Вибрати мову
ua
Головна сторінка Статті 12 найкращих смартгодинників для iPhone ─ і альтернативи Apple Watch

12 найкращих смартгодинників для iPhone ─ і альтернативи Apple Watch

Максим Кошкін
Менеджер напрямку смартгодинники
Ми у соцмережах

Тому що Apple Watch підходить не всім

Якщо ви власник iPhone і хочете придбати смартгодинник, то Apple Watch ─ найприродніший вибір. А з виходом нових моделей Series 9 та Ultra 2 вибір став ще ширшим.

Незалежно від того, яку модель ви виберете, смартгодинник Apple загалом дорожчий за альтернативні варіанти від Garmin, Huawei та Fitbit.

12 найкращих смартгодинників для iPhone

Крім того, Apple Watch працює від акумулятора. Для багатьох 1-2 днів автономної роботи протягом усього дня просто недостатньо ─ частина конкурентів працює набагато краще.

Якщо додати до цього ще й застереження з приводу квадратного дизайну Apple Watch, то у користувачів iPhone з'явиться безліч причин шукати альтернативу Apple Watch.

Читайте далі цей посібник із найкращих смартгодинників для користувачів iPhone, які варто розглянути у 2023 році.

Швидкий вибір

Найкращі розумні годинники для iOS: Apple Watch Series 8, 9

Безперечний чемпіон серед користувачів Apple Watch ─ це найкращий досвід, величезна колекція застосунків, платежі на зап'ясті та приголомшливий екран. Для користувачів iOS це простий вибір. Однак час автономної роботи протягом одного дня та вартість відлякають.

Найкраща альтернатива Apple Watch: Garmin Venu 2

Фантастичний варіант для користувачів iOS, Venu 2 ─ це чудовий пристрій від Garmin для відстеження фітнесу, з GPS і великим числом спортивних профілів. Крім того, тут є безліч докладних даних про здоров'я, тижневий час автономної роботи, AMOLED-дисплей та функція Garmin Pay. Однак незабаром ми очікуємо появи Garmin Venu 3.

Найкращий для бігунів: Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT3 ─ це чудовий смартгодинник, особливо для бігунів, та ще й за чудову ціну. Однак закрита екосистема й відсутність застосунків засмучують. Крім того, слід зазначити відсутність офіційної доступності в багатьох країнах.

Основні міркування

1. Час роботи від акумулятора

Ахіллесовою п'ятою Apple Watch вважається час автономної роботи. Apple обіцяє всього 18 годин роботи від одного заряду (хоча зазвичай користувачі отримують близько 36). Але ви, можливо, здивуєтеся, дізнавшись, що це відносний виняток. Більшість розумних годинників тепер може працювати без зарядки протягом тижня або більше, що можна назвати величезною перевагою порівняно з розумними годинниками Apple.

2. Ціна

Вартість Apple Watch починається з 269 доларів США/ 299 фунтів стерлінгів за модель SE (2-го покоління) та 399 доларів США/ 419 фунтів стерлінгів за Series 8. А вартість нових Apple Watch Ultra становить 799 доларів США/ 849 фунтів стерлінгів. Альтернативні варіанти доступні за ціною менше $99/£99, хоча й із серйозними втратами в плані функцій та технологічності екрану. Однак при бажанні знизити витрати можна знайти якісні варіанти за ціною менше 200 доларів.

3. Додатки та iOS

Apple Watch ─ один із небагатьох смартгодинників із активно зростаючим магазином застосунків, і немає жодної альтернативи, яка могла б конкурувати з ними за цим параметром. Тому, вибравши альтернативу Apple Watch, ви можете втратити улюблені сторонні сервіси, такі як Spotify, Google Maps або ваш улюблений застосунок для відстеження тренувань. Це стосується й таких функцій, як Apple Pay або LTE, з якими Apple справляється краще за своїх конкурентів.

Щойно надійшли до продажу: Apple Watch Series 9/Ultra 2

смартгодинники Apple Watch Series 9/Ultra 2

Apple Watch Series 9 та Apple Watch Ultra 2 щойно були анонсовані компанією Apple. Експерти ще не встигли провести їхній повний огляд, тому поки що вони не потраплять до основного списку.

Годинники Series 9 оснащені екраном із двократною яскравістю та новим процесором S9, який дає змогу керувати годинником за допомогою нового жесту «подвійний дотик», а також покращує роботу Siri.

Алюмінієвий Apple Watch Series 9 також є повністю вуглецево-нейтральним ─ якщо вибрати новий ремінець Sport Loop.

Модель Ultra 2 також оснащена екраном із яскравістю 3 000 нітів та чипом S9 для управління жестами та поліпшення роботи Siri.

Apple Watch Series 8

смартгодинник Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 ─ це найкращий смартгодинник для користувачів iPhone, що пропонує оптимальне поєднання функцій, дизайну та ціни серед трьох моделей.

Однак це незначне оновлення порівняно з Series 7, і єдиними відмінностями стали датчик температури тіла та функція розпізнавання дорожньо-транспортних пригод. Тому якщо ціна відлякує вас, краще пошукати пропозицію на Series 7.

OLED-дисплей від краю до краю, завжди увімкнений, ㅡ це одна з головних причин вибрати цей годинник замість оновленого Apple Watch SE. До того ж він набагато зручніший та менш нав'язливий, ніж надпотужний Apple Watch Ultra.

У watchOS 9 реалізовано всі переваги: відстеження стадій сну та чудові функції для тренувань, а також додатковий моніторинг стану здоров'я: ЕКГ, безперервний Afib, попередження про високий/низький рівень ЧСС та SpO2.

Найбільшим недоліком залишається час автономної роботи протягом одного дня. Одне з примітних нововведень ─ режим низького енергоспоживання ─ дає змогу подвоїти час автономної роботи до 36 годин, хоча тут, природно, доводиться йти на компроміси.

Але загалом це чудовий смартгодинник, справжній універсал і найкращий смартгодинник на сьогоднішній день.

Плюси:

 • Чудовий дизайн у стилі унісекс.
 • Неймовірні можливості відстеження стану здоров'я.
 • Неперевершений магазин додатків.

Мінуси:

 • Працює тільки з iPhone.
 • Деяким не знадобляться розширені функції для підтримки здоров'я та безпеки.
 • Не дуже великий стрибок уперед порівняно з Apple Watch Series 7.

Apple Watch SE (2-ге покоління)

смартгодинник Apple Watch SE (2-е поколение)

Apple Watch SE (друге покоління) став найдоступнішим варіантом Apple Watch і прийшов на зміну застарілій моделі Series 3.

Для такої ціни комплект поставки, як і раніше, досить повний, хоча компроміси очевидні та зрозумілі.

Ви жертвуєте новим екраном «від краю до краю», завжди увімкненим дисплеєм, не отримуєте ЕКГ та SpO2.

Проте ви отримуєте всі неймовірні функції відстеження спортивних досягнень і моніторингу активності, які притаманні дорожчим моделям Apple Watch, а також усі переваги неймовірного магазину додатків App Store. Це дійсно підносить пристрій над конкурентами.

Apple включила чип S8 у цю другу версію SE, і це забезпечує таку саму високу швидкість роботи (і, найімовірніше, і далі залишатиметься такою самою), як і в Series 8. Це також захистить SE і в майбутньому, тож він зможе з комфортом працювати з безліччю майбутніх оновлень watchOS

Плюси:

 • Той самий чип S8, що і в Apple Watch Series 8.
 • Чудова ціна ─ і тепер ще нижча.
 • Широкі можливості та відстеження.

Мінуси:

 • Працює тільки з iPhone.
 • Немає дисплея Always-On.
 • Не надто великий крок уперед порівняно з Apple Watch SE.

Apple Watch Ultra

смартгодинник Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra ─ це надпотужний (і надвеликий) годинник Apple Watch, який створено для активного відпочинку.

Годинник Apple Watch Ultra виконаний у стилі outdoor, оснащений спеціальними функціями для навігації, дайвінгу та бігу завдяки вбудованому багатодіапазонному GPS-навігатору, а час автономної роботи збільшений до 36 годин. Під час тестування час автономної роботи від однієї зарядки становив 2-3 дні.

Що подобається в Apple Watch Ultra, так це те, що він нарешті став по-справжньому індивідуальним, відмовившись від унісекс-дизайну стандартних Apple Watch. Однак при розмірі 49 мм це доволі громіздкий і дуже чоловічий годинник, і він, звісно, не всім припаде до смаку. Не допоможе й цінник.

За часом автономної роботи та навігаційними можливостями годинник також не дотягує до рівня Garmin. Щоб по-справжньому оцінити можливості цього пристрою, вам, ймовірно, доведеться пошукати додатки сторонніх розробників. Нам здалося, що рідне програмне забезпечення потребує доопрацювання, але це фантастичний смартгодинник для активних людей, які вимагають від Apple Watch більшого.

Будемо сподіватися, що час автономної роботи покращуватиметься в наступних поколіннях, оскільки наразі це слабке місце Ultra ─ всього близько двох днів інтенсивного використання.

Плюси:

 • Покращений спортивний трекінг порівняно зі стандартними моделями.
 • Дисплей ─ просто чарівність.
 • Як і раніше зручний смартгодинник.

Мінуси:

 • Потрібні деякі доопрацювання вбудованого програмного забезпечення.
 • Час роботи від акумулятора, як і раніше, не вражає.
 • Не найкрасивіший дизайн корпусу.

Garmin Venu 2

смартгодинник Garmin Venu 2

Venu 2 ─ це найбільш схожий на смартгодинник пристрій у великій колекції переносних пристроїв компанії Garmin. Продовження оригінальної моделі Venu вирізняється поліпшеним екраном, новими режимами тренувань і збільшеним часом автономної роботи порівняно з Apple Watch.

Ви отримаєте AMOLED-екран із роздільною здатністю 416 x 416 у 45-міліметровій версії або 360 x 360 у більш компактній 42-міліметровій Venu 2S.

Годинник водостійкий із рівнем 50 метрів, що робить його безпечним для плавання. Він оснащений датчиком серцевого ритму останнього покоління Elevate від Garmin і може відстежувати рівень кисню в крові протягом усього дня та під час сну.

Не дивно, що в годиннику представлені найрізноманітніші види спорту, включно з бігом, їздою на велосипеді, гольфом і тренуваннями в приміщенні, наприклад, веслуванням. Також присутній новий спеціальний режим HIIT, що включає режими EMOM та AMRAP. Тут немає датчиків ЕКГ і температури, але є такі функції для здоров'я, як відстеження стресу й поліпшений моніторинг сну.

Як смартгодинник, він відмінно справляється з повідомленнями, має музичний плеєр із підтримкою Spotify, Garmin Pay і доступ до магазину Garmin Connect IQ, хоча він і тьмяніє порівняно з App Store від Apple, де можна знайти найвідоміші додатки.

Час автономної роботи Venu 2 при звичайному використанні досягає 10 днів (за результатами тестування), а при включенні режиму постійного відображення на дисплеї ─ близько 3-4 днів. Крім того, Garmin пропонує функцію швидкого заряджання, що дає змогу працювати протягом дня від 20-хвилинного заряджання.

Якщо ви хочете розширити можливості смартгодинника, то тепер є модель Garmin Venu 2 Plus, яка оснащена динаміком і мікрофоном, що дає змогу звертатися до голосового помічника телефону та здійснювати дзвінки через Bluetooth. При цьому корпус зменшується до 43 мм, а пластикова задня панель замінюється на металеву, хоча можна засумніватися в доцільності цих доповнень за додаткову вартість.

Venu 2, звісно, не такий зручний у використанні, як Apple Watch, але ви отримуєте гарне поєднання спортивного та смартгодинника, а також час автономної роботи, що перевершує Apple за цілодобового ввімкнення екрана або без нього.

Однак не варто обмежувати рекомендації тільки цією моделлю або Plus. Garmin Forerunner 265/265S мають такий самий чудовий AMOLED-дисплей, краще відстежують тренування та мають аналогічні інтелектуальні функції. Вони дорожчі за серію Venu 2, але пропонують дещо інші можливості, які можуть виявитися більш придатними.

Плюси:

 • Відмінне відстеження спортивних досягнень.
 • Безліч показників здоров'я.

Мінуси:

 • Досить дорогий.
 • Ніде не зрівняється з Apple Watch.

Huawei Watch 4 Pro

смартгодинник Huawei Watch 4 Pro

По-справжньому потужна альтернатива Apple Watch ─ Huawei Watch 4 Pro ─ це преміальні матеріали, прекрасний екран і безліч функцій для здоров'я, а також чудовий час автономної роботи.

Huawei Watch 4 ─ це все те, що компанія Huawei робить із носимими пристроями нині, але при цьому страждає від деяких основних проблем.

Почнемо з хорошого. Час автономної роботи в увімкненому режимі становить близько трьох днів, а без увімкнення режиму «завжди ввімкнено» ─ близько п'яти. Цей показник не такий високий, як у інших годинників Huawei (наприклад, Watch GT 3), але все ж таки перевершує стандартні Apple Watch.

Це потужна фітнес-станція з хорошою точністю бігу та безліччю фітнес-метричних показників, які під час тестування отримали позитивну оцінку.

Не відстають і медичні функції: ЕКГ і функція Health Snapshot, яка також перевіряє стан артерій та дихальних шляхів.

Мінуси ─ це те, чого немає в Watch 4 Pro. Відсутність NFC для платежів, потокових музичних сервісів або повноцінного магазину застосунків означає, що Watch 4 не можуть зрівнятися з Apple Watch за багатьма параметрами. Але це як і раніше приємний у використанні смартгодинник і гідна альтернатива.

Плюси:

 • Хороші функції для здоров'я та фітнесу.
 • Приємний дизайн і матеріали.
 • Триденний час автономної роботи.

Мінуси:

 • За ціною як Apple Watch Series 8.
 • Відсутність платежів і додатків NFC.

Fitbit Sense 2

смартгодинник Fitbit Sense 2

Потужний годинник для здоров'я (але середній смартгодинник) Fitbit Sense 2 ─ один з небагатьох пристроїв, який може зрівнятися з Apple Watch Series 8 як медичний прилад.

Годинник відмінно справляється з функціями трекера сну та монітора серцевого ритму, а також може похвалитися ЕКГ для виявлення афібії та SpO2, який пов'язаний із відстеженням сну для виявлення порушень сну.

Додайте до цього датчик електродермальної активності (EDA) для визначення стресу й навіть датчик температури, що дає змогу слідкувати за станом свого тіла та здоров'я, ─ і вам буде, що вибрати.

Не варто забувати й про фітнес: GPS та підтримка Strava.

Небагато пристроїв дають змогу контролювати таку кількість даних про своє тіло, але є й застереження.

Fitbit Sense 2 не найкращий смартгодинник. Хоча Google Wallet вже з'явився на пристрої, сторонні додатки практично відсутні, а галерея циферблатів годинника незграбна та сповнена платних опцій із химерним процесом оплати.

Функцій на годиннику також не так багато, що робить цей смартгодинник дуже простим у використанні, за винятком функцій відстеження активності. Але проте ви отримуєте близько шести днів автономної роботи й дуже швидку зарядку.

Якщо ви хочете отримувати від свого смартгодинника максимальну кількість даних про здоров'я, Fitbit Sense 2 ─ чудовий вибір.

Плюси:

 • ЕКГ і чудові функції для здоров'я.
 • Дизайн бічної кнопки значно поліпшений.
 • Тиждень автономної роботи.

Мінуси:

 • Незручна операційна система.
 • Досить висока ціна.
 • Відстеження стресу тільки при хорошому рівні.

Fitbit Versa 4

смартгодинник Fitbit Versa 4

Технічно Versa 4 посідає друге місце після медичного годинника Fitbit Sense 2, але насправді це улюблений багатьма годинник Fitbit на даний момент ─ і альтернатива Apple Watch SE 2.

У ньому немає датчиків ЕКГ і стресу cEDA, які є у Fitbit Sense 2, але, на загальний погляд, це й не важливо. Все одно нерегулярні серцеві ритми можна виявити за допомогою PPG, а дані EDA, на думку фахівців, не такі вже й корисні.

Versa 4 оснащений GPS для точного відстеження тренувань на відкритому повітрі. Також передбачена швидка зарядка, яка дає змогу збільшити час автономної роботи на день лише за 10 хвилин.

А час автономної роботи ─ один із найбільших успіхів: шість днів, що справді чудово порівняно з одним днем, обіцяним в основних моделях Apple Watch.

Зрозуміло, смартгодинник Fitbit завжди має бути потужним пристроєм для відстеження фізичної форми. Це означає першокласний моніторинг сну з єдиною оцінкою сну, визначення тренувань і безліч спортивних профілів. І це крім стандартних показників кроків, висоти та хвилин активної зони.

Крім того, на борту присутній датчик SpO2, який відстежує рівень кисню в крові під час сну та пропонує додаткові дані через підписку Fitbit Premium.

Як смартгодинник годинник відмінно справляється з надсиланням сповіщень, але в ньому немає застосунків від сторонніх розробників, і Fitbit також відмовилася від функції управління музикою. Таким чином, тут немає жодного з тих «дзвіночків» та «свистків», які можна знайти на Apple Watch.

Зате є Google Wallet і можливість використовувати Alexa для відповідей на запитання або управління «розумним будинком». Не можна назвати цей досвід настільки корисним, але якщо ви є постійним користувачем Alexa, він може вам сподобатися.

Плюси:

 • Чудовий час автономної роботи.
 • Додаток Fitbit відмінно справляється з основними завданнями.
 • Відстеження сну ─ одне з найкращих.

Мінуси:

 • Відсутність музичних функцій.
 • Майже немає додатків.
 • Різна точність вимірювання ЧСС.

Huawei Watch GT 3

смартгодинник Huawei Watch GT 3

Годинник Huawei Watch GT3 коштує приблизно як Apple Watch SE та має багато спільних функцій із дорожчою моделлю Huawei Watch 3.

Є варіанти круглого дизайну 46 мм і 42 мм, із чіткими AMOLED-екранами, режимами постійного ввімкнення та успадкованим від Huawei Watch 3 заводним циферблатом.

Порівняно з Huawei Watch 3 поліпшено датчик серцевого ритму, а дводіапазонна п'ятисистемна технологія GNSS, яка використовується в Huawei Watch 3 Pro, підвищує точність відстеження на вулиці.

Якщо GPS ─ це ваш коник, то варто звернути увагу на режими тренувань і тренувань, орієнтованих на біг, а 2 тижні автономної роботи ─ це два пальці вгору, як порівняти з Apple Watch. Пристрій також синхронізується зі Strava.

Годинник працює під управлінням операційної системи Harmony OS, є магазин додатків, але їхній вибір невеликий.

Як і належить смартгодиннику, ви можете переглядати повідомлення (але не відповідати на них), мати доступ до великої бібліотеки «watch face» та приймати дзвінки через Bluetooth. Користувачі Harmony OS позбавлені можливості синхронізувати музику та завантажувати платні watch faces. Таким чином, ви не отримуєте того ж досвіду використання смартгодинника, що і у випадку з телефоном на базі Android.

Якщо не брати це до уваги, то GT 3 ─ це привабливий смартгодинник за свою ціну, з надійним відстеженням спортивних досягнень, хорошими основними функціями смартгодинника й часом автономної роботи, що дорівнює тижням, а не дням.

Якщо ви можете обійтися без застосунків і музичного плеєра, Watch GT 3 ─ чудовий варіант.

Плюси:

 • 10 днів автономної роботи в реальних умовах.
 • Відмінні функції для бігу та фітнесу.

Мінуси:

 • Майже повна відсутність доступу до платформ сторонніх виробників.

Garmin Epix Gen 2 / Fenix 7

смартгодинник Garmin Epix Gen 2 / Fenix 7

Garmin Epix з'явився в лінійці спортивних годинників у 2022 році ─ як Fenix 7 без компромісів. Головною особливістю моделі можна назвати сенсорний 1,3-дюймовий AMOLED-дисплей із роздільною здатністю 416 x 416 пікселів, що пропонує все найкраще з лінійки спортивних годинників Garmin, але водночас має приємніший, висококласний інтерфейс.

Фахівці також високо оцінюємо Fenix 7, хоча його трансфлективний дисплей тьмяніє (в буквальному сенсі слова) порівняно з конкурентами з повним AMOLED-екраном, такими як Apple Watch.

47-міліметровий корпус буде занадто великий для декого, а Epix S у розмірі 42 мм поки не існує, тож цей годинник не зовсім унісекс. Якщо у вас тонкі зап'ястя, то з ремінцем 22 мм і вагою 78 г годинник буде трохи громіздким. Але він на 2 мм менший, ніж Apple Watch Ultra, і забезпечує серйозні можливості відстеження спортивних подій.

Тут є шалена кількість режимів відстеження спортивних досягнень, першокласна аналітика, картографія на зап'ясті, Firstbeat VO2 Max і тренування, а також нова функція відстеження витривалості. Однак під час тестування виявлено, що можна було б поліпшити відстеження сну та корисність таких елементів, як відстеження стресу й Body Battery.

Epix, як і раніше, напрочуд довго працює без зарядного пристрою. За даними Garmin, у режимі смартгодинника батареї вистачає на 16 днів роботи, а якщо використовувати екран у режимі постійно ввімкнено, то на 6 днів.

У режимі GPS час автономної роботи досягає 42 годин (30 годин у режимі постійного ввімкнення), а в режимі економії заряду батареї ─ 21 день, тож порівняно з Apple Watch це зовсім інша ліга.

Одним словом, Garmin Epix ─ це найбільш близький до безкомпромісного спортивного годинника Garmin, але за ціною перевершує більшість конкурентів. Не варто виключати з розгляду й Garmin Forerunner 965, якщо вам потрібен AMOLED-дисплей у дешевшому корпусі, який, проте, здатний відстежувати активність нарівні з найкращими з них.

Плюси:

 • Великий час автономної роботи.
 • Можливість відстеження спортивних досягнень.

Мінуси:

 • Дорогувато.
 • Масивний на зап'ясті.

Amazfit GTS 4

смартгодинник Amazfit GTS 4

Amazfit GTS 4 ─ це, безумовно, клон Apple Watch, але за значно нижчої ціни він забезпечує потужну продуктивність.

Час автономної роботи також можна назвати справжнім тріумфом: яскравий і красивий AMOLED-дисплей у режимі постійної роботи забезпечує близько 4-5 днів. А якщо вимкнути цю функцію, то час автономної роботи збільшиться вдвічі й навіть більше.

Для тренувань передбачені розширені метрики, в яких особлива увага приділяється формі бігу та аналізу продуктивності, а також дводіапазонний GPS. Він під час тестування зміг зрівнятися зі спортивним годинником Garmin преміумкласу.

Однак, як і слід було очікувати, не все так добре. Виявлено досить нестабільне відстеження частоти серцевих скорочень у високих зонах, а можливості сторонніх додатків відсутні. Таким чином, пристрій може конкурувати з Apple Watch на базовому рівні, але знову ж таки через екосистему й застосунки.

Бракує й інших стандартних функцій смартгодинника, таких як потокове відтворення музики та безконтактні платежі.

Проте за таку ціну неможливо отримати все, і фахівці вважають, що GTS 4 непогано справляється з пошуком золотої середини.  

Плюси:

 • Дуже хороший час автономної роботи.
 • Привабливий та зручний дизайн.
 • Надійне відстеження спортивних досягнень.

Мінуси:

 • Неоднозначна точність вимірювання пульсу.
 • Не дуже велике поліпшення порівняно з GTS 3.
 • Немає додатків сторонніх розробників.

Amazfit Bip 3 Pro

смартгодинник Amazfit Bip 3 Pro

Якщо ціна не дозволяє вам придбати годинник Apple Watch, то кращих бюджетних варіантів, ніж Bip 3, годі й шукати.

Візуально він перебуває на рівень нижче, завдяки малопотужному РК-дисплею з низькою роздільною здатністю, який меркне порівняно з будь-якою моделлю Apple Watch. І знову ж таки, тут немає додатків, безконтактних платежів і функцій відтворення музики,

Але основне в ньому є. Відстеження фітнесу, спортивні режими, GPS і синхронізація зі Strava. Це повноцінний смартгодинник, який відмінно взаємодіє з iOS і доставляє повідомлення.

Big 3 Pro, як і всі дешевші смартгодинники, вимагає деякого вибачення, оскільки точність відстеження просто не така точна й глибока.

Проте експерти вважають, що це корисний варіант для тих, хто хоче почати користуватися смартгодинником і відстежувати невеликі фізичні навантаження, а ціна пропонує реальну альтернативу дорогим смартгодинникам.

Плюси:

 • Повний тиждень автономної роботи.
 • Висока точність GPS.
 • Тонкий та легкий у носінні.

Мінуси:

 • Деякі неточності у відстеженні.
 • Не такий гарний, як інші смартгодинники.
 • Не є великим поліпшенням порівняно з іншими бюджетними смартгодинниками.

Withings ScanWatch

смартгодинник Withings ScanWatch

Якщо ви шукаєте справжню альтернативу Apple Watch, ScanWatch відповідає всім вимогам.

Ви, як і раніше, отримуєте чудові фітнес-трекінг, пульс 24/7, аналіз основних показників роботи серця та здоров'я, водостійкість 50 м і навіть ЕКГ, але в аналоговому годиннику.

На невеликому OLED-екрані демонструються такі показники, як кроки й частота серцевих скорочень, а також пінг-повідомлення, сповіщення та дзвінки, можна встановлювати будильники й таймери.

Конструкція ScanWatch не дає змоги використовувати такі додатки, як застосунки з багатим набором функцій, у пристрої немає платежів на зап'ясті та GPS, хоча ви можете відстежувати пробіжки за допомогою під'єднаного GPS. Однак на годиннику немає зворотного зв'язку під час бігу, тож з тим самим успіхом можна використовувати застосунок для смартфона.

Але для тих, кого дратує час автономної роботи Apple Watch, ScanWatch пропонують 30 днів за увімкнених датчиків та відстеження, що робить його чудовою альтернативою.

Плюси:

 • 30 днів автономної роботи.
 • ЕКГ.
 • Витончений дизайн.

Мінуси:

 • Дуже мало інтелектуальних функцій.
Популярні статті
author
Сергiй Зозуля
Нові годинники Tissot T-Touch Connect Sport готові до активного життя
preview
Найлегший у світі механічний наручний годинник
preview
Що таке піраміда годинникової ієрархії?
preview
Михайло Войтусик
Нові годинники Breitling Avenger на 2023 рік
preview
Теги
Попередня
Перова ручка LAMY Safari — історія спеціального випуску Перова ручка LAMY Sa...
Наступна
Чим зумовлене наше прагнення до колекціонування? Чим зумовлене наше п...