Вибрати мову
ua

Про компанію

main
Інтернет-магазин годинників №1
Компанія ДЕКА – лідер на українському ринку годинників. На цей час ми об'єднуємо більше сорока магазинів в різних куточках України та інтернет-магазин, який став першим у нашому сегменті ринку. Торгова мережа ДЕКА – офіційний дистриб'ютор понад 50 найвідоміших часових марок, починаючи від японської CASIO, закінчуючи швейцарськими LONGINES, ZENITH, TAG HEUER та американськими брендами смартодинників APPLE та GARMIN. Однак компанія не обмежується лише годинниками – в інтернет-магазині та бутіках мережі ви знайдете прекрасні ювелірні вироби від таких іменитих брендів, як SWAROVSKI, ARMANI EXCHANGE та багатьох інших. За роки існування Торгової мережі ДЕКА кожен 200-й мешканець України став нашим клієнтом. Співробітники Торгової мережі ДЕКА щороку успішно підтверджують свій незмінно високий професійний рівень. Як справжні експерти у часниковій індустрії, досконально вивчивши переваги часових брендів Longines, Rado, Tag Heuer, Breitling, Ulysse Nardin, Zenith та багатьох інших, продавці-консультанти бутіків ДЕКА з легкістю нададуть максимально вичерпну інформацію навіть найвимогливішому покупцеві.
Наша місія
Час – це наш найголовніший ресурс. Компанія ДЕКА допомагає своїм покупцям цінувати, берегти час та керувати ним. Це досягається тим, що кожній людині ми підбираємо тільки їй відповідні годинники та прикраси. Вже 30 років компанія ДЕКА допомагає своєму покупцеві знайти відповідь на питання, який годинник йому підходить, висловити свою індивідуальність через годинник та прикраси від найвідоміших світових виробників.
Філософія компанії
Ми допомагаємо своїм клієнтам отримувати задоволення та емоції від витворів годинникового мистецтва. До кожного, хто увійшов до нашого бутіка чи інтернет-магазину, продавці-консультанти застосовують індивідуальний підхід, який дозволяє підібрати не тільки надійний аксесуар на довгі роки, але й невід'ємну частину гардероба.
Принципи компанії
Компанія пропонує тільки оригінальну продукцію від найвідоміших світових брендів за найкращою ціною. Ми дбаємо про комфорт наших покупців та постійно розширюємо можливості сервісного обслуговування.
Цінності компанії
Торгова мережа ДЕКА – це майже родина. Більшість співробітників компанії з нею з першого дня її роботи. Співробітники Торгової мережі ДЕКА щодня працюють над тим, щоб порадувати та задовольнити потреби кожного людини, яка увійшла до магазину. Завдяки високій якості обслуговування компанія заслужила повагу та довіру своїх покупців.
45
Магазинів в Україні
61
Бренд надано в нашій мережі
500 000
Постійних клієнтів, які довіряють нам
store
Досягнення компанії
Торгова мережа ДЕКА активно бере участь у спеціалізованих часових та ювелірних виставках – у 2018 році компанія виграла престижну премію Watch Ukraine. Крім цього, ми підтримуємо соціальне та спортивне життя нашої країни. Компанія спонсорувала такі відомі заходи, як: конгрес World Boxing Council, Гонка Націй, Дика Гонка, ATB Dnipro Marathon, «Зброя та безпека», «Авіасвіт», екстремальні види спорту. Торгова мережа ДЕКА займається також і соціальними аспектами: реабілітацією та допомогою військовим, підтримкою молодих виконавців. Також команда Торгової мережі ДЕКА брала участь в ATB Dnipro Marathon та заслужено здобула кубок як «Найсильніша корпоративна команда»! Ми завжди відкриті до співпраці.
Відомі клієнти
Ми співпрацюємо з відомими людьми та лідерами думок: одним з наших амбасадорів стала прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар. На замовлення Торгова мережа ДЕКА брендувала та постачала годинники для знаменитих футбольних клубів України, великих корпорацій та підприємств.