Edox представляє нові лімітовані ретро-серії Skydiver

годинники Edox SkyDiver Date Automatic Limited Edition

Компанія Edox може бути не у всіх на увазі, але це не означає, що вона не заслуговує на увагу. Навпаки, бренд має досить багату історію, особливо в галузі годинників для дайвінгу й військової техніки.

Швейцарський виробник із майже 140-річним досвідом має у своєму архіві безліч дуже крутих та цікавих моделей. Одна з них була оповита таємницею протягом багатьох років, доки Edox не так давно не відродив назву SkyDiver.

годинники Edox SkyDiver Date Automatic Limited Edition

Цього року Edox поповнює колекцію кількома новими моделями, зокрема двома визначними лімітованими серіями. Ось годинники Edox SkyDiver Date Automatic із зістареної сталі та бронзи.

Дві обмежені серії, до яких увійшли моделі, штучно зістарені для надання унікальності або які згодом покриваються патиною, створюють виразне вінтажне відчуття.

годинники Edox SkyDiver Date Automatic Limited Edition

Годинники Edox SkyDiver названі на честь секретного проєкту кінця 1960-х – початку 1970-х років, коли компанії Edox було доручено створити ексклюзивний годинник для елітних гірських десантників. Одним із критеріїв при виборі годинника було поєднання надійності моделей для дайвінгу й характеристик годинників для пілотів. Так з'явилися SkyDiver, котрі здатні стати не лише чудовим помічником свого власника, а й стильним доповненням будь-якого образу.

годинники Edox SkyDiver Date Automatic Limited Edition

Перенесемося до сучасності: серед моделей компанії Edox, у її колекції SkyDiver з'являться два нові обмежені випуски. Що залишилося, так це діаметр 42 мм та висота 13,9 мм, а також опукле сапфірове скло.

З одного боку, є корпус із нержавіючої сталі з матовим шаром рідкісного металу, який належить до платинової групи, що надає годинникам зістареного вигляду. З іншого боку, є повністю бронзовий корпус, який згодом набуде унікальної патини. Обидві моделі оснащені обертовим в одному напрямку безелем із керамічною вставкою, заводною головкою, котра заґвинчується, та цільною сталевою задньою кришкою.

годинники Edox SkyDiver Date Automatic Limited Edition

Циферблати двох лімітованих серій представлені в градієнтному антрацитово-сірому або синьому кольорі. Накладні годинні індекси заповнені люмінесцентним складом Super-LumiNova чорного кольору (стара сталь) або кольором, близьким до бронзового зовнішнього вигляду. Те саме зроблено й зі стрілками, тому або сталь із чорними вставками, або бронзовий колір із білими вставками. Відсутня позначка в положенні «3 години» поступається місцем окресленому вікну дати.

годинники Edox SkyDiver Date Automatic Limited Edition

Колекція Edox SkyDiver оснащена Calibre 80, який за своєю суттю являє собою Sellita SW 200-1. Цей автоматичний механізм використовує 26 каменів, працює з частотою 28800 напівколивань на годину й забезпечує 38 годин роботи. Поруч із центральними годинами, хвилинами й секундами він вказує дату. Калібр захований за міцною задньою кришкою із зображенням крилатої повітряної кулі.

годинники Edox SkyDiver Date Automatic Limited Edition

Ці дві моделі Edox Skydiver Date Automatic носять на вінтажному сірому або темно-коричневому ремінці з класичною застібкою. У комплект поставки входять дорожній чохол і додатковий шкіряний ремінець.

Обидві моделі випущені обмеженим тиражем у 600 екземплярів. Ціна складає 1890 євро за модель зі зістареної сталі (80126-3VIN-GDN) та 1990 євро за версію з бронзи (80126-BRN-BUIDR).

годинники Edox SkyDiver Date Automatic Limited Edition

Технічні характеристики Edox SkyDiver Date Automatic Limited Edition:

  • Корпус: діаметр 42 мм x висота 13,9 мм, корпус із нержавіючої сталі з покриттям, що імітує старіння, або корпус із бронзи, матовий і полірований, однонаправлений безель із керамічною вставкою та 60-хвилинною шкалою, опукле сапфірове скло, задня кришка та заводна головка заґвинчуються, водостійкість 300 м.
  • Циферблат: градієнтний антрацитово-сірий або синій циферблат, накладні індекси та стрілки з покриттям Super-LumiNova, друкована хвилинна шкала, контурне віконце дати в положенні «3 години».
  • Механізм: Calibre 80 (Sellita SW 200-1), автоматичний завод, 26 каменів, 28 800 напівколивань на годину, запас ходу 38 годин центральні години, хвилини, малий секундний лічильник і дата.
  • Ремінець: шкіряний ремінець у вінтажному стилі сірого або темно-коричневого кольору з класичною застібкою. У комплект входить додатковий ремінець і дорожній мішечок.
  • Артикул:
    • 80126-3VIN-GDN – модель із корпусом із зістареної сталі з градієнтним антрацитовим циферблатом;
    • 80126-BRN-BUIDR – годинник із корпусом із бронзи з градієнтним синім циферблатом.
  • Доступність: обмежено до 600 екземплярів кожної моделі.