Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Художники, які використовують перові ручки

Художники, які використовують перові ручки

Максим Кошкін
Менеджер напрямку смартгодинники
Ми у соцмережах

12 художників, які використовують перові ручки, написали понад 12 ескізів

Ми часто зустрічаємо художників, які використовують перові ручки. Багатьом подобається спостерігати за дивовижним мистецтвом, яке створюють люди. Це просто приголомшливо — бачити, що люди можуть зробити за допомогою чистого аркуша паперу й ручки. Тут зібрані 12 художників, які використовують перові ручки для створення творів мистецтва, з питанням, що робить перові ручки таким чудовим інструментом.

@PensiveCandy

Малюнок лініями та вихорами - синім чорнилом

Малюнок лініями та вихорами ─ синім чорнилом

«Мене звати Кендіс, я живу в Сіднеї, Австралія. Я давній користувач перових ручок, познайомилася з ними у віці 8-9 років, але тільки минулого року почала використовувати їх для малювання. Своїми роботами я ділюся в Instagram під ніком @pensivecandy.

Мені подобається використовувати перові ручки для малювання з тих самих причин, з яких мені подобається використовувати їх для повсякденної офісної роботи. Перові ручки набагато приємніше лежать у руці, починаючи з форми захвату й корпуса та закінчуючи тим, як чорнило стікає на папір, ніж, скажімо, ручки з фібровим наконечником, якими, як я знаю, багато хто із задоволенням користується. Коли я тримаю в руці правильну перову ручку, малювання виходить плавним і легким. Я тяжію до ручок із пружинистим або гнучким пером, оскільки вони дають змогу варіювати лінії, що робить результат набагато цікавішим.

Тим, хто збирається використовувати перові ручки для створення творів мистецтва, я б порадила поєднувати вибрану вами ручку з папером, зручним для перових ручок, — надаю перевагу паперу Tomoe River (купила дуже багато блокнотів формату А5 від Goulet Pens з цим папером), — бо, якщо ви не використовуєте відповідний папір, будете розчаровані та засмучені, коли побачите, що творіння або обвітрилося, або розплилося через невідповідний папір».

@abillustrator

@abillustrator - малюнок перовою ручкою

«Мене звуть Ендрю Бенкс, я художник із Чикаго, позаштатний ілюстратор і власник компанії Andrew Banks Illustration. Вибираю я відповідне чорнило, розмір пера, захват ручки або вагу, перові ручки пропонують безліч можливостей, які допомагають мені досягти бажаних результатів у роботі. Більшу частину «Чиказького горизонту» я намалював перовою ручкою TWSBI Eco з пером EF, заправленою чорнилом Platinum Carbon Black. Перо Eco дуже легке, навіть коли воно повністю заправлене чорнилом, що робить його дуже зручним для тривалих сеансів малювання. Перо EF дуже точне, але водночас гладке, що дає мені змогу промальовувати дрібні деталі та текстури. Перо відмінно подає чорнило, а його великий корпус забезпечує великий запас, що також особливо зручно під час тривалих сеансів малювання. Хоча для більшості малюнків використовувалася ручка Eco з пером EF, я також використовував інші ручки, зокрема, Lamy safaris з пером M і B та навіть пензлик, щоб домогтися різної щільності та текстури ліній протягом усієї роботи.

Чорнило Platinum Carbon Black ─ одне з моїх улюблених чорнил для подібних малюнків. Carbon Black ─ досить швидковисихаюче чорнило. Попри те, що це дуже темний чорний колір, його пігментація забезпечує приємну, тонку текстуру. Carbon Black також чудово підходять для архівування: вони водостійкі, перманентні та світлостійкі. Мені подобаються ці якості тому що, використовуючи чорнило Carbon Black, я можу бути впевненим у тому, що мої клієнти отримають мистецтво, створене за допомогою продуктів, які прослужать їм все життя. Художники, котрі використовують чорнило Platinum Carbon Black, повинні очищати свої ручки кожні 3-4 дні. Після багаторазових і тривалих сеансів малювання ви почнете помічати невелике накопичення пігментації (і волокон паперу) на пері. Це абсолютно нормально, однак, якщо не проявляти обережність, це може вплинути на чіткість ліній».

Ентоні Голден

Ентоні Голден - малюнки перовою ручкою

«Мені подобається, коли лінії в моїх карикатурах сильно варіюються, тому для мене важливе гнучке перо. Моє улюблене пір'я ─ Pilot's Soft Extra Fine (на моєму смоляному Falcon) та Pilot's FA nib (на Custom 912). Custom 912 може бути трохи примхливим, тому для малювання я використовую перо Falcon. Компанія Noodler's також випускає декілька доступніших варіантів сталевих пер (Ahab або Konrad), які також гнучкі та не потребують великих витрат. Отримуйте задоволення, створюючи малюнки з прекрасними, виразними лініями!»

Акварелі Бренди Свенсон

Акварелі Бренди Свенсон

«Я роблю начерки вже понад двадцять років. Олівцем я користуюся рідко. Давним-давно я зрозуміла, що малювання пером і тушшю вимагає від мене більше часу на розглядання та спостереження. Коли я кладу перо на папір, я роблю це з великим почуттям усвідомленості. Я витрачаю більше часу на вивчення об'єкта. Оскільки я не можу стерти перо, я сповільнююся та приділяю більше уваги тому, як я тримаю перо, тиску, швидкості, потоку чорнила... Усе це означає, що я більше залучена в процес. Я малюю повільніше та з більшою усвідомленістю.

Близько семи років тому я почала вивчати перові ручки. Мені хотілося мати ручку, яка не просто виконувала б свою роботу. Я втомилася від дешевих одноразових ручок і хотіла мати щось, що приємно тримати в руках, на що приємно дивитися та чим приємно малювати. Я не знала, наскільки великий світ перових ручок... Я була загублена! І тоді я натрапила на компанію Goulet Pens. Нарешті я змогла розібратися у всіх цих термінах, варіантах, наконечниках, чорнилі...».

@Hillkurtz

@Hillkurtz - малюнок перовою ручкою

«Мені подобається використовувати перові ручки у своїй роботі через виразність лінії ─ ніщо не може зрівнятися з цим. Крім того, мене приваблює ідея створення чогось позачасового. У моїх начерках є якась ностальгія, а малювання перовою ручкою пов'язує мене з усіма тими великими художниками, які робили подібні начерки десятиліття або навіть століття тому.

Порада, яку я даю художникам, особливо шульгам (як я), ─ беріть у руки будь-яку перову ручку і малюйте, не боячись, що вона розмажеться! Мені завжди подобалася ідея перових ручок, але я не міг ними користуватися, тому що я шульга. Але при малюванні скетчів усі ці прикрі правила письма не діють. Ви можете малювати справа наліво! Проведіть пером по сторінці красивими плавними рухами і створіть щось дивовижне!»

@Krismordecai

@Krismordecai - малюнок перовою ручкою

"Я люблю працювати перовими ручками, тому що вони дають зовсім інший користувацький досвід, ніж робота одноразовими ручками. Мені подобається прекрасне відчуття рідкого чорнила, що стікає з пера на сторінку. Я до певної міри залежний від цих відчуттів. Мені також подобається, як перові ручки відчуваються в руці. Відтоді як я почав користуватися перовими ручками, мої руки ніколи не втомлюються, навіть після багатогодинного письма або малювання. Нарешті, одноразова ручка призначена для того, щоб зношуватися, і до неї не можна прив'язуватися занадто сильно. А ось перова ручка ─ це інструмент, який розрахований на багаторічне використання, і мені дуже подобаються стосунки, які я вибудував зі своїми ручками впродовж тривалого часу.

Порада художникам, які хотіли б їх використовувати: створюйте спільноту! Брайан любить згадувати у своїх відеороликах про «спільноту перових ручок», і я знаю, що деяким людям, які не є користувачами перових ручок, це може здатися трохи дивним, але це цілком реальна річ! Користувачі перових ручок настільки захоплені своїми інструментами, що всі ми із задоволенням обговорюємо їх, ставимо один одному запитання та даємо відповіді. Так само існує безліч чудових художників і скетчерів, які підтримують один одного, проводять зустрічі та спілкуються в соціальних мережах, і ці спільноти дуже щедрі на підтримку. Моя власна спільнота регулярно дарує мені натхнення, навчає мене навичок, відповідає на мої запитання та надихає мене продовжувати.

А для тих, хто шукає більш «конкретну» пораду: у більшості ручок можна перевернути перо, щоб отримати більш тонку лінію під час малювання».

Ліз Стіл

Ліз Стіл - малюнок перовою ручкою

«Мені подобається робити начерки перовими ручками, тому що плинність чорнила підходить для мого вільного стилю. Мені також подобається використовувати декілька різних ручок з різним чорнилом, оскільки це підвищує захопливість роботи, особливо коли я постійно перемикаюся між лінією та фарбою.

Щоб працювати таким чином, досить вибрати дві або більше різних авторучок і почати робити начерки ─ можливо, мазком фарби в найважливішій частині сцени. Потім переключіться на одну з перових ручок і малюйте деякий час, після чого перейдіть на іншу ручку. Потім поверніться до фарб і продовжуйте змішувати їх! Звучить трохи дико, але в результаті вийде дуже виразний ескіз!»

@Jamisonodone

@Jamisonodone - малюнок перовою ручкою

«Я автор/ілюстратор графічних романів та дитячих книжок. Одержимий малювальник. Викладач ілюстрації в Державному університеті Фростбурга (штат Меріленд) і відданий користувач перової ручки. Мої книжки можна знайти в книгарнях, а також знайти моє ім'я на Amazon або в будь-якому іншому інтернет-магазині.

Причина, через яку я використовую перові ручки, полягає в тому, що я відчуваю, що вони надають моїм роботам довговічності, якої я бажаю. Чорнило не вицвітає, і я можу контролювати його кількість, не побоюючись, що воно закінчиться. Крім того, я відчуваю задоволення, коли завершую роботу над книжкою, і коли я справді створюю роботу (а це забирає декілька місяців мого життя), мені подобається мати інструмент, яким я також із задоволенням користуюся та тримаю в руці впродовж цих місяців. З усіх інструментів, якими я користувався протягом багатьох років, таке відчуття я отримував лише з перовою ручкою».

@j._.n

@j._.n - Чорнильний малюнок людини в костюмі космонавта

Чорнильний малюнок людини в костюмі космонавта

«Мені подобається використовувати перову ручку для малювання, тому що вона має постійну подачу чорнила, я можу вибирати чорнило, яке використовую, а товстіша лінія змушує мене шукати простіші способи передачі деталей. Зручна конструкція та привабливий зовнішній вигляд перової ручки також роблять малювання приємнішим.

Моя найкраща порада художникам, які хочуть використовувати ці ручки у творчості: Я вважаю, що перові ручки екологічно чисті, оскільки їх можна використовувати повторно й заправляти чорнилом, а не викидати на сміття після використання, тому я рекомендую їх людям, які дбають про навколишнє середовище. Я також рекомендую їх художникам, які експериментували з багатьма ручками та знають, які саме характеристики їм подобаються, щоб вони могли використати їх для створення довговічніших і красивіших перових ручок. Особисто мені завжди шкода викидати ручку після того, як вона закінчилася, оскільки я почуваюся так, ніби викидаю щось, що допомагало мені в моєму творчому шляху. Але з перовою ручкою цю проблему вирішено».

@Pinot

@Pinot - малюнки людей перовою ручкою

Малюнки людей чорним чорнилом перової ручки

«Головна причина, з якої я люблю користуватися перовою ручкою, ─ це досвід. Товщина штриха та інтенсивність чорного кольору чорнила схожі з цифровим інструментом. Я використовую Namiki Falcon від Pilot та Noodler's Ahab, обидві ручки мають гнучке перо для створення жирних і тонких ліній».

@parkablogs

@parkablogs - Кольоровий абстрактний міський пейзаж

Кольоровий абстрактний міський пейзаж

«Перова ручка Pelikan M100 ─ одна з моїх улюблених ручок, тому що у неї величезний запас чорнила. Мені подобається користуватися перовими ручками, тому що вони економічні в довгостроковій перспективі, якщо використовувати чорнило в пляшках. Крім того, у вас більше можливостей контролювати тип чорнила. Для акварельних ескізів я використовую чорнило Noodler's Bulletproof, яке водостійке після висихання, хоча на деяких видах паперу воно може бути не таким водостійким».

@MattiasInk

@MattiasInk - Детальний малюнок внутрішньої частини кабіни космічного корабля

Детальний малюнок внутрішньої частини кабіни космічного корабля

«Мені завжди подобалася традиція чорно-білого малюнка, і коли я вирішив почати малювати, то просто вибрав чорнило як носій. Перші декілька років я користувався традиційними перовими ручками, але потім відкрив для себе всі переваги автоматичних перових ручок (не потрібно постійно вмочати, більше свободи у виборі напрямку малюнка, більш портативні) і вже ніколи не озирався назад. Я також стверджую, що перова ручка має багато переваг перед, наприклад, технічними ручками та тонким лінером, оскільки нею можна малювати під значно похилішим кутом, що робить її ідеальним доповненням до скетчбука.

Щодо порад, то я б рекомендував не вибирати спочатку дорогу ручку, а зупинитися на таких ручках, як Platinum-Carbon, щоб зрозуміти, що таке малювання перовою ручкою. Перові ручки можуть бути дорогими, особливо якщо ви вибираєте ручку із золотим пером (йому я віддаю перевагу, особливо якщо вам подобається додаткова гнучкість, яку воно надає лінії), але за правильного поводження вони можуть прослужити все життя».

Приклади інших художників

Можна нескінченно спостерігати процес малювання та захоплюватися прекрасними витворами мистецтва, створеними різними художниками за допомогою перових ручок. Ось кілька прикладів їхніх робіт:

Текст і малювання обличчя зеленим чорнилом

Текст і малювання обличчя зеленим чорнилом

Малюнок дотичних рук фіолетовим чорнилом для перової ручки

Малюнок торкання рук фіолетовим чорнилом для перової ручки

Малюнок обличчя Достоєвського синім чорнилом

Малюнок обличчя Достоєвського синім чорнилом

Якщо ви надихнулися та вам потрібна ручка, не забудьте зазирнути в наш посібник із купівлі перових ручок для скетчінгу ─ Яку вибрати ручку Lamy: огляд серій.

Популярні статті
Михайло Войтусик
Практичне знайомство з новим хронографом TAG Heuer Carrera Dato
preview
Як дізнатися розмір каблучки: 6 способів і таблиця розмірів
preview
author
Сергiй Зозуля
Raymond Weil додає до своєї колекції новий хронограф Freelancer Automatic Chronograph Black
preview
Сергiй Ткаченко
Новий випуск: Кварцові годинники Hamilton Ventura «Blue Suede Shoes»
preview
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті
Теги
Попередня
Огляд 5 найкращих годинників Rolex на 2023 рік Огляд 5 найкращих го...
Наступна
Представляємо нову колекцію годинників Raymond Weil Freelancer Представляємо нову к...
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті