтів, що спонукало його на ще більше розширення компанії та виробництво більш складних і унікальних механізмів. Після чого йому спадає на думку ідея — об'єднати свій талант підприємця та молодого успішного годинникаря. Одним із директорів стає Франк Мюллер. Безумовно, таке партнерство не змусило довго чекати результатів.

З 1991 року бренд починає підноситися у всіх можливих шоу на п'єдестали, отримавши визнання годинникової індустрії. Тепер, після невеликого, так би мовити, екскурсу в історію, повернемося до нашої зірки.

Годинник Franck Muller Tourbillon Trumps Van Cleef & Arpels

Ексклюзивна модель, що представлена всього в декількох екземплярах. Годинник виконаний із дорогоцінного металу. Інкрустація цієї моделі налічує тільки білі діаманти найвищої проби, чистоти та якості понад 424, багетної форми, до того ж має надскладну посадку каменів, невидимий шов, таємниче огранювання Mystery set.

Годинник Franck Muller Tourbillon Trumps Van Cleef & Arpels

Також у годиннику налічується близько 100 рубінів, у найкращих традиціях цього бренду використовується надскладний турбійон, який раніше ми вже описували в історії. Прайс цього годинника коливається в районі 2 млн доларів, але навіть маючи такі гроші, заволодіти цим годинником буде на межі фантастики.

Модель створює навколо себе ажіотаж та інтерес не тільки через те, що її придбала зірка світового масштабу, а й наявністю великого секрету в назві цієї моделі.

Як ви вже помітили, у назві є як ім'я «Франк Мюллер», що спеціалізується на годинниках, але також виготовляє і ювелірні вироби, так і назва «Ван Кліф», що з дуже давніх часів винаходить ювелірні прикраси люксового сегмента, паралельно створюючи годинникові вироби.

Два абсолютно різні бренди різного спрямування містичним чином стають одного разу колаборантами. Річ у тому, що задовго до створення цієї моделі французький ювелір, дім Ван Кліф, створює товарний знак «Mistery Set», що в перекладі означає «таємничий набір» або «таємнича оправа», являючи собою техніку кріплення дорогоцінних каменів без видимої оправи, і патентує цю техніку.

Франк Мюллер, виготовляючи цю модель, використовує техніку посадки каменів «Mistery Set». Після чого до нього надходить претензія про патент на цю техніку, внаслідок чого Франку Мюллеру доводиться в назву своєї моделі додати Van Cleef & Arpels. Потім між світовими брендами виникає серйозна суперечка, що доходить до суду (Ван Кліф подає до суду на Франка Мюллера за використання його техніки, щоб вона була запатентована на нього). Франк Мюллер подає зустрічний позов із твердженням, що права Ван Кліф не порушені. Торговий дім Ван Кліф патентує технологію виключно для ювелірних виробів. Франк Мюллер – годинникова фірма і використовує метод не в ювелірних виробах, а в годинникових, тим самим не порушуючи права.

Суд віддає своє рішення на користь Франка Мюллера.

Після історії створення цього годинника він отримує велику увагу, починаючи від колекціонерів і закінчуючи великими шанувальниками розкоші. Можливо, саме тому Кріштіану Роналду завжди одягає його на зустрічі з арабськими шейхами.

Годинник FRANCK MULLER Cintree Curvex Tourbillon

Наступна модель знову від цього легендарного бренду.

годинник FRANCK MULLER Cintree Curvex Tourbillon

У ній Кріштіану з'явився на врученні Найкращої футбольної нагороди ФІФА на врученні в Цюріху. Цю модель було виконано в єдиному екземплярі спеціально для нього. Діаметр годинника 39 міліметрів.

Це годинник FRANCK MULLER Cintree Curvex Tourbillon. Годинник, браслет і застібка повністю виконані з 18 каратного золота (750 проби). Годинник повністю покритий люксовими діамантами в огранюванні багет. Годинник так само має надскладний мануфактурний механізм із турбійоном.  

Він коштує приблизно 1 500 000 $.

Годинник Vanguard Chronograph

Наступна модель у переліку футболіста теж від Franck Muller.

годинник Vanguard Chronograph

Колекція Vanguard Chronograph. Ця модель, безумовно, вирізняється з-поміж інших своєю реалістичністю на відміну від попередніх. Вона виконана з високоякісної сталі маркування 316l (гіпоалергенна, нержавіюча, високоякісна сталь), яка, власне, використовується у всіх якісних брендах, навіть не люксового порядку.

Модель виконана на шкіряному ремінці з крокодила зі сталевою кліпсою. Корпус годинника повністю покритий діамантами вищого порядку. Годинник діаметром 44 міліметри, що досить переконливо навіть для великої руки. Він має сірий графітовий циферблат, арабські цифри, неонефритний світлонакопичувач на стрілках і хронограф (стрілочний секундомір). Чек цієї моделі становить 55 000 $.

 

<<< частина 1                                                                                частина 3 >>>

Популярні статті
Михайло Войтусик
Практичне знайомство з новим хронографом TAG Heuer Carrera Dato
preview
Як дізнатися розмір каблучки: 6 способів і таблиця розмірів
preview
author
Сергiй Зозуля
Raymond Weil додає до своєї колекції новий хронограф Freelancer Automatic Chronograph Black
preview
Сергiй Ткаченко
Новий випуск: Кварцові годинники Hamilton Ventura «Blue Suede Shoes»
preview
Теги
Попередня
Новинка: Rado x Ash Barty True Square Limited Edition Новинка: Rado x Ash ...
Наступна
Новий годинник MAURICE LACROIX PONTOS CHRONOGRAPH 43 ММ Новий годинник MAURI...