Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Колекція годинників від легендарного Кріштіану Роналду. Частина 1

Колекція годинників від легендарного Кріштіану Роналду. Частина 1

Ми у соцмережах

«Якщо ти не віриш, що ти найкращий, то ти ніколи не доб'єшся всього, на що здатен», ─ Кріштіану Роналду

Частина 2 >>>

Кріштіану Роналду

Годинник Caviar Flying Tourbillon Tsavorites

Перший годинник, що відкриває цей список, – це одне з нових творінь легендарної годинникової фірми jacobandco, яка так швидко полюбилася.

Бренд, що славиться ексклюзивністю, особливо часто індивідуальними підходами. Мало того що вони роблять ексклюзивні речі в одиничних, обмежених та лімітованих версіях, вони роблять вироби з рідкісних видів дорогоцінних каменів або сплавів.

У них так само присутні власні розробки як сплавів, так і обробки каменів. Одна з небагатьох компаній, що володіє індустрією розкоші в годинниковій справі. До всього цього моделі не просто ексклюзивні, тому що мають невелику кількість кожного випуску, а й також у них складні годинникові рішення в механізмах. Особливо славляться турбійонами.  

Турбійон ─ це не просто шалено красиве та складне годинникове рішення, воно ще несе й механічне навантаження, яке під силу одиницям найкращих годинникових майстерень. Оскільки турбійон створений для того, щоб компенсувати вплив сили гравітації землі на балансове колесо, спіраль і спусковий механізм. Що дає змогу механізм зробити максимально точним, враховуючи, що механічний годинник практично вічний, але поступається в точності ходу кварцу, завдяки турбійону його можна зробити максимально точним.

Годинник Caviar Flying Tourbillon Tsavorites

У Колекції Jacob&co годинник Caviar Flying Tourbillon Tsavorites корпус годинника повністю вкритий 388 цаворитами, які до того ж є вкрай рідкісними каменями, що належать до ексклюзивних каменів першого порядку.

Це дорогоцінне каміння можна зустріти найчастіше тільки в одному невеликому районі південно-східної Африки. Дуже цінуються за глибину та пишність сяйва, котре, на жаль, не передати на фото.

Годинник Caviar Flying Tourbillon Tsavorites і Роналду

За допомогою техніки невидимої посадки (установки) каменів пліч-о-пліч, завдяки якій корпус грає як одне ціле та складається відчуття, що вони всі просто тримаються в повітрі, коштовне каміння-цаворити виконано в багетному огранюванні та лежать максимально впритул один за одним. Всі ці камені ідеально гармонують із корпусом із білого золота 18 карат 750 проби та приголомшливим летючим турбійоном всередині. Причому турбійон тут застосований досить складний і незвичайний. Летючий турбійон закріплений і утримується тільки з одного боку, що робить цей годинник ще більш шедевральним.

Такий подвиг могли зробити тільки вузько спеціалізовані годинникові компанії. Зворотна частина виконана з платини, білого й жовтого золота 18 карат, і декорована діамантами. Годинник із ручним заводом і запасом ходу в 42 години також має механізм, що стійкий до струсів.

Годинник Caviar Flying Tourbillon Tsavorites ззаду

У механізму всього 216 деталей, а виробляє він 28 800 напівколивань на годину. Діаметр годинника 47 міліметрів. Ця модель оцінюється в 770 000 $. Але навіть маючи ці гроші, заволодіти таким годинником буде далеко не просто.

Годинник Jacob&Co Flight Of CR7 Baguette

Наступний годинник буде від того ж, найулюбленішого, бренду Кріштіану Jacob&Co Flight Of CR7 Baguette.

Годинник Jacob&Co Flight Of CR7 Baguette на руці Роналду

Годинник випущений у лімітованій серії Кріштіана Роналду. Виготовлено всього 499 екземплярів.

Звідси походить назва серії ─ «CR7 Cristiano Ronaldo».

Корпус діаметром 44 міліметри. Годинник ─ скелетон, у якому проглядається практично весь механізм. Годинник виконаний з 18-каратного рожевого золота (750 проби). Декорований 26 діамантами вищого порядку, особливої чистоти й багетного ограновування (4.26 карата). Забезпечений водозахистом.

Годинник Jacob&Co Flight Of CR7 Baguette на руці Кріштіана

Форма прозорого скелетона та дві вертикальні стійки утворюють незвичайну архітектуру у вигляді «Х», також яку підкреслюють «вушка» корпусу годинника. Стовпи були внесені не тільки для загального дизайну, а й для нанесення символів, а також зображення самого Кріштіана Роналду. Ліва стійка в годиннику приймає силует самого Кріштіана, права ж містить на собі логотип «CR7» та підпис футболіста. Усе це гравіровано жирним шрифтом. Каркас годинника та кришка має форму футбольного м'яча. Зі зворотного боку на сапфіровому склі є ще одне зображення силуету Кріштіана Роналду в його всіма улюбленій майці під номером 7, яке нанесене сріблястим тисненням.

Годинник Jacob&Co Flight Of CR7 Baguette спереду

Насправді Кріштіану й Джейкоб є давніми партнерами ось уже протягом майже 20 років.

Ціна цієї моделі з діамантами становить 145 000$.

Годинник Jacob&Co Flight Of CR7 Baguette ззаду

«Вір у себе. Ти хоробріший, ніж ти думаєш. Талановитіший, ніж ти думаєш. І здатний на більше, ніж ти собі уявляєш», ─ Кріштіану Ренальду.

Годинник JACOB&Co Bugatti Chiron

Продовжує ТОП улюблених брендів наступний годинник все тієї ж фірми Jacob&Co.

Як один із небагатьох власників Bugatti Chiron, безумовно він не міг пропустити повз себе ексклюзивну колекцію JACOB&Co Bugatti Chiron.

Годинник JACOB&Co Bugatti Chiron на руці футболіста

Так як і його автомобіль у кольорах чорного та сріблястого, годинник має ті самі відтінки.

Чорний представлений у вигляді багетів, виконаних із чорних 169 сапфірів, срібляста частина представлена 18-каратним білим золотом і 250-ма білими діамантами вищого порядку.

Годинник JACOB&Co Bugatti Chiron

Зовнішній вигляд годинника нагадує сам автомобіль Bugatti. Якщо ви подивитеся на годинник, то виникає враження, що всередині годинника розташований двигун самого автомобіля, і під час заводу годинника заводною головкою можна почути неперевершений звук шайрона.

Годинник JACOB&Co Bugatti Chiron вид ззаду

Уявляєте, відчуття 16-циліндрового двигуна на зап'ясті? У годиннику знаходиться складний турбійон, що натхненний мистецтвом автомобільного творіння від Бугатті. З 2019 року Бугатті та Джейкоб є партнерами й беруть участь у спільних колабораціях.  Цей годинник оснащений мініатюрним 16-циліндровим двигуном, таким самим як і встановлений в автомобілі. Діаметр корпусу годинника становить 55 на 44 міліметри. Також він має ідентичні плавні лінії, логотипи та шилдики. Один з найскладніших елементів ─ це, безумовно, летючий турбійон із кріпленням, який з одного боку розташований під нахилом 30 градусів. Годинник оснащений 16 мініпоршнями в якості декорації, а також мініатюрним колінчастим валом, який приводиться до руху вгору та вниз. Також повторюються два турбокомпресори, які обертаються в парі. У годиннику ручний завод механізму. Для виконання цієї моделі знадобилося 578 компонентів (запчастин). Механізм має 60 годинний запас ходу.

автомобіль Кріштіана

Якщо ви побажаєте придбати цю модель годинника, вона вам може обійтися приблизно в 560 000$.

Годинник Jacob & Co. Коллекция Grand baguette

Список колекції годинників продовжує все той самий легендарний бренд Jacob & Co. Колекція Grand baguette.

Годинник укритий камінням по всьому корпусу, циферблату й маленькими циферблатами всередині (є такий годинниковий термін, як snow setting ─ снігова обстановка або full power ─ повна потужність).

Годинник має 5 незалежних часових поясів — циферблатів. Безумовно, цей годинник, виходячи з його зовнішнього вигляду, можна з упевненістю назвати шедевральним. Його по праву можна вважати прекрасним виробом не тільки годинникового, а й ювелірного мистецтва. Тут маємо справу з симбіозом незвичайного досвіду й таланту цілої групи найкращих із найкращих фахівців.

Цей неперевершений годинниковий і гемологічний (наука про каміння) шедевр став просто переходом на новий рівень, так би мовити, межа годинникового та ювелірного мистецтва, адже годинникова оправа ювелірного каміння та його посадки є ледве не одним із найскладніших елементів і є, напевно, основним витком розвитку сертіссажу (мистецтва закріпки каміння). Адже геометрія годинника, саме корпусу, накладає серйозні обмеження на техніки посадок кожного каменя в переходах вигинів корпусу.

Годинник Jacob & Co. Колекція Grand baguette

У таких виробах використовується особливе ограновування та чистота багетів для того, щоб загалом композиція грала як одне ціле й давала безперервне сяйво. Безумовно, дуже складно підібрати розміри каміння за чистотою, кольором, відтінком і сяйвом, оскільки використовують невидиму таємну техніку посадки каміння, і каміння розміщене пліч-о-пліч, воно повинно мати гармонійний вигляд як одне ціле. Адже припустишся найменшої помилки у формі, прозорості або невідповідності кольору, і це одразу ж кидатиметься в очі. Адже огранювання багета дуже добре показує чистоту, блиск і колір діаманта. Складність годинника та його форми просто не піддаються опису.

Загальна геометрія, що має п'ятикутну конфігурацію, а також різні види окантовки, що охоплюють додаткові циферблати, загалом створюють величезний діапазон форм. Невимовна складність полягає в тому, що така форма не може бути оброблена й відполірована автоматично, це все досягається винятково ручною роботою, яка є дуже кропіткою та потребує великої кількості часу.

Ця модель має 360 діамантів на лицьовій частині корпусу та 120 (4.8 карата) діамантів на самому циферблаті, не рахуючи мініциферблатів.

Шедевральність цього творіння завершує центральний діамант 1.25 карата. Загалом 3.5 карата найвищої якості, чистоти та ограновування, розташований у центрі годинника, він має класичне ограновування корони 5 куткове, де кожна з 5 корон додатково інкрустована діамантом. 280 діамантів на безелях із невидимим огранюванням у 280 каменів 8.3 карата. Загалом годинник інкрустований 761 діамантом, і це ще не рахуючи тих, які прикрашають п'ять заводних головок годинника. Діаметр годинника 47 міліметрів.

Годинники Jacob & Co. Колекція Grand baguette і Кріштіану Роналду

Годинник виконаний з 18 каратного золота (сімсот п'ятдесятої проби), відполірований та покритий синім нікелем, що надає йому ніжно-блакитного відтінку. Треба зазначити, що у цієї моделі годинника кварцовий механізм. Можливо, це комусь здасться дивним з огляду на те, що подібні дорогі моделі зазвичай цінуються за складність механізму, але в даному випадку всі сили були покладені на створення вражаючого зовнішнього вигляду годинника. Таким чином, ця модель працює хоч і на високоякісному механізмі Калібр 5Х Ronda 1042, але все ж це кварц. Годинник показує 5 часових поясів із годинами і хвилинами.

Ремінець виконаний зі шкіри молодого алігатора, а застібка – з білого золота 18 карат. Сатинована задня кришка годинника з ручним гравіюванням. Годинник має суворо обмежений тираж і був випущений числом 6 моделей. Якщо ви захочете дізнатися вартість цього годинника, то це буде можливо тільки при подачі особистого запиту. Приблизна ціна на цей годинник становитиме не менше 1 мільйона доларів.

Годинник Jacob & Co Five Time Zone

Наступна позиція Jacob & Co.

До вашої уваги більш бюджетна версія, але не менш красива, ніж попередня, ─ Jacob & Co Five Time Zone.

Годинник Jacob & Co П'ять часових поясів

Такий годинник, як носить сама зірка, наш улюблений Кріштіан, ви зможете придбати за 4500$. Всього 4500$ і ви зможете відчути те, що відчуває зірка номер один, коли надягає його.

Годинник має діаметр 47 міліметрів, п'ять рідкокристалічних дисплеїв, що відображають незалежний час, а також високоякісний швейцарський кварц. Корпус годинника використовується з високоякісної сталі 316 маркування L з чорним покриттям PVD. Як стверджує сам власник компанії: я не боюся таких неординарних рішень не тільки в зовнішньому вигляді, але й за його механізми. У годиннику доступні 7 видів підсвічування цифр, за бажанням.  Безумовно, годинник має автоматичне налаштування літнього часу, а також високосних років. Також унікальність цього кварцу в тому, що в разі підключення через кабель USB годинник сам автоматично синхронізуватиметься з атомним годинником. Годинник може відображати день, число, місяць і запас ходу (заряду) батареї, що залишився. У годиннику використовується літієва батарея, яку можна зручно заряджати за допомогою кабелю, роз'єм розташований у задній частині корпусу годинника. Також годинник має змінний базель, який може легко замінюватися на червоне або біле вуглецеве волокно, чорний PVD із діамантами, рубіни, багети діамантів. Ремінь каучуковий. Водозахист 30 метрів. Механізм ексклюзивний Jacob & Co. Swiss Made jcdq01 (32 768). Акумулятор літієво-полімерний ─ 3.7B 80 мАг.

Годинник World time GMT Diamond Limited edition

Продовжуємо серію годинників легендарного на сьогоднішній день бренду — Jacob & Co ─ рідкісний H24 Four Time Zone в Full Diamond.

Він відомий і як World time GMT Diamond Limited edition.

Годинник Світовий час GMT Diamond Limited edition

Діаметр годинника 45 міліметрів та 11 міліметрів товщина корпусу (як і всі моделі годинників, які так полюбляють зірки, щоб помістити в них якнайбільше шику, розкоші та ускладнень).

Годинник показує основний аналоговий час у центрі годинника, де стрілки мають форму меча з воронованої сталі глибокого синього відтінку, ретро-класика, також у нього є додаткові 4 незалежних часових пояси, на кожен із яких є своя заводна головка. Час відображається двома стрілками ( годинною та хвилинною).  Корпус використовується, як завжди, в найкращих традиціях виключно з 18 каратного рожевого й білого золота сімсот п'ятдесятої проби. Циферблат цього творіння теж виконаний із рожевого золота 18 каратів.

Як вважає сам творець бренду, його космополітичний дизайн ламає всі стереотипи й порушує кордони. Основна ідея ─ центральний часовий пояс Home time показує домашній час, чотири додаткових ─ час Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Токіо та Парижа. У годиннику є дата, яку ми бачимо в апертурі дати в районі основної заводної головки. Годинник оснащений швейцарським ексклюзивним кварцовим механізмом, доопрацьованим Jacob&co. Базовий механізм ЕТА 280 002 (для принципових цінителів цифр і точності).  5 калібрів JKGQ06.H5. Водозахист 50 метрів (5 бар/атмосфер).  Заводна головка з гравіюванням логотипу Jacob&Co.  По всьому корпусу годинник налічує близько 300 діамантів класичного ограновування 57 граней (Діамант Толковскі ─ створив це класичне ограновування бельгієць Марсель Толковскі). Діаманти, безумовно, найвищих проби, чистоти, кольору й огранювання. 560 діамантів розміщені всередині кола 4 маленьких індикаторів і 195 ─ на основному циферблаті.

Годинник World time GMT Diamond Limited edition і Роналду

Ця модель була випущена в обмеженій кількості, буквально кілька штук. Вартість цієї моделі становить 150 000 $.

Годинник EPIC SF24 TOURBILLON ROSE GOLD

Наступний, не менш приголомшливий екземпляр чудової колекції найвидатнішого футболіста продовжує улюблений ексклюзивний бренд Jacob&Co. — EPIC SF24 TOURBILLON ROSE GOLD (Retail price цієї моделі становить 210 000 $).

На момент створення цієї моделі було ухвалено досить незвичне геометричне рішення та створено неординарний дизайн, що заступає за зміцнення межі, виходить за межі повсякденного уявлення, ─ шедевр як для годинника, який має в основному складі турбійонний механізм.

Походження моделі SF24 безпосередньо пов'язане з її історією та дизайном. Назва на честь вертикальної індикації часу з другим часовим поясом, що має в своєму арсеналі 24 різних міста з роздільними клапанами. Незвичайний за своєю складністю виконання і функціональністю, наприклад, для мандрівників або просто любителів незвичайного, як і наша зірка, але ідеально підходить для подорожей всією «кулькою», якщо можна так висловитися. Хоч і дуже складний у створенні та надзвичайно інформативний у концепції, досить-таки інтуїтивно простий і дуже комфортний у повсякденному використанні. Бренд Jacob&Co в якомусь сенсі став певним поштовхом для всіх люксових і ексклюзивних брендів. Напевно, з перших хвилин і до сьогодні цей бренд є найнестандартнішим, інноваційним, можливо, навіть трохи космічним, як його звикли називати.

Годинник EPIC SF24 TOURBILLON ROSE GOLD

Ця модель має нестандартний циферблат із поділом елементів для ексклюзивної заслінки, що розділяє відображення 24-годинною індикацією.  

Безумовно, така складність не залишається осторонь і патентується як ексклюзивність. Головна відмінність цього механізму в тому, що він може працювати за всієї своєї складності, маючи в наявності всього 163 компоненти. Доволі прості та надійні дві кнопки приводять цей механізм у приголомшливу надійну та надточну роботу.

Натхненням до цього творіння були класична подача аналогового часу й незвичне інноваційне рішення ─ запровадження класичної подачі авіарейсів в аеропортах, наприклад, у залах очікуваннях або основних залах, оскільки велику кількість часу творець проводить у відрядженнях на різні виставки, семінари, конгреси й навчання, але тільки на яких не вчиться сам, а проводить особисто.

Лівою кнопкою можна легко та просто змінювати міста, правою ж на основній формі ─ аналоговий час. Також автоматично просуваються стрілки на основному арабському аналоговому дисплеї ─ час на годину рівно від одного обороту.

Дисплей Split-Flap вважається неперевершеним інженерним досягненням, здатним викликати усмішку в найбільш втомлених мандрівників. Ексклюзивний калібр (механізм) JCAA03 вживається в годиннику EPIC SF24 TOURBILLON і всіх індикаторах часу. Годинник має 48-годинний запас ходу. У цьому разі калібр, за всієї його унікальності, можна назвати класичним, годинник має як ручний завод, так і роторний (автоматичний, від руху руки). Турбійон був обмежений одновісною обертовою кареткою, закріпленою тільки зверху і знизу, для поліпшення хронометражу.

EPIC SF24 TOURBILLON, так би мовити, перекручує рух у ще більш видовищну роботу, ніж класичний, створений понад 200 років тому. Однохвилинний летючий механізм турбійона цієї моделі має елегантну декоровану клітку (в якій поміщені баланс, спіраль, спускове колесо, низка інших найважливіших елементів). Унікальність цього механізму, унікальність цієї моделі загалом у тому, що цей спеціально розроблений турбійон дає змогу показувати максимально точний час усі 48 годин його роботи.

Корпус цієї моделі має 45 мм, товщина 13.65 мм, відстань на дисплеї від верхньої до нижньої частини корпусу 16,7 мм, природно, такі моделі виготовляють із дорогоцінних металів, тому використовують 18 каратне рожеве золото й титан GRADE5 із чорним покриттям. Кнопки виконані зі спеціальної високотехнологічної гуми, сапфірове скло – з подвійним покриттям антивідблиску, також складне сапфірове скло з унікальним вигином захищає дисплей SPLIT-FLAP. Зворотний бік годинника має також сапфірове скло з металізованим декором JACOB&CO. Чорні елементи дисплея створені з опалового антрациту.

Частина 2 >>>

Популярні статті
Скелетонізована модель Edox Delfin Mecano Automatic занурюється в модні води
preview
author
Сергiй Зозуля
Помічений льодисто-блакитний PRX Powermatic 80, про який мовчить Tissot
preview
Михайло Войтусик
Новітні носимі пристрої від Casio: годинник G-Shock із фітнес-навігатором Polar
preview
author
Сергiй Зозуля
Новинка: Zenith «Ultra Colour» Box Set Of 8 Defy 21 Models
preview
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр IPost доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення. Якщо товар є в наявності у місті
Теги
Попередня
Garmin без зайвого шуму представляє нову метрику для моніторингу хронічного навантаження Garmin без зайвого ш...
Наступна
Як поміняти дату на годиннику: докладна інструкція для кварцових, механічних та електронних годинників Як поміняти дату на ...
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр IPost доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення. Якщо товар є в наявності у місті