Вибрати мову
ua
image

Годинники Armani Exchange

Модель для тебе
Годинник Armani Exchange AX2104
  • Стать
  • Версія
  • Тип механізму
  • Матеріал корпусу
  • чоловічі
  • Fashion
  • кварцевий
  • нержавіюча сталь

10 520 грн

ПРИЧИНИ КУПИТИ Armani Exchange У НАС

1 Компанія ДЕКА є ексклюзивним дистриб'ютором годинників Armani Exchange в Україні.
2 Armani Exchange - це не просто красиво, круто і індивідуально, Armani Exchange - це Armani, доступний кожному.
3 У 2015 році годинниковий бренд Armani Exchange входить в корпорацію FOSSIL GROUP.
4 Чоловічі та жіночі годинники Armani Exchange можна розділити на три категорії Street (одяг), Active (спорт) і Smart (мода). Розуміння цих категорій допоможе вам підібрати для свого клієнта ідеальний годинник. Для кожної категорії існують і чоловічі і жіночі колекції годинників Armani Exchange.
5 Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
6 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
7 Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
8 Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
9 Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
10 Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
11 Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
12 Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Переглянуті товари (0)