Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті Breitling Super AVI Collection – годинники на честь чотирьох легендарних літаків

Breitling Super AVI Collection – годинники на честь чотирьох легендарних літаків

Михайло Войтусик
Бренд-менеджер
Ми у соцмережах

У листопаді 2021 року на меморіальному об'єкті ВПС в аеропорті Далласа було представлено нову колекцію Breitling Super AVI. Вона присвячена чотирьом легендарним північноамериканським літакам, дизайн яких натхненний оригінальним авіаторським годинником Breitling 'Co-Pilot' 1953 року випуску під номером 765 AVI. Чотири легендарні літаки – це North American Aviation P-51 Mustang, Vought F4U Corsair, Curtiss P-40 Warhawk та de Havilland Mosquito – знайшли своє втілення в годинниках не менш легендарного бренду.

Breitling Super AVI Collection

У 1930-х роках підрозділ Breitling Huit Aviation зробив собі ім'я, винайшовши точний бортовий годинник для області аеронавтики. Через два десятиліття, в 1953 році, компанія Breitling представила світові ще один новий льотний прилад, цього разу у формі, яку можна носити. Годинник для пілотів Reference 765 AVI миттєво став хітом і першим у своєму роді, котрий надихнув багатьох інших. Улюблений авіаторами він швидко став відомим як «другий пілот». У 2020 році Breitling також випустила годинник AVI Ref. 765 1953 Re-Edition, ретельно опрацьоване та створене перевидання, яке присвячене спадщині цього класичного хронографа.

«Ця колекція втілює почуття ностальгії за ранніми часами авіації, коли пілоти покладалися на свій годинник як на бортові інструменти, — каже генеральний директор Breitling Жорж Керн. — Проте вам не потрібно бути пілотом чи любителем старовинних літаків, щоб оцінити виняткову майстерність і міцну конструкцію».

«Наша годинникова ДНК — це те, що домінує тут, а інтерпретації чотирьох літаків надають серії емоційного забарвлення та сміливої ​​графічної привабливості. Спільно ці елементи викликають дух раннього польоту», — каже креативний директор Breitling Сільвен Бернерон. — Ми не можемо забувати, що Breitling стала піонером у виробництві годинників для авіації, таких як Ref. 765 AVI. Ця спадщина настільки сильна, що нам довелося не лише зберегти її, а й переписати для XXI століття».

Breitling Super AVI Collection

Про чотири легендарні літаки

Коли P-51 Mustang був побудований всього за 120 днів, навіть його розробник, компанія North American Aviation, не очікувала, яка потужна машина опиниться в руках. Крила Р-51 із низьким аеродинамічним опором і система охолодження двигуна, які вважалися експериментальними, коли одномісний винищувач вперше піднявся в повітря 1940 року, надали йому безпрецедентної швидкості й дальності польоту. Додавання двигуна Merlin розширило можливості літака до великих висот, що зробило його найкращим універсальним винищувачем свого часу.

Breitling Super AVI Collection

Breitling Super AVI Collection

Будучи військово-морським літаком часів Другої світової війни, Vought F4U Corsair повинен був здійснювати складні злети й посадки з авіаносців та віддалених злітно-посадкових смуг. Швидкість і підйомна сила мали вирішальне значення, і Corsair блискуче впорався з цим завданням, ставши першим одномоторним винищувачем, що подолав позначку 400 миль на годину (640 км/год), а також продемонструвавши виняткову скоропідйомність. Його вигнуте крило, великий пропелер і фірмове синє фарбування роблять його справжнім еталоном в історії авіації.

Breitling Super AVI Collection

Breitling Super AVI Collection

Задуманий як літак-винищувач Curtiss P-40 Warhawk вперше піднявся в повітря в 1938 році та швидко зарекомендував себе як майстер маневреності. Не тільки здатність літака здійснювати карколомні повороти давала йому перевагу в польоті, але і його міцна конструкція означала, що він міг витримувати суворі погодні умови й навіть серйозні бойові пошкодження. Зухвалий дизайн носа у вигляді пащі акули Warhawk закріпив за цим повітряним судном репутацію бунтівника небес.

Breitling Super AVI Collection

Breitling Super AVI Collection

В епоху, коли брак алюмінію та сталі був звичайним явищем, інженери de Havilland Mosquito використовували все ще представлений  у надлишку матеріал – деревину. «Дерев'яне диво» викликало шок, коли літак перевершив своїх металевих сучасників і став одним із найшвидших літаків, збудованих у період із 1940 по 1950 рік. Його чудова маневреність дозволяла повітряному судну виконувати багатозадачні функції, такі як легкий бомбардувальник, нічний винищувач, транспорт і фоторозвідник.

Breitling Super AVI Collection

Breitling Super AVI Collection

Що потрібно знати про нові годинники

Нова колекція Breitling Super AVI включає п'ять унікальних версій, кожна з яких оснащена корпусом розміром 46 мм x 15,99 мм. Вони здаються меншими за свій реальний розмір і більше схожі на 44-мм годинник на 7,5-дюймовому зап'ясті — стрілки другого часового поясу GMT із червоними наконечниками, надзвичайно чіткі арабські цифри на циферблатах, рифлені двоспрямовані градуйовані безелі, великі заводні головки. кришки, дуже гнучкі шкіряні ремінці з розкладаними застібками. Всі моделі оснащені мануфактурним калібром Breitling B04, автоматичним механізмом хронографу з вертикальним зчепленням, сертифікованим COSC, котрий забезпечує запас ходу 70 годин при повному заводі. Водостійкість всіх годинників становить 100 м.

Breitling Super AVI Collection

Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang із нержавіючої сталі

Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang, артикул AB04453A1B1X1, віддає шану найкращому універсальному винищувачу своєї епохи у двох різних версіях. Одна версія виконана з нержавіючої сталі, має чорний циферблат із вінтажним покриттям Superluminova й золотисто-коричневим шкіряним ремінцем. Інша модель виготовлена ​​з 18-каратного рожевого золота з антрацитовим циферблатом і чорним шкіряним ремінцем, вона доступна лише у бутіках Breitling і на офіційному сайті компанії.

Циферблат надзвичайно красивий, а люмінесцентне оздоблення вінтажного кольору дуже добре поєднується зі світло-коричневим ремінцем, надаючи цим годинникам чудового ретро-сучасного вигляду. Справжній фаворит із цих п'яти нових годинників, щойно випущених.

Вартість моделі 10100 доларів США.

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang

Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang із 18-каратного рожевого золота

Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang із 18-каратного рожевого золота, артикул RB04451A1B1X1, — надзвичайно привабливий годинник, який віддає шану найкращому універсальному винищувачу своєї епохи. Оснащений антрацитовим циферблатом із білими арабськими цифрами й чорним шкіряним ремінцем із білою контрастною стрічкою, цей годинник можна придбати тільки в бутіках Breitling і на офіційному сайті. У металі цей годинник відносно легкий для виробу з цільного золота, але дуже гарний. Комбінація сірого й чорного кольорів у поєднанні з теплими тонами 18-каратного червоного золота виглядає дуже ефектно. Мабуть, це другий лідер із цих п'яти нових годинників, представлених виробником.

Ціна моделі складає 23650 доларів США.

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT P-51 Mustang

Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Tribute to Vought F4U Corsair

Модель Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Tribute to Vought F4U Corsair, артикул AB04451A1C1X1, має синій циферблат, тоновані в тон лічильники хронографу й чорний шкіряний ремінець, дизайн яких нагадує характерне забарвлення військово-морського літака-рекордсмена.

Хоча сині циферблати дуже популярні в наші дні, є враження, що цей не дотягує до зразка. Або покриття антивідблиску не дозволяє передати колір циферблату, або обробка циферблату робить його майже чорним, якщо сонце не падає прямо на циферблат.

Такий годинник обійдеться в 10 100 доларів США.

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Tribute to Vought F4U Corsair

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Tribute to Vought F4U Corsair

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Tribute to Vought F4U Corsair

Годинник Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Curtiss Warhawk

Годинник Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Curtiss Warhawk, артикул AB04452A1L1X1, із циферблатом кольору мілітарі, білими контрастними лічильниками хронографу й червоними акцентами обігрують знаменитий малюнок на носі свого тезки у вигляді пащі акули. Хоча ця модель виразно виграє в порівнянні з Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Tribute із синім циферблатом Vought F4U Corsair, при найближчому розгляді стає очевидним, що або покриття антивідблиску не дозволяє дійсно передати колір циферблату, або обробка циферблату робить його майже чорним, якщо тільки сонце не падає прямо на циферблат.

Тим не менш, це чудовий годинник із відмінним військовим стилем. Червоні акценти на циферблаті дуже гарно виділяються на оливково-зеленому фоні у стилі мілітарі.

Ця модель пропонується за ціною 10100 доларів США.

Часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Curtiss Warhawk

Часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Curtiss Warhawk

Часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Curtiss Warhawk

Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Mosquito

Модель Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Mosquito з артикулом YB04451A1B1X1 відрізняється поєднанням полірованого й сатинованого чорного керамічного безелю та чорного циферблату з контрастними білими лічильниками хронографу.

Яскраво-жовтогарячі/червоні акценти на стрілках і 30-хвилинний лічильник нагадують розпізнавальні знаки й маркування універсального літака, який отримав назву «Дерев'яне диво». Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Mosquito справді помітний годинник із цієї нової лінійки.

Вартість цього твору годинникового мистецтва становить 10 250 доларів США.

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Mosquito

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Mosquito

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Mosquito

часы Breitling Super AVI B04 Chronograph GMT Mosquito

 

Популярні статті
Сергiй Ткаченко
Новинки Bell & Ross з виставки Watches & Wonders 2024
preview
В Apple Watch X може з'явитися функція виявлення потопаючих
preview
Swarovski з рекламною кампанією «VENUS» Стівена Мейзела відправляють нас до раю
preview
Михайло Войтусик
Годинник TAG Heuer Carrera Chronograph Panda
preview
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті
Теги
Попередня
Підбірка найкращих спортивних годинників з інтегрованим браслетом 2021 року Підбірка найкращих с...
Наступна
Наручний годинник Zenith x SJX Chronomaster Revival «Poker Chip» Наручний годинник Ze...
delivery-icon
Доставимо протягом Двох годин
(Якщо товар є в наявності у місті)
Кур`єр Uklon доставить Ваше замовлення протягом двох годин з моменту оформлення замовлення (у період з 10:00 до 18:00). Якщо товар є в наявності у місті