Вибрати мову
ua

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія ДЕКА – лідер на українському ринку годинників. На цей час ми об'єднуємо більше сорока магазинів у різних куточках України та інтернет-магазин, який став першим в нашому сегменті ринку. Торгова мережа ДЕКА – офіційний дистриб'ютор більше 50 найвідоміших годинникових марок, починаючи від японської CASIO, закінчуючи швейцарськими LONGINES, ZENITH, TAG HEUER. Однак компанія не обмежується лише годинниками – в інтернет-магазині та бутіках мережі ви знайдете прекрасні ювелірні вироби від таких іменитих брендів, як SWAROVSKI и CHRISTINA. За час існування Торгової мережі ДЕКА кожен 200-тий мешканець України став нашим клієнтом. Співробітники Торгової мережі ДЕКА щороку успішно підтверджують свій незмінно високий професійний рівень. Як справжні експерти в годинниковій індустрії, досконально вивчивши переваги годинникових брендів Longines, Rado , Tag Heuer, Breitling , Ulysse Nardin , Zenith та багатьох інших, продавці-консультанти бутіків ДЕКА з легкістю нададуть максимально вичерпну інформацію навіть найвимогливішому покупцеві.

НАША МІСІЯ

Час – це наш найголовніший ресурс. Компанія ДЕКА допомагає своїм покупцям цінувати, берегти час та керувати ним. Це досягається тим, що кожній людині ми підбираємо тільки їй відповідні годинник і прикраси. Вже 28 років компанія ДЕКА допомагає своєму покупцеві знайти відповідь на питання, який час йому підходить, висловити свою індивідуальність через годинник і прикраси від найвідоміших світових виробників.

ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ

Ми допомагаємо своїм клієнтам отримувати задоволення та емоції від витворів годинникового мистецтва. До кожного, хто увійшов до нашого бутіку або інтернет-магазину, продавці-консультанти застосовують індивідуальний підхід, який дозволяє підібрати не тільки надійний аксесуар на довгі роки, але й невід'ємну частину гардеробу.

ПРИНЦИПИ КОМПАНІЇ

Компанія пропонує тільки оригінальну продукцію від найвідоміших світових брендів за найкращою ціною. Ми дбаємо про комфорт наших покупців і постійно розширюємо можливості сервісного обслуговування.

ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

Торгова мережа ДЕКА – це майже родина. Велика частина співробітників компанії з нею з першого дня її роботи. Співробітники Торгової мережі ДЕКА кожен день працюють на те, щоб порадувати та задовольнити потреби кожної людини, яка увійшла до магазину. Завдяки високій якості обслуговування компанія заслужила повагу та довіру своїх покупців.

ДОСЯГНЕННЯ КОМПАНІЇ

Торгова мережа ДЕКА активно бере участь в спеціалізованих годинникових і ювелірних виставках – в 2018 році компанія виграла престижну премію Watch Ukraine. Крім цього, ми підтримуємо соціальне та спортивне життя нашої країни. Компанія спонсорувала такі відомі заходи, як: конгрес World Boxing Council, Гонка Націй, Дика Гонка, ATB Dnipro Marathon, «Зброя та безпека», «Авіасвіт», екстремальні види спорту. Торгова мережа ДЕКА займається також і соціальними аспектами: реабілітацією та допомогою військовим, підтримкою молодих виконавців. Також команда Торгової мережі ДЕКА брала участь в ATB Dnipro Marathon та заслужено отримала кубок як «Найсильніша корпоративна команда»! Ми завжди відкриті до співпраці.

ВІДОМІ КЛІЄНТИ

Ми співпрацюємо з відомими людьми та лідерами думок: одним з наших амбасадорів стала прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар. На замовлення Торгова мережа ДЕКА брендувала та поставляла годинники для знаменитих футбольних клубів України, великих корпорацій та підприємств.