Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті 6 письменників про те, чому вони користуються перовими ручками

6 письменників про те, чому вони користуються перовими ручками

Максим Кошкін
Менеджер напрямку смартгодинники
Ми у соцмережах

чому вони користуються перовими ручками

Раніше всі письменники сідали писати, озброївшись тільки ручкою та папером. З появою друкарських машин і комп'ютерів цей спосіб сильно змінився, і все рідше можна зустріти рукописний почерк. Тож ми запитали в шести письменників, чому в наш цифровий вік вони воліють користуватися цими аналоговими інструментами.

Елізабет Беар

письменниця Елізабет Беар

Мене звуть Елізабет Беар, я лауреатка премії в галузі наукової фантастики та фентезі, у мене десятки романів і оповідань.

Я виросла з перовими ручками ─ мабуть, моя сім'я старого гарту, ─ і у своїй кар'єрі та повсякденному житті я досі використовую їх практично для всього ─ від виписки чеків до написання текстів. Мені вони подобаються за естетику: перові ручки допомагають зробити роботу цікавою та приємною. Їхнє використання саме по собі нагорода, а коли працюєш на себе, без зовнішнього керівництва, мотивація дуже важлива! Крім того, перові ручки легко лягають у руку під час тривалого письма. Тактильні відчуття допомагають мені не зупинятися на досягнутому, як і можливість гратися з такою кількістю красивого чорнила.

Перові ручки також дають мені змогу відчути зв'язок із довгою низкою письменників і художників, які працювали чорнилом, і, таким чином, дають мені приємне відчуття сталості й актуальності. Більша частина моєї роботи пов'язана з тим, що я сиджу одна в кімнаті та щось придумую. Хороша ручка дуже допомагає!

Веста Джайлс

письменниця Веста Джайлс

Мене звуть Веста Джайлс, я сценаристка із Камлупса, Британська Колумбія, Канада. Я почала користуватися перовими ручками декілька років тому, після того як довгий час боялася їх. Щойно я спробувала їх, то одразу ж полюбила. Усі свої нотатки я роблю від руки й переношу їх у комп'ютер, щойно зрозумію, до чого вони ведуть. У мене є LAMY Safari та AL-star, а також Monteverde Impressa для основної роботи, а потім Pilot Metropolitan (fine) з червоним чорнилом, що ідеально підходить для редагування. Є щось у потоці чорнила, у дивовижних кольорах, які відштовхуються від сторінки, і в тому, як я сповільнююся та входжу в ритм, чого не відбувається, коли я друкую. З перовою ручкою я набагато рідше редагую та роблю зворотні видалення. Словам потрібно більше часу, щоб устоятися, і я не так швидко їх оцінюю.

Шайло Макклін

письменник Шайло Макклін

Останнім часом я повернувся до написання чернеток від руки. Я виявив, що написання від ручки до паперу має для мене інший ритм. Є щось радісне в тому, що слова з'являються на папері перед моїми очима, що сторінки обчислюються фізично. Мені подобається, що я можу робити анотації та малювати великі стрілки на своєму рукописі по ходу роботи. Підрахунок слів в електронному вигляді цілком задовільний наприкінці робочого дня, але так само, як і сторінки та сторінки рукописних нотаток.

Напевно, це трохи іронічно, що я часто пишу про нові технології, що розвиваються, і використовую для цього величезну кількість перових ручок і різноколірного чорнила, але моя робота аналізує, як шари нового лягають на фундамент перевіреної часом мудрості. Перові ручки та чорнило — це мудрі технології — як хороші ідеї та ретельно продумані істини, вони зберігаються.

Христина Макалістер

письменниця Христина Макалістер

Письменництво ─ це мистецтво всього мого життя, ремесло, яке я хочу опанувати, а також основний засіб спілкування з моєю всесвітньою аудиторією.

За такого значення слів, які я продукую, дуже важливо, щоб я отримувала задоволення від щоденної роботи над словами.

Я завжди починаю писати перовою ручкою від Goulet Pens ─ ба більше, я написала всю свою книжку-бестселер, використовуючи Edison Premiere, ─ тому що краса цих ручок і ритуал письма ними перетворюють процес творення з потенційно відкладеної справи на приємний ритуал.

Один друг сказав мені багато років тому, що одна з найважливіших речей, яку можна зробити для успішного виконання будь-якого завдання, ─ це мати правильні інструменти. Навіть для мене, шульги, перові ручки є такими інструментами, бо вони надихають і приносять задоволення від невіддільної частини мого життя та бізнесу.

Крім того, мені, як підприємцеві, дуже подобається усвідомлювати, що своїми ручками я підтримую сімейний бізнес.

Алієтт де Бодар

письменниця Алієтт де Бодар

Мене звуть Алієтт де Бодар, я письменниця наукової фантастики та фентезі. Я навчилася писати перовими ручками ще в дитинстві, але після закінчення університету закинула їх. Минулого року, після періоду «посухи», коли мені не вдавалося писати, я знову возз'єдналася з цим коханням і відкрила для себе світ чорнила в пляшечках, і це виявилося такою гарною практикою письма.

Я відчуваю, як перова ручка діє на мене заспокійливо. Мені подобається відчувати, як перо притискається до паперу. Записувати думки дуже корисно: я проводжу мозковий штурм або роблю нотатки під час написання сцени на комп'ютері. В обох випадках перова ручка відкриває мені нові ідеї для роботи. Я також малюю: я обов'язково малюю маленькі схеми того, який вигляд має сцена й де знаходяться мої персонажі!

Ненсі Дарлінг

письменниця Ненсі Дарлінг

Як дослідник, професор і блогер можу сказати, що письмо ─ це моє життя. Воно допомагає мені кристалізувати свої ідеї та донести їх до інших. Те, як я пишу на будь-якому етапі роботи, глибоко індивідуально й відображає те, на якому етапі я перебуваю у своїх роздумах. Перові ручки неоціненні для мене у двох видах письма: для навчання та для публікації. Вони приносять задоволення від роботи й допомагають уповільнити процес, щоб я могла думати не швидко, а глибоко.

Коли моя робота переходить від розширення та розвитку ідей до їхнього викладу, я переходжу до комп'ютера й працюю над складними начерками, продовжуючи розширювати їх, доки начерк не зникне й у мене не вийде майже закінчена проза. Я можу писати на комп'ютері, але не можу проводити там остаточну редактуру. Мені потрібно видрукувати текст і прочитати його вголос ─ або хоча б про себе. Знову з'являються ручки. Під час редагування я майже завжди працюю перовою ручкою з тонким наконечником ─ часто яскравим чорнилом Wild Strawberry або веселим Varsity red.

Популярні статті
author
Сергiй Зозуля
Нові годинники Tissot T-Touch Connect Sport готові до активного життя
preview
Найлегший у світі механічний наручний годинник
preview
Що таке піраміда годинникової ієрархії?
preview
Михайло Войтусик
Нові годинники Breitling Avenger на 2023 рік
preview
Теги
Попередня
Колекція Perrelet «Weekend» повертається в яскравому крижано-блакитному відтінку Колекція Perrelet «W...
Наступна
Порівняння: Garmin Vivoactive 4 проти Vivoactive 5 Порівняння: Garmin V...